Založ si blog

Bugárovi a Procházkovi, nikto slušný nemôže kryť čvargu, ktorá sa neštíti ukradnúť zo zdravotníctva 300 miliónov.

300 miliónov eur si na Bahamy vyviezli akcionári zdravotnej poisťovne Dôvera. Dlh v zdravotníctve je dnes na úrovni 549,87 milióna eur.

V ňom nie sú zarátané 4 mesiace tohto roku.

Možnosť vyviesť stovky miliónov eur, im umožnila drobná legislatívna úprava z dielne manipulátora Fica. To je ten,  ktorý balamutil o jednej poisťovni a o tom, že peniaze zo zdravotného poistenia musia ísť do zdravotníctva.

„Krízový menežér“ Smer-SD, minister zdravotníctva Tomáš Drucker sa predvčerom zastrájal, že všetci si za kvalitnejšie zdravotníctvo budeme priplácať. Nad rámec likvidačnýxh odvodov.

Dnes SME uvádza, že 195 miliónov eur zinkasoval akcionár poisťovne Dôvera, podľa nich „neznámy právnik“ JUDr.Daniel Futej.

Pre pamäť tým, ktorí ten čas oblúd komunistického režimu nemuseli „žiť“.

Je synom funkcionára ÚV KSS !

Je vraj tým, ktorý polovicu poisťovne „vlastnil“ pre agenta Štb Juraja Širokého, ktorý, ako sám povedal, nikdy nebol vlastníkom Váhostav a.s.

Otec právnika, komunista Daniel Futej, v novembri 1989 ako poslanec SNR, navrhol za nového predsedu SNR, komunistu Rudolfa Schustera.

Rudolf Schuster, funkcionár KV KSS , vedený v zoznamoch štb !

To je ten istý Rudolf Schuster, ktorý v januári 1990 doniesol 100 tisíc korún na podporu VPN.

To je ten istý súdruh Schuster, ktorý dal slovo, že odstúpi z kandidatúry na predsedu parlamentu v prospech Jána Budaja a potom zbabelo sa vyhováral slovami :

„Áno dal som slovo, ale keď som videl to množstvo súdruhov a súdružiek, nemohol som ich sklamať“ ! Pre pamäť, v apríli 1990 to bol ešte starý komunistický parlament.

Takže hor sa do splácania víl postavených na Bahamách komunisticko-eštebáckym,i smradmi.

Samozrejme, bude potrebné zaplatiť ešte dlh v zdravotníctve.

Drobnosť – 549,87 milióna eur.

To v prepočte znamená 102 eur na hlavu, vrátane dôchodcov a detí.

No, neposkladáme sa potomkom komunistov a eštebákom ?

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

Mexiko, zemetrasenie,

VIDEO: Zemetrasenie v Mexiku strhávalo domy. Vyžiadalo si najmenej 50 obetí

19.09.2017 22:38

Zemetrasenie udrelo presne v deň, keď si krajina pripomínala ničivé zemetrasenie s magnitúdou 8,1, ktoré v roku 1985 pripravilo o život minimálne päťtisíc ľudí.

Nemecko, diaľnica, mýto, auto, autá, diaľnice

Vo Frankfurte našli bombu z vojny, zatvoria letisko aj diaľnicu

19.09.2017 21:54

Nevybuchnutú bombu našli robotníci pri výkopových prácach spojených s výstavbou novej podzemnej dráhy vedúcej na letisko.

hrivna, Ukrajina, Kyjev

Ukrajina oznámila návrat na medzinárodné finančné trhy

19.09.2017 21:41

Ukrajina plánuje budúci pondelok vydať dlhopisy s 15-ročnou splatnosťou s ročným úrokom 7,375 percenta.

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643450x
Priemerná čítanosť článkov: 5638x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy