Založ si blog

Andrej Danko dokáže strčiť Hlavu do piesku aj tam, kde niet ani zrnka.

Po dvadsaťšesťročnom hneve sa začína verejná mienka zabávať a moc sa plní strachom. Početnejšiemu „kŕdľu“ pštrosích nelietavcov došlo, že zatiaľ čo on zabáral hlavu do piesku, iný menejpočetný a dlhoprstý, strkal hlavu do štátnej pokladnice.

Obraz ako vyšitý z čias Husákovej normalizácie. Z obdobia, ktoré poprelo biológiu a jej tvrdenie, že človek je jediný cicavec, ktorý dokáže dýchať nezávisle na kroku.

Dnes mal ďalšiu ohlupovačku v nemenovanom rádiu.

To Róbert Fico nesie zodpovednosť za Bonaparte a Kaliňáka, počúvam. A, on, si zodpovedá za svojich.

Nebudem sa dovolávať povestného porekadla Róberta Fica o Troch sekundách, lebo čo už tam, kde sa čas zasekol už pri narodení.

Poďme k trom „vlasteneckým“ pštrosom, ktoré budú odvolané z „albánskej farmy“, rozumej tretej Ficovej vlády ešte prv, ako nočný vartáš vojde do ulíc, aby ohlásil polnoc tejto vláde.

Peter Plavčan, minister školstva, podozrenie z trestnej činnosti v kauze študentského pôžičkového fondu a pôžička 5,5 miliónov eur pre finančníkov zo Slávia kapitál. Tam je možné nájsť aj ministrovu manželku.

Gabriela Matečná, ministerka pôdohospodárstva, podozrenie z trestnej činnosti v kauze 65 hektárov pôdy v Ivánke pri Bratislave v prospech suseda Róberta Fica. V tom čase, bola ministerka generálnou riaditeľkou pozemkového fondu a nominantkou Smer-SD !

Ministerstvo obrany, viac ako podozrenie, dvaja susedia politika, ovládajú ministerstvo obrany. S politikom boli v minulosti v spoločnej firme, ba jeden,  s generálom štb Lorencom, v spoločnej firme.

Andrej Danko na záver oznámil, že on, bude plniť sľuby, ktoré dal voličom.

Dobre.

“Chcem spraviť na Slovensku taký poriadok, aký som mohol spraviť v SNS,”  povedané na XXI. Sneme SNS 28.novembra 2015.

Andrejom Dankom.

Tu sme sa dostali do bodu, kedy nielenže sa Andrejovi nechce hrdo, odborne a slušne rozviazať Ficov uzol korupcie podobný gordickému, on preventívne zahodil aj meč, ktorým by ho preťal.

Žiadať a trvať na odstúpení Kaliňáka z pozície ministra vnútra a trvať na vyšetrení kauzy Baštrnák, by vyvolalo kurióznu situáciu.

Na jednej a tej istej povestnej lavici by Andrej Danko videl aj svojich dvoch ministrov a on, rovnako z morálnych dôvodov, by opúšťal budovu parlamentu.

Sám, zhrbený, ako postava Vladimíra Mečiara po prehraných voľbách roku 1998.

 

príloha pre tých, čo nič nečítajú, iba “veľa vedia” :

SNS nie je podľa Danka strana jednotlivcov a exhibicionistov. Dokáže však súperiť s akoukoľvek stranou. “Chcem spraviť na Slovensku taký poriadok, aký som mohol spraviť v SNS,” konštatoval – http://www.webnoviny.sk/slovensko/clanok/1016572-sns-schvalila-volebny-program-kandidatka-bude-stranicka/

Obranu od volieb riadia Dankovi susedia, jeden zarábal na štáte a mal firmu s Lorencom – https://dennikn.sk/547853/danko-meni-uradnikov-na-ministerstve-obrany-suseda-vystriedal-iny-sused/

Od júna 2013 do júla 2014 Sýkorovi ľudia získali od fondu dokopy 65 hektárov v Ivanke pri Dunaji. Sú hneď pri starej ceste na Senec, neďaleko letiska. Podľa centrálneho registra ich nadobudli cez 22 zmlúv.

Za fond ich podpisovali generálna riaditeľka Gabriela Matečná a jej námestník Róbert Poloni, obaja sú nominanti Smeru. Zmluvy sa týkajú takmer 60 reštituentov.- https://dennikn.sk/105936/ficovi-ludia-kseftuju-s-pozemkami-rovnako-ako-meciarovi-v-kauze-slavkov/

BRATISLAVA. Študentský pôžičkový fond počas pôsobenia aktuálneho ministra školstva Petra Plavčana požičal finančnej skupine Slavia Capital dohromady 5,5 milióna eur.

V predstavenstve skupiny vtedy sedela manželka ministra Viera Plavčanová.

 

Súdruhovia klikajúci na čítanosť, vaša bezmocnosť je nadrozmerná.

25.07.2017

Vyrobiť čítanosť za jednu štvrtinu času štvornásobnú mi zakladá ôpovinnosťč požiadať predsedu Smer-SD, Róberta Fica, aby v rámci svojej novej právomoci vás vyznamenal Radom klikajúceho viac »

O uväznení Mečiara rozhodovali slovenskí miliardári dávno predtým ako budú súdy od Harabína dnes.

25.07.2017

Ukážte mi jedného ponovembrového slovenského miliardára vyklíčeného bez semena zodpovednosti a poctivosti ako podnikateľ Baťa, miliardára ktorému bolo darované bohatstvo ľudí privatizáciou, viac »

Už aj Smer-SD má svojho Fruniho a BMG Invest a desaťtisíce poškodených klientov.

22.07.2017

Smer-SD si v baniach uhľobaróna zriadil ilegálne legálnu Alobalovú baliareň jednej miliardy eur, no zriadiť si Alobalovú dielničku v Národnej banke Slovenska vypovedá o politickom hulvátstve viac »

Saint-Tropez požiar

Požiare vo Francúzsku pod kontrolou, stále ale horí pri Saint-Tropez

25.07.2017 16:25

Väčšina požiarov, ktoré od pondelka sužovali juhovýchod Francúzska a Korziku, sú pod kontrolou.

dar, dedičstvo, hypotéka

Výška štátnej prémie na stavebnom sporení sa zrejme nezmení

25.07.2017 16:17

Na získanie maximálnej výšky štátnej prémie bude potrebné vložiť na účet stavebného sporenia zrejme aj v budúcom roku vklady vo výške 1 327, 80 eura.

plyn, energie

Spoločnosť Nafta mala vlani čistý zisk takmer 80 miiónov eur

25.07.2017 16:14

Akciová spoločnosť Nafta, ktorá prevádzkuje podzemné zásobníky plynu, dosiahla v minulom roku čistý zisk 79,6 mil. eur.

Trump

Trump označil politiku EÚ voči USA za príliš protekcionistickú

25.07.2017 16:02

Americký prezident Donald Trump obvinil EÚ z prílišného protekcionizmu vo vzťahu k USA.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 980
Celková čítanosť: 5477961x
Priemerná čítanosť článkov: 5590x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy