Založ si blog

Fico na tea tri raz bacil a sedem Kaliňákov zahlušil.

Čítam, ako ležal na ARO a na pravej tepne mal idiotov, slizké hady či prostitútky. Rozumej média, lebo s trojhlavou komunistickou „pravdou“ má jeho úcta k iným ľuďom očarujúcu variabilitu.

Na ľavej opozíciu, to je ten jeho večný don quijotovský komplex „veterného mlyna“ a jeho kópie, ktorú treba hlušiť, lebo padla na samé dno „politickej kultúry“.

Bájny Atlas, ktorý držal na svojej šiji nebeskú klenbu, zbledol závisťou nad šijou, ktorej idú po krku a zomrel druhý krát.

Dusili ho a dusia.

V jednom kuse. No on, humanista, napriek tomu je ochotný rešpektovať opozíciu až po hranicu demokracie a právneho štátu. V živote tých, ktorí si musia pamätať všetky svoje klamstva, aby ich to nezviedlo k pravde, to tak býva. Nevšimnú v čom sa to čvachtajú. On je ten znalec a odborník, ktorý nebude fňukať ani vo chvíli, keď sa mu pri nohách váľajú princípy demokracie ba aj podrezaný právny štát.

Predsa len v dusnej atmosfére, kde iba on a jeho verní sa „slobodne“ rozhodujú bez ohľadu na zákony, zapálil tunelárske svetlo sviečky.

Robert Kaliňák (Smer-SD), po ktorého odvolaní opozícia volá, má jeho dôveru. “Prečo by ju mal stratiť? , pýta sa ako skoro Hamlet slovenský na pamätníku Štefánika. Na mieste, kam sa bál do Novembra ´89 chodiť.

Smer-SD aj koalícia, tá povestná ProFiBuDa napísaná u zabávajúcich sa oligarchov a jemu doručená hotová, ako Vec z Family Addams vynárajúca sa zo Schránky, čosi videla a čosi jej ukázal.

Aké jednoduché. Až rozmer duseného predsedu a jeho geniality programu úspor štátu ma doviedol k dvom myšlienkam nového princípu spravodlivosti – „Cosi videla a čosi jej ukázal“.

Načo máme a financujeme obrovský aparát orgánov spravodlivosti, keď stačí, aby sa raz za kvartál stretli Fico, Kaliňák, Danko, Bugár a Procházka a vyriekli ortieľ nad všetkými prípadmi sporu v štáte. Od rozvodov po dedičstvá, cez obchodné spory až po tresty nejakých vyvrheľov, ktorí nerešpektujú, že v neprávnom štáte Róberta Fica bude prítomný chaos iba pri vybraných bonaparteistických súdruhoch a súdružkách.

Tento model, založený pred pár hodinami na tea tri, dáva priestor pre okamžité zrušenie Kaliňákovej reformy a ESO si odložiť do rukáva. Tak to robia falošní hráči.

Treba to otestovať, neodbytná myšlienka ma prenasleduje od chvíle, kedy predseda neohrozene viedol dialóg na tea tri.

Keby mi Róbert Fico pridelil jedného člena ProFiBuDy, aby som mu mohol zavolať tak, ako Baštrnák dopravným policajtom, aby on povedal – „Nechajte ho, je to náš človek“ !

Páčil by sa mi taký Andrej Danko. Nenapcháva sa horalkami, láme väzy slovenčine, má skúsenosti s odrbávaním štátu, procesom, ktorému hovorili honosne privatizácia, iba jedno ma mätie, či mu bude policajt rozumieť. V situácií, kedy bude hovoriť „O tom potom“ s „Otomtom“.

Na Slovensku sa vytvára nebezpečná atmosféra, vyťahuje po utečencoch nového strašiaka predseda.

Banku. Vraj si nevie predstaviť, že „niekto“ vojde do banky a váš účet zavesí do novín.

Desná predstava !

Desná, no predseda by sa mal spýtať Róberta Kaliňáka, ktorý tradíciu „prezrádzania stavu účtov“ založil, čo ho motivovalo „odskočiť“ si do centrálnej banky na Belizé a doniesť svojmu predsedovi zdrap papiera, že on ani jeho manželka nemajú tam účet.

„Len jeden raz capil, sedem ich zabil“.

Čítam recenziu pod filmovou slovenskou rozprávkou a čo sa dozviem.

Toto je jedna z najhorších sfilmovaných slovenských rozprávok.

Letná rozprávka Róberta Fica – „Fico na tea tri raz bacil a sedem Kaliňákov zahlušil“ – je určite tá najhoršia, akú za 27 rokov v politike prerozprával.

Nemal by však zúfať, lebo zo siedmych mesiacov, čo mu dal oligarcha zo Strmých vŕškov, aby imitoval vládnutie, mu ešte päť zostalo.

 

 

 

Róbert Fico hovorí, že nie je hlupák a klamár.

21.07.2017

Veda o hlúposti preukázala, že hustota hlupákov je rovnaká medzi členmi vlády ako medzi pravidelnými návštevníkmi krčiem nižších cenových skupín. Tvrdí český lekár a propagátor vedy, viac »

Keď zaútočí Hlas podobný Ficovi na Brusel, aby doniesol Slovákom kvalitné potraviny aké majú Nemci, treba dobiť viac.

20.07.2017

Hneď z kraja treba tým zloduchom v Bruseli povedať, že žiadne „čierne opice“, ako im familiárne hovoria voliči Smer-SD a Kotlebu, žiadne kvóty utečencov, lebo je to vec strategická na ceste viac »

Žatevný pornoherec Fico „oslavuje“ Deklaráciu zvrchovanosti v štáte, kde Kaliňáková polícia masakruje Deti a Žigová manželka lesy.

17.07.2017

V štáte, kde sa nanovo, napriek skúsenosti z červených kaukliarov moci v desivosti prežitých štyroch desiatok rokov, pripomínajú slová velikána politiky, Winstona Churchila – „Komunizmus viac »

Viktor Orbán

Orbán: Integrácia zlyhá. Moslimovia sa považujú za silnejších, než sú kresťania

22.07.2017 14:11

Podpora migrácie nie je odpoveďou na ekonomické problémy, povedal maďarský konzervatívny premiér Viktor Orbán.

Viktor Orbán, prejav

Inkvizícia EÚ namierená proti Poľsku nikdy nemôže uspieť, tvrdí Orbán

22.07.2017 13:35

Maďarsko použije všetky právne prostriedky, aby v Európskej únii preukázalo solidaritu s Poľskom. Povedal to maďarský premiér Viktor Orbán.

grecko, protest, demonstracia

Zadlžení Gréci sú z najhoršieho vonku

22.07.2017 13:00

Grécku ešte vlani hrozil odchod z eurozóny, no teraz sa podľa mnohých makroekonomických ukazovateľov pomaly dostáva z najhoršieho.

grécko, kos, zemetrasenie, pláž, ľudia na pláži,

Ľudia na Kose spali druhú noc pod holým nebom, báli sa ďalších otrasov

22.07.2017 12:16

Stovky dovolenkárov na gréckom ostrove Kos, ktorý postihlo zemetrasenie, spali už druhú noc za sebou pod holým nebom v obavách pred ďalším zemetrasením.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 977
Celková čítanosť: 5461860x
Priemerná čítanosť článkov: 5590x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy