Založ si blog

Povinnosť ministerky Žitňanskej, vyzliecť z talára sudcov, ktorí očistili eštebáka Babiša.

babis-upn-stb_01-nestandard2Dvaja riadiaci dôstojníci štátnej bezpečnosti a jeden bezpečnostný analytik podali „svedectvo“ v rozpore s archívnymi dôkazmi ÚPN a sudkyňa Zuzana Doricová deratizovala minulosť eštebáka.

Krajský súd, v zložení senátu Juraj Považan, Milan Chalupka a Janka Richterová  dokončili očistu.

Dva rozsudky v mene neprávneho štátu Róberta Fica, v spoločnosti s ďalšími štátnymi nenávratnými investíciami do „podnikania“ Andreja Babiša ,nastavili zrkadlo dnes už uzdravujúcej sa spoločnosti.

Dvadsaťšesť rokov nezdravej spoločnosti a chorej tolerancií voči bývalým eštebákom, voči zlodejom a mafiánom slovenskej politiky a verejného života dosiahlo kritický bod. V záujme morbídneho procesu vytláčania elementárnej ľudskej slušnosti, v záujme pokrivenia mravných princípov.

Lebo to je ten svet zločinu, kde oni, čierne tiene minulosti, sú ako v živej vode prítomnosti.

Redakcia Svobodného fóra v marci tohto roku zverejnila tajnú správu vypracovanú už v roku 2005 analytikom českej tajnej služby. Odkaz pod blogom.

Z nej citujem :

2/ Vyhodnocení

„Z uvedeného lze konstatovat, že Andrej Babiš je špičkovým zpravodajským prostředkem bývalé KGB, který řídí další osoby ve zpravodajské síti KGB v ČR a jenž byl úkolován na získání ekonomické základny pro financování operací této skupiny na úkor jiných právnických a fyzických osob (včetně daňových poplatníků ČR).

Současně je Babiš významným prostředkem pro legalizaci finančních prostředků, získaných ze závažné organizované trestné činnosti (praní špinavých peněz).

Řídící orgány Babiše, které zahrnují vedle bývalých důstojníků KGB zejména Marka Riche a špičky ruských „oligarchů“, vzešlých právě z propojení bývalých špiček KGB s rusko-izraelským organizovaným zločinem, Babišovi zajistily zpravodajskou podporu při jeho podnikatelském vzestupu na Slovensku i v ČR“.

Kto si nájde čas a prečíta celú správu, bude mať plastický obraz odpovede na otázku – Kto a akom rozsahu – od Mečiara, cez Dzurindu až po Fica – sa podieľal na ekonomickej moci bývalých štruktúr zločineckej organizácie.

Bónus navyše. Proces uzdravovania z chorobnej tolerancie voči zločincom minulosti, ktorí dnes ovládajú politickú moc a znečisťujú verejný život, sa mu urýchli.

Historický bod, po dvojnásobnom vzore Nemecka – denacifikácia a pri Kohlovom zjednocovaní – bod deboľševizácie, je tu.

Ministerka Žitňanská má príležitosť, aby v tom najzásadnejšom bode chorej tolerancie, začala plniť dohodu medzi ňou a Ficom  z júna tohto roku.

Právny štát a lepšia justícia, tak znie dohoda. Zaklincovaná ďalším planým sľubom Fica – „To čo je v programovom vyhlásení vlády je sväté, to sa musí stať.“

Pri takomto „sľube“, nie je dôvod na otáľanie.

S talármi, ktoré sú vo vleku vydierateľnosti vo väzbe na spoluprácu s štb, to nepôjde.

Aj ministerke Žitňanskej, čo je v rozpore s myslením a konaním Róberta Fica, je zrozumiteľné, že po procese uzdravovania spoločnosti je práve justícia tým bodom zlomu vysporiadať sa s pohrobkami fašizmu a komunistickej ideológie.

Iba proces deboľševizácie tretieho piliera moci, moci súdnej, môže otvoriť dvere k očiste moci výkonnej a zákonodarnej, na konci ktorého je právny štát.

Moci, kde krvou a hnisom naplnení potomkovi minulosti sedia a rozhodujú o kvalite života občanov a tí sú ochotní novodobé „otroctvo“ platiť.

Proces, na konci ktorého je životná nevyhnutnosť uzdravenia tých, ktorí by mali moc kontrolovať.

Médií.

Prostredia, kde kolaborantov so súčasnou mocou naplnenou nepreberným množstvom zločinov, pribúda doposiaľ nepoznaným rozsahom.

http://svobodneforum.cz/tajna-analyticka-zprava/

© Autor: SITA, Ján Slovák (Pravda)

Príde čas, kedy média dostanú obrovské množstvo utajovaných informácií o porušeniach zákona Robertom Ficom.

20.09.2017

Najlepší minister vnútra Kaliňák by mal niekde nájsť odvahu, zatknúť Róberta Fica a odovzdať ho kamarátovi, generálnemu prokurátorovi. Útok na prezidenta republiky začal 30 marca 2014 viac »

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Kim Čong-un

Kim pohrozil USA najtvrdšou odvetou, KĽDR sa vyhráža ďalším jadrovým testom

22.09.2017 05:50

Slová Donalda Trumpa o zničení KĽDR ospravedlňujú náš jadrový program, tvrdí vodca Kim. Dodal, že je to cesta, po ktorej chce ísť až do konca.

Trump

Trump vyhlásil bankovú blokádu KĽDR

21.09.2017 22:43

Banky budú stáť pred jasnou voľbou - buď obchodovať so Spojenými štátmi, alebo so zločinným režimom v KĽDR, vyhlásil Donald Trump.

rakka, syria

Arabsko-kurdskí ozbrojenci strieľali na sýrske jednotky vlády

21.09.2017 22:31

Ak sa takéto incidenty zopakujú, Rusko podnikne príslušné kroky, varovala Moskva Washington.

LOREAL-BETTENCOURT/

Zomrela najbohatšia žena sveta Liliane Bettencourtová

21.09.2017 20:50

Vo veku 94 rokov zomrela vo Francúzsku podnikateľka a dedička kozmetickej spoločnosti L'Oréal Liliane Bettencourtová.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,002
Celková čítanosť: 5653236x
Priemerná čítanosť článkov: 5642x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy