Založ si blog

Všetci slovenskí politici sú Svine a včerajšia demonštrácia je iba zámienka, aby sa vystriedali pri válovoch !

Čítal som dnes aj také hodnotenia včerajšej demonštrácie pri symbole jaskyne Nadľudí a tak sľúbenej reportáži zmením obsah.

Včera, na demonštrácií bolo oveľa viac ľudí, ako v ten sychravo nevľúdny podvečer sedemnásteho Novembra ´89. Videl som tam desiatky tých, ktorí naozaj štrngali kľúčmi svojho času v nádeji, že komunistický koncentračný tábor – socializmus – po odstránení jeho ostnatých drôtov na hraniciach so stovkami zastrelených dokážu zbaviť ostňov krutosti konzervovaných vo vnútri spoločnosti ba aj v mysliach množstva prisluhovačov.

Nepodarilo sa, lebo bolo veľa tých, čo nanovo kolaborovali, bolo veľa tých, ktorí namiesto múdreho vládcu hľadali vodcu, lebo myšlienky na čierny teror nevybledli v radostnom opojení arizačných pokušení nezákonného bohatstva na desaťtisícoch mŕtvych. Bolo veľa tých, ktorí nechápali, že múdrosť vychádza práve od nich. Dedená génmi, vzdelanosťou ba aj schopnosťou chytiť čas za pačesy, kedy chaos treba dať na poriadok.

Musím sa priznať, že nebol som tam kvôli Sulíkovi, Matovičovi či Lipšicovi či únavou zmorenému Budajovi.

Bol som tam vo vlastnou záujme, aby som videl a počul.

Nie o tom, kto o koľko okradol, ozbíjal či podviedol Človeka tejto krajiny. To on vie až pridobre.

Bol som tam, aby som počul víziu, ktorá sa stane Cestou všetkým, čo chcú žiť svoj život v kvalite a plnohodnotnosti. Ktorí v obavách usínajú, že spoločnosť sa dostala na hranu, kedy aj Deti bez osobných skúsenosti s tupotou socializmu začínajú byť dnes ňou atakované.

Víziu, s ktorou nakrátko prišiel Mikuláš Dzurinda, no mnohí zdetinšteli a dali prednosť červenému Dedovi Mrázovi a jeho mechu prázdnych sľubov.

Bol som tam kvôli ľuďom, ktorí nemali to šťastie, aby prežili gaunerstvo násilia z času Vladimíra Mečiara.

Bol som tam za všetkých, ktorí podvodným konaním vtedajšieho predsedu vlády prišli o bohatstvo národa, ktoré dokázali zveľadiť napriek prítomnosti komunistov pri moci.

Bol som tam za niekdajších voličov marxistických pomätencov dneška, ktorí už precitli.

Bol som tam za Deti, ktoré štát kruto a nehumánne unáša z náručia jedného z rodičov.

Bol som tam za Ženy, ktoré nečinnosťou štátu a jeho nezáujmom, sú dnes a denne vystavované domácemu násiliu.

Bol som tam za Novinárky, ktoré viac ako desaťročie moc prenasleduje poslušnou súdnou mocou.

Bol som tam za ženy a mužov, ktorých súčasná moc bezdôvodne umiestňuje na psychiatrické oddelenia.

Bol som tam za schopných Učiteľov i obetavých Lekárov, ktorým je prednejšia stavovské česť, ako podhodené omrvinky.

Bol som tam za všetkých slušných ľudí, ktorí milujú svoj život.

Bol som tam aj za tých statočných, ktorí prevzali štafetu obrany súkromného vlastníctva k pôde po dnes už mŕtvom p. Hatiarovi a bránia svoju Zem pred neoprávnených nájazdom ziskuchtivých vŕtačov ropy a plynu na Bohom i mocou opustenom východe republiky.

Bol som tam aj za tých, ktorí sú vystavovaní represáliám moci i exekučným konaniam pri ochrane Vody. Zeme, Vzduchu i Stromov.

Bol som tam preto, aby som aspoň z úst jedného z politikov počul, že rany spôsobované mocou všetkým ktorých som vymenoval i neúmyselne zabudol, sú zraneniami, ktoré treba spájať do jedného toku záujmov tých, ktorí si činia nárok na vládnutie.

Kedy už pochopíte, že iba spoločný tok vriacej spoločnosti a ich príkorí spôsobených zneužitím moci je jedinou cestou, aby na námestiach Slovenska stáli státisíce.

Nie preto, aby „politológovia“ vykladali klam, že aj tak sa nič nezmení a aby pisálkom nebolo málo tých včerajší päť tisíc statočných.

Preto, lebo ľudia to tak cítia a potrebujú.

Na záver, jedna rada ZADARMO.

Na budúce, keď vás politikov ovládne ošiaľ hovoriť o peniazoch, o financiách občanov, ktoré odvádzajú štátu, prizvite ich.

Z dvoch dôvodov.

Sú to ich peniaze a iba oni vedia, ČO by mal štát im poskytovať za ich peniaze.

Iba tak sa dá zmeniť Róbertom Ficom vtláčanú hlúposť, že „Všetci slovenskí politici sú Svine a včerajšia demonštrácia je iba zámienka, aby sa vystriedali pri válovoch“ !

 

Príde čas, kedy média dostanú obrovské množstvo utajovaných informácií o porušeniach zákona Robertom Ficom.

20.09.2017

Najlepší minister vnútra Kaliňák by mal niekde nájsť odvahu, zatknúť Róberta Fica a odovzdať ho kamarátovi, generálnemu prokurátorovi. Útok na prezidenta republiky začal 30 marca 2014 viac »

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Kim Čong-un

Kim pohrozil USA najtvrdšou odvetou, KĽDR sa vyhráža ďalším jadrovým testom

22.09.2017 05:50

Slová Donalda Trumpa o zničení KĽDR ospravedlňujú náš jadrový program, tvrdí vodca Kim. Dodal, že je to cesta, po ktorej chce ísť až do konca.

Trump

Trump vyhlásil bankovú blokádu KĽDR

21.09.2017 22:43

Banky budú stáť pred jasnou voľbou - buď obchodovať so Spojenými štátmi, alebo so zločinným režimom v KĽDR, vyhlásil Donald Trump.

rakka, syria

Arabsko-kurdskí ozbrojenci strieľali na sýrske jednotky vlády

21.09.2017 22:31

Ak sa takéto incidenty zopakujú, Rusko podnikne príslušné kroky, varovala Moskva Washington.

LOREAL-BETTENCOURT/

Zomrela najbohatšia žena sveta Liliane Bettencourtová

21.09.2017 20:50

Vo veku 94 rokov zomrela vo Francúzsku podnikateľka a dedička kozmetickej spoločnosti L'Oréal Liliane Bettencourtová.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,002
Celková čítanosť: 5653212x
Priemerná čítanosť článkov: 5642x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy