Založ si blog

Neskutočné prekvapenie, Juraj Široký nie je vlastníkom Váhostavu ! Kto teda ním je ?

Všetci tu iba frflú, že majú málo peňazí, že ich chudoba obchádza.
Dôchodcovia kontrolujú potraviny so zníženou DPH a počítajú každý cent, študenti pracujú, aby študovali, ostatní hľadajú druhé či tretie zamestnania, aby žili dôstojne.

Maloverní, ktorí neveria na zázrak slovenskej ekonomiky a jej dar bohatstva tým, ktorí z marxistických princípov voľne prešli do sveta duchovného.

Do včerajška jeden z najbohatších ľudí tejto krajiny, podnikateľ, sa jednou výpoveďou na súde stal nemajetným filantropom.

On, pán slovenského stavebníctva, od diaľnic, cez tunely až po „barokovú záhradu“ na bratislavskom hrade, nie je vlastníkom Váhostavu. Teda, Prvej tunelárskej a.s., ako sa pôvodne Váhostav a.s. volal.

Ba ani poisťovne Dôvery. Logikou „slovenského talárnika“ potom nemá nič spoločné s desiatkami firiem , až po slovenský hokej, ktoré akýsi darebák viac ako dvadsať rokov zakladal na jeho meno. A bez jeho vedomia.

On, vedomý si svojej aktívnej účasti na zločineckom komunistickom režime, sa po sedemnástom novembri 1989 ,v pokore a tichosti stiahol zo spoločenského života, aby sa ponoril do modlitieb a prosieb za odpustenie najohavnejšieho činu. Udania vlastnej matky.

Práve pokora a prosby o odpustenie mu priniesli dar zázraku, taký charakteristický z dejinných čias Ježiša Krista.

Neskutočné bohatstvo, na ktoré náhodne natrafil, je znakom, že aj marxista môže zaklopať na bránu nebeskú.

Stretol sa s Róbertom Ficom v čase „reštrukturalizácie“ Váhostavu, ale iba s jediným úmyslom. Zabezpečiť, aby živnostníci, ktorí pre Váhostav pracovali, dostali svoje peniaze. No predseda Smer-SD ho nepočúval, prijal cez bratov a sestry kolesíkove „Lex Váhostav“ a týmto nehanebným činom ožobráčil živnostníkov.

Pred rokom ho vyzval najrýchlejšie vyhorený politik, Radoslav Procházka, aby predal svoje vily na Bahamách a z takto získaných peňazí vyplatil živnostníkov. Iba jasná myseľ pracujúca s poznaním, že nič nevlastní, ho nedoviedli k pokušeniu predať cudzí majetok a vystaviť sa tak hrozbe trestnej činnosti.

On, verný princípom komunistov, ktorí vždy odmietali siahnuť na majetok iných, nepodľahol vábeniu Procházku.

Presne pred rokom som napísal blog s názvom – „Možno s istotou vysloviť domnienku, že vlastníkom Váhostavu je Róbert Fico ? Možno“ !

Dnes, po roku, sa kolokvium cirkevných hodnostárov Slovenska, vedených v zoznamoch štb, zaoberá hľadaním dôkazového materiálu, ktorým by podporilo svoj návrh adresovaný Vatikánu o začatie blahorečenia krajiny. Krajiny Zázrakov.

Slovenska, kde je možné mať i nemať bohatstvo, hrať si pritom gardistickú  pesničku v miestnom lamačskom rozhlase – „Rež a rúbaj do krve“ až po pozametanie všetkých stôp zločinnosti osemročného bašovania komunistických potomkov generálnou prokuratúrou s odôvodnením, ktoré by študenta práva odstredilo zo štúdia už v treťom semestri.

Po tomto zázraku možno očakávať davovú psychózu všetkých, ktorí sú dnes tektonickou verejnou mienkou označovaní za milionárov, že tiež vyvolajú súdny spor s nejakým médiom, aby „naivnému talárnikovi“ porozprávali svoj príbeh o zázraku osobného bohatstva, o ktorom doteraz ani len netušili.

A s pokorou, tak charakteristickou pre ich ideológiu, sa v zajatí ticha ponorili do očistných modlitieb, aby našli svoj vnútorný pokoj.

Rež a rúbaj do krve, po tej sprostej kotrbe !

Nech táto historická pieseň znie Slovenskom až na veky vekov, aby privábila ďalšie a ďalšie zázraky.

 

Príde čas, kedy média dostanú obrovské množstvo utajovaných informácií o porušeniach zákona Robertom Ficom.

20.09.2017

Najlepší minister vnútra Kaliňák by mal niekde nájsť odvahu, zatknúť Róberta Fica a odovzdať ho kamarátovi, generálnemu prokurátorovi. Útok na prezidenta republiky začal 30 marca 2014 viac »

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Kim Čong-un

Kim pohrozil USA najtvrdšou odvetou, KĽDR sa vyhráža ďalším jadrovým testom

22.09.2017 05:50

Slová Donalda Trumpa o zničení KĽDR ospravedlňujú náš jadrový program, tvrdí vodca Kim. Dodal, že je to cesta, po ktorej chce ísť až do konca.

Trump

Trump vyhlásil bankovú blokádu KĽDR

21.09.2017 22:43

Banky budú stáť pred jasnou voľbou - buď obchodovať so Spojenými štátmi, alebo so zločinným režimom v KĽDR, vyhlásil Donald Trump.

rakka, syria

Arabsko-kurdskí ozbrojenci strieľali na sýrske jednotky vlády

21.09.2017 22:31

Ak sa takéto incidenty zopakujú, Rusko podnikne príslušné kroky, varovala Moskva Washington.

LOREAL-BETTENCOURT/

Zomrela najbohatšia žena sveta Liliane Bettencourtová

21.09.2017 20:50

Vo veku 94 rokov zomrela vo Francúzsku podnikateľka a dedička kozmetickej spoločnosti L'Oréal Liliane Bettencourtová.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,002
Celková čítanosť: 5653171x
Priemerná čítanosť článkov: 5642x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy