Založ si blog

Komunista Rudi Schuster si u „boha“ vybavil miesto v Nebi a červený Fico u Putina v Moskve.

komunisti-copyHistória a dôkazy dejín posledných 68 rokov vydávajú svedectvo dvoch katastrof, ktoré ničili a ničia peknú krajinu prostredníctvom ľudí ochotných kupčiť s vlastným svedomím, aby tí zobrali do zajatia svojich odporcov v záujme blahobytu a osobného prospechu.

Prvú, viac ako štyridsať ročnú etapu „budovania socializmu“ komunisti hanebne prehrali, aby za krátke obdobie pretvorili jednu z najvyspelejších ekonomík sveta na spoločnosť potácajúcu sa ďaleko za krajinami s vysokou životnou úrovňou občanov.

„Ďalej to už nešlo“ !, povedal jeden z protagonistov OF, krátko po Zamatovej „revolúcií“, aby o necelých päť mesiacov prvý tajomník ÚV KSS, Ignác Janák, vybral pokračovateľa katastrofickej prvej etapy a zmenil tak aj jej názov na „zamatovú Komédiu“.

„Hľadáme predsedu Slovenskej národnej rady. Musíš pomôcť. Buď budeš tajomníkom ÚV KSS, alebo predsedom SNR“.

Tieto slová adresoval Ignác Janák členovi ÚV KSS, súdruhovi Rudolfovi Schusterovi.

Druhú historickú prehru komunistov reprezentovanú Rudolfom Schusterom a jeho košickými lokajmi s názvom – „Ani budovanie kapitalizmu komunistom nevyšlo“ –  v podmienkach Mečiarom zdeformovanej demokracie a Róbertom Ficom dokonanej pomsty komunistov za November ´89 v podobe neprávneho a nefunkčného štátu, žijeme dnes. Štátu, kde podozrivý z daňových podvodov, s krycím menom „Ten, čo patrí k nám“ a nemusí platiť pokuty, má väčší mocenský vplyv, ako predseda vlády či minister vnútra.

Komunista z donútenia , ale katolík z presvedčenia, nie je hodnotenie nikoho iného, ako samotného komunistického pohlavára doby temna, Rudolfa Schustera.

Jeho meno čitateľ objaví v zoznamoch štátnej bezpečnosti, v kategórií „dôverník“, čo v spojitosti s okupáciou roku 1968 , následnou normalizáciou, kde Kremeľ schvaľoval pravoverných komunistov ochotných kolaborácie s okupantmi Augusta – od Husáka po Schustera – až po jej vyvrcholenie v podobe akcie Norbert, vyvoláva pobavenie a smiech. Akcie štátnej bezpečnosti, ktorej účelom bolo internovanie „nepriateľov socializmu“ v kategórií jedna až štyri, s viac ako aktívnym koordinátorom z pozície predsedu KNV, Rudolfom Schusterom.

V tejto chvíli sa treba zastaviť pri kapitole – „Lustračný zákon a jeho výnimky“ – z knihy novinárky píšucej za Rudolfa Schustera s titulom „Návrat do veľkej politiky“. Po odvolaní komunistu Schustera z postu veľvyslanca v Kanade, kde čelil množstvu demonštrácií emigrantov z Čiech a Slovenska protestujúcich proti aktívnemu komunistickému normalizátorovi, narieka nad nespravodlivosťou lustračného zákona.

Nariekam s ním v presvedčení, že raz sa odtajnia archívy KGB a potom príde prebudenie ľahostajných občanov pri voľbe ľudí, ktorí po dvadsaťdvaročnej kolaborácií s kremeľským okupantom, sú dnes nositeľmi podozrenia z aktívnej nadpráce pre tajnú kremeľskú KGB.

Tradíciu, spolu s metódami priniesli do tejto krajiny agenti jej predchodcov, agenti NKVD. Najtajuplnejším miestom histórie obdobia SNP je smrť partizánskeho veliteľa Ľudovíta Kukorelliho rukou vraha, dôstojníka NKVD, Viktora Nikolajeviča Kokina.

Prečo sa vraciam až k týmto udalostiam ?

10.decembra 2012 vychádza v Národných novinách článok spracovaný podľa „štúdie“ Štefana Balberčaka o „výnimočnom hrobe“ v Dóme svätej Alžbety v Košiciach. Autor „štúdie“ spracovanej na objednávku a v rozpore s historickými dôkazmi, vystavil „potvrdenku“ pre objednávateľa, že v chráme je pochovaný Ľudovít Kukorelli.

Základ postavený pred štyrmi rokmi je účelovým kompilátom, ktorý má verejnosť „presvedčiť“, že priestor chrámu je určený aj na pochovanie komunistov. Cirkev síce odmieta „štúdiu“ spolu so snahou Rudolfa Schustera dostať sa do „neba“ cez Dóm svätej Alžbety, ale história si pamätá onakvejšie zlomyseľnosti a zvrhlosti.

Spomeniem iba dve.

17.marca roku 1921 sa v Medzeve narodila jedna z hlavných postav obdobia normalizácie a kolaborácie, Alois Indra. O necelých 13 rokov, v tom istom Medzeve, sa narodil košický a slovenský normalizátor, Rudolf Schuster.

Ak Rudolf Schuster tvrdí vo „svojich“ knihách, že ho pred trestom z kritiky komunistu Riga (VSŽ) zachránila akási súdružka sekretárka, svedkovia hovoria o čomsi inom. O Aloisovi Indrovi, ktorý Rudolfa Schustera „preniesol“ do tábora preverených komunistov po roku 1968 a uviedol ho do siene komunistov kolaborujúcich s komunistickým Kremľom.

Už pri prvom výročí osláv víťazstva Moskve oddaných československých komunistov vedených Vasiľom Biľakom nad vlastnými občanmi, v košickom divadle v roku 1969, vyslovil jeden z dôstojníkov okupantskej armády neskrývané nadšenie z nadpráce normalizátorov :

„Sme prekvapení nadprácou domácich súdruhov pri likvidácií „nepriateľov socializmu“, ktorá nám v medzinárodnom meradle pomôže pri obhajobe aktu obsadenia Československa“.

Nutkanie “zabíjať” vlastný štát, jeho občanov ba aj ich chuť posúvať spoločnosť a svoj život do nových rozmerov v podmienkach nefalšovanej demokracie , je fenomén s ktorým je pupočnou šnúrou spojená novodobá história.

Druhá zvrhlosť sa odohrala v týchto hodinách.

Protagonistom je ďalší komunista, Róbert Fico, ktorý sa na svojom fb profile,  pochválil dlhým telefonátom s Vladimírom Putinom.

Vyvoláva to dve reminiscencie.

Prvá, že obhajcovia zločinca Vasiľa Biľaka nežijú iba v jeho rodisku, Krajnej Bystrej, ale aj v komplexe Bonaparte. Byte, ktorý neoblial červenou farbou Kalmus s Lorenz, ale kamarát Baštrnák.

Druhá, že síce nelegálna robotnícka armáda – Ľudové milície – bola deaktivovaná a zrušená, ale tak, ako hovorí historik Jiří Suk v kontexte Novembra ´89, že „ak by boli milicionári dostali rozkaz, neboli by sa rozpakovali strieľať do ľudí“, nie je prekážkou.

Jej členovia žijú dodnes. Napríklad taký kamarát Rudolfa Schustera, predseda KSK Zdenko Trebuľa, ktorý bol jedným z jej veliteľov v známom košickom podniku.

Ak komunisti v roku 1948, roku 1968 volili riešenie napätej situácie metódou sily, v roku 1989 riešili „svoju vec“ už politický a ako ukazuje vývin, našli pre ňu novú generáciu ponovembrových kolaborantov. Dnes, necelý rok a pol pred ďalšou magickou „osmičkou“ rokom 2018, nemajú k dispozíciu ani silu a ani možnosť politického riešenia.

Po dlhom období, ktoré malo trvanie 68 rokov, prichádza funus autorov dvoch katastrof s neblahým výsledkom.

Rudolf Schuster márne rozohráva svoj hrob v Chráme svätej Alžbety, ako skratku do Neba.

Pozícia Róberta Fica, jedného so „služobníčkov“ normalizátora Rudolfa Schustera, je predsa len o čosi viac optimistickejšia.

Po vzore Klementa Gottwalda, pod tlakom varu verejnej mienky nad obsahom ním zneužívanej moci, sa môže uchýliť pod ochranné krídla kremeľských múrov.

 

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

Mexiko, zemetrasenie,

VIDEO: Zemetrasenie v Mexiku strhávalo domy. Vyžiadalo si najmenej 50 obetí

19.09.2017 22:38

Zemetrasenie udrelo presne v deň, keď si krajina pripomínala ničivé zemetrasenie s magnitúdou 8,1, ktoré v roku 1985 pripravilo o život minimálne päťtisíc ľudí.

Nemecko, diaľnica, mýto, auto, autá, diaľnice

Vo Frankfurte našli bombu z vojny, zatvoria letisko aj diaľnicu

19.09.2017 21:54

Nevybuchnutú bombu našli robotníci pri výkopových prácach spojených s výstavbou novej podzemnej dráhy vedúcej na letisko.

hrivna, Ukrajina, Kyjev

Ukrajina oznámila návrat na medzinárodné finančné trhy

19.09.2017 21:41

Ukrajina plánuje budúci pondelok vydať dlhopisy s 15-ročnou splatnosťou s ročným úrokom 7,375 percenta.

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643488x
Priemerná čítanosť článkov: 5638x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy