Založ si blog

Róbert Fico chce byť Mikulášom Dzurindom. Desná nočná mora.

Ak by mi dnes niekto povedal, že Pavol Paška, jeho Tetky Anky i synovci Foraiovci dostanú svojho vyšetrovateľa a sudcu za rozkrádanie zdravotníctva.

Ak by mi dnes ktosi preťahoval medové motúziky, že Róbert Fico má zajtra termín na svedeckú výpoveď pred generálnym prokurátorom o všetkých svinstvách na úkor občanov Slovenska za posledných osem rokov jeho formy vládnutia.

Ak by som videl predvolanie špeciálneho prokurátora adresované Róbertovi Kaliňákovi, ktorý sa sám podujal vypovedať o všetkých verejných obstrávaniach i o podvodoch s DPH.

Ak by som videl Jána Richtera, ako ho odvádza NAKA v putách za niekoľkonásobné vykradnutie súkromných úspor sporiteľov v druhom pilieri s dodatočným priznaním, že v roku 2020 nebude mať štát na vyplácanie dôchodkov v pilieri prvom.

Ak ma zavolali k autobusu, do ktorého nakladajú všetkých oligarchov Slovenska a odvážajú ich do ciel predbežného zadržania.

A ak by som úplne prišiel, čo nehrozí, o historickú pamäť, potom.

Potom, potom by som uveril manipulácií novinára v dnešnom trojpísmenkovom denníku o „prihlásení sa vlády F3 k odkazu Mikuláša Dzurindu“. Novinára, ktorý napísal knihu s názvom „Mečiar a mečiarizmus“ a dnes už zabudol, čo to pred dvadsiatimi rokmi popísal.

Už prvý, a najzásadnejší bod predložený do parlamentu, ukáže rozmer zneužívania moci Ficom a jeho suitom proti záujmom štátu a občana.

Ikona Novembra ´89, Ján Budaj, prichádza z návrhom na zrušenie amnestií udelených Vladimírom Mečiarom.

Som presvedčený, že skúšky z „marxistického náboženstva moci“, ktoré Róbert Fico absolvoval ako jediný v známej „Noci dlhých nožov“ s vyvrcholením Mečiarovho „Valca zo Zlatej Idky“, sú dostatočnou zárukou, aby poprel návrh na zrušenie amnestií.

Ak by sa rozhodol prejsť na druhý breh a otvoriť dvere dokorán zákonnosti a spravodlivosti, zmeniť  súčasný „právny suterén“ na právny štát, potom by sa krajina dostala k daru nebies.

K magickému bodu, ku ktorému sa obracajú všetci slušní ľudia tejto krajiny a jeho „dobitie“ by dalo priechod k realizácií mojich predstáv napísaných v úvode blogu.

A nielen ich.

Dejiny nemajú adekvátny exodus, neslávne slávnostný odchod „Hercov slovenskej politiky“ poNovembrového vývoja zo scény.

S určitosťou sa dá vysloviť iba jediné.

Diváci, ktorí hercov slovenskej politiky platili 26 rokov, by ukončili predstavenie povestným.

Standing ovation.

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

Mexiko, zemetrasenie,

VIDEO: Zemetrasenie v Mexiku strhávalo domy. Vyžiadalo si najmenej 50 obetí

19.09.2017 22:38

Zemetrasenie udrelo presne v deň, keď si krajina pripomínala ničivé zemetrasenie s magnitúdou 8,1, ktoré v roku 1985 pripravilo o život minimálne päťtisíc ľudí.

Nemecko, diaľnica, mýto, auto, autá, diaľnice

Vo Frankfurte našli bombu z vojny, zatvoria letisko aj diaľnicu

19.09.2017 21:54

Nevybuchnutú bombu našli robotníci pri výkopových prácach spojených s výstavbou novej podzemnej dráhy vedúcej na letisko.

hrivna, Ukrajina, Kyjev

Ukrajina oznámila návrat na medzinárodné finančné trhy

19.09.2017 21:41

Ukrajina plánuje budúci pondelok vydať dlhopisy s 15-ročnou splatnosťou s ročným úrokom 7,375 percenta.

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643500x
Priemerná čítanosť článkov: 5638x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy