Založ si blog

Rudolf Schuster a jeho nové symboly slovenského národa – brazílska anakonda a medzevský rýľ.

Košická Anakonda s medzevským rýľom v zuboch, potom čo jej vyschol košický „potôčik“, navštívila priestory, v ktorých v marci 1990, založila nevídané boľševické svinstvo.

Parlament.

Nehodný názov pre tých, čo dnes sedia v ňom. S pištoľou v záhrení a nenávisťou v tvári, s chlipnosťou oplodniť zlatokopky i s batohom marxistických tuposti podopieranými ľuďmi s „charakterom“.

Navštívila SNS-áckeho „vlastenca“ Hrnka. Ako píše Angličan Andrew Johnson, ďalšieho z povestných darebákov, dvadsať šesť rokov potácajúceho medzi vulgárnosťou opilca a chtivou Ančou.

Prišiel mu „vysvetliť, čo treba ešte na bratislavskom hrade urobiť, aby z neho bol symbol slovenského národa“. Zvestoval Hrnko.

Po eštebáckom útoku na hrad i „víťazstve“ v nerovnom zápase betonárskych áut s „mŕtvou“ kultúrou Keltov a ich výnimočným dejinným architektonickým posolstvom, mnohí dúfali, že to eštebácko – boľševickú chamraď, ktorej barbarstvo platil občan, upokojí.

No tá je ako novembrové lístie, vyhrabeš, a ono sa vráti.

Anglicko vo svojej veľkosti ducha i matérie, bohatosti historickej, no hlavne lipnúcej na slávnej monarchistickej tradícií s odhodlaním brániť si symboly demokracie a slobôd, má symboly dva. Iba Kríž svätého Juraja a kráľovský znak s troma levmi.

Keď som si prešiel dobové listiny o symboloch Slovenska, priam som sa „nadúval“ pýchou. My máme toľko symbolov, že to vydá za desať angličákov.

Namierim optiku na dva.

Vatru a Tatry.

Vatra, vraj, je symbolom odporu slovenského národa. Iba ak obrátený Ohmov zákon.

Tatry, ako básni Kollár, „sú a ostávajú kolískou Slovanov“. Štúr je ten s väčším rozletom , lebo Tatry „nazvati mohl srdcem Slovanstva, aj že srdce cit se rozlívá a v nìm vězí“

Mečiarove vatry treba pripomenúť tým, ktorým chýba osobná skúsenosť z času, kedy čierna diera bola najmenším zlom. Zatiaľ čo bláznivý ľud bujaro preskakoval vatry v „strede“ Európy, bodrý kamaráti predsedu HZDS preskakovali všetky mravné i právne „ohniska“ zálusku po lúpežných nájazdoch na všetko, čo, ako tvrdia marxisti, bolo „majetkom pracujúceho ľudu“.

Zanechali historickú stopu. Spálenisko kopírujúce „kultúru“ Gottwalda – Přes spáleniště přes krvavé řeky.

Prebúdzajúcemu pracujúcemu ľudu, ráno po opici na lúkach „srdca Európy , chýbalo najdôležitejšie, krumple v studenej pahrebe „vlasteneckej vatry. No s poznaním, že dokŕmiť sa dá na Pasienkoch.

Tatry.

Srdce Slovanstva, hudieš Ľudovít ? Toť srdce súčasnej kolísky začalo tĺcť v štátnej banke s názvom IRB, aby podnes nezabudlo na jednu miliardu v „igelitke“, ktoré pracujúcemu ľudu spriaznený bankár nemusel vrátiť.

Bolo na novú kolísku, tatranskú.

Vlastne na dve, jedna pohojdať pracujúci ľud a vytriasť mu s kešene úspory nažgrlošené v zápale chuti po turistike v spleti opách.

Druhá kolíska je pre Smetné koše, ktoré márne túžia po uznaní ľudu. Po uznaní postavenia „podnikateľov“  až po obdiv frustrovaných celebrít vystupujúcich v „krojoch slovanstva“.

Podivuhodnosťou tohto panoptika a sprefabrikovania odkazu národovcov je fakt, že vraj najväčšiu šarapatu i strach ľudu, budia medvede, vraj treba znížiť stavy.

Toť novodobý príbeh postihnutého husára Ondráša nájdený zrejme v poviedke Martina Kukučína – Neprebudený.

Nezostáva mi iné, ako podať návrh ďalšiemu duu przniteľov bratislavského hradu.

Do, eštebákovho barbarstva s prozaickým názvom „Baroková záhrada osadiť dva nové symboly národa slovenského a nahradiť tie v ponovembrovom vývine zhanobené.

Anakondu a Medzevský rýľ.

Taká symbióza čierneho humoru a prelínania sa svinstva súčasnosti budovou i panoptikom figúrok  Parlamentu s revolučným odkazom eštebáckych prasačín minulosti.

Na Šalamúnskych ostrovoch rúbu strom tak, že drevorubači vylezú do korún a jačia z plného hrdla tridsať dní. Stáročnú tradíciu si dedinčania uchovali dodnes.

Verím, že po dvadsiatich šiestich rokoch, kedy slovenskí dedinčania revali pri Mečiarovej Vatre a tatranskej Kolíske investičnej skupiny, si zvyknú na Schusterovu Anakondu i na Medzevský rýľ.

To, čo dnes sedí v slovenskom parlamente a za výdatnej pomoci Drienkovice, je schopné schváliť čokoľvek.

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

Mexiko, zemetrasenie,

VIDEO: Zemetrasenie v Mexiku strhávalo domy. Vyžiadalo si najmenej 50 obetí

19.09.2017 22:38

Zemetrasenie udrelo presne v deň, keď si krajina pripomínala ničivé zemetrasenie s magnitúdou 8,1, ktoré v roku 1985 pripravilo o život minimálne päťtisíc ľudí.

Nemecko, diaľnica, mýto, auto, autá, diaľnice

Vo Frankfurte našli bombu z vojny, zatvoria letisko aj diaľnicu

19.09.2017 21:54

Nevybuchnutú bombu našli robotníci pri výkopových prácach spojených s výstavbou novej podzemnej dráhy vedúcej na letisko.

hrivna, Ukrajina, Kyjev

Ukrajina oznámila návrat na medzinárodné finančné trhy

19.09.2017 21:41

Ukrajina plánuje budúci pondelok vydať dlhopisy s 15-ročnou splatnosťou s ročným úrokom 7,375 percenta.

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643494x
Priemerná čítanosť článkov: 5638x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy