Založ si blog

Neskutočné prekvapenie, Juraj Široký nie je vlastníkom Váhostavu ! Kto teda ním je ?

Všetci tu iba frflú, že majú málo peňazí, že ich chudoba obchádza.
Dôchodcovia kontrolujú potraviny so zníženou DPH a počítajú každý cent, študenti pracujú, aby študovali, ostatní hľadajú druhé či tretie zamestnania, aby žili dôstojne.

Maloverní, ktorí neveria na zázrak slovenskej ekonomiky a jej dar bohatstva tým, ktorí z marxistických princípov voľne prešli do sveta duchovného.

Do včerajška jeden z najbohatších ľudí tejto krajiny, podnikateľ, sa jednou výpoveďou na súde stal nemajetným filantropom.

On, pán slovenského stavebníctva, od diaľnic, cez tunely až po „barokovú záhradu“ na bratislavskom hrade, nie je vlastníkom Váhostavu. Teda, Prvej tunelárskej a.s., ako sa pôvodne Váhostav a.s. volal.

Ba ani poisťovne Dôvery. Logikou „slovenského talárnika“ potom nemá nič spoločné s desiatkami firiem , až po slovenský hokej, ktoré akýsi darebák viac ako dvadsať rokov zakladal na jeho meno. A bez jeho vedomia.

On, vedomý si svojej aktívnej účasti na zločineckom komunistickom režime, sa po sedemnástom novembri 1989 ,v pokore a tichosti stiahol zo spoločenského života, aby sa ponoril do modlitieb a prosieb za odpustenie najohavnejšieho činu. Udania vlastnej matky.

Práve pokora a prosby o odpustenie mu priniesli dar zázraku, taký charakteristický z dejinných čias Ježiša Krista.

Neskutočné bohatstvo, na ktoré náhodne natrafil, je znakom, že aj marxista môže zaklopať na bránu nebeskú.

Stretol sa s Róbertom Ficom v čase „reštrukturalizácie“ Váhostavu, ale iba s jediným úmyslom. Zabezpečiť, aby živnostníci, ktorí pre Váhostav pracovali, dostali svoje peniaze. No predseda Smer-SD ho nepočúval, prijal cez bratov a sestry kolesíkove „Lex Váhostav“ a týmto nehanebným činom ožobráčil živnostníkov.

Pred rokom ho vyzval najrýchlejšie vyhorený politik, Radoslav Procházka, aby predal svoje vily na Bahamách a z takto získaných peňazí vyplatil živnostníkov. Iba jasná myseľ pracujúca s poznaním, že nič nevlastní, ho nedoviedli k pokušeniu predať cudzí majetok a vystaviť sa tak hrozbe trestnej činnosti.

On, verný princípom komunistov, ktorí vždy odmietali siahnuť na majetok iných, nepodľahol vábeniu Procházku.

Presne pred rokom som napísal blog s názvom – „Možno s istotou vysloviť domnienku, že vlastníkom Váhostavu je Róbert Fico ? Možno“ !

Dnes, po roku, sa kolokvium cirkevných hodnostárov Slovenska, vedených v zoznamoch štb, zaoberá hľadaním dôkazového materiálu, ktorým by podporilo svoj návrh adresovaný Vatikánu o začatie blahorečenia krajiny. Krajiny Zázrakov.

Slovenska, kde je možné mať i nemať bohatstvo, hrať si pritom gardistickú  pesničku v miestnom lamačskom rozhlase – „Rež a rúbaj do krve“ až po pozametanie všetkých stôp zločinnosti osemročného bašovania komunistických potomkov generálnou prokuratúrou s odôvodnením, ktoré by študenta práva odstredilo zo štúdia už v treťom semestri.

Po tomto zázraku možno očakávať davovú psychózu všetkých, ktorí sú dnes tektonickou verejnou mienkou označovaní za milionárov, že tiež vyvolajú súdny spor s nejakým médiom, aby „naivnému talárnikovi“ porozprávali svoj príbeh o zázraku osobného bohatstva, o ktorom doteraz ani len netušili.

A s pokorou, tak charakteristickou pre ich ideológiu, sa v zajatí ticha ponorili do očistných modlitieb, aby našli svoj vnútorný pokoj.

Rež a rúbaj do krve, po tej sprostej kotrbe !

Nech táto historická pieseň znie Slovenskom až na veky vekov, aby privábila ďalšie a ďalšie zázraky.

 

Poslanec parlamentu za Smer-SD, Ľuboš Bláha, zaútočil na Úrad vlády s cieľom zastreliť zradcu Róberta Fica.

19.11.2017

"Áno, popravovali sme, popravujeme a budeme popravovať!" ("Sí, hemos fusilado, fusilamos y seguiremos fusilando!") Vypisoval poslanec Smer-SD na kapitalistickej sociálnej sieti na obranu tých, čo viac »

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur.

17.11.2017

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur. Na 7 593 eur na každého človeka žijúceho na Slovensku. To je DLH, ktorý si vytrovil za 11 rokov v pozícií, kedy oligarchovia viac »

Andrejovi Dankovi – Slovensko nie je Lesostav Revúca, aby ho priviedol do ruín a dlžôb, ako jeho otec.

16.11.2017

Slovensko a jeho občania – okrem darebákov eštebákov a komunistov registrovaných v SNS – odmietajú osud Lesostavu Revúca. Privatizácie na barbarský spôsob otca Andreja Danka. Privatizácie, viac »

bukamal, syria

Sýrska armáda dobyla poslednú baštu Islamského štátu

19.11.2017 20:22

Velenie armády vyhlásilo mesto za oslobodené už 9. novembra, nebolo tomu však tak.

potraviny, nakupovanie, obchod, potravina

Poráža pri potravinách kvalita cenu?

19.11.2017 20:00

Slovensko roku 2017 žije životom, aký si ľudia v roku 1989 nevedeli predstaviť.

Líbya, utečenci

Líbya prešetrí predaj migrantov do otroctva

19.11.2017 18:39

Americká televízia CNN zdokumentovala dražby migrantov v Líbyi. Muži sa predávajú za 1200 líbyjských dinárov (asi 340 eur).

danko

Danko: Zamýšľam sa, či sankcie proti Rusku fungujú

19.11.2017 18:00

Za každou vetou svojho prejavu v ruskej Štátnej dume si predseda parlamentu a šéf SNS Andrej Danko stojí a varuje pred čierno-bielym videním sveta.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,043
Celková čítanosť: 5815181x
Priemerná čítanosť článkov: 5575x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy