Založ si blog

Povinnosť ministerky Žitňanskej, vyzliecť z talára sudcov, ktorí očistili eštebáka Babiša.

babis-upn-stb_01-nestandard2Dvaja riadiaci dôstojníci štátnej bezpečnosti a jeden bezpečnostný analytik podali „svedectvo“ v rozpore s archívnymi dôkazmi ÚPN a sudkyňa Zuzana Doricová deratizovala minulosť eštebáka.

Krajský súd, v zložení senátu Juraj Považan, Milan Chalupka a Janka Richterová  dokončili očistu.

Dva rozsudky v mene neprávneho štátu Róberta Fica, v spoločnosti s ďalšími štátnymi nenávratnými investíciami do „podnikania“ Andreja Babiša ,nastavili zrkadlo dnes už uzdravujúcej sa spoločnosti.

Dvadsaťšesť rokov nezdravej spoločnosti a chorej tolerancií voči bývalým eštebákom, voči zlodejom a mafiánom slovenskej politiky a verejného života dosiahlo kritický bod. V záujme morbídneho procesu vytláčania elementárnej ľudskej slušnosti, v záujme pokrivenia mravných princípov.

Lebo to je ten svet zločinu, kde oni, čierne tiene minulosti, sú ako v živej vode prítomnosti.

Redakcia Svobodného fóra v marci tohto roku zverejnila tajnú správu vypracovanú už v roku 2005 analytikom českej tajnej služby. Odkaz pod blogom.

Z nej citujem :

2/ Vyhodnocení

„Z uvedeného lze konstatovat, že Andrej Babiš je špičkovým zpravodajským prostředkem bývalé KGB, který řídí další osoby ve zpravodajské síti KGB v ČR a jenž byl úkolován na získání ekonomické základny pro financování operací této skupiny na úkor jiných právnických a fyzických osob (včetně daňových poplatníků ČR).

Současně je Babiš významným prostředkem pro legalizaci finančních prostředků, získaných ze závažné organizované trestné činnosti (praní špinavých peněz).

Řídící orgány Babiše, které zahrnují vedle bývalých důstojníků KGB zejména Marka Riche a špičky ruských „oligarchů“, vzešlých právě z propojení bývalých špiček KGB s rusko-izraelským organizovaným zločinem, Babišovi zajistily zpravodajskou podporu při jeho podnikatelském vzestupu na Slovensku i v ČR“.

Kto si nájde čas a prečíta celú správu, bude mať plastický obraz odpovede na otázku – Kto a akom rozsahu – od Mečiara, cez Dzurindu až po Fica – sa podieľal na ekonomickej moci bývalých štruktúr zločineckej organizácie.

Bónus navyše. Proces uzdravovania z chorobnej tolerancie voči zločincom minulosti, ktorí dnes ovládajú politickú moc a znečisťujú verejný život, sa mu urýchli.

Historický bod, po dvojnásobnom vzore Nemecka – denacifikácia a pri Kohlovom zjednocovaní – bod deboľševizácie, je tu.

Ministerka Žitňanská má príležitosť, aby v tom najzásadnejšom bode chorej tolerancie, začala plniť dohodu medzi ňou a Ficom  z júna tohto roku.

Právny štát a lepšia justícia, tak znie dohoda. Zaklincovaná ďalším planým sľubom Fica – „To čo je v programovom vyhlásení vlády je sväté, to sa musí stať.“

Pri takomto „sľube“, nie je dôvod na otáľanie.

S talármi, ktoré sú vo vleku vydierateľnosti vo väzbe na spoluprácu s štb, to nepôjde.

Aj ministerke Žitňanskej, čo je v rozpore s myslením a konaním Róberta Fica, je zrozumiteľné, že po procese uzdravovania spoločnosti je práve justícia tým bodom zlomu vysporiadať sa s pohrobkami fašizmu a komunistickej ideológie.

Iba proces deboľševizácie tretieho piliera moci, moci súdnej, môže otvoriť dvere k očiste moci výkonnej a zákonodarnej, na konci ktorého je právny štát.

Moci, kde krvou a hnisom naplnení potomkovi minulosti sedia a rozhodujú o kvalite života občanov a tí sú ochotní novodobé „otroctvo“ platiť.

Proces, na konci ktorého je životná nevyhnutnosť uzdravenia tých, ktorí by mali moc kontrolovať.

Médií.

Prostredia, kde kolaborantov so súčasnou mocou naplnenou nepreberným množstvom zločinov, pribúda doposiaľ nepoznaným rozsahom.

http://svobodneforum.cz/tajna-analyticka-zprava/

© Autor: SITA, Ján Slovák (Pravda)

Kto zastaví šialencov z „My sme les“ a Erika Baláža ?

22.11.2017

Les, je to posledné, čo bude Človeku chýbať vo svete kotlov prikurujúcich planétu. Les, je po Jablku Evy, druhým pokušiteľom sveta nových hriechov. Páchaných na : Hriech na deťoch a starých viac »

Vyrábam ti smútočné parte, komunista. Smútočné oznámenie o politickej smrti Smer-SD.

21.11.2017

Súdruhovia - vyradili ste mi blog ? Fajn, že potvrdzujete strach, ktorý už sa pevne usídlil na pleciach, komunistu i vás. Ak sa nikomu nepodarilo dostať státisíce ľudí na námestia, komunista, viac »

Poslanec parlamentu za Smer-SD, Ľuboš Bláha, zaútočil na Úrad vlády s cieľom zastreliť zradcu Róberta Fica.

19.11.2017

"Áno, popravovali sme, popravujeme a budeme popravovať!" ("Sí, hemos fusilado, fusilamos y seguiremos fusilando!") Vypisoval poslanec Smer-SD na kapitalistickej sociálnej sieti na obranu tých, čo viac »

euro, bankovky, mince, peniaze

Firmy odkazujú vláde: Namiesto zavedenia príplatkov znížte ľuďom dane a odvody

23.11.2017 11:46

Vláda by namiesto zavedenia vyšších príplatkov mala radšej zamestnancom znížiť dane a odvody, tvrdia firmy.

Putin, Vladimir Putin,

’Varovanie pre Putina’, okomentovala ruská tlačová agentúra škandál webu Zvezda

23.11.2017 11:13

Ústredná línia televízneho kanálu Zvezda je podľa autora komentára jasná: Rusko je nadovšetko a západ krajinu ohovára.

06-hore-4x

V Bratislave sa začínajú mestské aj Staromestské vianočné trhy

23.11.2017 11:02

O 17.00 na Hlavnom námestí rozsvietia vianočný stromček. Atmosféru Vianoc zažijú Bratislavčania a návštevníci na každom rohu.

Angela Markelová, summit EÚ

Obrat SPD: Strana nevylučuje spoluprácu s Merkelovou, Schulz ide k prezidentovi

23.11.2017 10:41

V nemeckej sociálnej demokracii (SPD) sa objavujú čoraz častejšie hlasy, aby strana úplne nevylučovala povolebnú spoluprácu s konzervatívnou úniou CDU/CSU.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,045
Celková čítanosť: 5825010x
Priemerná čítanosť článkov: 5574x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy