Založ si blog

Slovensko – Blázinec, kde chovanci ústavu, Smer-SD , sa chystajú vrátiť kľúče opatrovateľom. Občanom.

Čudesná krajina, kde potomok rodičov eštebákov spolu s vnukom fašistu zo štátu Tisa vyzývajú komunistu Fica, aby odvolal ministra podnikavca a potom sám podal demisiu.

Nehanebná trúfalosť v područí 26 ročnej zbabelosti socialistov, kde až dnešný náznak nastupujúcej odvahy ľudí postaviť sa zlu, motivuje k inej forme klamu, lží a podvodov. S jediným motívom. Očistiť sa od deväťročnej formy vládnutia červenej lúzy, ktorú „ktosi“ obliekol v roku 1999 v Stupave do oblekov Huga Bossa a neskôr posadil do vládnych bavorákov.

Vnuk Tida Gašpara, ministra propagandy fašistického štátu, zrejme prehliadol vyjadrenie predsedu Smer-SD spred desiatich rokov, že Slovensko nie je právny štát. Ba ani to, že jeho kšeftárskej politike, či teroru a zastrašovania, je pomenovaný stav úbohosti štátu skvostom pre jeho lúpežných súdruhov. Dnes, s odstupom dekády, narieka o nedôvere občanov v piliere moci. Tej moci, ktorej sa barbarským spôsobom zmocnili na všetkých jej úrovniach. Pre istotu.

Dcéra, potomok oboch rodičov agentov štátnej bezpečnosti, sa prebúdza kdesi v Bruseli z kamufláže roku 1998, kedy zbohatlícka „kapitálotvorná skupina“ Vladimíra Mečiara, našla najnemoralnejšiu postavičku politiky. Róberta Fica, aby mu dvakrát financovala kampaň a dosafila do kresla výkonnej moci.

Deväť rokov kradli ráno, na obed aj v noci, ako socialisti v Maďarsku.

Tradícia založená v päťdesiatych rokoch minulého storočia bola veľavravne uvedená prvý rokovaním „vlády“ v roku 2006. Nie v priestoroch Úradu vlády, kde rokovanie je zaznamenávané, ale na Bôriku. Bez prítomnosti mikrofónov a kamier si rozparcelovali Slovensko.

Potomkovia dvoch najdesivejších ideológií 20. Storočia, dnes financovaných socialistami Smer-SD, si plných deväť rokoch chrochtali nad blahobytom, ktorý im „strana“ Róberta Fica nadelila.

Deväť rokov nečinne prizerali či aplaudovali na veľkolepých zhromáždeniach socialistických lupičov, ktorým oni pridávali honosný názov Snem Smer-SD.

Za deväť rokov tu Slovensko videlo, počulo i čítalo o tisíckach podvodov väčších, ako Kaliňákov Baštrnák. A nič, žiadny poryv socialistického „svedomia“, ani náznak protestu, nedajbože verejnej kritiky či dištancovania sa. Podvodov, ktoré by vo fungujúcom právnom štáte viedli moc k rozhodnutiu prenajať si väzenie na ostrove Svätej Heleny.

Ba ani v čase, kedy tí istí, ktorí skonštruovali Ficovi Smer-Tretia cesta roku 1999, mu po voľbách roku 2016 a bez neho vytvorili vládu s darebákmi od Danka v prapodivnom spolku so slovensko-maďarskými charaktermi.

Samozrejme, aj oni, ako ich operáciu predstierajúci predseda strany, strašia. Kotlebovcami a extrémistami, o prítomnosti ktorých vedia od času, kedy ich Kaliňák je ministrom vnútra. Šéfom inštitúcie, kde boli oficiálne registrovaní.

A nielen to, vedia, ktorý sponzor strany Smer-SD, fašistov od Kotlebu dlhé roky financoval, aby v konečnom dôsledku to bol občan, ktorý sa im vyskladal sumou viac ako 4 milióny eur za volebný výsledok. A za frustráciu tej skupiny voličov, ktorí v nových podmienkach nedokážu žiť. Rovnako, ako voliči Róberta Fica.

A keby len to, v nimi šírenom strachu by človek márne hľadal to najpodstatnejšie.

Otázku, komu v Smer-SD slúži generálny prokurátor, ktorému zo zákona vyplýva povinnosť podať návrh na zrušenie strany kotlebovcov, a jeho do oči bijúca nečinnosť. Napriek takmer dvesto podnetom.

Obaja vyzývajú na vyšetrenie kauzy Baštrnák a podozrenia, ktoré ministrovi sedí na pleciach rovnako ako cirkusovému klaunovi opička.

Ten, kto obetoval pár minút a prečítal si vyjadrenia Moniky Beňovej a Borisa Zalu, je zrejme, že ide o jediné.

O bezproblémovú osobnú cestu medzi ľudí, ktorým boli prekážkou ich možnej kvality života a obrali ich rovnako zbabelo, ako o bohatstvo.

Aj oni dvaja patrili k tým nezodpovedným tisíckam iných, ktorí podržali chrbát a pomohli Róbertovi Ficovi do strmeňov moci plnej podvodného konania, lží a klamstiev.

Tomu Róbertovi Ficovi, ktorý je už dávno politikou mŕtvolou.

Róbertovi Ficovi, z ktorého aj oni dvaja, stvorili iba zlodejské náčinie do štátnej pokladnice, a dnes, pod tlakom nespokojnej verejnej mienky, sa ho usilujú skryť.

Zapotrošiť ešte skôr, ako príde jeho pád a na rozdiel od Mečiara, ktorý upadol do zabudnutia, aj jeho zodpovednosti za obsah i formu vládnutia.

Poslanec parlamentu za Smer-SD, Ľuboš Bláha, zaútočil na Úrad vlády s cieľom zastreliť zradcu Róberta Fica.

19.11.2017

"Áno, popravovali sme, popravujeme a budeme popravovať!" ("Sí, hemos fusilado, fusilamos y seguiremos fusilando!") Vypisoval poslanec Smer-SD na kapitalistickej sociálnej sieti na obranu tých, čo viac »

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur.

17.11.2017

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur. Na 7 593 eur na každého človeka žijúceho na Slovensku. To je DLH, ktorý si vytrovil za 11 rokov v pozícií, kedy oligarchovia viac »

Andrejovi Dankovi – Slovensko nie je Lesostav Revúca, aby ho priviedol do ruín a dlžôb, ako jeho otec.

16.11.2017

Slovensko a jeho občania – okrem darebákov eštebákov a komunistov registrovaných v SNS – odmietajú osud Lesostavu Revúca. Privatizácie na barbarský spôsob otca Andreja Danka. Privatizácie, viac »

cukrovka, pacient, doktor, vyšetrenie, ordinácia

Lekári môžu obísť Druckera: Zámer rozšíriť ordinačné hodiny nemusí vyjsť

21.11.2017 07:00

Po novom by v ambulanciách lekári mali odpracovať minimálne sedem hodín každý deň, teda 35 hodín za týždeň.

Bialowiežský prales, Poľsko

Poľsku hrozí za výrub v pralese pokuta 100 000 eur denne

20.11.2017 22:05

Poľsko musí okamžite prestať rúbať v chránenom Bialowiežskom pralese, alebo zaplatí každý deň pokutu 100 000 eur. Rozhodol o tom súdny dvor Európskej únie.

bitcoin, mena, platidlo

Hodnota bitcoinu prekročila hranicu 8-tisíc dolárov

20.11.2017 21:34

Digitálna mena bitcoin pokračuje v raste na nové rekordy a prvýkrát prekonala 8000 dolárov.

trump

Trump: USA opäť zaradí KĽDR na zoznam podporovateľov terorizmu

20.11.2017 20:27, aktualizované: 22:07

Spojené štáty opäť začlení KĽDR na zoznam krajín podporujúcich terorizmus. V pondelok to podľa agentúry Reuters oznámil americký prezident Donald Trump.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,043
Celková čítanosť: 5817731x
Priemerná čítanosť článkov: 5578x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy