Založ si blog

„Dokedy my budeme sa taktom trieštiť“, Andrej Danko, nový Ivan Gašparovič.

1710618_625xPožehnaná krajina, ktorá dokáže vydať dvoch Šalamúnov. Dvoch slovenských zakladateľov modernej „demencie“, dvoch Romulov a Rémusov nacicaných na povestnom cecíku „vlastenectva“. I keď povedané pravdou Jána Slotu, jeden je s koreňmi chorvátskymi a druhý maďarskými.

Nie je to zázrak dvojjediný, lebo pozorný človek vidí ešte ďalší úžitok a progres, priam darwinovského vývinu kdesi v bode Nula.

Ten prvý, Gašparovič, bol iba skoro člen Smer-SD, Andrej Danko je členom Smer-SD. Tajne „birmovaný za člena v Rači.

„Poslanec musí byť schopný vyjadriť sa presne a zrozumiteľne k danej téme v určitom časovom rozpätí“.

Formulácia štátneho „vlastenca“ Danka je určená poslancom parlamentu, pre ktorých chystá nové pravidlá. Toto leto je aj na Slovensku neskutočne rozmarné.

Poslanci by mali začať rýchlo študovať základné výroky Andreja Danka, aby pochopili význam slov predsedu parlamentu – „vyjadriť sa presne a zrozumiteľne“.

Tak čujme „bernolákovca“ Danka a jeho perly ducha.

„Dokedy my budeme sa taktom trieštiť“, lebo „Ak teda je pripravované aj odvolanie vládnej predsedy Slovenskej republiky“, potom treba povedať, že „Vláda nestojí a nepadá na žiadnom koncesionárskom poplatkovi“, ktorí žije planou nádejou, že „Splnil sa mi sen a musím zmeniť celkové svoje žitie“, aby som „Dáme, ktorá sa hlboko vryla do srdciach“ jasne a zrozumiteľne povedal, že ani ona „Mňa nevyprovokuje na emócie urážok“, lebo „Nechcem robiť z niekoho hrdinu, kto ním nie je“, a jasne jej dať najavo, že …“orgány v činnom trestaní ho posúdia“, aby Kaliňák „ma informoval o tom, že nebude dnes byť“, pretože „Spojenie možného z nemožného pomaly ma zodpovedného za každého“ nedáva právo, aby sa tu vyskytovali javy, kedy „Poslanec uráža poslanca spôsobom , akým uráža“ , lebo aj keď „nie je možné odhadom rekogniskáciou rátať“, je tu priestor na to ľudské, „Prepáčte, sú poslanci, ktorí po mojom rozhodnutí do mňa osobne na svojich profiloch útočia – od spôsobu mumáka, urážok a všetkého osobného“.

„Ešte na úvad poviem“, že…“to nie je návrat do čias Vladimíra Mečiara. To je ale zrealizovanie ideí a stavu toho, čo zodpovedá dnešnej dobre“.

Dobre, štátom platený „vlastenec“.

Takže, pán Danko, čo povedať na uzáver.

Bolo by načim, aby ste časovo minimalizovali svoj „rekreačný pobyt“ na liečebný poukaz oligarchov v kresle predsedu parlamentu, lebo iba tak sa vytvoria spoločenské podmienky,  „by sme tu nedeštruovali tento deštruizmus“.

Lebo potom to tu bude byť !

O tom, potom, hovorí váš kamarát s „charakterom“, o tomtom by nebolo najšťastnejším riešením, lebo vaše zastrájanie sa – „vždy budem od srdca rozprávať veci, ktoré cítim“ – by viedlo k pádu Ficovho zlepenca skôr, ako ho naplánovali vaši oligarchovia.

© (zdroj: Facebook – Andrej Danko Prezidentom) súhlas mám

 

Príde čas, kedy média dostanú obrovské množstvo utajovaných informácií o porušeniach zákona Robertom Ficom.

20.09.2017

Najlepší minister vnútra Kaliňák by mal niekde nájsť odvahu, zatknúť Róberta Fica a odovzdať ho kamarátovi, generálnemu prokurátorovi. Útok na prezidenta republiky začal 30 marca 2014 viac »

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Kim Čong-un

Kim pohrozil USA najtvrdšou odvetou, KĽDR sa vyhráža ďalším jadrovým testom

22.09.2017 05:50

Slová Donalda Trumpa o zničení KĽDR ospravedlňujú náš jadrový program, tvrdí vodca Kim. Dodal, že je to cesta, po ktorej chce ísť až do konca.

Trump

Trump vyhlásil bankovú blokádu KĽDR

21.09.2017 22:43

Banky budú stáť pred jasnou voľbou - buď obchodovať so Spojenými štátmi, alebo so zločinným režimom v KĽDR, vyhlásil Donald Trump.

rakka, syria

Arabsko-kurdskí ozbrojenci strieľali na sýrske jednotky vlády

21.09.2017 22:31

Ak sa takéto incidenty zopakujú, Rusko podnikne príslušné kroky, varovala Moskva Washington.

LOREAL-BETTENCOURT/

Zomrela najbohatšia žena sveta Liliane Bettencourtová

21.09.2017 20:50

Vo veku 94 rokov zomrela vo Francúzsku podnikateľka a dedička kozmetickej spoločnosti L'Oréal Liliane Bettencourtová.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,002
Celková čítanosť: 5653237x
Priemerná čítanosť článkov: 5642x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy