Založ si blog

Andrej Danko má rakovinu !

Dočítal som sa v denníku agenta Bureša, vo voľných chvíľach ministra financií Českej republiky, lebo po správnych samcoch príroda požaduje, aby sedeli na zlatých vajciach v Čápím hnízde. Pre maďaronov zo SNS prikladám, lebo zákon to ukladá ako povinnosť, voľný preklad – Bocianie hniezdo.

V dvoch iných denníkoch, slovenských, ktoré tiež vlastnia potomkovia eštebákov, boli opatrnejší a síce pripúšťajú, že Andrej Danko nespĺňa kritérium Woody Allena – najlepšie je byť bohatý a zdravý – ale hovoria, že, poloha byť bohatý a chorý, je iba dôsledok vedľajších účinkov.

Oligarchických, ktorí v panike pod totálnym kolapsom dlhodobo a smrteľne chorého politického systému, vymysleli povestnú „českú uličku“. Znalci futbalu, teda každý vedia, že aj keď sa nepodarí, vždy je nádej na to „povestné šťěstíčko“.

Hmm, „šťastie je muška zlatá len“, opisoval básnik atmosféru v krajine, ktorú kedysi dávno spravoval Tatíček Masaryk. Iba pre tých, ktorí aj poéziu moci vidia iba v číslach. V štátnom rozpočte z roku 1927 som našiel účtovnú položku s názvom – „náklady na seno prezidentových koní 5 700 Kč“.

Šťastie opustilo v priebehu týždňa dvoch najvyšších ústavných činiteľov. Ešte šťastie, že Slovensko obchádzajú aj utečenci utekajúci pred nešťastím.

Róbert Fico – zachovaj nám ho, Pane !

Čítal som včera v denníku, ktorý z rúk eštebáka prešiel pod riadenie Kali Bejby. Prečítal som ho viackrát, potom som pozrel do kalendára, ba i zrkadla. Neveriac, že dnes nie je rok 1953. Čas, kedy zomrel opilec Klement Gottwald a robotnícko-roľnícka trieda spolu s literátmi socialistického realizmu oplakávala veľkolepé úspechy prvého robotníckeho prezidenta.
Kto iný môže byť autorom, ak nie znalec slovenskej mafie.

Sme krajina divov, kde časť domorodého obyvateľstva  sa v mdlobách prikláňa k diéte občanov komunistickej Kórei. Otavu z jari a v zime seno, zato celý rok v bujarej veselosti z „úspechov“ vodcu.

Priznávam, že mi trnie pri predstave, že všetci traja najvyšší ústavní činitelia budú trpieť „vedľajšími účinkami“ medikamentu, lieku, ktorému recept vystavili tí, ktorí aj dvadsiaty siedmy rok chcú byť bohatí a zdraví.

Dvaja z nich, pred pár týždňami, začali užívať liek bez toho, aby si vypýtali príbalový letáčik s návodom na užívanie.

Ono, každý liek má svoje špecifické „vedľajšie účinky“.

 

http://hnonline.sk/slovensko/604582-andrej-danko-ma-podozrenie-na-rakovinu-caka-ho-operacia

 

Poslanec parlamentu za Smer-SD, Ľuboš Bláha, zaútočil na Úrad vlády s cieľom zastreliť zradcu Róberta Fica.

19.11.2017

"Áno, popravovali sme, popravujeme a budeme popravovať!" ("Sí, hemos fusilado, fusilamos y seguiremos fusilando!") Vypisoval poslanec Smer-SD na kapitalistickej sociálnej sieti na obranu tých, čo viac »

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur.

17.11.2017

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur. Na 7 593 eur na každého človeka žijúceho na Slovensku. To je DLH, ktorý si vytrovil za 11 rokov v pozícií, kedy oligarchovia viac »

Andrejovi Dankovi – Slovensko nie je Lesostav Revúca, aby ho priviedol do ruín a dlžôb, ako jeho otec.

16.11.2017

Slovensko a jeho občania – okrem darebákov eštebákov a komunistov registrovaných v SNS – odmietajú osud Lesostavu Revúca. Privatizácie na barbarský spôsob otca Andreja Danka. Privatizácie, viac »

bukamal, syria

Sýrska armáda dobyla poslednú baštu Islamského štátu

19.11.2017 20:22

Velenie armády vyhlásilo mesto za oslobodené už 9. novembra, nebolo tomu však tak.

potraviny, nakupovanie, obchod, potravina

Poráža pri potravinách kvalita cenu?

19.11.2017 20:00

Slovensko roku 2017 žije životom, aký si ľudia v roku 1989 nevedeli predstaviť.

Líbya, utečenci

Líbya prešetrí predaj migrantov do otroctva

19.11.2017 18:39

Americká televízia CNN zdokumentovala dražby migrantov v Líbyi. Muži sa predávajú za 1200 líbyjských dinárov (asi 340 eur).

danko

Danko: Zamýšľam sa, či sankcie proti Rusku fungujú

19.11.2017 18:00

Za každou vetou svojho prejavu v ruskej Štátnej dume si predseda parlamentu a šéf SNS Andrej Danko stojí a varuje pred čierno-bielym videním sveta.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,043
Celková čítanosť: 5815145x
Priemerná čítanosť článkov: 5575x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy