Založ si blog

Všetci slovenskí politici sú Svine a včerajšia demonštrácia je iba zámienka, aby sa vystriedali pri válovoch !

Čítal som dnes aj také hodnotenia včerajšej demonštrácie pri symbole jaskyne Nadľudí a tak sľúbenej reportáži zmením obsah.

Včera, na demonštrácií bolo oveľa viac ľudí, ako v ten sychravo nevľúdny podvečer sedemnásteho Novembra ´89. Videl som tam desiatky tých, ktorí naozaj štrngali kľúčmi svojho času v nádeji, že komunistický koncentračný tábor – socializmus – po odstránení jeho ostnatých drôtov na hraniciach so stovkami zastrelených dokážu zbaviť ostňov krutosti konzervovaných vo vnútri spoločnosti ba aj v mysliach množstva prisluhovačov.

Nepodarilo sa, lebo bolo veľa tých, čo nanovo kolaborovali, bolo veľa tých, ktorí namiesto múdreho vládcu hľadali vodcu, lebo myšlienky na čierny teror nevybledli v radostnom opojení arizačných pokušení nezákonného bohatstva na desaťtisícoch mŕtvych. Bolo veľa tých, ktorí nechápali, že múdrosť vychádza práve od nich. Dedená génmi, vzdelanosťou ba aj schopnosťou chytiť čas za pačesy, kedy chaos treba dať na poriadok.

Musím sa priznať, že nebol som tam kvôli Sulíkovi, Matovičovi či Lipšicovi či únavou zmorenému Budajovi.

Bol som tam vo vlastnou záujme, aby som videl a počul.

Nie o tom, kto o koľko okradol, ozbíjal či podviedol Človeka tejto krajiny. To on vie až pridobre.

Bol som tam, aby som počul víziu, ktorá sa stane Cestou všetkým, čo chcú žiť svoj život v kvalite a plnohodnotnosti. Ktorí v obavách usínajú, že spoločnosť sa dostala na hranu, kedy aj Deti bez osobných skúsenosti s tupotou socializmu začínajú byť dnes ňou atakované.

Víziu, s ktorou nakrátko prišiel Mikuláš Dzurinda, no mnohí zdetinšteli a dali prednosť červenému Dedovi Mrázovi a jeho mechu prázdnych sľubov.

Bol som tam kvôli ľuďom, ktorí nemali to šťastie, aby prežili gaunerstvo násilia z času Vladimíra Mečiara.

Bol som tam za všetkých, ktorí podvodným konaním vtedajšieho predsedu vlády prišli o bohatstvo národa, ktoré dokázali zveľadiť napriek prítomnosti komunistov pri moci.

Bol som tam za niekdajších voličov marxistických pomätencov dneška, ktorí už precitli.

Bol som tam za Deti, ktoré štát kruto a nehumánne unáša z náručia jedného z rodičov.

Bol som tam za Ženy, ktoré nečinnosťou štátu a jeho nezáujmom, sú dnes a denne vystavované domácemu násiliu.

Bol som tam za Novinárky, ktoré viac ako desaťročie moc prenasleduje poslušnou súdnou mocou.

Bol som tam za ženy a mužov, ktorých súčasná moc bezdôvodne umiestňuje na psychiatrické oddelenia.

Bol som tam za schopných Učiteľov i obetavých Lekárov, ktorým je prednejšia stavovské česť, ako podhodené omrvinky.

Bol som tam za všetkých slušných ľudí, ktorí milujú svoj život.

Bol som tam aj za tých statočných, ktorí prevzali štafetu obrany súkromného vlastníctva k pôde po dnes už mŕtvom p. Hatiarovi a bránia svoju Zem pred neoprávnených nájazdom ziskuchtivých vŕtačov ropy a plynu na Bohom i mocou opustenom východe republiky.

Bol som tam aj za tých, ktorí sú vystavovaní represáliám moci i exekučným konaniam pri ochrane Vody. Zeme, Vzduchu i Stromov.

Bol som tam preto, aby som aspoň z úst jedného z politikov počul, že rany spôsobované mocou všetkým ktorých som vymenoval i neúmyselne zabudol, sú zraneniami, ktoré treba spájať do jedného toku záujmov tých, ktorí si činia nárok na vládnutie.

Kedy už pochopíte, že iba spoločný tok vriacej spoločnosti a ich príkorí spôsobených zneužitím moci je jedinou cestou, aby na námestiach Slovenska stáli státisíce.

Nie preto, aby „politológovia“ vykladali klam, že aj tak sa nič nezmení a aby pisálkom nebolo málo tých včerajší päť tisíc statočných.

Preto, lebo ľudia to tak cítia a potrebujú.

Na záver, jedna rada ZADARMO.

Na budúce, keď vás politikov ovládne ošiaľ hovoriť o peniazoch, o financiách občanov, ktoré odvádzajú štátu, prizvite ich.

Z dvoch dôvodov.

Sú to ich peniaze a iba oni vedia, ČO by mal štát im poskytovať za ich peniaze.

Iba tak sa dá zmeniť Róbertom Ficom vtláčanú hlúposť, že „Všetci slovenskí politici sú Svine a včerajšia demonštrácia je iba zámienka, aby sa vystriedali pri válovoch“ !

 

Je nejaká špinavosť, kde by ste pán Kaliňák neboli ? Nové 4 milióny do kešene na „upratovanie“.

27.07.2017

Sú nejaké drahé hodinky, súdruh predseda Smer-SD, ktoré majú schopnosť odtikať tie povestné tri sekundy, kedy bude každý odvolaný ? Hovorím o firme Forest. Tá včera iba upratovala a dnes viac »

O uväznení Mečiara rozhodovali slovenskí miliardári dávno predtým ako budú súdy od Harabína dnes.

25.07.2017

Ukážte mi jedného ponovembrového slovenského miliardára vyklíčeného bez semena zodpovednosti a poctivosti ako podnikateľ Baťa, miliardára ktorému bolo darované bohatstvo ľudí privatizáciou, viac »

Už aj Smer-SD má svojho Fruniho a BMG Invest a desaťtisíce poškodených klientov.

22.07.2017

Smer-SD si v baniach uhľobaróna zriadil ilegálne legálnu Alobalovú baliareň jednej miliardy eur, no zriadiť si Alobalovú dielničku v Národnej banke Slovenska vypovedá o politickom hulvátstve viac »

Charlie Gard

Smrteľne chorého britského chlapčeka prevezú do hospicu, rozhodol sudca

27.07.2017 21:15

Sudca o presune nevyliečiteľne chorého Charlieho rozhodol po tom, čo sa rodičia a nemocnica nedohodli, kde a ako 11-mesačné dieťa strávi svoje posledné dni.

cesta, r2, kamene

Padajúce kamene vystrašili aj vodičov na R2 pri Zvolene

27.07.2017 20:00

Komplikácií v doprave sa po vodičoch jazdiacich pod Strečnom dočkali aj šoféri na rýchlostnej ceste R2 pri Zvolene, ktorej časť úseku je neprejazdná.

Vladimir Putin, Krym, Rusko, Ukrajina,

Putin: Rusko je zdržanlivé voči USA, ale trpezlivosť má svoje medze

27.07.2017 19:12

Rusko reaguje na akcie USA zdržanlivo, ale v určitej chvíli už nebude možné hrubé konanie ďalej trpieť. Uviedol ruský prezident Putin ohľadom možnej reakcie na sankcie USA.

MV SR: Vládny Airbus A319

Zraneného mladíka privezie domov z Grécka vládny špeciál

27.07.2017 19:00

Prvý pobyt Michala pri mori v Grécku sa neskončil šťastne. Po operácii leží tri týždne v nemocnici a dýchajú za neho prístroje. Minister vnútra Kaliňák ponúkol na prevoz špeciál.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 980
Celková čítanosť: 5487517x
Priemerná čítanosť článkov: 5600x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy