Založ si blog

Politický masaker, ktorý z Rumunska dovezie Andrej Danko, Fica položí a Bugára zarmúti.

Janka Slotu nikdy nepremohlo pokušenie nasadnúť do tankoch, lebo Budapešť je zo Žiliny oveľa ďalej, ako slivovica po ruke.

Ba ani zobrať do tandemu znalca na spojené nádory, názory či národy, aby vo dvojici odstránili historický nádor na národe slovenskom. Maďarov.

Nuž, čo už, jediného vojenského aktu sa vlastenec Slota zmohol na vyhnanie povestnej vlasteneckej Sliepky Anči na dvor, aby sa dorazil krutým poznaním, že slovenský národ je sprostý a poľahčujúcou okolnosťou mu zostáva okamih vytriezvenia, že aj on je jeho súčasťou.

Akého hlbokého zadosťučinenia sa slovenským vlastencom dostalo, keď nepodľahli vábeniu hrdinských činov, ktoré sa im bridia, ale radšej v bujarej veselosti krepčili nad vatrami zvrchovanosti, ako v opitosti mocou či trunkom sadať do tankoch.

Boli takí, čo sa posmievali potomkovi Gašparovičovej s Slotovej tradície, Andrejovi Dankovi, za jeho povestné – „Deštruovať, deštrukcia, nedeštruujme !

Úspešné národy majú na pamäti, že na začiatku bolo Slovo.

Slovenskí vlastenci, príchodom Andreja Danka, čo prekonáva kultúrny rozmer príchodu Vierozvestcov v rovine duchovnej a kupliarsky vpádom frankského kupca Sama, ich dokázal prekročiť a zásadne prepísať dediny ľudstva.

Na začiatku bol Chaos. Úcta velí, že po objaviteľovi sa aj na náhrobný kameň píše meno autora – Chaos Andreja Danka :

„Ak by sme mali na rokovanie byť pozvaní 150 poslancov a každý uspokojiť to, čo mu Boh dal a čo sa naučil, nebolo by možné zostaviť Národnú radu“.

„Politik je pod veľkým drobnohľadom a čím absurdnejšie hovorí, tým viac to ľudí zaujíma“, je tiež Dankov výrok, ktorý doľahol, spolu s motiváciou feničskej tradície, najhlbšie do duší prieskumných agentúr, no a odtiaľ to už bol iba krok k druhému postu politika najdôveryhodnejšieho a vystaveniu potvrdenky – najbanálnejší, najprázdnejší najdankovitejší.

„Nie, ostanem vždy, aký som“, dlhé mesiace som v mori jeho verbálnych hovadín, chránil ten skvostný príklad potomka úspešného privatizéra, ktorého vlastenectvo po otcovi nedokráčalo k zaplateniu daňových a odvodových povinnosti štátu , no ani so mzdou k ľuďom si nepretrhlo väzy.

Neradno jesť večeru na raňajky tvrdia aj dankovci opierajúci sa o dokonalé poznanie slovenských porekadiel.

A dalo za pravdu. Andrej Danko vysadol na lietadlo a ta ho, do krajiny Draculu a jeho temných Karpát a ešte temnejšieho obrazu popraveného Ceauesesca, aby doniesol posolstvo. Nie z krajiny stredu Európy, ale z „európskeho“ prostredia do Ficovho pupka.

„Osemnásť rumunských poslancov je automaticky z národnostných menšín. Ja by som sa ani u nás nebránil, aby aspoň Rusíni, alebo aj iné národnostné menšiny, mali automaticky minimálne jedného poslanca,“ priznal Danko.

Tu príbeh o Tomtovovi treba presmerovať.

Nálada verejnej mienky, ktorá volá „po krvi politikov zlodejov, ukladá za povinnosť vlastencovi, aby sa stretol s rumunskou generálnou prokurátorkou Laurou Kovesi. Ona, ako šéfka Národného protikorupčného direktorátu (DNA), dosiahla za minulý rok 1138 odsúdení ľudí. Vrátane politikov z najvyšších poschodí korupcie, rozumej politiky.

Andrejovi Dankovi sa totiž pripravuje utajovaný projekt rovnako spravodlivého, ktorý dá zatvoriť Albánca, čo zostavil Ficovi vládu, ba aj Maďarov, jeho susedov, s vrcholných číslom o jednom bradatom Rusínovi, čo mu vyprchal úsmev pred Bonaparte. Projekt, ktorý presvedčí verejnú mienku, že práve Tomtom to je tá rumunská sukňa pre Slovensko.

V tomtom momente, kedy „štátom dotovaný vlastenec“, ako alternatívne zdroje, Andrej Danko, pozatvára všetkých politikov – zlodejov na Slovensku – možno prejsť na otázky zloženia nového slovenského parlamentu.

Tomtomova myšlienka zastúpenia národnostných menšín vytvára najvhodnejší rámec, ako ich poslať do hája. Všetkých.

Ja, s mojou najbližšou rodinou, sa v krátkom čase preregistrujeme na Eskimákov. Teda mám nárok na jedno miesto v parlamente.

Na Slovensku žije oficiálne 7 národnostných menšín, spolu so mnou,  čoskoro Eskimákom, osem.

Treba nájsť 142 statočných žien a mužov, ktorí si vyberú tú svoju neopakovateľnú národnosť tak, aby Slovensko obývalo 150 národnosti.

Najpočetnejšie domorodé obyvateľstvo, Slováci, budú z možnosti kandidovať za poslanca Národnej rady Slovenskej republiky na šesť volebných období vylúčení.

Z dvoch dôvodov.

Nevedia vládnuť na prospech občanov.

No a spolu s bratmi Čechmi patria medzi spoločenstva s najväčším výskytom ľudí bažiacich po politike a z nej plynúcej korupčnej výhody.

Osud Andreja Danka, ktorého si história bude pamätať, ako pána Tomtom, sa konečne naplní.

Spolu s Jánom Slotom a Ivanom Gašparovičom odchádzajú prednášať Dejiny rétoriky na najprestížnejšiu školu sveta.

Na fakultu práva Janka Jesenského do Sládkovičova.

Svoje rozhodnutie opiera o svoj nedávny výrok hodný análov.

„V histórii je iks politikov, môj milovaný Cicero koktal a nik neznevažoval jeho myšlienky, hovorí Danko.

703
2206
Posledný 04. 09. 2016, 15:13:39

Róbert Fico hovorí, že nie je hlupák a klamár.

21.07.2017

Veda o hlúposti preukázala, že hustota hlupákov je rovnaká medzi členmi vlády ako medzi pravidelnými návštevníkmi krčiem nižších cenových skupín. Tvrdí český lekár a propagátor vedy, viac »

Keď zaútočí Hlas podobný Ficovi na Brusel, aby doniesol Slovákom kvalitné potraviny aké majú Nemci, treba dobiť viac.

20.07.2017

Hneď z kraja treba tým zloduchom v Bruseli povedať, že žiadne „čierne opice“, ako im familiárne hovoria voliči Smer-SD a Kotlebu, žiadne kvóty utečencov, lebo je to vec strategická na ceste viac »

Žatevný pornoherec Fico „oslavuje“ Deklaráciu zvrchovanosti v štáte, kde Kaliňáková polícia masakruje Deti a Žigová manželka lesy.

17.07.2017

V štáte, kde sa nanovo, napriek skúsenosti z červených kaukliarov moci v desivosti prežitých štyroch desiatok rokov, pripomínajú slová velikána politiky, Winstona Churchila – „Komunizmus viac »

Viktor Orbán

Orbán: Integrácia zlyhá. Moslimovia sa považujú za silnejších, než sú kresťania

22.07.2017 14:11

Podpora migrácie nie je odpoveďou na ekonomické problémy, povedal maďarský konzervatívny premiér Viktor Orbán.

Viktor Orbán, prejav

Inkvizícia EÚ namierená proti Poľsku nikdy nemôže uspieť, tvrdí Orbán

22.07.2017 13:35

Maďarsko použije všetky právne prostriedky, aby v Európskej únii preukázalo solidaritu s Poľskom. Povedal to maďarský premiér Viktor Orbán.

grecko, protest, demonstracia

Zadlžení Gréci sú z najhoršieho vonku

22.07.2017 13:00

Grécku ešte vlani hrozil odchod z eurozóny, no teraz sa podľa mnohých makroekonomických ukazovateľov pomaly dostáva z najhoršieho.

grécko, kos, zemetrasenie, pláž, ľudia na pláži,

Ľudia na Kose spali druhú noc pod holým nebom, báli sa ďalších otrasov

22.07.2017 12:16

Stovky dovolenkárov na gréckom ostrove Kos, ktorý postihlo zemetrasenie, spali už druhú noc za sebou pod holým nebom v obavách pred ďalším zemetrasením.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 977
Celková čítanosť: 5461813x
Priemerná čítanosť článkov: 5590x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy