Založ si blog

Súdruh Kažimír, minister oligarchami vyskladanej „vlády“ Róberta Fica zvyšuje dane za cigarety.

Do roku 2020 štát zarobí IBA na fajčiaroch 200 miliónov eur.

Rozmenené na drobné, súdruh skoro už nie minister Kaliňák, tak môže vytvoriť ďalších 100 Baštrnákov !

Počul už niekto, že by fajčiar pre cigaretu niekoho zavraždil ? Zato trestné činy pod vplyvom alkoholu, vrátane alkoholu za volantom, oficiálna štatistika eviduje.

Videl niekto na fľašiach alkoholu varovné a odstrašujúce obrázky pijanov ešte morbídbejšie ako na cigaretách ? Pritom alkoholizmus postihuje viac ľudí, ako fajčiarov.

Pozná niekto lekárne oblepené rovnakou obrazovou ilustráciou, ako na cigaretách, z titulu predaja chemického svinstva či liekov, ktorých podoba na drogovú závislosť nie je náhodná.

Zbadal niekto varovné ilustrácie na množstve potravín, ktoré štát dovolí predávať v potravinách, ktoré zabíjajú rovnako ako cigarety.

Videl niekto jedného jediného politika, ktorý má povinnosť oblepiť svoju tvár nálepkami znázorňujúce podvodníka s výstrahou, že ide o zlodejov a rabovačov verejných financií ?

Pritom, škody vyrobené politickou cháskou dosahujú štyri miliardy eur ročne !

Videl z vás niekto oblepených marxistických „predavačov teplej vody“, typu súdruh Bláha zo Smer-SD, vystražnými fotografiami týchto dní z Venezuely a počul, že blbosť skoncentrovaná v Smer-SD bude zaťažená 99 % daňou ?

Nie nepočul, nevidel.

Zato z našich daní platenú súdružku poradkyňu Troškovú, v sprievode nervózneho a mrviaceho súdruha predsedu Smer-SD na strnisku, áno či Baštrnáka na miliónovom aute.

Hovorí sa, že počet varovaní štátu pred hrozbou fajčenia sa zvyšuje a tak fajčiari prestávajú čítať.

Prišiel mráz aj na nefajčiarov a ich abstinencia nezostane bez následkov.

Tiež by mali prestať čítať a sledovať média, ktorých redaktori pobehujú po strnisku za predsedom Smer-SD pod vplyvom dnes ešte „neznámej drogy“.

 

Príde čas, kedy média dostanú obrovské množstvo utajovaných informácií o porušeniach zákona Robertom Ficom.

20.09.2017

Najlepší minister vnútra Kaliňák by mal niekde nájsť odvahu, zatknúť Róberta Fica a odovzdať ho kamarátovi, generálnemu prokurátorovi. Útok na prezidenta republiky začal 30 marca 2014 viac »

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Kim Čong-un

Kim pohrozil USA najtvrdšou odvetou, KĽDR sa vyhráža ďalším jadrovým testom

22.09.2017 05:50

Slová Donalda Trumpa o zničení KĽDR ospravedlňujú náš jadrový program, tvrdí vodca Kim. Dodal, že je to cesta, po ktorej chce ísť až do konca.

Trump

Trump vyhlásil bankovú blokádu KĽDR

21.09.2017 22:43

Banky budú stáť pred jasnou voľbou - buď obchodovať so Spojenými štátmi, alebo so zločinným režimom v KĽDR, vyhlásil Donald Trump.

rakka, syria

Arabsko-kurdskí ozbrojenci strieľali na sýrske jednotky vlády

21.09.2017 22:31

Ak sa takéto incidenty zopakujú, Rusko podnikne príslušné kroky, varovala Moskva Washington.

LOREAL-BETTENCOURT/

Zomrela najbohatšia žena sveta Liliane Bettencourtová

21.09.2017 20:50

Vo veku 94 rokov zomrela vo Francúzsku podnikateľka a dedička kozmetickej spoločnosti L'Oréal Liliane Bettencourtová.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,002
Celková čítanosť: 5653126x
Priemerná čítanosť článkov: 5642x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy