Založ si blog

Prestaňte kradnúť smradi, drancovať túto zem !

Doviesť Slovensko za 8 rokov vládnutia na ARO, vykradnúť ho a občanov posielať do nemocníc z obdobia socialistického skanzenu, aby zomierali na vyliečiteľné choroby v nezdravom zdravotníctve, chce veľkú dávku neľudskosti.

Vy, Róbert Fico, na samom začiatku ste sa rozhodli, že životy a zdravie vlastných občanov, sú iba prekážkou pre rabovanie zdravotníctva marxistickým zloduchom, ktorí „vyhrali voľby a môžu všetko“.

Vy, Róbert Fico, ste sa verejne priznali k podielu viny na stave 8 rokov vykrádaného zdravotníctva tým, že dnes horíte „túžbou“ po krízovom menežérovi, ktorý iba natrie fasády rozpadávajúceho sa systému na ružovo pri zvyšujúcich sa odvodoch tých najslabších.

Vy sa sťažujete, že Richard Sulík vám nedá pokoj ani na ARE ?

Skúste si predstaviť obraz jednoduchého človeka, ktorý zomrel na vyliečiteľnú chorobu v prostredí Paškovho či Rašiho nemocného zdravotníctva. On nebude mať pokoj ani na druhom svete, pretože spomienky na svojich blízkych, ktorých vaša politika zaťažila nesplatiteľnými dlžobami, mu nebude „dávať spávať“ ani za tou povestnou riekou smrti.

Ak by som mal urobiť súpis všetkých svinstiev, ktorých ste sa dopustili, spolu so svojou suitou straníkov, potreboval by som jeden mesiac.

Ak sa raz dozvieme všetky svinstvá, ktoré sú dnes umne ukrývané pred verejnosťou, budeme potrebovať strašne dlhý čas na ozdravenie spoločnosti, štátu a jeho občanov bez pomyslenia robiť ich súpis.

Tak, ako je nemorálne robiť si posmešky z pacienta, tak je nemravné vysmievať sa ľuďom tejto krajiny z vládneho bavoráku, bez poznanie, že ste dávno stratili zmysel pre realitu.

My sme bolševíkom vášho rangu naleteli na robenie hrubých čiar za minulosťou a teraz nás pod tou čiarou topíte.

Obsah vášho vládnutia je podobný havárií atómky v Černobyle, aj s dôsledkami, ktoré budeme znášať dvesto rokov.

Vy, predseda vlády, ste posledný, ktorý sa dokáže skryť pred vlastným jedom, ktorý tu seje dlhých 26 rokov.

Nikomu sa nepodarilo odísť zo života živý, no vám sa podarilo z bodrého komunistu prepracovať sa na politickú mŕtvolu hľadajúcu „pokoj“ v nemocničnej izbe.

Pozor, za dverami ARA nie je len Richard Sulík.

Za dverami už stoja takmer 4 milióny občanov Slovenska, ktorý odmietajú vašu politiku.

PS: Posielam Vám, Róbertovi Ficovi, príznačnú pesničku s názvom – Prestaňte kradnúť smradi, drancovať túto zem !

 

https://www.youtube.com/watch?v=z4Zt1c6Y3Zg

 

Príde čas, kedy média dostanú obrovské množstvo utajovaných informácií o porušeniach zákona Robertom Ficom.

20.09.2017

Najlepší minister vnútra Kaliňák by mal niekde nájsť odvahu, zatknúť Róberta Fica a odovzdať ho kamarátovi, generálnemu prokurátorovi. Útok na prezidenta republiky začal 30 marca 2014 viac »

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Kim Čong-un

Kim pohrozil USA najtvrdšou odvetou, KĽDR sa vyhráža ďalším jadrovým testom

22.09.2017 05:50

Slová Donalda Trumpa o zničení KĽDR ospravedlňujú náš jadrový program, tvrdí vodca Kim. Dodal, že je to cesta, po ktorej chce ísť až do konca.

Trump

Trump vyhlásil bankovú blokádu KĽDR

21.09.2017 22:43

Banky budú stáť pred jasnou voľbou - buď obchodovať so Spojenými štátmi, alebo so zločinným režimom v KĽDR, vyhlásil Donald Trump.

rakka, syria

Arabsko-kurdskí ozbrojenci strieľali na sýrske jednotky vlády

21.09.2017 22:31

Ak sa takéto incidenty zopakujú, Rusko podnikne príslušné kroky, varovala Moskva Washington.

LOREAL-BETTENCOURT/

Zomrela najbohatšia žena sveta Liliane Bettencourtová

21.09.2017 20:50

Vo veku 94 rokov zomrela vo Francúzsku podnikateľka a dedička kozmetickej spoločnosti L'Oréal Liliane Bettencourtová.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,002
Celková čítanosť: 5653240x
Priemerná čítanosť článkov: 5642x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy