Založ si blog

Fico na tea tri raz bacil a sedem Kaliňákov zahlušil.

Čítam, ako ležal na ARO a na pravej tepne mal idiotov, slizké hady či prostitútky. Rozumej média, lebo s trojhlavou komunistickou „pravdou“ má jeho úcta k iným ľuďom očarujúcu variabilitu.

Na ľavej opozíciu, to je ten jeho večný don quijotovský komplex „veterného mlyna“ a jeho kópie, ktorú treba hlušiť, lebo padla na samé dno „politickej kultúry“.

Bájny Atlas, ktorý držal na svojej šiji nebeskú klenbu, zbledol závisťou nad šijou, ktorej idú po krku a zomrel druhý krát.

Dusili ho a dusia.

V jednom kuse. No on, humanista, napriek tomu je ochotný rešpektovať opozíciu až po hranicu demokracie a právneho štátu. V živote tých, ktorí si musia pamätať všetky svoje klamstva, aby ich to nezviedlo k pravde, to tak býva. Nevšimnú v čom sa to čvachtajú. On je ten znalec a odborník, ktorý nebude fňukať ani vo chvíli, keď sa mu pri nohách váľajú princípy demokracie ba aj podrezaný právny štát.

Predsa len v dusnej atmosfére, kde iba on a jeho verní sa „slobodne“ rozhodujú bez ohľadu na zákony, zapálil tunelárske svetlo sviečky.

Robert Kaliňák (Smer-SD), po ktorého odvolaní opozícia volá, má jeho dôveru. “Prečo by ju mal stratiť? , pýta sa ako skoro Hamlet slovenský na pamätníku Štefánika. Na mieste, kam sa bál do Novembra ´89 chodiť.

Smer-SD aj koalícia, tá povestná ProFiBuDa napísaná u zabávajúcich sa oligarchov a jemu doručená hotová, ako Vec z Family Addams vynárajúca sa zo Schránky, čosi videla a čosi jej ukázal.

Aké jednoduché. Až rozmer duseného predsedu a jeho geniality programu úspor štátu ma doviedol k dvom myšlienkam nového princípu spravodlivosti – „Cosi videla a čosi jej ukázal“.

Načo máme a financujeme obrovský aparát orgánov spravodlivosti, keď stačí, aby sa raz za kvartál stretli Fico, Kaliňák, Danko, Bugár a Procházka a vyriekli ortieľ nad všetkými prípadmi sporu v štáte. Od rozvodov po dedičstvá, cez obchodné spory až po tresty nejakých vyvrheľov, ktorí nerešpektujú, že v neprávnom štáte Róberta Fica bude prítomný chaos iba pri vybraných bonaparteistických súdruhoch a súdružkách.

Tento model, založený pred pár hodinami na tea tri, dáva priestor pre okamžité zrušenie Kaliňákovej reformy a ESO si odložiť do rukáva. Tak to robia falošní hráči.

Treba to otestovať, neodbytná myšlienka ma prenasleduje od chvíle, kedy predseda neohrozene viedol dialóg na tea tri.

Keby mi Róbert Fico pridelil jedného člena ProFiBuDy, aby som mu mohol zavolať tak, ako Baštrnák dopravným policajtom, aby on povedal – „Nechajte ho, je to náš človek“ !

Páčil by sa mi taký Andrej Danko. Nenapcháva sa horalkami, láme väzy slovenčine, má skúsenosti s odrbávaním štátu, procesom, ktorému hovorili honosne privatizácia, iba jedno ma mätie, či mu bude policajt rozumieť. V situácií, kedy bude hovoriť „O tom potom“ s „Otomtom“.

Na Slovensku sa vytvára nebezpečná atmosféra, vyťahuje po utečencoch nového strašiaka predseda.

Banku. Vraj si nevie predstaviť, že „niekto“ vojde do banky a váš účet zavesí do novín.

Desná predstava !

Desná, no predseda by sa mal spýtať Róberta Kaliňáka, ktorý tradíciu „prezrádzania stavu účtov“ založil, čo ho motivovalo „odskočiť“ si do centrálnej banky na Belizé a doniesť svojmu predsedovi zdrap papiera, že on ani jeho manželka nemajú tam účet.

„Len jeden raz capil, sedem ich zabil“.

Čítam recenziu pod filmovou slovenskou rozprávkou a čo sa dozviem.

Toto je jedna z najhorších sfilmovaných slovenských rozprávok.

Letná rozprávka Róberta Fica – „Fico na tea tri raz bacil a sedem Kaliňákov zahlušil“ – je určite tá najhoršia, akú za 27 rokov v politike prerozprával.

Nemal by však zúfať, lebo zo siedmych mesiacov, čo mu dal oligarcha zo Strmých vŕškov, aby imitoval vládnutie, mu ešte päť zostalo.

 

 

 

Poslanec parlamentu za Smer-SD, Ľuboš Bláha, zaútočil na Úrad vlády s cieľom zastreliť zradcu Róberta Fica.

19.11.2017

"Áno, popravovali sme, popravujeme a budeme popravovať!" ("Sí, hemos fusilado, fusilamos y seguiremos fusilando!") Vypisoval poslanec Smer-SD na kapitalistickej sociálnej sieti na obranu tých, čo viac »

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur.

17.11.2017

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur. Na 7 593 eur na každého človeka žijúceho na Slovensku. To je DLH, ktorý si vytrovil za 11 rokov v pozícií, kedy oligarchovia viac »

Andrejovi Dankovi – Slovensko nie je Lesostav Revúca, aby ho priviedol do ruín a dlžôb, ako jeho otec.

16.11.2017

Slovensko a jeho občania – okrem darebákov eštebákov a komunistov registrovaných v SNS – odmietajú osud Lesostavu Revúca. Privatizácie na barbarský spôsob otca Andreja Danka. Privatizácie, viac »

cukrovka, pacient, doktor, vyšetrenie, ordinácia

Lekári môžu obísť Druckera: Zámer rozšíriť ordinačné hodiny nemusí vyjsť

21.11.2017 07:00

Po novom by v ambulanciách lekári mali odpracovať minimálne sedem hodín každý deň, teda 35 hodín za týždeň.

Bialowiežský prales, Poľsko

Poľsku hrozí za výrub v pralese pokuta 100 000 eur denne

20.11.2017 22:05

Poľsko musí okamžite prestať rúbať v chránenom Bialowiežskom pralese, alebo zaplatí každý deň pokutu 100 000 eur. Rozhodol o tom súdny dvor Európskej únie.

bitcoin, mena, platidlo

Hodnota bitcoinu prekročila hranicu 8-tisíc dolárov

20.11.2017 21:34

Digitálna mena bitcoin pokračuje v raste na nové rekordy a prvýkrát prekonala 8000 dolárov.

trump

Trump: USA opäť zaradí KĽDR na zoznam podporovateľov terorizmu

20.11.2017 20:27, aktualizované: 22:07

Spojené štáty opäť začlení KĽDR na zoznam krajín podporujúcich terorizmus. V pondelok to podľa agentúry Reuters oznámil americký prezident Donald Trump.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,043
Celková čítanosť: 5817755x
Priemerná čítanosť článkov: 5578x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy