Založ si blog

„Dokedy my budeme sa taktom trieštiť“, Andrej Danko, nový Ivan Gašparovič.

1710618_625xPožehnaná krajina, ktorá dokáže vydať dvoch Šalamúnov. Dvoch slovenských zakladateľov modernej „demencie“, dvoch Romulov a Rémusov nacicaných na povestnom cecíku „vlastenectva“. I keď povedané pravdou Jána Slotu, jeden je s koreňmi chorvátskymi a druhý maďarskými.

Nie je to zázrak dvojjediný, lebo pozorný človek vidí ešte ďalší úžitok a progres, priam darwinovského vývinu kdesi v bode Nula.

Ten prvý, Gašparovič, bol iba skoro člen Smer-SD, Andrej Danko je členom Smer-SD. Tajne „birmovaný za člena v Rači.

„Poslanec musí byť schopný vyjadriť sa presne a zrozumiteľne k danej téme v určitom časovom rozpätí“.

Formulácia štátneho „vlastenca“ Danka je určená poslancom parlamentu, pre ktorých chystá nové pravidlá. Toto leto je aj na Slovensku neskutočne rozmarné.

Poslanci by mali začať rýchlo študovať základné výroky Andreja Danka, aby pochopili význam slov predsedu parlamentu – „vyjadriť sa presne a zrozumiteľne“.

Tak čujme „bernolákovca“ Danka a jeho perly ducha.

„Dokedy my budeme sa taktom trieštiť“, lebo „Ak teda je pripravované aj odvolanie vládnej predsedy Slovenskej republiky“, potom treba povedať, že „Vláda nestojí a nepadá na žiadnom koncesionárskom poplatkovi“, ktorí žije planou nádejou, že „Splnil sa mi sen a musím zmeniť celkové svoje žitie“, aby som „Dáme, ktorá sa hlboko vryla do srdciach“ jasne a zrozumiteľne povedal, že ani ona „Mňa nevyprovokuje na emócie urážok“, lebo „Nechcem robiť z niekoho hrdinu, kto ním nie je“, a jasne jej dať najavo, že …“orgány v činnom trestaní ho posúdia“, aby Kaliňák „ma informoval o tom, že nebude dnes byť“, pretože „Spojenie možného z nemožného pomaly ma zodpovedného za každého“ nedáva právo, aby sa tu vyskytovali javy, kedy „Poslanec uráža poslanca spôsobom , akým uráža“ , lebo aj keď „nie je možné odhadom rekogniskáciou rátať“, je tu priestor na to ľudské, „Prepáčte, sú poslanci, ktorí po mojom rozhodnutí do mňa osobne na svojich profiloch útočia – od spôsobu mumáka, urážok a všetkého osobného“.

„Ešte na úvad poviem“, že…“to nie je návrat do čias Vladimíra Mečiara. To je ale zrealizovanie ideí a stavu toho, čo zodpovedá dnešnej dobre“.

Dobre, štátom platený „vlastenec“.

Takže, pán Danko, čo povedať na uzáver.

Bolo by načim, aby ste časovo minimalizovali svoj „rekreačný pobyt“ na liečebný poukaz oligarchov v kresle predsedu parlamentu, lebo iba tak sa vytvoria spoločenské podmienky,  „by sme tu nedeštruovali tento deštruizmus“.

Lebo potom to tu bude byť !

O tom, potom, hovorí váš kamarát s „charakterom“, o tomtom by nebolo najšťastnejším riešením, lebo vaše zastrájanie sa – „vždy budem od srdca rozprávať veci, ktoré cítim“ – by viedlo k pádu Ficovho zlepenca skôr, ako ho naplánovali vaši oligarchovia.

© (zdroj: Facebook – Andrej Danko Prezidentom) súhlas mám

 

Kto zastaví šialencov z „My sme les“ a Erika Baláža ?

22.11.2017

Les, je to posledné, čo bude Človeku chýbať vo svete kotlov prikurujúcich planétu. Les, je po Jablku Evy, druhým pokušiteľom sveta nových hriechov. Páchaných na : Hriech na deťoch a starých viac »

Vyrábam ti smútočné parte, komunista. Smútočné oznámenie o politickej smrti Smer-SD.

21.11.2017

Súdruhovia - vyradili ste mi blog ? Fajn, že potvrdzujete strach, ktorý už sa pevne usídlil na pleciach, komunistu i vás. Ak sa nikomu nepodarilo dostať státisíce ľudí na námestia, komunista, viac »

Poslanec parlamentu za Smer-SD, Ľuboš Bláha, zaútočil na Úrad vlády s cieľom zastreliť zradcu Róberta Fica.

19.11.2017

"Áno, popravovali sme, popravujeme a budeme popravovať!" ("Sí, hemos fusilado, fusilamos y seguiremos fusilando!") Vypisoval poslanec Smer-SD na kapitalistickej sociálnej sieti na obranu tých, čo viac »

euro, bankovky, mince, peniaze

Firmy odkazujú vláde: Namiesto zavedenia príplatkov znížte ľuďom dane a odvody

23.11.2017 11:46

Vláda by namiesto zavedenia vyšších príplatkov mala radšej zamestnancom znížiť dane a odvody, tvrdia firmy.

Putin, Vladimir Putin,

’Varovanie pre Putina’, okomentovala ruská tlačová agentúra škandál webu Zvezda

23.11.2017 11:13

Ústredná línia televízneho kanálu Zvezda je podľa autora komentára jasná: Rusko je nadovšetko a západ krajinu ohovára.

06-hore-4x

V Bratislave sa začínajú mestské aj Staromestské vianočné trhy

23.11.2017 11:02

O 17.00 na Hlavnom námestí rozsvietia vianočný stromček. Atmosféru Vianoc zažijú Bratislavčania a návštevníci na každom rohu.

Angela Markelová, summit EÚ

Obrat SPD: Strana nevylučuje spoluprácu s Merkelovou, Schulz ide k prezidentovi

23.11.2017 10:41

V nemeckej sociálnej demokracii (SPD) sa objavujú čoraz častejšie hlasy, aby strana úplne nevylučovala povolebnú spoluprácu s konzervatívnou úniou CDU/CSU.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,045
Celková čítanosť: 5825007x
Priemerná čítanosť článkov: 5574x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy