Založ si blog

„Dokedy my budeme sa taktom trieštiť“, Andrej Danko, nový Ivan Gašparovič.

1710618_625xPožehnaná krajina, ktorá dokáže vydať dvoch Šalamúnov. Dvoch slovenských zakladateľov modernej „demencie“, dvoch Romulov a Rémusov nacicaných na povestnom cecíku „vlastenectva“. I keď povedané pravdou Jána Slotu, jeden je s koreňmi chorvátskymi a druhý maďarskými.

Nie je to zázrak dvojjediný, lebo pozorný človek vidí ešte ďalší úžitok a progres, priam darwinovského vývinu kdesi v bode Nula.

Ten prvý, Gašparovič, bol iba skoro člen Smer-SD, Andrej Danko je členom Smer-SD. Tajne „birmovaný za člena v Rači.

„Poslanec musí byť schopný vyjadriť sa presne a zrozumiteľne k danej téme v určitom časovom rozpätí“.

Formulácia štátneho „vlastenca“ Danka je určená poslancom parlamentu, pre ktorých chystá nové pravidlá. Toto leto je aj na Slovensku neskutočne rozmarné.

Poslanci by mali začať rýchlo študovať základné výroky Andreja Danka, aby pochopili význam slov predsedu parlamentu – „vyjadriť sa presne a zrozumiteľne“.

Tak čujme „bernolákovca“ Danka a jeho perly ducha.

„Dokedy my budeme sa taktom trieštiť“, lebo „Ak teda je pripravované aj odvolanie vládnej predsedy Slovenskej republiky“, potom treba povedať, že „Vláda nestojí a nepadá na žiadnom koncesionárskom poplatkovi“, ktorí žije planou nádejou, že „Splnil sa mi sen a musím zmeniť celkové svoje žitie“, aby som „Dáme, ktorá sa hlboko vryla do srdciach“ jasne a zrozumiteľne povedal, že ani ona „Mňa nevyprovokuje na emócie urážok“, lebo „Nechcem robiť z niekoho hrdinu, kto ním nie je“, a jasne jej dať najavo, že …“orgány v činnom trestaní ho posúdia“, aby Kaliňák „ma informoval o tom, že nebude dnes byť“, pretože „Spojenie možného z nemožného pomaly ma zodpovedného za každého“ nedáva právo, aby sa tu vyskytovali javy, kedy „Poslanec uráža poslanca spôsobom , akým uráža“ , lebo aj keď „nie je možné odhadom rekogniskáciou rátať“, je tu priestor na to ľudské, „Prepáčte, sú poslanci, ktorí po mojom rozhodnutí do mňa osobne na svojich profiloch útočia – od spôsobu mumáka, urážok a všetkého osobného“.

„Ešte na úvad poviem“, že…“to nie je návrat do čias Vladimíra Mečiara. To je ale zrealizovanie ideí a stavu toho, čo zodpovedá dnešnej dobre“.

Dobre, štátom platený „vlastenec“.

Takže, pán Danko, čo povedať na uzáver.

Bolo by načim, aby ste časovo minimalizovali svoj „rekreačný pobyt“ na liečebný poukaz oligarchov v kresle predsedu parlamentu, lebo iba tak sa vytvoria spoločenské podmienky,  „by sme tu nedeštruovali tento deštruizmus“.

Lebo potom to tu bude byť !

O tom, potom, hovorí váš kamarát s „charakterom“, o tomtom by nebolo najšťastnejším riešením, lebo vaše zastrájanie sa – „vždy budem od srdca rozprávať veci, ktoré cítim“ – by viedlo k pádu Ficovho zlepenca skôr, ako ho naplánovali vaši oligarchovia.

© (zdroj: Facebook – Andrej Danko Prezidentom) súhlas mám

 

Je nejaká špinavosť, kde by ste pán Kaliňák neboli ? Nové 4 milióny do kešene na „upratovanie“.

27.07.2017

Sú nejaké drahé hodinky, súdruh predseda Smer-SD, ktoré majú schopnosť odtikať tie povestné tri sekundy, kedy bude každý odvolaný ? Hovorím o firme Forest. Tá včera iba upratovala a dnes viac »

O uväznení Mečiara rozhodovali slovenskí miliardári dávno predtým ako budú súdy od Harabína dnes.

25.07.2017

Ukážte mi jedného ponovembrového slovenského miliardára vyklíčeného bez semena zodpovednosti a poctivosti ako podnikateľ Baťa, miliardára ktorému bolo darované bohatstvo ľudí privatizáciou, viac »

Už aj Smer-SD má svojho Fruniho a BMG Invest a desaťtisíce poškodených klientov.

22.07.2017

Smer-SD si v baniach uhľobaróna zriadil ilegálne legálnu Alobalovú baliareň jednej miliardy eur, no zriadiť si Alobalovú dielničku v Národnej banke Slovenska vypovedá o politickom hulvátstve viac »

Charlie Gard

Smrteľne chorého britského chlapčeka prevezú do hospicu, rozhodol sudca

27.07.2017 21:15

Sudca o presune nevyliečiteľne chorého Charlieho rozhodol po tom, čo sa rodičia a nemocnica nedohodli, kde a ako 11-mesačné dieťa strávi svoje posledné dni.

cesta, r2, kamene

Padajúce kamene vystrašili aj vodičov na R2 pri Zvolene

27.07.2017 20:00

Komplikácií v doprave sa po vodičoch jazdiacich pod Strečnom dočkali aj šoféri na rýchlostnej ceste R2 pri Zvolene, ktorej časť úseku je neprejazdná.

Vladimir Putin, Krym, Rusko, Ukrajina,

Putin: Rusko je zdržanlivé voči USA, ale trpezlivosť má svoje medze

27.07.2017 19:12

Rusko reaguje na akcie USA zdržanlivo, ale v určitej chvíli už nebude možné hrubé konanie ďalej trpieť. Uviedol ruský prezident Putin ohľadom možnej reakcie na sankcie USA.

MV SR: Vládny Airbus A319

Zraneného mladíka privezie domov z Grécka vládny špeciál

27.07.2017 19:00

Prvý pobyt Michala pri mori v Grécku sa neskončil šťastne. Po operácii leží tri týždne v nemocnici a dýchajú za neho prístroje. Minister vnútra Kaliňák ponúkol na prevoz špeciál.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 980
Celková čítanosť: 5487480x
Priemerná čítanosť článkov: 5599x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy