Založ si blog

Chudobný starček za 10 eur desať rokov basy, politik zo Smer-SD za 546 miliónov eur nové istoty. Lukratívne miesto riaditeľa Sociálnej poisťovne.

Chudobný starček za 10 eur desať rokov basy, politik zo Smer-SD za 546 miliónov eur nové istoty. Lukratívne miesto riaditeľa Sociálnej poisťovne.
Kradol sviečky z cintorína, aby si mal doma čím svietiť. Hrozia mu roky väzenia.
Pán Štefan sa ku krádežiam sviečok priznal, policajti vyčíslili škodu na 10 eur, no a podľa zákonov Slovenskej republiky mu za to teraz hrozí neuveriteľných 10 rokov väzenia. (1)
Pri výstavbe diaľnice medzi Martinom a Prešovom ministerstvo dopravy za éry Ľubomíra Vážneho sfalšovalo analýzu o výhodnosti postupu formou PPP, aby bol projekt pri schvaľovaní vládou priechodnejší.
„Pôvodná analýza tvrdila, že projekty PPP sú drahšie o 546 miliónov eur. Tieto sumy boli pozmenené tak, aby vyšli drahšie len o 29 miliónov.
Špeciálna prokuratúra trestné stíhanie zastavila. (2)
Ficov záväzok: Diaľnica do Košíc bude v roku 2010, ak nie, treba vyvodiť politickú zodpovednosť!
Súčasná vláda, ktorá je pri moci od marca tohto roka, si do programového vyhlásenia dala termín dokončenia rok 2020. Reálny?
Informácia, ktorá teraz vyšla, že diaľnica nakoniec zrejme bude kompletná v roku 2026, je len potvrdením, ako nekompetentne sa hádže s termínmi. (3)
Poznáte moje vyjadrenie, za ktorým si stojím:
„Ak Smer nebude úspešný a nedosiahne svoj cieľ, to znamená byť pri zostavovaní vlády a dostať do kabinetu i celkovej politiky čo najviac ľudí, Róbert Fico z politiky odíde. Týmto chcem dať najavo, že politik musí prijímať osobnú politickú zodpovednosť za úspech alebo neúspech“. (4)
Po uplynutí deviatich rokov ovraz a výsledok „politickej zodpovednosti predsedu Smer-SD :
Vládu nezostavili oligarchovia, vypočuli sme voličov, tvrdí Maďarič.
Reakcia debatujúceho pod rozhovorom s ideológom Smer-SD :
„Madarič si myslí, že tu na Slovensku sú úplne všetci idioti“. (5)
„V Sociálnej poisťovni je toľko roboty, že ju počas nasledujúcich šiestich rokov ani nestihnem urobiť, hovorí v rozhovore pre denník SME ĽUBOMÍR VÁŹNY zo Smeru, ktorý po Dušanovi Muňkovi zasadol do kresla jej šéfa. Funkcie sa nebojí, vraj mu postačia jeho manažérske schopnosti a predošlé pôsobenie v politike“. (6)
737 481 voličov Smer-SD – parlamentné voľby 2016 – verí, že diaľnica z Bratislavy do Košíc bude v roku 2029 dokončená. Mnohí s poznaním krutej reality, že v tom čase budú na pravde Božej.
O osude starčeka, ktorý ukradol desať sviečok za 10 eur sa autorovi nepodarilo nájsť aktuálnu informáciu.

Poslanec parlamentu za Smer-SD, Ľuboš Bláha, zaútočil na Úrad vlády s cieľom zastreliť zradcu Róberta Fica.

19.11.2017

"Áno, popravovali sme, popravujeme a budeme popravovať!" ("Sí, hemos fusilado, fusilamos y seguiremos fusilando!") Vypisoval poslanec Smer-SD na kapitalistickej sociálnej sieti na obranu tých, čo viac »

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur.

17.11.2017

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur. Na 7 593 eur na každého človeka žijúceho na Slovensku. To je DLH, ktorý si vytrovil za 11 rokov v pozícií, kedy oligarchovia viac »

Andrejovi Dankovi – Slovensko nie je Lesostav Revúca, aby ho priviedol do ruín a dlžôb, ako jeho otec.

16.11.2017

Slovensko a jeho občania – okrem darebákov eštebákov a komunistov registrovaných v SNS – odmietajú osud Lesostavu Revúca. Privatizácie na barbarský spôsob otca Andreja Danka. Privatizácie, viac »

cukrovka, pacient, doktor, vyšetrenie, ordinácia

Lekári môžu obísť Druckera: Zámer rozšíriť ordinačné hodiny nemusí vyjsť

21.11.2017 07:00

Po novom by v ambulanciách lekári mali odpracovať minimálne sedem hodín každý deň, teda 35 hodín za týždeň.

Bialowiežský prales, Poľsko

Poľsku hrozí za výrub v pralese pokuta 100 000 eur denne

20.11.2017 22:05

Poľsko musí okamžite prestať rúbať v chránenom Bialowiežskom pralese, alebo zaplatí každý deň pokutu 100 000 eur. Rozhodol o tom súdny dvor Európskej únie.

bitcoin, mena, platidlo

Hodnota bitcoinu prekročila hranicu 8-tisíc dolárov

20.11.2017 21:34

Digitálna mena bitcoin pokračuje v raste na nové rekordy a prvýkrát prekonala 8000 dolárov.

trump

Trump: USA opäť zaradí KĽDR na zoznam podporovateľov terorizmu

20.11.2017 20:27, aktualizované: 22:07

Spojené štáty opäť začlení KĽDR na zoznam krajín podporujúcich terorizmus. V pondelok to podľa agentúry Reuters oznámil americký prezident Donald Trump.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,043
Celková čítanosť: 5817765x
Priemerná čítanosť článkov: 5578x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy