Založ si blog

Po zbabelcovi Ficovi zostane iba Ničota. Taká vlastná slabnúcim diktátorom.

13450200_10154850035295828_5856149537697942959_nV politike, kde nejestvuje možnosť odvolať sa na vyššiu inštanciu, akou je súd, ľudia súdia politikov podľa výsledku.

Pramizerné vysvedčenie pre človeka, ktorého život je postavený na marxistických bludoch potvrdených históriou.

Pramizerný rezultát pre človeka, ktorý zneužíva systém Demokracie pre svoje osobné výhody.

Pramizerný atest pre človeka, za ktorým počas dvadsiatich šiestich rokov parazitovania na výhodách demokracie, ešte aj dnes dusenej bludmi od opilca Gottwalda cez kolaboranta Husáka s Biľakom a ich potomstvo reprezentované Mečiarom či Ficom, nezostane ani len to mizerné NIČ.

Pramizerné vysvedčenie pre človeka, čo svoju zbabelosť prezentoval včera.

Stojí za ministrom, ktorý čelí viac ako podozreniu, no zmôže sa iba na bezduché fb „posolstvo“, namiesto toho, aby sa postavil včera na tribúnu pred Baštrnákovým sídlom korupcie, neprávneho štátu a zločincov – Bonaparte – kde „býva“ a vysvetlil ľuďom svoje „stanovisko“. To povestné Husákovo „zapojenie sa“ do povstania v útulnosti bratislavskej kaviarne zostalo aj u jeho ideového potomstva.

V politike, nie je prítomný súd, iba výsledky rozhodujú.

Včera nebolo pred Baštrnákom u Bonaparte päťtisíc či osemtisíc ľudí.

Včera tam boli aj voľakedajší voliči Róberta Fica. Tí, ktorí ho pred pár mesiacmi odmietli voliť a volili jeho „politiku“ štyri roky predtým.

Dnes už spoločnosť pozná ich počet.

Je ich takmer 400 tisíc.

Nikto nepochybuje, že prídu na námestia aj oni, lebo precitli z podvodných sľubov.

Základnou slabosťou človeka Róberta Fica je, že sa vysmieva búrke nespokojnej spoločnosti v čase, kedy pekné počasie platené občanmi si užíva on, obhajca korupcie, klientelizmu a zločinnosti, v presvedčení, že tí, ktorým pomohol zbohatnúť na úkor biednych, ho raz zdvihnú zo zeme, kde sa bude váľať v kúdole nezáujmu a opovrhovania.

Slušnými a čestnými ľuďmi tejto krajiny.

PS: toto nie je sľubovaná reportáž zo včerajšieho nádherného pohľadu na mladých i tých s väčšou životnou skúsenosťou, ktorí sa zišli pri hrobke s veľavravným názvom.

Bonaparte !

Divná krajina, kde živí žijú v hrobke.

 

Róbert Fico hovorí, že nie je hlupák a klamár.

21.07.2017

Veda o hlúposti preukázala, že hustota hlupákov je rovnaká medzi členmi vlády ako medzi pravidelnými návštevníkmi krčiem nižších cenových skupín. Tvrdí český lekár a propagátor vedy, viac »

Keď zaútočí Hlas podobný Ficovi na Brusel, aby doniesol Slovákom kvalitné potraviny aké majú Nemci, treba dobiť viac.

20.07.2017

Hneď z kraja treba tým zloduchom v Bruseli povedať, že žiadne „čierne opice“, ako im familiárne hovoria voliči Smer-SD a Kotlebu, žiadne kvóty utečencov, lebo je to vec strategická na ceste viac »

Žatevný pornoherec Fico „oslavuje“ Deklaráciu zvrchovanosti v štáte, kde Kaliňáková polícia masakruje Deti a Žigová manželka lesy.

17.07.2017

V štáte, kde sa nanovo, napriek skúsenosti z červených kaukliarov moci v desivosti prežitých štyroch desiatok rokov, pripomínajú slová velikána politiky, Winstona Churchila – „Komunizmus viac »

Viktor Orbán

Orbán: Integrácia zlyhá. Moslimovia sa považujú za silnejších, než sú kresťania

22.07.2017 14:11

Podpora migrácie nie je odpoveďou na ekonomické problémy, povedal maďarský konzervatívny premiér Viktor Orbán.

Viktor Orbán, prejav

Inkvizícia EÚ namierená proti Poľsku nikdy nemôže uspieť, tvrdí Orbán

22.07.2017 13:35

Maďarsko použije všetky právne prostriedky, aby v Európskej únii preukázalo solidaritu s Poľskom. Povedal to maďarský premiér Viktor Orbán.

grecko, protest, demonstracia

Zadlžení Gréci sú z najhoršieho vonku

22.07.2017 13:00

Grécku ešte vlani hrozil odchod z eurozóny, no teraz sa podľa mnohých makroekonomických ukazovateľov pomaly dostáva z najhoršieho.

grécko, kos, zemetrasenie, pláž, ľudia na pláži,

Ľudia na Kose spali druhú noc pod holým nebom, báli sa ďalších otrasov

22.07.2017 12:16

Stovky dovolenkárov na gréckom ostrove Kos, ktorý postihlo zemetrasenie, spali už druhú noc za sebou pod holým nebom v obavách pred ďalším zemetrasením.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 977
Celková čítanosť: 5461852x
Priemerná čítanosť článkov: 5590x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy