Založ si blog

Vrahovia Róberta Remiáša žijú medzi nami. Pribudli spolupáchatelia, poslanci slovenského parlamentu za Smer-SD a SNS.

Ak posudzujeme človeka a jeho cestu prostredím moci v sprievode zločinu z pohľadu ktoréhokoľvek mravného kritéria musíme uznať, že na takú malú krajinu nám prozreteľnosť dopriala.

Ešte nevychladla „mŕtvola“ ďalšieho klamstva Róberta Fica o podobenstve moci s Mikulášom Dzurindom, už ju poslanci NR SR pochovali. Aj s jeho pričinením, lebo v Smer-SD „rozmýšľa „vodca“ a ostatní konajú podľa palca.

Krátkou cestou odmietli návrh na zrušenie Mečiarových amnestií, aby vyslali svoju vďačnosť tým, ktorí zosnovali vraždu mladého muža, vďačnosť za miesto v parlamente.

Právom vrahov.

Zločin zostane zločinom aj v momente, keď nemravný svet poslancov hľadá mydlo a uterák, aby si umyl ruky. Nad porušením ústavy a vošli do bezpečia útočiska tých, ktorí si svoju moc udržali zabíjaním ľudí.

Ešte pred pár hodinami mali dve možnosti.

Buď niesť vinu za zločiny doby Mečiarovej čiernej diery, alebo niesť vinu za to, že im zločiny požehnali.

Žehnali bez pohnutia mysle, vedomia a svedomia.

Žehnali zločinu.

Machivelliimu ste urobili „radosť“, súdruhovia poslanci za Smer-SD a podliaci skrývajúci sa za „vlastenectvo“, lebo tak ako mnoho iných, ktorých moc žila a žije v sprievode zločinu, aj vy ste potvrdili, že vďačnosť je vždy vykúpaná v krvi nevinných.

Príde čas, kedy média dostanú obrovské množstvo utajovaných informácií o porušeniach zákona Robertom Ficom.

20.09.2017

Najlepší minister vnútra Kaliňák by mal niekde nájsť odvahu, zatknúť Róberta Fica a odovzdať ho kamarátovi, generálnemu prokurátorovi. Útok na prezidenta republiky začal 30 marca 2014 viac »

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Kim Čong-un

Kim pohrozil USA najtvrdšou odvetou, KĽDR sa vyhráža ďalším jadrovým testom

22.09.2017 05:50

Slová Donalda Trumpa o zničení KĽDR ospravedlňujú náš jadrový program, tvrdí vodca Kim. Dodal, že je to cesta, po ktorej chce ísť až do konca.

Trump

Trump vyhlásil bankovú blokádu KĽDR

21.09.2017 22:43

Banky budú stáť pred jasnou voľbou - buď obchodovať so Spojenými štátmi, alebo so zločinným režimom v KĽDR, vyhlásil Donald Trump.

rakka, syria

Arabsko-kurdskí ozbrojenci strieľali na sýrske jednotky vlády

21.09.2017 22:31

Ak sa takéto incidenty zopakujú, Rusko podnikne príslušné kroky, varovala Moskva Washington.

LOREAL-BETTENCOURT/

Zomrela najbohatšia žena sveta Liliane Bettencourtová

21.09.2017 20:50

Vo veku 94 rokov zomrela vo Francúzsku podnikateľka a dedička kozmetickej spoločnosti L'Oréal Liliane Bettencourtová.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,002
Celková čítanosť: 5653170x
Priemerná čítanosť článkov: 5642x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy