Založ si blog

Oligarchovia Smer-SD predstúpia pred parlament s programovým vyhlásením vlády, ktorú zložili komunistovi s Hlavou plnou peňazí.

Historický vzato, ak je Róbert Fico je pokračovateľom barbarskej politiky po Vladimírovi Mečiarovi a financovanej ním založenej „kapitálotvornej skupinky“, má právo porušiť základný rys politiky z čias Čiernej diery ?

Klamať, podvádzať, kradnúť !

Nesmie.

Dnes pri podpise novej koaličnej zmluvy, v deň ústavy SR, tradíciu založenú Mečiarom v roku 1994 pripomenul slovami :

„Nikdy som nezasahoval do práce orgánov činných v trestnom konaní“ !

Na záver politického života dostal Vladimír Mečiar jedno životné ponaučenie : „Neklam, lebo si musíš veľa pamätať“.

Pár mesiacov pred parlamentnými voľbami roku 2010 dostal denník SME nahrávku s týmto obsahom :

„Dúfam, že to nikto nepočúva. Zabezpečil som na tento rok 35, na budúci rok asi 40, plus teda ďalšie veci.“ Hlas Róberta Fica.

O niekoľko dní na to vychádza v médiách informácia :

„Premiér dnes volal generálnemu prokurátorovi Dobroslavovi Trnkovi a oznámil, že podal trestné oznámenie na šéfredaktora denníka SME. Trnka pre televíziu TA3 povedal, že keď sa dostane k nahrávke, nechá ju preskúmať“.

Štvrtého septembra 2010 – Trestné oznámenie na šéfredaktora denníka SME, ktoré na generálnu prokuratúru podal expremiér Róbert Fico pre nahrávku, na ktorej je hlas podobný jeho, generálna prokuratúra zamietla.

V ten istý deň Dobroslav Trnka oznamuje :

Generálny prokurátor ďalej potvrdil, že nahrávku, ktorú dva dni pred júnovými parlamentnými voľbami zverejnil denník SME, posunie špeciálnej prokuratúre.

Nahrávka, na ktorej hlas podobný Róbertovi Ficovi hovorí, že utajení sponzori naliali do Smeru mimo oficiálneho účtovníctva minimálne 75 miliónov korún, už polícia nepreveruje.

Postaral sa o to špeciálny prokurátor Dušan Kováčik, ktorý v pondelok zastavil trestné stíhanie v kauze financovania Smeru. Polícia preto nemôže preskúmať ani pravosť zmluvy medzi podnikateľom Ľubomírom Blaškom a bývalým koordinátorom volebnej kampane Smeru Fedorom Flašíkom.

Dnes pri podpise novej koaličnej dohody rozpadávajúceho sa sna oligarchov, čo mu zostavili vládu, Róbert Fico dodal :

Nepamätám sa, aby sa niekedy niekto vyhrážal orgánom činným v trestnom konaní za ich prácu.

Plynie z toho niekoľko ponaučení pre tých, ktorí s klamárom Ficom došli do styku :

Ponaučenie prvé – pre Hedvigu Malinovú, aby zabudla, že premiér Robert Fico ako aj minister vnútra Robert Kaliňák zašli však ešte ďalej, keď 12. septembra 2006 na tlačovej konferencii vyhlásili, že 23 ročná študentka chcela len zvrhnúť slovenskú vládu.

Ponaučenie druhé – pre Jozefa Čentéša, že má zabudnúť na nález ústavného súdu, ktorý potvrdil, že služobníček Róberta Fica, Ivan Gašparovič, porušil jeho ústavné práva, keď ho nevymenoval za Generálneho prokurátora.

Ponaučenie tretie – pre Róberta Fica, že raz príde čas, kedy sa jeho veta – „Do Gorily nás neťahajte, nás sa to netýka“ vyšetrí aj s jeho návštevou inkriminovaného bytu, kde sa ako jediný politik stretol s Jaroslavom Haščákom.

Ponaučenie štvrté – pre Bélu Bugára a Andreja Danka, aby si preverili, či naozaj dnes pri podpisovaní novej koaličnej zmluvy bol prítomný skutočný Róbert Fico a nie jeho dvojník.

Róbert Fico totiž, ako povedal, nikdy nezasahoval do práce orgánov činných v trestnom konaní.
Čítajte viac: http://domov.sme.sk/c/5675861/specialny-prokurator-kovacik-stopol-kauzy-smeru.html#ixzz4J0xItY00

Čítajte viac: http://domov.sme.sk/c/5416129/fica-ma-usvedcovat-tajna-nahravka-odmieta-ju.html#ixzz4J0wFFAQF

Čítajte viac: http://domov.sme.sk/c/5416129/fica-ma-usvedcovat-tajna-nahravka-odmieta-ju.html#ixzz4J0viMtCC

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

prezident Andrej Kiska dane kampan

Kiska chcel uplatniť vratku DPH v sume 146-tisíc eur

19.09.2017 19:34

O takmer 150–tisíc eur chcela prezidentova firma obrať štát pri dani z pridanej hodnoty.

taliansko, migranti, migrant

Francúzska polícia núti stovky imigrantov opustiť provizórny tábor

19.09.2017 18:46

Do provizórneho tábora neďaleko Lamanšského prielivu prichádzajú utečenci s nádejou, že sa im podarí dostať do Veľkej Británie.

viktor orbán, orbán, maďarsko,

EÚ kontrolovala železnice medzi dvomi dedinami. V jednej má Orbán dom, v druhej sa narodil

19.09.2017 17:44

Železničná trať má celkovo len tri zastávky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643028x
Priemerná čítanosť článkov: 5637x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy