Založ si blog

Fico na tea tri raz bacil a sedem Kaliňákov zahlušil.

Čítam, ako ležal na ARO a na pravej tepne mal idiotov, slizké hady či prostitútky. Rozumej média, lebo s trojhlavou komunistickou „pravdou“ má jeho úcta k iným ľuďom očarujúcu variabilitu.

Na ľavej opozíciu, to je ten jeho večný don quijotovský komplex „veterného mlyna“ a jeho kópie, ktorú treba hlušiť, lebo padla na samé dno „politickej kultúry“.

Bájny Atlas, ktorý držal na svojej šiji nebeskú klenbu, zbledol závisťou nad šijou, ktorej idú po krku a zomrel druhý krát.

Dusili ho a dusia.

V jednom kuse. No on, humanista, napriek tomu je ochotný rešpektovať opozíciu až po hranicu demokracie a právneho štátu. V živote tých, ktorí si musia pamätať všetky svoje klamstva, aby ich to nezviedlo k pravde, to tak býva. Nevšimnú v čom sa to čvachtajú. On je ten znalec a odborník, ktorý nebude fňukať ani vo chvíli, keď sa mu pri nohách váľajú princípy demokracie ba aj podrezaný právny štát.

Predsa len v dusnej atmosfére, kde iba on a jeho verní sa „slobodne“ rozhodujú bez ohľadu na zákony, zapálil tunelárske svetlo sviečky.

Robert Kaliňák (Smer-SD), po ktorého odvolaní opozícia volá, má jeho dôveru. “Prečo by ju mal stratiť? , pýta sa ako skoro Hamlet slovenský na pamätníku Štefánika. Na mieste, kam sa bál do Novembra ´89 chodiť.

Smer-SD aj koalícia, tá povestná ProFiBuDa napísaná u zabávajúcich sa oligarchov a jemu doručená hotová, ako Vec z Family Addams vynárajúca sa zo Schránky, čosi videla a čosi jej ukázal.

Aké jednoduché. Až rozmer duseného predsedu a jeho geniality programu úspor štátu ma doviedol k dvom myšlienkam nového princípu spravodlivosti – „Cosi videla a čosi jej ukázal“.

Načo máme a financujeme obrovský aparát orgánov spravodlivosti, keď stačí, aby sa raz za kvartál stretli Fico, Kaliňák, Danko, Bugár a Procházka a vyriekli ortieľ nad všetkými prípadmi sporu v štáte. Od rozvodov po dedičstvá, cez obchodné spory až po tresty nejakých vyvrheľov, ktorí nerešpektujú, že v neprávnom štáte Róberta Fica bude prítomný chaos iba pri vybraných bonaparteistických súdruhoch a súdružkách.

Tento model, založený pred pár hodinami na tea tri, dáva priestor pre okamžité zrušenie Kaliňákovej reformy a ESO si odložiť do rukáva. Tak to robia falošní hráči.

Treba to otestovať, neodbytná myšlienka ma prenasleduje od chvíle, kedy predseda neohrozene viedol dialóg na tea tri.

Keby mi Róbert Fico pridelil jedného člena ProFiBuDy, aby som mu mohol zavolať tak, ako Baštrnák dopravným policajtom, aby on povedal – „Nechajte ho, je to náš človek“ !

Páčil by sa mi taký Andrej Danko. Nenapcháva sa horalkami, láme väzy slovenčine, má skúsenosti s odrbávaním štátu, procesom, ktorému hovorili honosne privatizácia, iba jedno ma mätie, či mu bude policajt rozumieť. V situácií, kedy bude hovoriť „O tom potom“ s „Otomtom“.

Na Slovensku sa vytvára nebezpečná atmosféra, vyťahuje po utečencoch nového strašiaka predseda.

Banku. Vraj si nevie predstaviť, že „niekto“ vojde do banky a váš účet zavesí do novín.

Desná predstava !

Desná, no predseda by sa mal spýtať Róberta Kaliňáka, ktorý tradíciu „prezrádzania stavu účtov“ založil, čo ho motivovalo „odskočiť“ si do centrálnej banky na Belizé a doniesť svojmu predsedovi zdrap papiera, že on ani jeho manželka nemajú tam účet.

„Len jeden raz capil, sedem ich zabil“.

Čítam recenziu pod filmovou slovenskou rozprávkou a čo sa dozviem.

Toto je jedna z najhorších sfilmovaných slovenských rozprávok.

Letná rozprávka Róberta Fica – „Fico na tea tri raz bacil a sedem Kaliňákov zahlušil“ – je určite tá najhoršia, akú za 27 rokov v politike prerozprával.

Nemal by však zúfať, lebo zo siedmych mesiacov, čo mu dal oligarcha zo Strmých vŕškov, aby imitoval vládnutie, mu ešte päť zostalo.

 

 

 

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

prezident Andrej Kiska dane kampan

Kiska chcel uplatniť vratku DPH v sume 146-tisíc eur

19.09.2017 19:34

O takmer 150–tisíc eur chcela prezidentova firma obrať štát pri dani z pridanej hodnoty.

taliansko, migranti, migrant

Francúzska polícia núti stovky imigrantov opustiť provizórny tábor

19.09.2017 18:46

Do provizórneho tábora neďaleko Lamanšského prielivu prichádzajú utečenci s nádejou, že sa im podarí dostať do Veľkej Británie.

viktor orbán, orbán, maďarsko,

EÚ kontrolovala železnice medzi dvomi dedinami. V jednej má Orbán dom, v druhej sa narodil

19.09.2017 17:44

Železničná trať má celkovo len tri zastávky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643061x
Priemerná čítanosť článkov: 5637x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy