Založ si blog

Čo sa s tým Ho. . om vlastne stane po spláchnutí. Alebo “socializmus zvíťazil” !

13901380_956386447817591_6874072440712566396_n„Ako poslanec NR SR sa ani ja neviem zmieriť s tým, že v súčasnosti v tomto režime je väčšina ľudí chudobných a hŕstka ľudí si žije ako v nebi.“

Napísal Dušan Bublavý poslanec NR SR za  Smer-SD. A jedným dychom dodáva, že vláda Fica bojuje proti chudobe.

Milostiplná krajina, kde po kanalizačnej novinárčine a jej prívalových „informačných dažďoch“ sa po voľbách 2016 dovalili do upchatej sieti nepoznané búrky hnačiek poslaneckých , aby vyvolali zápchy. U ľudí.

Najhorším zločinom komunistov, píše historik, bola absolútna devastácia morálky, pretože dali najavo, že kradnúť cudzie majetky je dovolené.

Takto nehorázne prekrúcať dejiny. Aj historikovi musí byť zrozumiteľné, že všetko bohatstvo socialistického štátu patrilo pracujúcej triede, čo bolo na konci poznať.

Rovnako ako dnes. Na princípe „ľavicovej“ demokracie, kedy stačí vyhrať voľby a môžeš všetko.

Problém treba vidieť v dychtivosti a nedočkavosti i netrpezlivosti ľudí, kde stoik sa musí vytasiť s otázkou. „kam sa vlastne pôonáhľajú“.

Vari môže humanizmom vedený človek chcieť po dvojbajpasovom takzvanom predsedovi vlády, aby zvýšil svoju výkonnosť v napĺňaní odkazu súdruha Gottwalda ?

Proletariát by sa mal obrniť trpezlivosťou, any neupadol do letargie a prišiel tak o svoju revolučnosť.

Po Baštrnákovi a Kaliňákovi určite dôjde aj na tú zmenšujúcu sa masu vyznávačov nového kultu istôt zadarmo, aby sa s pomocou Fica zbavili jarma chudoby.

Košice a jeho legendami opradený primátor súdruh Richard Raši, verne kráčajúci v komunistických a eštebáckych šľapajach súdruhov Schustera a Trebuľu, je príklad potvrdzujúci slová súdruha Bublavého o boji Fica s chudobou.

Stačilo pár „pacientov“, ktorí si pamätali obdobie päťdesiatych rokov, aby vyjadrili nespokojnosť nad zrušením zmlúv s najznámejšou košickou Tetkou Ankou, a súdruh primátor sadol, napísal a poslal. No a chudobu, do ktorej sa milionárska tetka Anka rútila, odstránil. Blahobyt tetky Anky budú platiť chorí, na liečenie ktorých niet peňazí.

Príklad druhý, tiež košický, kde istí anarchisti, počúvajúci na oslovenie občianski aktivisti, vedú košické parkovanie do stavu chaosu namiesto toho, aby tiež vyjadrili kolektívnu nespokojnosť a zaslali ju súdruhovi Rašimu.

Súdruh primátor sadne, napíše a pošle a firma EEI odíde  z Košíc z hanbou a poučením, že v období Fica sa bojuje s chudobou a za panovania Rašiho, že všetko bohatstvo Košíc patrí pracujúcemu ľudu.

Názorne dva príklady jasne dokumentujú, že mať k dispozícií „verejný záchod“ je právo. Tvrdí jedná skupina občanov.

Druhá hovorí, že „verejné záchody“ sú výsadou.

Pravda ju u oboch skupín.

Právo prvej zakladá „výsadu“ druhej , pomýlenej časti občanov.

Výsadu splácať dlhy po tých, ktorí majú právo na „verejný záchod“.

Nevyriešenou otázkou zostáva, čo sa s tým H…om vlastne stane po spláchnutí, keď na „verejnom záchode“ kandia politické mŕtvoly.

 

Foto © Dano Dočár (súhlas mám)

 

 

Poslanec parlamentu za Smer-SD, Ľuboš Bláha, zaútočil na Úrad vlády s cieľom zastreliť zradcu Róberta Fica.

19.11.2017

"Áno, popravovali sme, popravujeme a budeme popravovať!" ("Sí, hemos fusilado, fusilamos y seguiremos fusilando!") Vypisoval poslanec Smer-SD na kapitalistickej sociálnej sieti na obranu tých, čo viac »

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur.

17.11.2017

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur. Na 7 593 eur na každého človeka žijúceho na Slovensku. To je DLH, ktorý si vytrovil za 11 rokov v pozícií, kedy oligarchovia viac »

Andrejovi Dankovi – Slovensko nie je Lesostav Revúca, aby ho priviedol do ruín a dlžôb, ako jeho otec.

16.11.2017

Slovensko a jeho občania – okrem darebákov eštebákov a komunistov registrovaných v SNS – odmietajú osud Lesostavu Revúca. Privatizácie na barbarský spôsob otca Andreja Danka. Privatizácie, viac »

cukrovka, pacient, doktor, vyšetrenie, ordinácia

Lekári môžu obísť Druckera: Zámer rozšíriť ordinačné hodiny nemusí vyjsť

21.11.2017 07:00

Po novom by v ambulanciách lekári mali odpracovať minimálne sedem hodín každý deň, teda 35 hodín za týždeň.

Bialowiežský prales, Poľsko

Poľsku hrozí za výrub v pralese pokuta 100 000 eur denne

20.11.2017 22:05

Poľsko musí okamžite prestať rúbať v chránenom Bialowiežskom pralese, alebo zaplatí každý deň pokutu 100 000 eur. Rozhodol o tom súdny dvor Európskej únie.

bitcoin, mena, platidlo

Hodnota bitcoinu prekročila hranicu 8-tisíc dolárov

20.11.2017 21:34

Digitálna mena bitcoin pokračuje v raste na nové rekordy a prvýkrát prekonala 8000 dolárov.

trump

Trump: USA opäť zaradí KĽDR na zoznam podporovateľov terorizmu

20.11.2017 20:27, aktualizované: 22:07

Spojené štáty opäť začlení KĽDR na zoznam krajín podporujúcich terorizmus. V pondelok to podľa agentúry Reuters oznámil americký prezident Donald Trump.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,043
Celková čítanosť: 5817810x
Priemerná čítanosť článkov: 5578x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy