Založ si blog

Oligarchovia Smer-SD predstúpia pred parlament s programovým vyhlásením vlády, ktorú zložili komunistovi s Hlavou plnou peňazí.

Historický vzato, ak je Róbert Fico je pokračovateľom barbarskej politiky po Vladimírovi Mečiarovi a financovanej ním založenej „kapitálotvornej skupinky“, má právo porušiť základný rys politiky z čias Čiernej diery ?

Klamať, podvádzať, kradnúť !

Nesmie.

Dnes pri podpise novej koaličnej zmluvy, v deň ústavy SR, tradíciu založenú Mečiarom v roku 1994 pripomenul slovami :

„Nikdy som nezasahoval do práce orgánov činných v trestnom konaní“ !

Na záver politického života dostal Vladimír Mečiar jedno životné ponaučenie : „Neklam, lebo si musíš veľa pamätať“.

Pár mesiacov pred parlamentnými voľbami roku 2010 dostal denník SME nahrávku s týmto obsahom :

„Dúfam, že to nikto nepočúva. Zabezpečil som na tento rok 35, na budúci rok asi 40, plus teda ďalšie veci.“ Hlas Róberta Fica.

O niekoľko dní na to vychádza v médiách informácia :

„Premiér dnes volal generálnemu prokurátorovi Dobroslavovi Trnkovi a oznámil, že podal trestné oznámenie na šéfredaktora denníka SME. Trnka pre televíziu TA3 povedal, že keď sa dostane k nahrávke, nechá ju preskúmať“.

Štvrtého septembra 2010 – Trestné oznámenie na šéfredaktora denníka SME, ktoré na generálnu prokuratúru podal expremiér Róbert Fico pre nahrávku, na ktorej je hlas podobný jeho, generálna prokuratúra zamietla.

V ten istý deň Dobroslav Trnka oznamuje :

Generálny prokurátor ďalej potvrdil, že nahrávku, ktorú dva dni pred júnovými parlamentnými voľbami zverejnil denník SME, posunie špeciálnej prokuratúre.

Nahrávka, na ktorej hlas podobný Róbertovi Ficovi hovorí, že utajení sponzori naliali do Smeru mimo oficiálneho účtovníctva minimálne 75 miliónov korún, už polícia nepreveruje.

Postaral sa o to špeciálny prokurátor Dušan Kováčik, ktorý v pondelok zastavil trestné stíhanie v kauze financovania Smeru. Polícia preto nemôže preskúmať ani pravosť zmluvy medzi podnikateľom Ľubomírom Blaškom a bývalým koordinátorom volebnej kampane Smeru Fedorom Flašíkom.

Dnes pri podpise novej koaličnej dohody rozpadávajúceho sa sna oligarchov, čo mu zostavili vládu, Róbert Fico dodal :

Nepamätám sa, aby sa niekedy niekto vyhrážal orgánom činným v trestnom konaní za ich prácu.

Plynie z toho niekoľko ponaučení pre tých, ktorí s klamárom Ficom došli do styku :

Ponaučenie prvé – pre Hedvigu Malinovú, aby zabudla, že premiér Robert Fico ako aj minister vnútra Robert Kaliňák zašli však ešte ďalej, keď 12. septembra 2006 na tlačovej konferencii vyhlásili, že 23 ročná študentka chcela len zvrhnúť slovenskú vládu.

Ponaučenie druhé – pre Jozefa Čentéša, že má zabudnúť na nález ústavného súdu, ktorý potvrdil, že služobníček Róberta Fica, Ivan Gašparovič, porušil jeho ústavné práva, keď ho nevymenoval za Generálneho prokurátora.

Ponaučenie tretie – pre Róberta Fica, že raz príde čas, kedy sa jeho veta – „Do Gorily nás neťahajte, nás sa to netýka“ vyšetrí aj s jeho návštevou inkriminovaného bytu, kde sa ako jediný politik stretol s Jaroslavom Haščákom.

Ponaučenie štvrté – pre Bélu Bugára a Andreja Danka, aby si preverili, či naozaj dnes pri podpisovaní novej koaličnej zmluvy bol prítomný skutočný Róbert Fico a nie jeho dvojník.

Róbert Fico totiž, ako povedal, nikdy nezasahoval do práce orgánov činných v trestnom konaní.
Čítajte viac: http://domov.sme.sk/c/5675861/specialny-prokurator-kovacik-stopol-kauzy-smeru.html#ixzz4J0xItY00

Čítajte viac: http://domov.sme.sk/c/5416129/fica-ma-usvedcovat-tajna-nahravka-odmieta-ju.html#ixzz4J0wFFAQF

Čítajte viac: http://domov.sme.sk/c/5416129/fica-ma-usvedcovat-tajna-nahravka-odmieta-ju.html#ixzz4J0viMtCC

Róbert Fico hovorí, že nie je hlupák a klamár.

21.07.2017

Veda o hlúposti preukázala, že hustota hlupákov je rovnaká medzi členmi vlády ako medzi pravidelnými návštevníkmi krčiem nižších cenových skupín. Tvrdí český lekár a propagátor vedy, viac »

Keď zaútočí Hlas podobný Ficovi na Brusel, aby doniesol Slovákom kvalitné potraviny aké majú Nemci, treba dobiť viac.

20.07.2017

Hneď z kraja treba tým zloduchom v Bruseli povedať, že žiadne „čierne opice“, ako im familiárne hovoria voliči Smer-SD a Kotlebu, žiadne kvóty utečencov, lebo je to vec strategická na ceste viac »

Žatevný pornoherec Fico „oslavuje“ Deklaráciu zvrchovanosti v štáte, kde Kaliňáková polícia masakruje Deti a Žigová manželka lesy.

17.07.2017

V štáte, kde sa nanovo, napriek skúsenosti z červených kaukliarov moci v desivosti prežitých štyroch desiatok rokov, pripomínajú slová velikána politiky, Winstona Churchila – „Komunizmus viac »

Viktor Orbán

Orbán: Integrácia zlyhá. Moslimovia sa považujú za silnejších, než sú kresťania

22.07.2017 14:11

Podpora migrácie nie je odpoveďou na ekonomické problémy, povedal maďarský konzervatívny premiér Viktor Orbán.

Viktor Orbán, prejav

Inkvizícia EÚ namierená proti Poľsku nikdy nemôže uspieť, tvrdí Orbán

22.07.2017 13:35

Maďarsko použije všetky právne prostriedky, aby v Európskej únii preukázalo solidaritu s Poľskom. Povedal to maďarský premiér Viktor Orbán.

grecko, protest, demonstracia

Zadlžení Gréci sú z najhoršieho vonku

22.07.2017 13:00

Grécku ešte vlani hrozil odchod z eurozóny, no teraz sa podľa mnohých makroekonomických ukazovateľov pomaly dostáva z najhoršieho.

grécko, kos, zemetrasenie, pláž, ľudia na pláži,

Ľudia na Kose spali druhú noc pod holým nebom, báli sa ďalších otrasov

22.07.2017 12:16

Stovky dovolenkárov na gréckom ostrove Kos, ktorý postihlo zemetrasenie, spali už druhú noc za sebou pod holým nebom v obavách pred ďalším zemetrasením.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 977
Celková čítanosť: 5461822x
Priemerná čítanosť článkov: 5590x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy