Založ si blog

Prestaňte kradnúť smradi, drancovať túto zem !

Doviesť Slovensko za 8 rokov vládnutia na ARO, vykradnúť ho a občanov posielať do nemocníc z obdobia socialistického skanzenu, aby zomierali na vyliečiteľné choroby v nezdravom zdravotníctve, chce veľkú dávku neľudskosti.

Vy, Róbert Fico, na samom začiatku ste sa rozhodli, že životy a zdravie vlastných občanov, sú iba prekážkou pre rabovanie zdravotníctva marxistickým zloduchom, ktorí „vyhrali voľby a môžu všetko“.

Vy, Róbert Fico, ste sa verejne priznali k podielu viny na stave 8 rokov vykrádaného zdravotníctva tým, že dnes horíte „túžbou“ po krízovom menežérovi, ktorý iba natrie fasády rozpadávajúceho sa systému na ružovo pri zvyšujúcich sa odvodoch tých najslabších.

Vy sa sťažujete, že Richard Sulík vám nedá pokoj ani na ARE ?

Skúste si predstaviť obraz jednoduchého človeka, ktorý zomrel na vyliečiteľnú chorobu v prostredí Paškovho či Rašiho nemocného zdravotníctva. On nebude mať pokoj ani na druhom svete, pretože spomienky na svojich blízkych, ktorých vaša politika zaťažila nesplatiteľnými dlžobami, mu nebude „dávať spávať“ ani za tou povestnou riekou smrti.

Ak by som mal urobiť súpis všetkých svinstiev, ktorých ste sa dopustili, spolu so svojou suitou straníkov, potreboval by som jeden mesiac.

Ak sa raz dozvieme všetky svinstvá, ktoré sú dnes umne ukrývané pred verejnosťou, budeme potrebovať strašne dlhý čas na ozdravenie spoločnosti, štátu a jeho občanov bez pomyslenia robiť ich súpis.

Tak, ako je nemorálne robiť si posmešky z pacienta, tak je nemravné vysmievať sa ľuďom tejto krajiny z vládneho bavoráku, bez poznanie, že ste dávno stratili zmysel pre realitu.

My sme bolševíkom vášho rangu naleteli na robenie hrubých čiar za minulosťou a teraz nás pod tou čiarou topíte.

Obsah vášho vládnutia je podobný havárií atómky v Černobyle, aj s dôsledkami, ktoré budeme znášať dvesto rokov.

Vy, predseda vlády, ste posledný, ktorý sa dokáže skryť pred vlastným jedom, ktorý tu seje dlhých 26 rokov.

Nikomu sa nepodarilo odísť zo života živý, no vám sa podarilo z bodrého komunistu prepracovať sa na politickú mŕtvolu hľadajúcu „pokoj“ v nemocničnej izbe.

Pozor, za dverami ARA nie je len Richard Sulík.

Za dverami už stoja takmer 4 milióny občanov Slovenska, ktorý odmietajú vašu politiku.

PS: Posielam Vám, Róbertovi Ficovi, príznačnú pesničku s názvom – Prestaňte kradnúť smradi, drancovať túto zem !

 

https://www.youtube.com/watch?v=z4Zt1c6Y3Zg

 

Je nejaká špinavosť, kde by ste pán Kaliňák neboli ? Nové 4 milióny do kešene na „upratovanie“.

27.07.2017

Sú nejaké drahé hodinky, súdruh predseda Smer-SD, ktoré majú schopnosť odtikať tie povestné tri sekundy, kedy bude každý odvolaný ? Hovorím o firme Forest. Tá včera iba upratovala a dnes viac »

O uväznení Mečiara rozhodovali slovenskí miliardári dávno predtým ako budú súdy od Harabína dnes.

25.07.2017

Ukážte mi jedného ponovembrového slovenského miliardára vyklíčeného bez semena zodpovednosti a poctivosti ako podnikateľ Baťa, miliardára ktorému bolo darované bohatstvo ľudí privatizáciou, viac »

Už aj Smer-SD má svojho Fruniho a BMG Invest a desaťtisíce poškodených klientov.

22.07.2017

Smer-SD si v baniach uhľobaróna zriadil ilegálne legálnu Alobalovú baliareň jednej miliardy eur, no zriadiť si Alobalovú dielničku v Národnej banke Slovenska vypovedá o politickom hulvátstve viac »

Charlie Gard

Smrteľne chorého britského chlapčeka prevezú do hospicu, rozhodol sudca

27.07.2017 21:15

Sudca o presune nevyliečiteľne chorého Charlieho rozhodol po tom, čo sa rodičia a nemocnica nedohodli, kde a ako 11-mesačné dieťa strávi svoje posledné dni.

cesta, r2, kamene

Padajúce kamene vystrašili aj vodičov na R2 pri Zvolene

27.07.2017 20:00

Komplikácií v doprave sa po vodičoch jazdiacich pod Strečnom dočkali aj šoféri na rýchlostnej ceste R2 pri Zvolene, ktorej časť úseku je neprejazdná.

Vladimir Putin, Krym, Rusko, Ukrajina,

Putin: Rusko je zdržanlivé voči USA, ale trpezlivosť má svoje medze

27.07.2017 19:12

Rusko reaguje na akcie USA zdržanlivo, ale v určitej chvíli už nebude možné hrubé konanie ďalej trpieť. Uviedol ruský prezident Putin ohľadom možnej reakcie na sankcie USA.

MV SR: Vládny Airbus A319

Zraneného mladíka privezie domov z Grécka vládny špeciál

27.07.2017 19:00

Prvý pobyt Michala pri mori v Grécku sa neskončil šťastne. Po operácii leží tri týždne v nemocnici a dýchajú za neho prístroje. Minister vnútra Kaliňák ponúkol na prevoz špeciál.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 980
Celková čítanosť: 5487454x
Priemerná čítanosť článkov: 5599x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy