Založ si blog

Neskutočné prekvapenie, Juraj Široký nie je vlastníkom Váhostavu ! Kto teda ním je ?

Všetci tu iba frflú, že majú málo peňazí, že ich chudoba obchádza.
Dôchodcovia kontrolujú potraviny so zníženou DPH a počítajú každý cent, študenti pracujú, aby študovali, ostatní hľadajú druhé či tretie zamestnania, aby žili dôstojne.

Maloverní, ktorí neveria na zázrak slovenskej ekonomiky a jej dar bohatstva tým, ktorí z marxistických princípov voľne prešli do sveta duchovného.

Do včerajška jeden z najbohatších ľudí tejto krajiny, podnikateľ, sa jednou výpoveďou na súde stal nemajetným filantropom.

On, pán slovenského stavebníctva, od diaľnic, cez tunely až po „barokovú záhradu“ na bratislavskom hrade, nie je vlastníkom Váhostavu. Teda, Prvej tunelárskej a.s., ako sa pôvodne Váhostav a.s. volal.

Ba ani poisťovne Dôvery. Logikou „slovenského talárnika“ potom nemá nič spoločné s desiatkami firiem , až po slovenský hokej, ktoré akýsi darebák viac ako dvadsať rokov zakladal na jeho meno. A bez jeho vedomia.

On, vedomý si svojej aktívnej účasti na zločineckom komunistickom režime, sa po sedemnástom novembri 1989 ,v pokore a tichosti stiahol zo spoločenského života, aby sa ponoril do modlitieb a prosieb za odpustenie najohavnejšieho činu. Udania vlastnej matky.

Práve pokora a prosby o odpustenie mu priniesli dar zázraku, taký charakteristický z dejinných čias Ježiša Krista.

Neskutočné bohatstvo, na ktoré náhodne natrafil, je znakom, že aj marxista môže zaklopať na bránu nebeskú.

Stretol sa s Róbertom Ficom v čase „reštrukturalizácie“ Váhostavu, ale iba s jediným úmyslom. Zabezpečiť, aby živnostníci, ktorí pre Váhostav pracovali, dostali svoje peniaze. No predseda Smer-SD ho nepočúval, prijal cez bratov a sestry kolesíkove „Lex Váhostav“ a týmto nehanebným činom ožobráčil živnostníkov.

Pred rokom ho vyzval najrýchlejšie vyhorený politik, Radoslav Procházka, aby predal svoje vily na Bahamách a z takto získaných peňazí vyplatil živnostníkov. Iba jasná myseľ pracujúca s poznaním, že nič nevlastní, ho nedoviedli k pokušeniu predať cudzí majetok a vystaviť sa tak hrozbe trestnej činnosti.

On, verný princípom komunistov, ktorí vždy odmietali siahnuť na majetok iných, nepodľahol vábeniu Procházku.

Presne pred rokom som napísal blog s názvom – „Možno s istotou vysloviť domnienku, že vlastníkom Váhostavu je Róbert Fico ? Možno“ !

Dnes, po roku, sa kolokvium cirkevných hodnostárov Slovenska, vedených v zoznamoch štb, zaoberá hľadaním dôkazového materiálu, ktorým by podporilo svoj návrh adresovaný Vatikánu o začatie blahorečenia krajiny. Krajiny Zázrakov.

Slovenska, kde je možné mať i nemať bohatstvo, hrať si pritom gardistickú  pesničku v miestnom lamačskom rozhlase – „Rež a rúbaj do krve“ až po pozametanie všetkých stôp zločinnosti osemročného bašovania komunistických potomkov generálnou prokuratúrou s odôvodnením, ktoré by študenta práva odstredilo zo štúdia už v treťom semestri.

Po tomto zázraku možno očakávať davovú psychózu všetkých, ktorí sú dnes tektonickou verejnou mienkou označovaní za milionárov, že tiež vyvolajú súdny spor s nejakým médiom, aby „naivnému talárnikovi“ porozprávali svoj príbeh o zázraku osobného bohatstva, o ktorom doteraz ani len netušili.

A s pokorou, tak charakteristickou pre ich ideológiu, sa v zajatí ticha ponorili do očistných modlitieb, aby našli svoj vnútorný pokoj.

Rež a rúbaj do krve, po tej sprostej kotrbe !

Nech táto historická pieseň znie Slovenskom až na veky vekov, aby privábila ďalšie a ďalšie zázraky.

 

Je nejaká špinavosť, kde by ste pán Kaliňák neboli ? Nové 4 milióny do kešene na „upratovanie“.

27.07.2017

Sú nejaké drahé hodinky, súdruh predseda Smer-SD, ktoré majú schopnosť odtikať tie povestné tri sekundy, kedy bude každý odvolaný ? Hovorím o firme Forest. Tá včera iba upratovala a dnes viac »

O uväznení Mečiara rozhodovali slovenskí miliardári dávno predtým ako budú súdy od Harabína dnes.

25.07.2017

Ukážte mi jedného ponovembrového slovenského miliardára vyklíčeného bez semena zodpovednosti a poctivosti ako podnikateľ Baťa, miliardára ktorému bolo darované bohatstvo ľudí privatizáciou, viac »

Už aj Smer-SD má svojho Fruniho a BMG Invest a desaťtisíce poškodených klientov.

22.07.2017

Smer-SD si v baniach uhľobaróna zriadil ilegálne legálnu Alobalovú baliareň jednej miliardy eur, no zriadiť si Alobalovú dielničku v Národnej banke Slovenska vypovedá o politickom hulvátstve viac »

Charlie Gard

Smrteľne chorého britského chlapčeka prevezú do hospicu, rozhodol sudca

27.07.2017 21:15

Sudca o presune nevyliečiteľne chorého Charlieho rozhodol po tom, čo sa rodičia a nemocnica nedohodli, kde a ako 11-mesačné dieťa strávi svoje posledné dni.

cesta, r2, kamene

Padajúce kamene vystrašili aj vodičov na R2 pri Zvolene

27.07.2017 20:00

Komplikácií v doprave sa po vodičoch jazdiacich pod Strečnom dočkali aj šoféri na rýchlostnej ceste R2 pri Zvolene, ktorej časť úseku je neprejazdná.

Vladimir Putin, Krym, Rusko, Ukrajina,

Putin: Rusko je zdržanlivé voči USA, ale trpezlivosť má svoje medze

27.07.2017 19:12

Rusko reaguje na akcie USA zdržanlivo, ale v určitej chvíli už nebude možné hrubé konanie ďalej trpieť. Uviedol ruský prezident Putin ohľadom možnej reakcie na sankcie USA.

MV SR: Vládny Airbus A319

Zraneného mladíka privezie domov z Grécka vládny špeciál

27.07.2017 19:00

Prvý pobyt Michala pri mori v Grécku sa neskončil šťastne. Po operácii leží tri týždne v nemocnici a dýchajú za neho prístroje. Minister vnútra Kaliňák ponúkol na prevoz špeciál.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 980
Celková čítanosť: 5487508x
Priemerná čítanosť článkov: 5599x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy