Založ si blog

Súdruh Kažimír, minister oligarchami vyskladanej „vlády“ Róberta Fica zvyšuje dane za cigarety.

Do roku 2020 štát zarobí IBA na fajčiaroch 200 miliónov eur.

Rozmenené na drobné, súdruh skoro už nie minister Kaliňák, tak môže vytvoriť ďalších 100 Baštrnákov !

Počul už niekto, že by fajčiar pre cigaretu niekoho zavraždil ? Zato trestné činy pod vplyvom alkoholu, vrátane alkoholu za volantom, oficiálna štatistika eviduje.

Videl niekto na fľašiach alkoholu varovné a odstrašujúce obrázky pijanov ešte morbídbejšie ako na cigaretách ? Pritom alkoholizmus postihuje viac ľudí, ako fajčiarov.

Pozná niekto lekárne oblepené rovnakou obrazovou ilustráciou, ako na cigaretách, z titulu predaja chemického svinstva či liekov, ktorých podoba na drogovú závislosť nie je náhodná.

Zbadal niekto varovné ilustrácie na množstve potravín, ktoré štát dovolí predávať v potravinách, ktoré zabíjajú rovnako ako cigarety.

Videl niekto jedného jediného politika, ktorý má povinnosť oblepiť svoju tvár nálepkami znázorňujúce podvodníka s výstrahou, že ide o zlodejov a rabovačov verejných financií ?

Pritom, škody vyrobené politickou cháskou dosahujú štyri miliardy eur ročne !

Videl z vás niekto oblepených marxistických „predavačov teplej vody“, typu súdruh Bláha zo Smer-SD, vystražnými fotografiami týchto dní z Venezuely a počul, že blbosť skoncentrovaná v Smer-SD bude zaťažená 99 % daňou ?

Nie nepočul, nevidel.

Zato z našich daní platenú súdružku poradkyňu Troškovú, v sprievode nervózneho a mrviaceho súdruha predsedu Smer-SD na strnisku, áno či Baštrnáka na miliónovom aute.

Hovorí sa, že počet varovaní štátu pred hrozbou fajčenia sa zvyšuje a tak fajčiari prestávajú čítať.

Prišiel mráz aj na nefajčiarov a ich abstinencia nezostane bez následkov.

Tiež by mali prestať čítať a sledovať média, ktorých redaktori pobehujú po strnisku za predsedom Smer-SD pod vplyvom dnes ešte „neznámej drogy“.

 

Je nejaká špinavosť, kde by ste pán Kaliňák neboli ? Nové 4 milióny do kešene na „upratovanie“.

27.07.2017

Sú nejaké drahé hodinky, súdruh predseda Smer-SD, ktoré majú schopnosť odtikať tie povestné tri sekundy, kedy bude každý odvolaný ? Hovorím o firme Forest. Tá včera iba upratovala a dnes viac »

O uväznení Mečiara rozhodovali slovenskí miliardári dávno predtým ako budú súdy od Harabína dnes.

25.07.2017

Ukážte mi jedného ponovembrového slovenského miliardára vyklíčeného bez semena zodpovednosti a poctivosti ako podnikateľ Baťa, miliardára ktorému bolo darované bohatstvo ľudí privatizáciou, viac »

Už aj Smer-SD má svojho Fruniho a BMG Invest a desaťtisíce poškodených klientov.

22.07.2017

Smer-SD si v baniach uhľobaróna zriadil ilegálne legálnu Alobalovú baliareň jednej miliardy eur, no zriadiť si Alobalovú dielničku v Národnej banke Slovenska vypovedá o politickom hulvátstve viac »

Charlie Gard

Smrteľne chorého britského chlapčeka prevezú do hospicu, rozhodol sudca

27.07.2017 21:15

Sudca o presune nevyliečiteľne chorého Charlieho rozhodol po tom, čo sa rodičia a nemocnica nedohodli, kde a ako 11-mesačné dieťa strávi svoje posledné dni.

cesta, r2, kamene

Padajúce kamene vystrašili aj vodičov na R2 pri Zvolene

27.07.2017 20:00

Komplikácií v doprave sa po vodičoch jazdiacich pod Strečnom dočkali aj šoféri na rýchlostnej ceste R2 pri Zvolene, ktorej časť úseku je neprejazdná.

Vladimir Putin, Krym, Rusko, Ukrajina,

Putin: Rusko je zdržanlivé voči USA, ale trpezlivosť má svoje medze

27.07.2017 19:12

Rusko reaguje na akcie USA zdržanlivo, ale v určitej chvíli už nebude možné hrubé konanie ďalej trpieť. Uviedol ruský prezident Putin ohľadom možnej reakcie na sankcie USA.

MV SR: Vládny Airbus A319

Zraneného mladíka privezie domov z Grécka vládny špeciál

27.07.2017 19:00

Prvý pobyt Michala pri mori v Grécku sa neskončil šťastne. Po operácii leží tri týždne v nemocnici a dýchajú za neho prístroje. Minister vnútra Kaliňák ponúkol na prevoz špeciál.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 980
Celková čítanosť: 5487467x
Priemerná čítanosť článkov: 5599x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy