Založ si blog

Demokracia je na ho. no systém. Volič nič o ničom nevie, volič je ho. no. Volič vníma iba absolútny povrch. ” To sú slová Jaroslava Haščáka z roku 2006.

Slová človeka od starého Lexu a Lorenca a ich PENTY, z ktorého to „hovno“, rozumej občan, urobilo miliardára. A stovky ďalších miliardárov, ktorí si z demokracie vyrobili pre seba na hovno systém, aby sa v ňom cítili bezpečne.

Po Mečiiarovom suteréne, rozumej amnestie „prezidenta“, máme tu amnestie Kaliňákove. Nie Ficove, toho iba, ako Ľuptáka, „veľmo rozbolelo srdco“, aby zohral komédiu s názvom – „Dvojnásobný bajpas“ a vlastnou hruďou ochránil svojho ministra. Teda, tak ako Mečiar aj on predovšetkým seba.

Občan nechápe, že nebyť Kaliňáka, ktorý „poslal“ na služobku potomka eštebáka Počiatka na jachtu J&T, tak dnes v peňaženke nenosíme euro.

Nebyť Kaliňáka, tak Slovensko sa nestane súčasťou Schengenského priestoru. Číra katastrofa pri predstave, že popri tom „obrovskom množstve“ cudzích imigrantov sa do krajiny bude valiť 300 tisíc domorodých emigrantov v túžbe stáť sa miliardárom v Mečiarovo Ficovej demokracií , na hovno systéme.

Nebyť Kaliňáka, tak predseda Smer-SD, je dnes bezdomovcom a nie Banaparteovcom. Desivá predstava paralely s jedným výpraskom za druhým, ktoré tento malý, vojnovou posadnutý Francúz, dostával, aby skončil svoju životnú púť opustený a zabudnutý na pustom ostrove.

Občan prehliada zásadné informácie, preto nie je miliardárom.

Anton Hrnko, to je ten štátny vlastenec platený občanmi, včera zrozumiteľne naformuloval fundament súčasného „historického“ vládneho hybridu a názvom Profibuda.

Vlastenectvo podľa neho „dokáže robiť aj určité ekonomické zázraky“. Súhlasím.

Andrej Danko, podľa jeho modelu, si na „ekonomické zázraky“ svojho otca „vlastenca“ dnes nepamätá. Opakovanie je matka múdrosti.

Rodina štátnych vlastencov sprivatizovala majetok za 61 409 000 Sk. Dosiahla základné imanie 2 038 405 eur a aby si ho ochránila, zanikla ex offo. Napokon zanechala dlžoby v sociálnej poisťovni 181 236 eur. Tie nikto nikdy nebude vymáhať, lebo zázraky štátnych vlastencov sú kryté štátom. A štát sú predsa oni.

Jeden z prvých štátnych vlastencov, Slavomír Móric, tiež nemusí utekať na Madagaskar, ako jeho slávnejší menovec mená, ale veselo bačuje v ŽOS, do priestoru ktorého nedávno „vleteli kukláči“ pre podozrenie z machinácie pri verejnom obstarávaní, ibaže tiež dostali telefonát, že je to „náš človek“ a tak sa vrátili z policajného výletu.

Vo výpočte „určitých ekonomických zázrakov“ z dielne vybraných ľudí by sa dalo pokračovať ešte na tisícky strán textu.

Mne ide o spomienku na model Juraja Fandlyho – „Piľní poľní a domajší hospodár“ – dnes komunisticko eštebáckymi ekonomickými elitami premenovaný na – „Usilovný darebák vlastenec a bandita demokrat domáci“ – v systéme na hovno, ktorej oni hovoria demokracia.

No a pre tých ostatných, voličov, ktorí nič o ničom nevedia a sú iba hovnom, malý exkurz do sveta moderných technológií.

Z odpadových vôd už je možné vyrábať bioplyn a z neho elektrinu.

Produkt, z ktorého od útleho detstva nosíme obraz iskrenia.

V spoločenských a politických pomeroch ide o tú povestnú iskru, ktorá prináša vždy závažné spoločenské zmeny. A vždy k lepšiemu, na prospech ľudí.

Tu už nepomôže ani povestný Glváčov palec, ktorým dnes ešte diriguje červených banditov, maďarsko-slovenské „charaktery“, štátnych vlastencov a nositeľov ekonomických zázrakov i rednúcich Sieťarov.

 

Poslanec parlamentu za Smer-SD, Ľuboš Bláha, zaútočil na Úrad vlády s cieľom zastreliť zradcu Róberta Fica.

19.11.2017

"Áno, popravovali sme, popravujeme a budeme popravovať!" ("Sí, hemos fusilado, fusilamos y seguiremos fusilando!") Vypisoval poslanec Smer-SD na kapitalistickej sociálnej sieti na obranu tých, čo viac »

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur.

17.11.2017

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur. Na 7 593 eur na každého človeka žijúceho na Slovensku. To je DLH, ktorý si vytrovil za 11 rokov v pozícií, kedy oligarchovia viac »

Andrejovi Dankovi – Slovensko nie je Lesostav Revúca, aby ho priviedol do ruín a dlžôb, ako jeho otec.

16.11.2017

Slovensko a jeho občania – okrem darebákov eštebákov a komunistov registrovaných v SNS – odmietajú osud Lesostavu Revúca. Privatizácie na barbarský spôsob otca Andreja Danka. Privatizácie, viac »

cukrovka, pacient, doktor, vyšetrenie, ordinácia

Lekári môžu obísť Druckera: Zámer rozšíriť ordinačné hodiny nemusí vyjsť

21.11.2017 07:00

Po novom by v ambulanciách lekári mali odpracovať minimálne sedem hodín každý deň, teda 35 hodín za týždeň.

Bialowiežský prales, Poľsko

Poľsku hrozí za výrub v pralese pokuta 100 000 eur denne

20.11.2017 22:05

Poľsko musí okamžite prestať rúbať v chránenom Bialowiežskom pralese, alebo zaplatí každý deň pokutu 100 000 eur. Rozhodol o tom súdny dvor Európskej únie.

bitcoin, mena, platidlo

Hodnota bitcoinu prekročila hranicu 8-tisíc dolárov

20.11.2017 21:34

Digitálna mena bitcoin pokračuje v raste na nové rekordy a prvýkrát prekonala 8000 dolárov.

trump

Trump: USA opäť zaradí KĽDR na zoznam podporovateľov terorizmu

20.11.2017 20:27, aktualizované: 22:07

Spojené štáty opäť začlení KĽDR na zoznam krajín podporujúcich terorizmus. V pondelok to podľa agentúry Reuters oznámil americký prezident Donald Trump.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,043
Celková čítanosť: 5817808x
Priemerná čítanosť článkov: 5578x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy