Založ si blog

Andrej Danko má rakovinu !

Dočítal som sa v denníku agenta Bureša, vo voľných chvíľach ministra financií Českej republiky, lebo po správnych samcoch príroda požaduje, aby sedeli na zlatých vajciach v Čápím hnízde. Pre maďaronov zo SNS prikladám, lebo zákon to ukladá ako povinnosť, voľný preklad – Bocianie hniezdo.

V dvoch iných denníkoch, slovenských, ktoré tiež vlastnia potomkovia eštebákov, boli opatrnejší a síce pripúšťajú, že Andrej Danko nespĺňa kritérium Woody Allena – najlepšie je byť bohatý a zdravý – ale hovoria, že, poloha byť bohatý a chorý, je iba dôsledok vedľajších účinkov.

Oligarchických, ktorí v panike pod totálnym kolapsom dlhodobo a smrteľne chorého politického systému, vymysleli povestnú „českú uličku“. Znalci futbalu, teda každý vedia, že aj keď sa nepodarí, vždy je nádej na to „povestné šťěstíčko“.

Hmm, „šťastie je muška zlatá len“, opisoval básnik atmosféru v krajine, ktorú kedysi dávno spravoval Tatíček Masaryk. Iba pre tých, ktorí aj poéziu moci vidia iba v číslach. V štátnom rozpočte z roku 1927 som našiel účtovnú položku s názvom – „náklady na seno prezidentových koní 5 700 Kč“.

Šťastie opustilo v priebehu týždňa dvoch najvyšších ústavných činiteľov. Ešte šťastie, že Slovensko obchádzajú aj utečenci utekajúci pred nešťastím.

Róbert Fico – zachovaj nám ho, Pane !

Čítal som včera v denníku, ktorý z rúk eštebáka prešiel pod riadenie Kali Bejby. Prečítal som ho viackrát, potom som pozrel do kalendára, ba i zrkadla. Neveriac, že dnes nie je rok 1953. Čas, kedy zomrel opilec Klement Gottwald a robotnícko-roľnícka trieda spolu s literátmi socialistického realizmu oplakávala veľkolepé úspechy prvého robotníckeho prezidenta.
Kto iný môže byť autorom, ak nie znalec slovenskej mafie.

Sme krajina divov, kde časť domorodého obyvateľstva  sa v mdlobách prikláňa k diéte občanov komunistickej Kórei. Otavu z jari a v zime seno, zato celý rok v bujarej veselosti z „úspechov“ vodcu.

Priznávam, že mi trnie pri predstave, že všetci traja najvyšší ústavní činitelia budú trpieť „vedľajšími účinkami“ medikamentu, lieku, ktorému recept vystavili tí, ktorí aj dvadsiaty siedmy rok chcú byť bohatí a zdraví.

Dvaja z nich, pred pár týždňami, začali užívať liek bez toho, aby si vypýtali príbalový letáčik s návodom na užívanie.

Ono, každý liek má svoje špecifické „vedľajšie účinky“.

 

http://hnonline.sk/slovensko/604582-andrej-danko-ma-podozrenie-na-rakovinu-caka-ho-operacia

 

Je nejaká špinavosť, kde by ste pán Kaliňák neboli ? Nové 4 milióny do kešene na „upratovanie“.

27.07.2017

Sú nejaké drahé hodinky, súdruh predseda Smer-SD, ktoré majú schopnosť odtikať tie povestné tri sekundy, kedy bude každý odvolaný ? Hovorím o firme Forest. Tá včera iba upratovala a dnes viac »

O uväznení Mečiara rozhodovali slovenskí miliardári dávno predtým ako budú súdy od Harabína dnes.

25.07.2017

Ukážte mi jedného ponovembrového slovenského miliardára vyklíčeného bez semena zodpovednosti a poctivosti ako podnikateľ Baťa, miliardára ktorému bolo darované bohatstvo ľudí privatizáciou, viac »

Už aj Smer-SD má svojho Fruniho a BMG Invest a desaťtisíce poškodených klientov.

22.07.2017

Smer-SD si v baniach uhľobaróna zriadil ilegálne legálnu Alobalovú baliareň jednej miliardy eur, no zriadiť si Alobalovú dielničku v Národnej banke Slovenska vypovedá o politickom hulvátstve viac »

Charlie Gard

Smrteľne chorého britského chlapčeka prevezú do hospicu, rozhodol sudca

27.07.2017 21:15

Sudca o presune nevyliečiteľne chorého Charlieho rozhodol po tom, čo sa rodičia a nemocnica nedohodli, kde a ako 11-mesačné dieťa strávi svoje posledné dni.

cesta, r2, kamene

Padajúce kamene vystrašili aj vodičov na R2 pri Zvolene

27.07.2017 20:00

Komplikácií v doprave sa po vodičoch jazdiacich pod Strečnom dočkali aj šoféri na rýchlostnej ceste R2 pri Zvolene, ktorej časť úseku je neprejazdná.

Vladimir Putin, Krym, Rusko, Ukrajina,

Putin: Rusko je zdržanlivé voči USA, ale trpezlivosť má svoje medze

27.07.2017 19:12

Rusko reaguje na akcie USA zdržanlivo, ale v určitej chvíli už nebude možné hrubé konanie ďalej trpieť. Uviedol ruský prezident Putin ohľadom možnej reakcie na sankcie USA.

MV SR: Vládny Airbus A319

Zraneného mladíka privezie domov z Grécka vládny špeciál

27.07.2017 19:00

Prvý pobyt Michala pri mori v Grécku sa neskončil šťastne. Po operácii leží tri týždne v nemocnici a dýchajú za neho prístroje. Minister vnútra Kaliňák ponúkol na prevoz špeciál.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 980
Celková čítanosť: 5487446x
Priemerná čítanosť článkov: 5599x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy