Založ si blog

Po zbabelcovi Ficovi zostane iba Ničota. Taká vlastná slabnúcim diktátorom.

13450200_10154850035295828_5856149537697942959_nV politike, kde nejestvuje možnosť odvolať sa na vyššiu inštanciu, akou je súd, ľudia súdia politikov podľa výsledku.

Pramizerné vysvedčenie pre človeka, ktorého život je postavený na marxistických bludoch potvrdených históriou.

Pramizerný rezultát pre človeka, ktorý zneužíva systém Demokracie pre svoje osobné výhody.

Pramizerný atest pre človeka, za ktorým počas dvadsiatich šiestich rokov parazitovania na výhodách demokracie, ešte aj dnes dusenej bludmi od opilca Gottwalda cez kolaboranta Husáka s Biľakom a ich potomstvo reprezentované Mečiarom či Ficom, nezostane ani len to mizerné NIČ.

Pramizerné vysvedčenie pre človeka, čo svoju zbabelosť prezentoval včera.

Stojí za ministrom, ktorý čelí viac ako podozreniu, no zmôže sa iba na bezduché fb „posolstvo“, namiesto toho, aby sa postavil včera na tribúnu pred Baštrnákovým sídlom korupcie, neprávneho štátu a zločincov – Bonaparte – kde „býva“ a vysvetlil ľuďom svoje „stanovisko“. To povestné Husákovo „zapojenie sa“ do povstania v útulnosti bratislavskej kaviarne zostalo aj u jeho ideového potomstva.

V politike, nie je prítomný súd, iba výsledky rozhodujú.

Včera nebolo pred Baštrnákom u Bonaparte päťtisíc či osemtisíc ľudí.

Včera tam boli aj voľakedajší voliči Róberta Fica. Tí, ktorí ho pred pár mesiacmi odmietli voliť a volili jeho „politiku“ štyri roky predtým.

Dnes už spoločnosť pozná ich počet.

Je ich takmer 400 tisíc.

Nikto nepochybuje, že prídu na námestia aj oni, lebo precitli z podvodných sľubov.

Základnou slabosťou človeka Róberta Fica je, že sa vysmieva búrke nespokojnej spoločnosti v čase, kedy pekné počasie platené občanmi si užíva on, obhajca korupcie, klientelizmu a zločinnosti, v presvedčení, že tí, ktorým pomohol zbohatnúť na úkor biednych, ho raz zdvihnú zo zeme, kde sa bude váľať v kúdole nezáujmu a opovrhovania.

Slušnými a čestnými ľuďmi tejto krajiny.

PS: toto nie je sľubovaná reportáž zo včerajšieho nádherného pohľadu na mladých i tých s väčšou životnou skúsenosťou, ktorí sa zišli pri hrobke s veľavravným názvom.

Bonaparte !

Divná krajina, kde živí žijú v hrobke.

 

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

prezident Andrej Kiska dane kampan

Kiska chcel uplatniť vratku DPH v sume 146-tisíc eur

19.09.2017 19:34

O takmer 150–tisíc eur chcela prezidentova firma obrať štát pri dani z pridanej hodnoty.

taliansko, migranti, migrant

Francúzska polícia núti stovky imigrantov opustiť provizórny tábor

19.09.2017 18:46

Do provizórneho tábora neďaleko Lamanšského prielivu prichádzajú utečenci s nádejou, že sa im podarí dostať do Veľkej Británie.

viktor orbán, orbán, maďarsko,

EÚ kontrolovala železnice medzi dvomi dedinami. V jednej má Orbán dom, v druhej sa narodil

19.09.2017 17:44

Železničná trať má celkovo len tri zastávky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643046x
Priemerná čítanosť článkov: 5637x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy