Založ si blog

Andrej Danko má rakovinu !

Dočítal som sa v denníku agenta Bureša, vo voľných chvíľach ministra financií Českej republiky, lebo po správnych samcoch príroda požaduje, aby sedeli na zlatých vajciach v Čápím hnízde. Pre maďaronov zo SNS prikladám, lebo zákon to ukladá ako povinnosť, voľný preklad – Bocianie hniezdo.

V dvoch iných denníkoch, slovenských, ktoré tiež vlastnia potomkovia eštebákov, boli opatrnejší a síce pripúšťajú, že Andrej Danko nespĺňa kritérium Woody Allena – najlepšie je byť bohatý a zdravý – ale hovoria, že, poloha byť bohatý a chorý, je iba dôsledok vedľajších účinkov.

Oligarchických, ktorí v panike pod totálnym kolapsom dlhodobo a smrteľne chorého politického systému, vymysleli povestnú „českú uličku“. Znalci futbalu, teda každý vedia, že aj keď sa nepodarí, vždy je nádej na to „povestné šťěstíčko“.

Hmm, „šťastie je muška zlatá len“, opisoval básnik atmosféru v krajine, ktorú kedysi dávno spravoval Tatíček Masaryk. Iba pre tých, ktorí aj poéziu moci vidia iba v číslach. V štátnom rozpočte z roku 1927 som našiel účtovnú položku s názvom – „náklady na seno prezidentových koní 5 700 Kč“.

Šťastie opustilo v priebehu týždňa dvoch najvyšších ústavných činiteľov. Ešte šťastie, že Slovensko obchádzajú aj utečenci utekajúci pred nešťastím.

Róbert Fico – zachovaj nám ho, Pane !

Čítal som včera v denníku, ktorý z rúk eštebáka prešiel pod riadenie Kali Bejby. Prečítal som ho viackrát, potom som pozrel do kalendára, ba i zrkadla. Neveriac, že dnes nie je rok 1953. Čas, kedy zomrel opilec Klement Gottwald a robotnícko-roľnícka trieda spolu s literátmi socialistického realizmu oplakávala veľkolepé úspechy prvého robotníckeho prezidenta.
Kto iný môže byť autorom, ak nie znalec slovenskej mafie.

Sme krajina divov, kde časť domorodého obyvateľstva  sa v mdlobách prikláňa k diéte občanov komunistickej Kórei. Otavu z jari a v zime seno, zato celý rok v bujarej veselosti z „úspechov“ vodcu.

Priznávam, že mi trnie pri predstave, že všetci traja najvyšší ústavní činitelia budú trpieť „vedľajšími účinkami“ medikamentu, lieku, ktorému recept vystavili tí, ktorí aj dvadsiaty siedmy rok chcú byť bohatí a zdraví.

Dvaja z nich, pred pár týždňami, začali užívať liek bez toho, aby si vypýtali príbalový letáčik s návodom na užívanie.

Ono, každý liek má svoje špecifické „vedľajšie účinky“.

 

http://hnonline.sk/slovensko/604582-andrej-danko-ma-podozrenie-na-rakovinu-caka-ho-operacia

 

Príde čas, kedy média dostanú obrovské množstvo utajovaných informácií o porušeniach zákona Robertom Ficom.

20.09.2017

Najlepší minister vnútra Kaliňák by mal niekde nájsť odvahu, zatknúť Róberta Fica a odovzdať ho kamarátovi, generálnemu prokurátorovi. Útok na prezidenta republiky začal 30 marca 2014 viac »

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Kim Čong-un

Kim pohrozil USA najtvrdšou odvetou, KĽDR sa vyhráža ďalším jadrovým testom

22.09.2017 05:50

Slová Donalda Trumpa o zničení KĽDR ospravedlňujú náš jadrový program, tvrdí vodca Kim. Dodal, že je to cesta, po ktorej chce ísť až do konca.

Trump

Trump vyhlásil bankovú blokádu KĽDR

21.09.2017 22:43

Banky budú stáť pred jasnou voľbou - buď obchodovať so Spojenými štátmi, alebo so zločinným režimom v KĽDR, vyhlásil Donald Trump.

rakka, syria

Arabsko-kurdskí ozbrojenci strieľali na sýrske jednotky vlády

21.09.2017 22:31

Ak sa takéto incidenty zopakujú, Rusko podnikne príslušné kroky, varovala Moskva Washington.

LOREAL-BETTENCOURT/

Zomrela najbohatšia žena sveta Liliane Bettencourtová

21.09.2017 20:50

Vo veku 94 rokov zomrela vo Francúzsku podnikateľka a dedička kozmetickej spoločnosti L'Oréal Liliane Bettencourtová.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,002
Celková čítanosť: 5653226x
Priemerná čítanosť článkov: 5642x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy