Založ si blog

Rudolf Schuster a jeho nové symboly slovenského národa – brazílska anakonda a medzevský rýľ.

Košická Anakonda s medzevským rýľom v zuboch, potom čo jej vyschol košický „potôčik“, navštívila priestory, v ktorých v marci 1990, založila nevídané boľševické svinstvo.

Parlament.

Nehodný názov pre tých, čo dnes sedia v ňom. S pištoľou v záhrení a nenávisťou v tvári, s chlipnosťou oplodniť zlatokopky i s batohom marxistických tuposti podopieranými ľuďmi s „charakterom“.

Navštívila SNS-áckeho „vlastenca“ Hrnka. Ako píše Angličan Andrew Johnson, ďalšieho z povestných darebákov, dvadsať šesť rokov potácajúceho medzi vulgárnosťou opilca a chtivou Ančou.

Prišiel mu „vysvetliť, čo treba ešte na bratislavskom hrade urobiť, aby z neho bol symbol slovenského národa“. Zvestoval Hrnko.

Po eštebáckom útoku na hrad i „víťazstve“ v nerovnom zápase betonárskych áut s „mŕtvou“ kultúrou Keltov a ich výnimočným dejinným architektonickým posolstvom, mnohí dúfali, že to eštebácko – boľševickú chamraď, ktorej barbarstvo platil občan, upokojí.

No tá je ako novembrové lístie, vyhrabeš, a ono sa vráti.

Anglicko vo svojej veľkosti ducha i matérie, bohatosti historickej, no hlavne lipnúcej na slávnej monarchistickej tradícií s odhodlaním brániť si symboly demokracie a slobôd, má symboly dva. Iba Kríž svätého Juraja a kráľovský znak s troma levmi.

Keď som si prešiel dobové listiny o symboloch Slovenska, priam som sa „nadúval“ pýchou. My máme toľko symbolov, že to vydá za desať angličákov.

Namierim optiku na dva.

Vatru a Tatry.

Vatra, vraj, je symbolom odporu slovenského národa. Iba ak obrátený Ohmov zákon.

Tatry, ako básni Kollár, „sú a ostávajú kolískou Slovanov“. Štúr je ten s väčším rozletom , lebo Tatry „nazvati mohl srdcem Slovanstva, aj že srdce cit se rozlívá a v nìm vězí“

Mečiarove vatry treba pripomenúť tým, ktorým chýba osobná skúsenosť z času, kedy čierna diera bola najmenším zlom. Zatiaľ čo bláznivý ľud bujaro preskakoval vatry v „strede“ Európy, bodrý kamaráti predsedu HZDS preskakovali všetky mravné i právne „ohniska“ zálusku po lúpežných nájazdoch na všetko, čo, ako tvrdia marxisti, bolo „majetkom pracujúceho ľudu“.

Zanechali historickú stopu. Spálenisko kopírujúce „kultúru“ Gottwalda – Přes spáleniště přes krvavé řeky.

Prebúdzajúcemu pracujúcemu ľudu, ráno po opici na lúkach „srdca Európy , chýbalo najdôležitejšie, krumple v studenej pahrebe „vlasteneckej vatry. No s poznaním, že dokŕmiť sa dá na Pasienkoch.

Tatry.

Srdce Slovanstva, hudieš Ľudovít ? Toť srdce súčasnej kolísky začalo tĺcť v štátnej banke s názvom IRB, aby podnes nezabudlo na jednu miliardu v „igelitke“, ktoré pracujúcemu ľudu spriaznený bankár nemusel vrátiť.

Bolo na novú kolísku, tatranskú.

Vlastne na dve, jedna pohojdať pracujúci ľud a vytriasť mu s kešene úspory nažgrlošené v zápale chuti po turistike v spleti opách.

Druhá kolíska je pre Smetné koše, ktoré márne túžia po uznaní ľudu. Po uznaní postavenia „podnikateľov“  až po obdiv frustrovaných celebrít vystupujúcich v „krojoch slovanstva“.

Podivuhodnosťou tohto panoptika a sprefabrikovania odkazu národovcov je fakt, že vraj najväčšiu šarapatu i strach ľudu, budia medvede, vraj treba znížiť stavy.

Toť novodobý príbeh postihnutého husára Ondráša nájdený zrejme v poviedke Martina Kukučína – Neprebudený.

Nezostáva mi iné, ako podať návrh ďalšiemu duu przniteľov bratislavského hradu.

Do, eštebákovho barbarstva s prozaickým názvom „Baroková záhrada osadiť dva nové symboly národa slovenského a nahradiť tie v ponovembrovom vývine zhanobené.

Anakondu a Medzevský rýľ.

Taká symbióza čierneho humoru a prelínania sa svinstva súčasnosti budovou i panoptikom figúrok  Parlamentu s revolučným odkazom eštebáckych prasačín minulosti.

Na Šalamúnskych ostrovoch rúbu strom tak, že drevorubači vylezú do korún a jačia z plného hrdla tridsať dní. Stáročnú tradíciu si dedinčania uchovali dodnes.

Verím, že po dvadsiatich šiestich rokoch, kedy slovenskí dedinčania revali pri Mečiarovej Vatre a tatranskej Kolíske investičnej skupiny, si zvyknú na Schusterovu Anakondu i na Medzevský rýľ.

To, čo dnes sedí v slovenskom parlamente a za výdatnej pomoci Drienkovice, je schopné schváliť čokoľvek.

Poslanec parlamentu za Smer-SD, Ľuboš Bláha, zaútočil na Úrad vlády s cieľom zastreliť zradcu Róberta Fica.

19.11.2017

"Áno, popravovali sme, popravujeme a budeme popravovať!" ("Sí, hemos fusilado, fusilamos y seguiremos fusilando!") Vypisoval poslanec Smer-SD na kapitalistickej sociálnej sieti na obranu tých, čo viac »

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur.

17.11.2017

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur. Na 7 593 eur na každého človeka žijúceho na Slovensku. To je DLH, ktorý si vytrovil za 11 rokov v pozícií, kedy oligarchovia viac »

Andrejovi Dankovi – Slovensko nie je Lesostav Revúca, aby ho priviedol do ruín a dlžôb, ako jeho otec.

16.11.2017

Slovensko a jeho občania – okrem darebákov eštebákov a komunistov registrovaných v SNS – odmietajú osud Lesostavu Revúca. Privatizácie na barbarský spôsob otca Andreja Danka. Privatizácie, viac »

cukrovka, pacient, doktor, vyšetrenie, ordinácia

Lekári môžu obísť Druckera: Zámer rozšíriť ordinačné hodiny nemusí vyjsť

21.11.2017 07:00

Po novom by v ambulanciách lekári mali odpracovať minimálne sedem hodín každý deň, teda 35 hodín za týždeň.

Bialowiežský prales, Poľsko

Poľsku hrozí za výrub v pralese pokuta 100 000 eur denne

20.11.2017 22:05

Poľsko musí okamžite prestať rúbať v chránenom Bialowiežskom pralese, alebo zaplatí každý deň pokutu 100 000 eur. Rozhodol o tom súdny dvor Európskej únie.

bitcoin, mena, platidlo

Hodnota bitcoinu prekročila hranicu 8-tisíc dolárov

20.11.2017 21:34

Digitálna mena bitcoin pokračuje v raste na nové rekordy a prvýkrát prekonala 8000 dolárov.

trump

Trump: USA opäť zaradí KĽDR na zoznam podporovateľov terorizmu

20.11.2017 20:27, aktualizované: 22:07

Spojené štáty opäť začlení KĽDR na zoznam krajín podporujúcich terorizmus. V pondelok to podľa agentúry Reuters oznámil americký prezident Donald Trump.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,043
Celková čítanosť: 5817733x
Priemerná čítanosť článkov: 5578x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy