Založ si blog

Čo sa s tým Ho. . om vlastne stane po spláchnutí. Alebo “socializmus zvíťazil” !

13901380_956386447817591_6874072440712566396_n„Ako poslanec NR SR sa ani ja neviem zmieriť s tým, že v súčasnosti v tomto režime je väčšina ľudí chudobných a hŕstka ľudí si žije ako v nebi.“

Napísal Dušan Bublavý poslanec NR SR za  Smer-SD. A jedným dychom dodáva, že vláda Fica bojuje proti chudobe.

Milostiplná krajina, kde po kanalizačnej novinárčine a jej prívalových „informačných dažďoch“ sa po voľbách 2016 dovalili do upchatej sieti nepoznané búrky hnačiek poslaneckých , aby vyvolali zápchy. U ľudí.

Najhorším zločinom komunistov, píše historik, bola absolútna devastácia morálky, pretože dali najavo, že kradnúť cudzie majetky je dovolené.

Takto nehorázne prekrúcať dejiny. Aj historikovi musí byť zrozumiteľné, že všetko bohatstvo socialistického štátu patrilo pracujúcej triede, čo bolo na konci poznať.

Rovnako ako dnes. Na princípe „ľavicovej“ demokracie, kedy stačí vyhrať voľby a môžeš všetko.

Problém treba vidieť v dychtivosti a nedočkavosti i netrpezlivosti ľudí, kde stoik sa musí vytasiť s otázkou. „kam sa vlastne pôonáhľajú“.

Vari môže humanizmom vedený človek chcieť po dvojbajpasovom takzvanom predsedovi vlády, aby zvýšil svoju výkonnosť v napĺňaní odkazu súdruha Gottwalda ?

Proletariát by sa mal obrniť trpezlivosťou, any neupadol do letargie a prišiel tak o svoju revolučnosť.

Po Baštrnákovi a Kaliňákovi určite dôjde aj na tú zmenšujúcu sa masu vyznávačov nového kultu istôt zadarmo, aby sa s pomocou Fica zbavili jarma chudoby.

Košice a jeho legendami opradený primátor súdruh Richard Raši, verne kráčajúci v komunistických a eštebáckych šľapajach súdruhov Schustera a Trebuľu, je príklad potvrdzujúci slová súdruha Bublavého o boji Fica s chudobou.

Stačilo pár „pacientov“, ktorí si pamätali obdobie päťdesiatych rokov, aby vyjadrili nespokojnosť nad zrušením zmlúv s najznámejšou košickou Tetkou Ankou, a súdruh primátor sadol, napísal a poslal. No a chudobu, do ktorej sa milionárska tetka Anka rútila, odstránil. Blahobyt tetky Anky budú platiť chorí, na liečenie ktorých niet peňazí.

Príklad druhý, tiež košický, kde istí anarchisti, počúvajúci na oslovenie občianski aktivisti, vedú košické parkovanie do stavu chaosu namiesto toho, aby tiež vyjadrili kolektívnu nespokojnosť a zaslali ju súdruhovi Rašimu.

Súdruh primátor sadne, napíše a pošle a firma EEI odíde  z Košíc z hanbou a poučením, že v období Fica sa bojuje s chudobou a za panovania Rašiho, že všetko bohatstvo Košíc patrí pracujúcemu ľudu.

Názorne dva príklady jasne dokumentujú, že mať k dispozícií „verejný záchod“ je právo. Tvrdí jedná skupina občanov.

Druhá hovorí, že „verejné záchody“ sú výsadou.

Pravda ju u oboch skupín.

Právo prvej zakladá „výsadu“ druhej , pomýlenej časti občanov.

Výsadu splácať dlhy po tých, ktorí majú právo na „verejný záchod“.

Nevyriešenou otázkou zostáva, čo sa s tým H…om vlastne stane po spláchnutí, keď na „verejnom záchode“ kandia politické mŕtvoly.

 

Foto © Dano Dočár (súhlas mám)

 

 

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

Mexiko, zemetrasenie,

VIDEO: Zemetrasenie v Mexiku strhávalo domy. Vyžiadalo si najmenej 50 obetí

19.09.2017 22:38

Zemetrasenie udrelo presne v deň, keď si krajina pripomínala ničivé zemetrasenie s magnitúdou 8,1, ktoré v roku 1985 pripravilo o život minimálne päťtisíc ľudí.

Nemecko, diaľnica, mýto, auto, autá, diaľnice

Vo Frankfurte našli bombu z vojny, zatvoria letisko aj diaľnicu

19.09.2017 21:54

Nevybuchnutú bombu našli robotníci pri výkopových prácach spojených s výstavbou novej podzemnej dráhy vedúcej na letisko.

hrivna, Ukrajina, Kyjev

Ukrajina oznámila návrat na medzinárodné finančné trhy

19.09.2017 21:41

Ukrajina plánuje budúci pondelok vydať dlhopisy s 15-ročnou splatnosťou s ročným úrokom 7,375 percenta.

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643483x
Priemerná čítanosť článkov: 5638x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy