Založ si blog

Slovensko – Blázinec, kde chovanci ústavu, Smer-SD , sa chystajú vrátiť kľúče opatrovateľom. Občanom.

Čudesná krajina, kde potomok rodičov eštebákov spolu s vnukom fašistu zo štátu Tisa vyzývajú komunistu Fica, aby odvolal ministra podnikavca a potom sám podal demisiu.

Nehanebná trúfalosť v područí 26 ročnej zbabelosti socialistov, kde až dnešný náznak nastupujúcej odvahy ľudí postaviť sa zlu, motivuje k inej forme klamu, lží a podvodov. S jediným motívom. Očistiť sa od deväťročnej formy vládnutia červenej lúzy, ktorú „ktosi“ obliekol v roku 1999 v Stupave do oblekov Huga Bossa a neskôr posadil do vládnych bavorákov.

Vnuk Tida Gašpara, ministra propagandy fašistického štátu, zrejme prehliadol vyjadrenie predsedu Smer-SD spred desiatich rokov, že Slovensko nie je právny štát. Ba ani to, že jeho kšeftárskej politike, či teroru a zastrašovania, je pomenovaný stav úbohosti štátu skvostom pre jeho lúpežných súdruhov. Dnes, s odstupom dekády, narieka o nedôvere občanov v piliere moci. Tej moci, ktorej sa barbarským spôsobom zmocnili na všetkých jej úrovniach. Pre istotu.

Dcéra, potomok oboch rodičov agentov štátnej bezpečnosti, sa prebúdza kdesi v Bruseli z kamufláže roku 1998, kedy zbohatlícka „kapitálotvorná skupina“ Vladimíra Mečiara, našla najnemoralnejšiu postavičku politiky. Róberta Fica, aby mu dvakrát financovala kampaň a dosafila do kresla výkonnej moci.

Deväť rokov kradli ráno, na obed aj v noci, ako socialisti v Maďarsku.

Tradícia založená v päťdesiatych rokoch minulého storočia bola veľavravne uvedená prvý rokovaním „vlády“ v roku 2006. Nie v priestoroch Úradu vlády, kde rokovanie je zaznamenávané, ale na Bôriku. Bez prítomnosti mikrofónov a kamier si rozparcelovali Slovensko.

Potomkovia dvoch najdesivejších ideológií 20. Storočia, dnes financovaných socialistami Smer-SD, si plných deväť rokoch chrochtali nad blahobytom, ktorý im „strana“ Róberta Fica nadelila.

Deväť rokov nečinne prizerali či aplaudovali na veľkolepých zhromáždeniach socialistických lupičov, ktorým oni pridávali honosný názov Snem Smer-SD.

Za deväť rokov tu Slovensko videlo, počulo i čítalo o tisíckach podvodov väčších, ako Kaliňákov Baštrnák. A nič, žiadny poryv socialistického „svedomia“, ani náznak protestu, nedajbože verejnej kritiky či dištancovania sa. Podvodov, ktoré by vo fungujúcom právnom štáte viedli moc k rozhodnutiu prenajať si väzenie na ostrove Svätej Heleny.

Ba ani v čase, kedy tí istí, ktorí skonštruovali Ficovi Smer-Tretia cesta roku 1999, mu po voľbách roku 2016 a bez neho vytvorili vládu s darebákmi od Danka v prapodivnom spolku so slovensko-maďarskými charaktermi.

Samozrejme, aj oni, ako ich operáciu predstierajúci predseda strany, strašia. Kotlebovcami a extrémistami, o prítomnosti ktorých vedia od času, kedy ich Kaliňák je ministrom vnútra. Šéfom inštitúcie, kde boli oficiálne registrovaní.

A nielen to, vedia, ktorý sponzor strany Smer-SD, fašistov od Kotlebu dlhé roky financoval, aby v konečnom dôsledku to bol občan, ktorý sa im vyskladal sumou viac ako 4 milióny eur za volebný výsledok. A za frustráciu tej skupiny voličov, ktorí v nových podmienkach nedokážu žiť. Rovnako, ako voliči Róberta Fica.

A keby len to, v nimi šírenom strachu by človek márne hľadal to najpodstatnejšie.

Otázku, komu v Smer-SD slúži generálny prokurátor, ktorému zo zákona vyplýva povinnosť podať návrh na zrušenie strany kotlebovcov, a jeho do oči bijúca nečinnosť. Napriek takmer dvesto podnetom.

Obaja vyzývajú na vyšetrenie kauzy Baštrnák a podozrenia, ktoré ministrovi sedí na pleciach rovnako ako cirkusovému klaunovi opička.

Ten, kto obetoval pár minút a prečítal si vyjadrenia Moniky Beňovej a Borisa Zalu, je zrejme, že ide o jediné.

O bezproblémovú osobnú cestu medzi ľudí, ktorým boli prekážkou ich možnej kvality života a obrali ich rovnako zbabelo, ako o bohatstvo.

Aj oni dvaja patrili k tým nezodpovedným tisíckam iných, ktorí podržali chrbát a pomohli Róbertovi Ficovi do strmeňov moci plnej podvodného konania, lží a klamstiev.

Tomu Róbertovi Ficovi, ktorý je už dávno politikou mŕtvolou.

Róbertovi Ficovi, z ktorého aj oni dvaja, stvorili iba zlodejské náčinie do štátnej pokladnice, a dnes, pod tlakom nespokojnej verejnej mienky, sa ho usilujú skryť.

Zapotrošiť ešte skôr, ako príde jeho pád a na rozdiel od Mečiara, ktorý upadol do zabudnutia, aj jeho zodpovednosti za obsah i formu vládnutia.

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

prezident Andrej Kiska dane kampan

Kiska chcel uplatniť vratku DPH v sume 146-tisíc eur

19.09.2017 19:34

O takmer 150–tisíc eur chcela prezidentova firma obrať štát pri dani z pridanej hodnoty.

taliansko, migranti, migrant

Francúzska polícia núti stovky imigrantov opustiť provizórny tábor

19.09.2017 18:46

Do provizórneho tábora neďaleko Lamanšského prielivu prichádzajú utečenci s nádejou, že sa im podarí dostať do Veľkej Británie.

viktor orbán, orbán, maďarsko,

EÚ kontrolovala železnice medzi dvomi dedinami. V jednej má Orbán dom, v druhej sa narodil

19.09.2017 17:44

Železničná trať má celkovo len tri zastávky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643017x
Priemerná čítanosť článkov: 5637x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy