Založ si blog

Počet demonštrantov proti Ficovi narastá, Smer-SD padá a sponzor Smeru vymýšľa novú vládu.

Úradnícku vládu.

Model vládnutia na prechodný čas, proti ktorému sa postavili všetci, ktorí parazitujú na bohatstve národa.

Politická mŕtvola s perspektívou prvého politika, ktorý bude niesť zodpovednosť za zneužitie moci na osobný prospech svoj, svojich eštebákov a inú marxistickú háveď, ktorá zločinnou minulosťou presýtila dnešnú spoločnosť, ešte bojuje.

Tri subjekty „vlády kontinuity“ sekundujú tejto politickej zvrátenosti mocenského pozadia Smer-SD, ktoré ju po vyhlásení výsledkov volieb vymyslelo. A zafinancovalo.

Spokojnosť s odmenou za kolaboráciu s boľševickou háveďou Róberta Fica je ľahko čitateľná z tvári Danka, Bugára i Procházku.

Dôvody aj skrývaný úmysel tých, ktorí neprešli voľbami, ale majú reálnu moc nad slabnúcim obhajcom Kaliňákových metód moci a podnikania,  je jediný.

Potrebujú čas, aby dokončili práce na istotách tých, ktorí prevzali po riadení Smer-SDS aj reálnu kontrolu nad súčasnou vládou. Zmluvy a znova zmluvy, ktoré treba dokončiť na ministerstvách zdravotníctva, vnútra, dopravy a životného prostredia. Pre každú promiskuitnú časť vlády kontinuity rabovania.

Peňazí zo štátnej pokladnice a posledných eurofondov.

Adepta na predsedu úradníckej vlády sponzor Smer-SD, Jozef B., už vybral. S rovnakou ľahkosťou, ako vytvoril model „úspešného“ krízového menežéra. Tomáša Druckera.

Model riešenia prináša mnoho spokojnosti. Má jednu chybu. Nezaoberá sa občanmi Slovenska.

No rieši „bezproblémový“ odchod Fica a spol. do minulosti.

S bonusom navyše, ktorý má garantovať načarbanie ďalšej hrubej čiary za svinstvami mocných za oponou i tých, ktorí prijali potupnú hru o slabej moci.

Spokojnosť s plánom vymenovať Tomáša Druckera na post predsedu úradníckej vlády sála.

V známom sídle Starého, v Elektre. Košice a jej známa skupinka od lovca cudzokrajných plazov tiež si vydýchla. V Trenčíne, dočasnom sídle pozadím Smer-SD konštruovanej „novej pravicovej strany“ aj trenčiansky hrad prestal sadať. Ba aj bratislavská kaviareň, ako ukázal Havran vo verejno právnej RTVS, chrochtá blahom v chlieve pri rozhovoroch s eštebáckym prasaťom.

Zostala posledná veľká neznáma.

Občania a ich rastúca revolučná nálada založená , podľa Kaliňákovej polície, zlodejom autorádií a dnes úspešným majiteľom kľúčov do štátnej pokladnice.

Presne pred rokom som v jednom svojom blogu povedal :

Morbídny projekt „zjednotenia ľavice“, sústredil množstvo lumpov, darebákov, špinavcov a vagabundov, podliakov i všivákov, zgerbu, ktorá v Novembri ´89 mala byť pochovaná. Bez milosti a bez pôct.

Dnes to už prestáva byť problémom.

Ten je ukotvený, dočasne do nástupu úradníckej vlády vedenej Tomášom Druckerom, v inom.

V Riťopichoch slovenskej politiky, ktorí sú ochotní pomáhať mocenskej hre oligarchov rovnako, ako „matky“ plodiace potomkov Borisovi Kolárovi.

Čo by človek robil bez peňazí, však. Bez peňazí od ľudí Slovenska.

 

 

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

prezident Andrej Kiska dane kampan

Kiska chcel uplatniť vratku DPH v sume 146-tisíc eur

19.09.2017 19:34

O takmer 150–tisíc eur chcela prezidentova firma obrať štát pri dani z pridanej hodnoty.

taliansko, migranti, migrant

Francúzska polícia núti stovky imigrantov opustiť provizórny tábor

19.09.2017 18:46

Do provizórneho tábora neďaleko Lamanšského prielivu prichádzajú utečenci s nádejou, že sa im podarí dostať do Veľkej Británie.

viktor orbán, orbán, maďarsko,

EÚ kontrolovala železnice medzi dvomi dedinami. V jednej má Orbán dom, v druhej sa narodil

19.09.2017 17:44

Železničná trať má celkovo len tri zastávky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643071x
Priemerná čítanosť článkov: 5637x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy