Založ si blog

Demokracia je na ho. no systém. Volič nič o ničom nevie, volič je ho. no. Volič vníma iba absolútny povrch. ” To sú slová Jaroslava Haščáka z roku 2006.

Slová človeka od starého Lexu a Lorenca a ich PENTY, z ktorého to „hovno“, rozumej občan, urobilo miliardára. A stovky ďalších miliardárov, ktorí si z demokracie vyrobili pre seba na hovno systém, aby sa v ňom cítili bezpečne.

Po Mečiiarovom suteréne, rozumej amnestie „prezidenta“, máme tu amnestie Kaliňákove. Nie Ficove, toho iba, ako Ľuptáka, „veľmo rozbolelo srdco“, aby zohral komédiu s názvom – „Dvojnásobný bajpas“ a vlastnou hruďou ochránil svojho ministra. Teda, tak ako Mečiar aj on predovšetkým seba.

Občan nechápe, že nebyť Kaliňáka, ktorý „poslal“ na služobku potomka eštebáka Počiatka na jachtu J&T, tak dnes v peňaženke nenosíme euro.

Nebyť Kaliňáka, tak Slovensko sa nestane súčasťou Schengenského priestoru. Číra katastrofa pri predstave, že popri tom „obrovskom množstve“ cudzích imigrantov sa do krajiny bude valiť 300 tisíc domorodých emigrantov v túžbe stáť sa miliardárom v Mečiarovo Ficovej demokracií , na hovno systéme.

Nebyť Kaliňáka, tak predseda Smer-SD, je dnes bezdomovcom a nie Banaparteovcom. Desivá predstava paralely s jedným výpraskom za druhým, ktoré tento malý, vojnovou posadnutý Francúz, dostával, aby skončil svoju životnú púť opustený a zabudnutý na pustom ostrove.

Občan prehliada zásadné informácie, preto nie je miliardárom.

Anton Hrnko, to je ten štátny vlastenec platený občanmi, včera zrozumiteľne naformuloval fundament súčasného „historického“ vládneho hybridu a názvom Profibuda.

Vlastenectvo podľa neho „dokáže robiť aj určité ekonomické zázraky“. Súhlasím.

Andrej Danko, podľa jeho modelu, si na „ekonomické zázraky“ svojho otca „vlastenca“ dnes nepamätá. Opakovanie je matka múdrosti.

Rodina štátnych vlastencov sprivatizovala majetok za 61 409 000 Sk. Dosiahla základné imanie 2 038 405 eur a aby si ho ochránila, zanikla ex offo. Napokon zanechala dlžoby v sociálnej poisťovni 181 236 eur. Tie nikto nikdy nebude vymáhať, lebo zázraky štátnych vlastencov sú kryté štátom. A štát sú predsa oni.

Jeden z prvých štátnych vlastencov, Slavomír Móric, tiež nemusí utekať na Madagaskar, ako jeho slávnejší menovec mená, ale veselo bačuje v ŽOS, do priestoru ktorého nedávno „vleteli kukláči“ pre podozrenie z machinácie pri verejnom obstarávaní, ibaže tiež dostali telefonát, že je to „náš človek“ a tak sa vrátili z policajného výletu.

Vo výpočte „určitých ekonomických zázrakov“ z dielne vybraných ľudí by sa dalo pokračovať ešte na tisícky strán textu.

Mne ide o spomienku na model Juraja Fandlyho – „Piľní poľní a domajší hospodár“ – dnes komunisticko eštebáckymi ekonomickými elitami premenovaný na – „Usilovný darebák vlastenec a bandita demokrat domáci“ – v systéme na hovno, ktorej oni hovoria demokracia.

No a pre tých ostatných, voličov, ktorí nič o ničom nevedia a sú iba hovnom, malý exkurz do sveta moderných technológií.

Z odpadových vôd už je možné vyrábať bioplyn a z neho elektrinu.

Produkt, z ktorého od útleho detstva nosíme obraz iskrenia.

V spoločenských a politických pomeroch ide o tú povestnú iskru, ktorá prináša vždy závažné spoločenské zmeny. A vždy k lepšiemu, na prospech ľudí.

Tu už nepomôže ani povestný Glváčov palec, ktorým dnes ešte diriguje červených banditov, maďarsko-slovenské „charaktery“, štátnych vlastencov a nositeľov ekonomických zázrakov i rednúcich Sieťarov.

 

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

prezident Andrej Kiska dane kampan

Kiska chcel uplatniť vratku DPH v sume 146-tisíc eur

19.09.2017 19:34

O takmer 150–tisíc eur chcela prezidentova firma obrať štát pri dani z pridanej hodnoty.

taliansko, migranti, migrant

Francúzska polícia núti stovky imigrantov opustiť provizórny tábor

19.09.2017 18:46

Do provizórneho tábora neďaleko Lamanšského prielivu prichádzajú utečenci s nádejou, že sa im podarí dostať do Veľkej Británie.

viktor orbán, orbán, maďarsko,

EÚ kontrolovala železnice medzi dvomi dedinami. V jednej má Orbán dom, v druhej sa narodil

19.09.2017 17:44

Železničná trať má celkovo len tri zastávky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643060x
Priemerná čítanosť článkov: 5637x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy