Založ si blog

Počet demonštrantov proti Ficovi narastá, Smer-SD padá a sponzor Smeru vymýšľa novú vládu.

Úradnícku vládu.

Model vládnutia na prechodný čas, proti ktorému sa postavili všetci, ktorí parazitujú na bohatstve národa.

Politická mŕtvola s perspektívou prvého politika, ktorý bude niesť zodpovednosť za zneužitie moci na osobný prospech svoj, svojich eštebákov a inú marxistickú háveď, ktorá zločinnou minulosťou presýtila dnešnú spoločnosť, ešte bojuje.

Tri subjekty „vlády kontinuity“ sekundujú tejto politickej zvrátenosti mocenského pozadia Smer-SD, ktoré ju po vyhlásení výsledkov volieb vymyslelo. A zafinancovalo.

Spokojnosť s odmenou za kolaboráciu s boľševickou háveďou Róberta Fica je ľahko čitateľná z tvári Danka, Bugára i Procházku.

Dôvody aj skrývaný úmysel tých, ktorí neprešli voľbami, ale majú reálnu moc nad slabnúcim obhajcom Kaliňákových metód moci a podnikania,  je jediný.

Potrebujú čas, aby dokončili práce na istotách tých, ktorí prevzali po riadení Smer-SDS aj reálnu kontrolu nad súčasnou vládou. Zmluvy a znova zmluvy, ktoré treba dokončiť na ministerstvách zdravotníctva, vnútra, dopravy a životného prostredia. Pre každú promiskuitnú časť vlády kontinuity rabovania.

Peňazí zo štátnej pokladnice a posledných eurofondov.

Adepta na predsedu úradníckej vlády sponzor Smer-SD, Jozef B., už vybral. S rovnakou ľahkosťou, ako vytvoril model „úspešného“ krízového menežéra. Tomáša Druckera.

Model riešenia prináša mnoho spokojnosti. Má jednu chybu. Nezaoberá sa občanmi Slovenska.

No rieši „bezproblémový“ odchod Fica a spol. do minulosti.

S bonusom navyše, ktorý má garantovať načarbanie ďalšej hrubej čiary za svinstvami mocných za oponou i tých, ktorí prijali potupnú hru o slabej moci.

Spokojnosť s plánom vymenovať Tomáša Druckera na post predsedu úradníckej vlády sála.

V známom sídle Starého, v Elektre. Košice a jej známa skupinka od lovca cudzokrajných plazov tiež si vydýchla. V Trenčíne, dočasnom sídle pozadím Smer-SD konštruovanej „novej pravicovej strany“ aj trenčiansky hrad prestal sadať. Ba aj bratislavská kaviareň, ako ukázal Havran vo verejno právnej RTVS, chrochtá blahom v chlieve pri rozhovoroch s eštebáckym prasaťom.

Zostala posledná veľká neznáma.

Občania a ich rastúca revolučná nálada založená , podľa Kaliňákovej polície, zlodejom autorádií a dnes úspešným majiteľom kľúčov do štátnej pokladnice.

Presne pred rokom som v jednom svojom blogu povedal :

Morbídny projekt „zjednotenia ľavice“, sústredil množstvo lumpov, darebákov, špinavcov a vagabundov, podliakov i všivákov, zgerbu, ktorá v Novembri ´89 mala byť pochovaná. Bez milosti a bez pôct.

Dnes to už prestáva byť problémom.

Ten je ukotvený, dočasne do nástupu úradníckej vlády vedenej Tomášom Druckerom, v inom.

V Riťopichoch slovenskej politiky, ktorí sú ochotní pomáhať mocenskej hre oligarchov rovnako, ako „matky“ plodiace potomkov Borisovi Kolárovi.

Čo by človek robil bez peňazí, však. Bez peňazí od ľudí Slovenska.

 

 

Róbert Fico hovorí, že nie je hlupák a klamár.

21.07.2017

Veda o hlúposti preukázala, že hustota hlupákov je rovnaká medzi členmi vlády ako medzi pravidelnými návštevníkmi krčiem nižších cenových skupín. Tvrdí český lekár a propagátor vedy, viac »

Keď zaútočí Hlas podobný Ficovi na Brusel, aby doniesol Slovákom kvalitné potraviny aké majú Nemci, treba dobiť viac.

20.07.2017

Hneď z kraja treba tým zloduchom v Bruseli povedať, že žiadne „čierne opice“, ako im familiárne hovoria voliči Smer-SD a Kotlebu, žiadne kvóty utečencov, lebo je to vec strategická na ceste viac »

Žatevný pornoherec Fico „oslavuje“ Deklaráciu zvrchovanosti v štáte, kde Kaliňáková polícia masakruje Deti a Žigová manželka lesy.

17.07.2017

V štáte, kde sa nanovo, napriek skúsenosti z červených kaukliarov moci v desivosti prežitých štyroch desiatok rokov, pripomínajú slová velikána politiky, Winstona Churchila – „Komunizmus viac »

Viktor Orbán

Orbán: Integrácia zlyhá. Moslimovia sa považujú za silnejších, než sú kresťania

22.07.2017 14:11

Podpora migrácie nie je odpoveďou na ekonomické problémy, povedal maďarský konzervatívny premiér Viktor Orbán.

Viktor Orbán, prejav

Inkvizícia EÚ namierená proti Poľsku nikdy nemôže uspieť, tvrdí Orbán

22.07.2017 13:35

Maďarsko použije všetky právne prostriedky, aby v Európskej únii preukázalo solidaritu s Poľskom. Povedal to maďarský premiér Viktor Orbán.

grecko, protest, demonstracia

Zadlžení Gréci sú z najhoršieho vonku

22.07.2017 13:00

Grécku ešte vlani hrozil odchod z eurozóny, no teraz sa podľa mnohých makroekonomických ukazovateľov pomaly dostáva z najhoršieho.

grécko, kos, zemetrasenie, pláž, ľudia na pláži,

Ľudia na Kose spali druhú noc pod holým nebom, báli sa ďalších otrasov

22.07.2017 12:16

Stovky dovolenkárov na gréckom ostrove Kos, ktorý postihlo zemetrasenie, spali už druhú noc za sebou pod holým nebom v obavách pred ďalším zemetrasením.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 977
Celková čítanosť: 5461839x
Priemerná čítanosť článkov: 5590x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy