Založ si blog

Slovensko – Blázinec, kde chovanci ústavu, Smer-SD , sa chystajú vrátiť kľúče opatrovateľom. Občanom.

Čudesná krajina, kde potomok rodičov eštebákov spolu s vnukom fašistu zo štátu Tisa vyzývajú komunistu Fica, aby odvolal ministra podnikavca a potom sám podal demisiu.

Nehanebná trúfalosť v područí 26 ročnej zbabelosti socialistov, kde až dnešný náznak nastupujúcej odvahy ľudí postaviť sa zlu, motivuje k inej forme klamu, lží a podvodov. S jediným motívom. Očistiť sa od deväťročnej formy vládnutia červenej lúzy, ktorú „ktosi“ obliekol v roku 1999 v Stupave do oblekov Huga Bossa a neskôr posadil do vládnych bavorákov.

Vnuk Tida Gašpara, ministra propagandy fašistického štátu, zrejme prehliadol vyjadrenie predsedu Smer-SD spred desiatich rokov, že Slovensko nie je právny štát. Ba ani to, že jeho kšeftárskej politike, či teroru a zastrašovania, je pomenovaný stav úbohosti štátu skvostom pre jeho lúpežných súdruhov. Dnes, s odstupom dekády, narieka o nedôvere občanov v piliere moci. Tej moci, ktorej sa barbarským spôsobom zmocnili na všetkých jej úrovniach. Pre istotu.

Dcéra, potomok oboch rodičov agentov štátnej bezpečnosti, sa prebúdza kdesi v Bruseli z kamufláže roku 1998, kedy zbohatlícka „kapitálotvorná skupina“ Vladimíra Mečiara, našla najnemoralnejšiu postavičku politiky. Róberta Fica, aby mu dvakrát financovala kampaň a dosafila do kresla výkonnej moci.

Deväť rokov kradli ráno, na obed aj v noci, ako socialisti v Maďarsku.

Tradícia založená v päťdesiatych rokoch minulého storočia bola veľavravne uvedená prvý rokovaním „vlády“ v roku 2006. Nie v priestoroch Úradu vlády, kde rokovanie je zaznamenávané, ale na Bôriku. Bez prítomnosti mikrofónov a kamier si rozparcelovali Slovensko.

Potomkovia dvoch najdesivejších ideológií 20. Storočia, dnes financovaných socialistami Smer-SD, si plných deväť rokoch chrochtali nad blahobytom, ktorý im „strana“ Róberta Fica nadelila.

Deväť rokov nečinne prizerali či aplaudovali na veľkolepých zhromáždeniach socialistických lupičov, ktorým oni pridávali honosný názov Snem Smer-SD.

Za deväť rokov tu Slovensko videlo, počulo i čítalo o tisíckach podvodov väčších, ako Kaliňákov Baštrnák. A nič, žiadny poryv socialistického „svedomia“, ani náznak protestu, nedajbože verejnej kritiky či dištancovania sa. Podvodov, ktoré by vo fungujúcom právnom štáte viedli moc k rozhodnutiu prenajať si väzenie na ostrove Svätej Heleny.

Ba ani v čase, kedy tí istí, ktorí skonštruovali Ficovi Smer-Tretia cesta roku 1999, mu po voľbách roku 2016 a bez neho vytvorili vládu s darebákmi od Danka v prapodivnom spolku so slovensko-maďarskými charaktermi.

Samozrejme, aj oni, ako ich operáciu predstierajúci predseda strany, strašia. Kotlebovcami a extrémistami, o prítomnosti ktorých vedia od času, kedy ich Kaliňák je ministrom vnútra. Šéfom inštitúcie, kde boli oficiálne registrovaní.

A nielen to, vedia, ktorý sponzor strany Smer-SD, fašistov od Kotlebu dlhé roky financoval, aby v konečnom dôsledku to bol občan, ktorý sa im vyskladal sumou viac ako 4 milióny eur za volebný výsledok. A za frustráciu tej skupiny voličov, ktorí v nových podmienkach nedokážu žiť. Rovnako, ako voliči Róberta Fica.

A keby len to, v nimi šírenom strachu by človek márne hľadal to najpodstatnejšie.

Otázku, komu v Smer-SD slúži generálny prokurátor, ktorému zo zákona vyplýva povinnosť podať návrh na zrušenie strany kotlebovcov, a jeho do oči bijúca nečinnosť. Napriek takmer dvesto podnetom.

Obaja vyzývajú na vyšetrenie kauzy Baštrnák a podozrenia, ktoré ministrovi sedí na pleciach rovnako ako cirkusovému klaunovi opička.

Ten, kto obetoval pár minút a prečítal si vyjadrenia Moniky Beňovej a Borisa Zalu, je zrejme, že ide o jediné.

O bezproblémovú osobnú cestu medzi ľudí, ktorým boli prekážkou ich možnej kvality života a obrali ich rovnako zbabelo, ako o bohatstvo.

Aj oni dvaja patrili k tým nezodpovedným tisíckam iných, ktorí podržali chrbát a pomohli Róbertovi Ficovi do strmeňov moci plnej podvodného konania, lží a klamstiev.

Tomu Róbertovi Ficovi, ktorý je už dávno politikou mŕtvolou.

Róbertovi Ficovi, z ktorého aj oni dvaja, stvorili iba zlodejské náčinie do štátnej pokladnice, a dnes, pod tlakom nespokojnej verejnej mienky, sa ho usilujú skryť.

Zapotrošiť ešte skôr, ako príde jeho pád a na rozdiel od Mečiara, ktorý upadol do zabudnutia, aj jeho zodpovednosti za obsah i formu vládnutia.

Róbert Fico hovorí, že nie je hlupák a klamár.

21.07.2017

Veda o hlúposti preukázala, že hustota hlupákov je rovnaká medzi členmi vlády ako medzi pravidelnými návštevníkmi krčiem nižších cenových skupín. Tvrdí český lekár a propagátor vedy, viac »

Keď zaútočí Hlas podobný Ficovi na Brusel, aby doniesol Slovákom kvalitné potraviny aké majú Nemci, treba dobiť viac.

20.07.2017

Hneď z kraja treba tým zloduchom v Bruseli povedať, že žiadne „čierne opice“, ako im familiárne hovoria voliči Smer-SD a Kotlebu, žiadne kvóty utečencov, lebo je to vec strategická na ceste viac »

Žatevný pornoherec Fico „oslavuje“ Deklaráciu zvrchovanosti v štáte, kde Kaliňáková polícia masakruje Deti a Žigová manželka lesy.

17.07.2017

V štáte, kde sa nanovo, napriek skúsenosti z červených kaukliarov moci v desivosti prežitých štyroch desiatok rokov, pripomínajú slová velikána politiky, Winstona Churchila – „Komunizmus viac »

Viktor Orbán

Orbán: Integrácia zlyhá. Moslimovia sa považujú za silnejších, než sú kresťania

22.07.2017 14:11

Podpora migrácie nie je odpoveďou na ekonomické problémy, povedal maďarský konzervatívny premiér Viktor Orbán.

Viktor Orbán, prejav

Inkvizícia EÚ namierená proti Poľsku nikdy nemôže uspieť, tvrdí Orbán

22.07.2017 13:35

Maďarsko použije všetky právne prostriedky, aby v Európskej únii preukázalo solidaritu s Poľskom. Povedal to maďarský premiér Viktor Orbán.

grecko, protest, demonstracia

Zadlžení Gréci sú z najhoršieho vonku

22.07.2017 13:00

Grécku ešte vlani hrozil odchod z eurozóny, no teraz sa podľa mnohých makroekonomických ukazovateľov pomaly dostáva z najhoršieho.

grécko, kos, zemetrasenie, pláž, ľudia na pláži,

Ľudia na Kose spali druhú noc pod holým nebom, báli sa ďalších otrasov

22.07.2017 12:16

Stovky dovolenkárov na gréckom ostrove Kos, ktorý postihlo zemetrasenie, spali už druhú noc za sebou pod holým nebom v obavách pred ďalším zemetrasením.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 977
Celková čítanosť: 5461834x
Priemerná čítanosť článkov: 5590x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy