Založ si blog

Povinnosť ministerky Žitňanskej, vyzliecť z talára sudcov, ktorí očistili eštebáka Babiša.

babis-upn-stb_01-nestandard2Dvaja riadiaci dôstojníci štátnej bezpečnosti a jeden bezpečnostný analytik podali „svedectvo“ v rozpore s archívnymi dôkazmi ÚPN a sudkyňa Zuzana Doricová deratizovala minulosť eštebáka.

Krajský súd, v zložení senátu Juraj Považan, Milan Chalupka a Janka Richterová  dokončili očistu.

Dva rozsudky v mene neprávneho štátu Róberta Fica, v spoločnosti s ďalšími štátnymi nenávratnými investíciami do „podnikania“ Andreja Babiša ,nastavili zrkadlo dnes už uzdravujúcej sa spoločnosti.

Dvadsaťšesť rokov nezdravej spoločnosti a chorej tolerancií voči bývalým eštebákom, voči zlodejom a mafiánom slovenskej politiky a verejného života dosiahlo kritický bod. V záujme morbídneho procesu vytláčania elementárnej ľudskej slušnosti, v záujme pokrivenia mravných princípov.

Lebo to je ten svet zločinu, kde oni, čierne tiene minulosti, sú ako v živej vode prítomnosti.

Redakcia Svobodného fóra v marci tohto roku zverejnila tajnú správu vypracovanú už v roku 2005 analytikom českej tajnej služby. Odkaz pod blogom.

Z nej citujem :

2/ Vyhodnocení

„Z uvedeného lze konstatovat, že Andrej Babiš je špičkovým zpravodajským prostředkem bývalé KGB, který řídí další osoby ve zpravodajské síti KGB v ČR a jenž byl úkolován na získání ekonomické základny pro financování operací této skupiny na úkor jiných právnických a fyzických osob (včetně daňových poplatníků ČR).

Současně je Babiš významným prostředkem pro legalizaci finančních prostředků, získaných ze závažné organizované trestné činnosti (praní špinavých peněz).

Řídící orgány Babiše, které zahrnují vedle bývalých důstojníků KGB zejména Marka Riche a špičky ruských „oligarchů“, vzešlých právě z propojení bývalých špiček KGB s rusko-izraelským organizovaným zločinem, Babišovi zajistily zpravodajskou podporu při jeho podnikatelském vzestupu na Slovensku i v ČR“.

Kto si nájde čas a prečíta celú správu, bude mať plastický obraz odpovede na otázku – Kto a akom rozsahu – od Mečiara, cez Dzurindu až po Fica – sa podieľal na ekonomickej moci bývalých štruktúr zločineckej organizácie.

Bónus navyše. Proces uzdravovania z chorobnej tolerancie voči zločincom minulosti, ktorí dnes ovládajú politickú moc a znečisťujú verejný život, sa mu urýchli.

Historický bod, po dvojnásobnom vzore Nemecka – denacifikácia a pri Kohlovom zjednocovaní – bod deboľševizácie, je tu.

Ministerka Žitňanská má príležitosť, aby v tom najzásadnejšom bode chorej tolerancie, začala plniť dohodu medzi ňou a Ficom  z júna tohto roku.

Právny štát a lepšia justícia, tak znie dohoda. Zaklincovaná ďalším planým sľubom Fica – „To čo je v programovom vyhlásení vlády je sväté, to sa musí stať.“

Pri takomto „sľube“, nie je dôvod na otáľanie.

S talármi, ktoré sú vo vleku vydierateľnosti vo väzbe na spoluprácu s štb, to nepôjde.

Aj ministerke Žitňanskej, čo je v rozpore s myslením a konaním Róberta Fica, je zrozumiteľné, že po procese uzdravovania spoločnosti je práve justícia tým bodom zlomu vysporiadať sa s pohrobkami fašizmu a komunistickej ideológie.

Iba proces deboľševizácie tretieho piliera moci, moci súdnej, môže otvoriť dvere k očiste moci výkonnej a zákonodarnej, na konci ktorého je právny štát.

Moci, kde krvou a hnisom naplnení potomkovi minulosti sedia a rozhodujú o kvalite života občanov a tí sú ochotní novodobé „otroctvo“ platiť.

Proces, na konci ktorého je životná nevyhnutnosť uzdravenia tých, ktorí by mali moc kontrolovať.

Médií.

Prostredia, kde kolaborantov so súčasnou mocou naplnenou nepreberným množstvom zločinov, pribúda doposiaľ nepoznaným rozsahom.

http://svobodneforum.cz/tajna-analyticka-zprava/

© Autor: SITA, Ján Slovák (Pravda)

Je nejaká špinavosť, kde by ste pán Kaliňák neboli ? Nové 4 milióny do kešene na „upratovanie“.

27.07.2017

Sú nejaké drahé hodinky, súdruh predseda Smer-SD, ktoré majú schopnosť odtikať tie povestné tri sekundy, kedy bude každý odvolaný ? Hovorím o firme Forest. Tá včera iba upratovala a dnes viac »

O uväznení Mečiara rozhodovali slovenskí miliardári dávno predtým ako budú súdy od Harabína dnes.

25.07.2017

Ukážte mi jedného ponovembrového slovenského miliardára vyklíčeného bez semena zodpovednosti a poctivosti ako podnikateľ Baťa, miliardára ktorému bolo darované bohatstvo ľudí privatizáciou, viac »

Už aj Smer-SD má svojho Fruniho a BMG Invest a desaťtisíce poškodených klientov.

22.07.2017

Smer-SD si v baniach uhľobaróna zriadil ilegálne legálnu Alobalovú baliareň jednej miliardy eur, no zriadiť si Alobalovú dielničku v Národnej banke Slovenska vypovedá o politickom hulvátstve viac »

Charlie Gard

Smrteľne chorého britského chlapčeka prevezú do hospicu, rozhodol sudca

27.07.2017 21:15

Sudca o presune nevyliečiteľne chorého Charlieho rozhodol po tom, čo sa rodičia a nemocnica nedohodli, kde a ako 11-mesačné dieťa strávi svoje posledné dni.

cesta, r2, kamene

Padajúce kamene vystrašili aj vodičov na R2 pri Zvolene

27.07.2017 20:00

Komplikácií v doprave sa po vodičoch jazdiacich pod Strečnom dočkali aj šoféri na rýchlostnej ceste R2 pri Zvolene, ktorej časť úseku je neprejazdná.

Vladimir Putin, Krym, Rusko, Ukrajina,

Putin: Rusko je zdržanlivé voči USA, ale trpezlivosť má svoje medze

27.07.2017 19:12

Rusko reaguje na akcie USA zdržanlivo, ale v určitej chvíli už nebude možné hrubé konanie ďalej trpieť. Uviedol ruský prezident Putin ohľadom možnej reakcie na sankcie USA.

MV SR: Vládny Airbus A319

Zraneného mladíka privezie domov z Grécka vládny špeciál

27.07.2017 19:00

Prvý pobyt Michala pri mori v Grécku sa neskončil šťastne. Po operácii leží tri týždne v nemocnici a dýchajú za neho prístroje. Minister vnútra Kaliňák ponúkol na prevoz špeciál.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 980
Celková čítanosť: 5487461x
Priemerná čítanosť článkov: 5599x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy