Založ si blog

Demokracia je na ho. no systém. Volič nič o ničom nevie, volič je ho. no. Volič vníma iba absolútny povrch. ” To sú slová Jaroslava Haščáka z roku 2006.

Slová človeka od starého Lexu a Lorenca a ich PENTY, z ktorého to „hovno“, rozumej občan, urobilo miliardára. A stovky ďalších miliardárov, ktorí si z demokracie vyrobili pre seba na hovno systém, aby sa v ňom cítili bezpečne.

Po Mečiiarovom suteréne, rozumej amnestie „prezidenta“, máme tu amnestie Kaliňákove. Nie Ficove, toho iba, ako Ľuptáka, „veľmo rozbolelo srdco“, aby zohral komédiu s názvom – „Dvojnásobný bajpas“ a vlastnou hruďou ochránil svojho ministra. Teda, tak ako Mečiar aj on predovšetkým seba.

Občan nechápe, že nebyť Kaliňáka, ktorý „poslal“ na služobku potomka eštebáka Počiatka na jachtu J&T, tak dnes v peňaženke nenosíme euro.

Nebyť Kaliňáka, tak Slovensko sa nestane súčasťou Schengenského priestoru. Číra katastrofa pri predstave, že popri tom „obrovskom množstve“ cudzích imigrantov sa do krajiny bude valiť 300 tisíc domorodých emigrantov v túžbe stáť sa miliardárom v Mečiarovo Ficovej demokracií , na hovno systéme.

Nebyť Kaliňáka, tak predseda Smer-SD, je dnes bezdomovcom a nie Banaparteovcom. Desivá predstava paralely s jedným výpraskom za druhým, ktoré tento malý, vojnovou posadnutý Francúz, dostával, aby skončil svoju životnú púť opustený a zabudnutý na pustom ostrove.

Občan prehliada zásadné informácie, preto nie je miliardárom.

Anton Hrnko, to je ten štátny vlastenec platený občanmi, včera zrozumiteľne naformuloval fundament súčasného „historického“ vládneho hybridu a názvom Profibuda.

Vlastenectvo podľa neho „dokáže robiť aj určité ekonomické zázraky“. Súhlasím.

Andrej Danko, podľa jeho modelu, si na „ekonomické zázraky“ svojho otca „vlastenca“ dnes nepamätá. Opakovanie je matka múdrosti.

Rodina štátnych vlastencov sprivatizovala majetok za 61 409 000 Sk. Dosiahla základné imanie 2 038 405 eur a aby si ho ochránila, zanikla ex offo. Napokon zanechala dlžoby v sociálnej poisťovni 181 236 eur. Tie nikto nikdy nebude vymáhať, lebo zázraky štátnych vlastencov sú kryté štátom. A štát sú predsa oni.

Jeden z prvých štátnych vlastencov, Slavomír Móric, tiež nemusí utekať na Madagaskar, ako jeho slávnejší menovec mená, ale veselo bačuje v ŽOS, do priestoru ktorého nedávno „vleteli kukláči“ pre podozrenie z machinácie pri verejnom obstarávaní, ibaže tiež dostali telefonát, že je to „náš človek“ a tak sa vrátili z policajného výletu.

Vo výpočte „určitých ekonomických zázrakov“ z dielne vybraných ľudí by sa dalo pokračovať ešte na tisícky strán textu.

Mne ide o spomienku na model Juraja Fandlyho – „Piľní poľní a domajší hospodár“ – dnes komunisticko eštebáckymi ekonomickými elitami premenovaný na – „Usilovný darebák vlastenec a bandita demokrat domáci“ – v systéme na hovno, ktorej oni hovoria demokracia.

No a pre tých ostatných, voličov, ktorí nič o ničom nevedia a sú iba hovnom, malý exkurz do sveta moderných technológií.

Z odpadových vôd už je možné vyrábať bioplyn a z neho elektrinu.

Produkt, z ktorého od útleho detstva nosíme obraz iskrenia.

V spoločenských a politických pomeroch ide o tú povestnú iskru, ktorá prináša vždy závažné spoločenské zmeny. A vždy k lepšiemu, na prospech ľudí.

Tu už nepomôže ani povestný Glváčov palec, ktorým dnes ešte diriguje červených banditov, maďarsko-slovenské „charaktery“, štátnych vlastencov a nositeľov ekonomických zázrakov i rednúcich Sieťarov.

 

Róbert Fico hovorí, že nie je hlupák a klamár.

21.07.2017

Veda o hlúposti preukázala, že hustota hlupákov je rovnaká medzi členmi vlády ako medzi pravidelnými návštevníkmi krčiem nižších cenových skupín. Tvrdí český lekár a propagátor vedy, viac »

Keď zaútočí Hlas podobný Ficovi na Brusel, aby doniesol Slovákom kvalitné potraviny aké majú Nemci, treba dobiť viac.

20.07.2017

Hneď z kraja treba tým zloduchom v Bruseli povedať, že žiadne „čierne opice“, ako im familiárne hovoria voliči Smer-SD a Kotlebu, žiadne kvóty utečencov, lebo je to vec strategická na ceste viac »

Žatevný pornoherec Fico „oslavuje“ Deklaráciu zvrchovanosti v štáte, kde Kaliňáková polícia masakruje Deti a Žigová manželka lesy.

17.07.2017

V štáte, kde sa nanovo, napriek skúsenosti z červených kaukliarov moci v desivosti prežitých štyroch desiatok rokov, pripomínajú slová velikána politiky, Winstona Churchila – „Komunizmus viac »

Viktor Orbán

Orbán: Integrácia zlyhá. Moslimovia sa považujú za silnejších, než sú kresťania

22.07.2017 14:11

Podpora migrácie nie je odpoveďou na ekonomické problémy, povedal maďarský konzervatívny premiér Viktor Orbán.

Viktor Orbán, prejav

Inkvizícia EÚ namierená proti Poľsku nikdy nemôže uspieť, tvrdí Orbán

22.07.2017 13:35

Maďarsko použije všetky právne prostriedky, aby v Európskej únii preukázalo solidaritu s Poľskom. Povedal to maďarský premiér Viktor Orbán.

grecko, protest, demonstracia

Zadlžení Gréci sú z najhoršieho vonku

22.07.2017 13:00

Grécku ešte vlani hrozil odchod z eurozóny, no teraz sa podľa mnohých makroekonomických ukazovateľov pomaly dostáva z najhoršieho.

grécko, kos, zemetrasenie, pláž, ľudia na pláži,

Ľudia na Kose spali druhú noc pod holým nebom, báli sa ďalších otrasov

22.07.2017 12:16

Stovky dovolenkárov na gréckom ostrove Kos, ktorý postihlo zemetrasenie, spali už druhú noc za sebou pod holým nebom v obavách pred ďalším zemetrasením.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 977
Celková čítanosť: 5461792x
Priemerná čítanosť článkov: 5590x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy