Založ si blog

Andrej Danko dokáže strčiť Hlavu do piesku aj tam, kde niet ani zrnka.

Po dvadsaťšesťročnom hneve sa začína verejná mienka zabávať a moc sa plní strachom. Početnejšiemu „kŕdľu“ pštrosích nelietavcov došlo, že zatiaľ čo on zabáral hlavu do piesku, iný menejpočetný a dlhoprstý, strkal hlavu do štátnej pokladnice.

Obraz ako vyšitý z čias Husákovej normalizácie. Z obdobia, ktoré poprelo biológiu a jej tvrdenie, že človek je jediný cicavec, ktorý dokáže dýchať nezávisle na kroku.

Dnes mal ďalšiu ohlupovačku v nemenovanom rádiu.

To Róbert Fico nesie zodpovednosť za Bonaparte a Kaliňáka, počúvam. A, on, si zodpovedá za svojich.

Nebudem sa dovolávať povestného porekadla Róberta Fica o Troch sekundách, lebo čo už tam, kde sa čas zasekol už pri narodení.

Poďme k trom „vlasteneckým“ pštrosom, ktoré budú odvolané z „albánskej farmy“, rozumej tretej Ficovej vlády ešte prv, ako nočný vartáš vojde do ulíc, aby ohlásil polnoc tejto vláde.

Peter Plavčan, minister školstva, podozrenie z trestnej činnosti v kauze študentského pôžičkového fondu a pôžička 5,5 miliónov eur pre finančníkov zo Slávia kapitál. Tam je možné nájsť aj ministrovu manželku.

Gabriela Matečná, ministerka pôdohospodárstva, podozrenie z trestnej činnosti v kauze 65 hektárov pôdy v Ivánke pri Bratislave v prospech suseda Róberta Fica. V tom čase, bola ministerka generálnou riaditeľkou pozemkového fondu a nominantkou Smer-SD !

Ministerstvo obrany, viac ako podozrenie, dvaja susedia politika, ovládajú ministerstvo obrany. S politikom boli v minulosti v spoločnej firme, ba jeden,  s generálom štb Lorencom, v spoločnej firme.

Andrej Danko na záver oznámil, že on, bude plniť sľuby, ktoré dal voličom.

Dobre.

“Chcem spraviť na Slovensku taký poriadok, aký som mohol spraviť v SNS,”  povedané na XXI. Sneme SNS 28.novembra 2015.

Andrejom Dankom.

Tu sme sa dostali do bodu, kedy nielenže sa Andrejovi nechce hrdo, odborne a slušne rozviazať Ficov uzol korupcie podobný gordickému, on preventívne zahodil aj meč, ktorým by ho preťal.

Žiadať a trvať na odstúpení Kaliňáka z pozície ministra vnútra a trvať na vyšetrení kauzy Baštrnák, by vyvolalo kurióznu situáciu.

Na jednej a tej istej povestnej lavici by Andrej Danko videl aj svojich dvoch ministrov a on, rovnako z morálnych dôvodov, by opúšťal budovu parlamentu.

Sám, zhrbený, ako postava Vladimíra Mečiara po prehraných voľbách roku 1998.

 

príloha pre tých, čo nič nečítajú, iba “veľa vedia” :

SNS nie je podľa Danka strana jednotlivcov a exhibicionistov. Dokáže však súperiť s akoukoľvek stranou. “Chcem spraviť na Slovensku taký poriadok, aký som mohol spraviť v SNS,” konštatoval – http://www.webnoviny.sk/slovensko/clanok/1016572-sns-schvalila-volebny-program-kandidatka-bude-stranicka/

Obranu od volieb riadia Dankovi susedia, jeden zarábal na štáte a mal firmu s Lorencom – https://dennikn.sk/547853/danko-meni-uradnikov-na-ministerstve-obrany-suseda-vystriedal-iny-sused/

Od júna 2013 do júla 2014 Sýkorovi ľudia získali od fondu dokopy 65 hektárov v Ivanke pri Dunaji. Sú hneď pri starej ceste na Senec, neďaleko letiska. Podľa centrálneho registra ich nadobudli cez 22 zmlúv.

Za fond ich podpisovali generálna riaditeľka Gabriela Matečná a jej námestník Róbert Poloni, obaja sú nominanti Smeru. Zmluvy sa týkajú takmer 60 reštituentov.- https://dennikn.sk/105936/ficovi-ludia-kseftuju-s-pozemkami-rovnako-ako-meciarovi-v-kauze-slavkov/

BRATISLAVA. Študentský pôžičkový fond počas pôsobenia aktuálneho ministra školstva Petra Plavčana požičal finančnej skupine Slavia Capital dohromady 5,5 milióna eur.

V predstavenstve skupiny vtedy sedela manželka ministra Viera Plavčanová.

 

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

Mexiko, zemetrasenie,

VIDEO: Zemetrasenie v Mexiku strhávalo domy. Vyžiadalo si najmenej 50 obetí

19.09.2017 22:38

Zemetrasenie udrelo presne v deň, keď si krajina pripomínala ničivé zemetrasenie s magnitúdou 8,1, ktoré v roku 1985 pripravilo o život minimálne päťtisíc ľudí.

Nemecko, diaľnica, mýto, auto, autá, diaľnice

Vo Frankfurte našli bombu z vojny, zatvoria letisko aj diaľnicu

19.09.2017 21:54

Nevybuchnutú bombu našli robotníci pri výkopových prácach spojených s výstavbou novej podzemnej dráhy vedúcej na letisko.

hrivna, Ukrajina, Kyjev

Ukrajina oznámila návrat na medzinárodné finančné trhy

19.09.2017 21:41

Ukrajina plánuje budúci pondelok vydať dlhopisy s 15-ročnou splatnosťou s ročným úrokom 7,375 percenta.

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643501x
Priemerná čítanosť článkov: 5638x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy