Založ si blog

Politický masaker, ktorý z Rumunska dovezie Andrej Danko, Fica položí a Bugára zarmúti.

Janka Slotu nikdy nepremohlo pokušenie nasadnúť do tankoch, lebo Budapešť je zo Žiliny oveľa ďalej, ako slivovica po ruke.

Ba ani zobrať do tandemu znalca na spojené nádory, názory či národy, aby vo dvojici odstránili historický nádor na národe slovenskom. Maďarov.

Nuž, čo už, jediného vojenského aktu sa vlastenec Slota zmohol na vyhnanie povestnej vlasteneckej Sliepky Anči na dvor, aby sa dorazil krutým poznaním, že slovenský národ je sprostý a poľahčujúcou okolnosťou mu zostáva okamih vytriezvenia, že aj on je jeho súčasťou.

Akého hlbokého zadosťučinenia sa slovenským vlastencom dostalo, keď nepodľahli vábeniu hrdinských činov, ktoré sa im bridia, ale radšej v bujarej veselosti krepčili nad vatrami zvrchovanosti, ako v opitosti mocou či trunkom sadať do tankoch.

Boli takí, čo sa posmievali potomkovi Gašparovičovej s Slotovej tradície, Andrejovi Dankovi, za jeho povestné – „Deštruovať, deštrukcia, nedeštruujme !

Úspešné národy majú na pamäti, že na začiatku bolo Slovo.

Slovenskí vlastenci, príchodom Andreja Danka, čo prekonáva kultúrny rozmer príchodu Vierozvestcov v rovine duchovnej a kupliarsky vpádom frankského kupca Sama, ich dokázal prekročiť a zásadne prepísať dediny ľudstva.

Na začiatku bol Chaos. Úcta velí, že po objaviteľovi sa aj na náhrobný kameň píše meno autora – Chaos Andreja Danka :

„Ak by sme mali na rokovanie byť pozvaní 150 poslancov a každý uspokojiť to, čo mu Boh dal a čo sa naučil, nebolo by možné zostaviť Národnú radu“.

„Politik je pod veľkým drobnohľadom a čím absurdnejšie hovorí, tým viac to ľudí zaujíma“, je tiež Dankov výrok, ktorý doľahol, spolu s motiváciou feničskej tradície, najhlbšie do duší prieskumných agentúr, no a odtiaľ to už bol iba krok k druhému postu politika najdôveryhodnejšieho a vystaveniu potvrdenky – najbanálnejší, najprázdnejší najdankovitejší.

„Nie, ostanem vždy, aký som“, dlhé mesiace som v mori jeho verbálnych hovadín, chránil ten skvostný príklad potomka úspešného privatizéra, ktorého vlastenectvo po otcovi nedokráčalo k zaplateniu daňových a odvodových povinnosti štátu , no ani so mzdou k ľuďom si nepretrhlo väzy.

Neradno jesť večeru na raňajky tvrdia aj dankovci opierajúci sa o dokonalé poznanie slovenských porekadiel.

A dalo za pravdu. Andrej Danko vysadol na lietadlo a ta ho, do krajiny Draculu a jeho temných Karpát a ešte temnejšieho obrazu popraveného Ceauesesca, aby doniesol posolstvo. Nie z krajiny stredu Európy, ale z „európskeho“ prostredia do Ficovho pupka.

„Osemnásť rumunských poslancov je automaticky z národnostných menšín. Ja by som sa ani u nás nebránil, aby aspoň Rusíni, alebo aj iné národnostné menšiny, mali automaticky minimálne jedného poslanca,“ priznal Danko.

Tu príbeh o Tomtovovi treba presmerovať.

Nálada verejnej mienky, ktorá volá „po krvi politikov zlodejov, ukladá za povinnosť vlastencovi, aby sa stretol s rumunskou generálnou prokurátorkou Laurou Kovesi. Ona, ako šéfka Národného protikorupčného direktorátu (DNA), dosiahla za minulý rok 1138 odsúdení ľudí. Vrátane politikov z najvyšších poschodí korupcie, rozumej politiky.

Andrejovi Dankovi sa totiž pripravuje utajovaný projekt rovnako spravodlivého, ktorý dá zatvoriť Albánca, čo zostavil Ficovi vládu, ba aj Maďarov, jeho susedov, s vrcholných číslom o jednom bradatom Rusínovi, čo mu vyprchal úsmev pred Bonaparte. Projekt, ktorý presvedčí verejnú mienku, že práve Tomtom to je tá rumunská sukňa pre Slovensko.

V tomtom momente, kedy „štátom dotovaný vlastenec“, ako alternatívne zdroje, Andrej Danko, pozatvára všetkých politikov – zlodejov na Slovensku – možno prejsť na otázky zloženia nového slovenského parlamentu.

Tomtomova myšlienka zastúpenia národnostných menšín vytvára najvhodnejší rámec, ako ich poslať do hája. Všetkých.

Ja, s mojou najbližšou rodinou, sa v krátkom čase preregistrujeme na Eskimákov. Teda mám nárok na jedno miesto v parlamente.

Na Slovensku žije oficiálne 7 národnostných menšín, spolu so mnou,  čoskoro Eskimákom, osem.

Treba nájsť 142 statočných žien a mužov, ktorí si vyberú tú svoju neopakovateľnú národnosť tak, aby Slovensko obývalo 150 národnosti.

Najpočetnejšie domorodé obyvateľstvo, Slováci, budú z možnosti kandidovať za poslanca Národnej rady Slovenskej republiky na šesť volebných období vylúčení.

Z dvoch dôvodov.

Nevedia vládnuť na prospech občanov.

No a spolu s bratmi Čechmi patria medzi spoločenstva s najväčším výskytom ľudí bažiacich po politike a z nej plynúcej korupčnej výhody.

Osud Andreja Danka, ktorého si história bude pamätať, ako pána Tomtom, sa konečne naplní.

Spolu s Jánom Slotom a Ivanom Gašparovičom odchádzajú prednášať Dejiny rétoriky na najprestížnejšiu školu sveta.

Na fakultu práva Janka Jesenského do Sládkovičova.

Svoje rozhodnutie opiera o svoj nedávny výrok hodný análov.

„V histórii je iks politikov, môj milovaný Cicero koktal a nik neznevažoval jeho myšlienky, hovorí Danko.

703
2206
Posledný 04. 09. 2016, 15:13:39

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

prezident Andrej Kiska dane kampan

Kiska chcel uplatniť vratku DPH v sume 146-tisíc eur

19.09.2017 19:34

O takmer 150–tisíc eur chcela prezidentova firma obrať štát pri dani z pridanej hodnoty.

taliansko, migranti, migrant

Francúzska polícia núti stovky imigrantov opustiť provizórny tábor

19.09.2017 18:46

Do provizórneho tábora neďaleko Lamanšského prielivu prichádzajú utečenci s nádejou, že sa im podarí dostať do Veľkej Británie.

viktor orbán, orbán, maďarsko,

EÚ kontrolovala železnice medzi dvomi dedinami. V jednej má Orbán dom, v druhej sa narodil

19.09.2017 17:44

Železničná trať má celkovo len tri zastávky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643006x
Priemerná čítanosť článkov: 5637x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy