Založ si blog

Andrej Danko dokáže strčiť Hlavu do piesku aj tam, kde niet ani zrnka.

Po dvadsaťšesťročnom hneve sa začína verejná mienka zabávať a moc sa plní strachom. Početnejšiemu „kŕdľu“ pštrosích nelietavcov došlo, že zatiaľ čo on zabáral hlavu do piesku, iný menejpočetný a dlhoprstý, strkal hlavu do štátnej pokladnice.

Obraz ako vyšitý z čias Husákovej normalizácie. Z obdobia, ktoré poprelo biológiu a jej tvrdenie, že človek je jediný cicavec, ktorý dokáže dýchať nezávisle na kroku.

Dnes mal ďalšiu ohlupovačku v nemenovanom rádiu.

To Róbert Fico nesie zodpovednosť za Bonaparte a Kaliňáka, počúvam. A, on, si zodpovedá za svojich.

Nebudem sa dovolávať povestného porekadla Róberta Fica o Troch sekundách, lebo čo už tam, kde sa čas zasekol už pri narodení.

Poďme k trom „vlasteneckým“ pštrosom, ktoré budú odvolané z „albánskej farmy“, rozumej tretej Ficovej vlády ešte prv, ako nočný vartáš vojde do ulíc, aby ohlásil polnoc tejto vláde.

Peter Plavčan, minister školstva, podozrenie z trestnej činnosti v kauze študentského pôžičkového fondu a pôžička 5,5 miliónov eur pre finančníkov zo Slávia kapitál. Tam je možné nájsť aj ministrovu manželku.

Gabriela Matečná, ministerka pôdohospodárstva, podozrenie z trestnej činnosti v kauze 65 hektárov pôdy v Ivánke pri Bratislave v prospech suseda Róberta Fica. V tom čase, bola ministerka generálnou riaditeľkou pozemkového fondu a nominantkou Smer-SD !

Ministerstvo obrany, viac ako podozrenie, dvaja susedia politika, ovládajú ministerstvo obrany. S politikom boli v minulosti v spoločnej firme, ba jeden,  s generálom štb Lorencom, v spoločnej firme.

Andrej Danko na záver oznámil, že on, bude plniť sľuby, ktoré dal voličom.

Dobre.

“Chcem spraviť na Slovensku taký poriadok, aký som mohol spraviť v SNS,”  povedané na XXI. Sneme SNS 28.novembra 2015.

Andrejom Dankom.

Tu sme sa dostali do bodu, kedy nielenže sa Andrejovi nechce hrdo, odborne a slušne rozviazať Ficov uzol korupcie podobný gordickému, on preventívne zahodil aj meč, ktorým by ho preťal.

Žiadať a trvať na odstúpení Kaliňáka z pozície ministra vnútra a trvať na vyšetrení kauzy Baštrnák, by vyvolalo kurióznu situáciu.

Na jednej a tej istej povestnej lavici by Andrej Danko videl aj svojich dvoch ministrov a on, rovnako z morálnych dôvodov, by opúšťal budovu parlamentu.

Sám, zhrbený, ako postava Vladimíra Mečiara po prehraných voľbách roku 1998.

 

príloha pre tých, čo nič nečítajú, iba “veľa vedia” :

SNS nie je podľa Danka strana jednotlivcov a exhibicionistov. Dokáže však súperiť s akoukoľvek stranou. “Chcem spraviť na Slovensku taký poriadok, aký som mohol spraviť v SNS,” konštatoval – http://www.webnoviny.sk/slovensko/clanok/1016572-sns-schvalila-volebny-program-kandidatka-bude-stranicka/

Obranu od volieb riadia Dankovi susedia, jeden zarábal na štáte a mal firmu s Lorencom – https://dennikn.sk/547853/danko-meni-uradnikov-na-ministerstve-obrany-suseda-vystriedal-iny-sused/

Od júna 2013 do júla 2014 Sýkorovi ľudia získali od fondu dokopy 65 hektárov v Ivanke pri Dunaji. Sú hneď pri starej ceste na Senec, neďaleko letiska. Podľa centrálneho registra ich nadobudli cez 22 zmlúv.

Za fond ich podpisovali generálna riaditeľka Gabriela Matečná a jej námestník Róbert Poloni, obaja sú nominanti Smeru. Zmluvy sa týkajú takmer 60 reštituentov.- https://dennikn.sk/105936/ficovi-ludia-kseftuju-s-pozemkami-rovnako-ako-meciarovi-v-kauze-slavkov/

BRATISLAVA. Študentský pôžičkový fond počas pôsobenia aktuálneho ministra školstva Petra Plavčana požičal finančnej skupine Slavia Capital dohromady 5,5 milióna eur.

V predstavenstve skupiny vtedy sedela manželka ministra Viera Plavčanová.

 

Poslanec parlamentu za Smer-SD, Ľuboš Bláha, zaútočil na Úrad vlády s cieľom zastreliť zradcu Róberta Fica.

19.11.2017

"Áno, popravovali sme, popravujeme a budeme popravovať!" ("Sí, hemos fusilado, fusilamos y seguiremos fusilando!") Vypisoval poslanec Smer-SD na kapitalistickej sociálnej sieti na obranu tých, čo viac »

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur.

17.11.2017

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur. Na 7 593 eur na každého človeka žijúceho na Slovensku. To je DLH, ktorý si vytrovil za 11 rokov v pozícií, kedy oligarchovia viac »

Andrejovi Dankovi – Slovensko nie je Lesostav Revúca, aby ho priviedol do ruín a dlžôb, ako jeho otec.

16.11.2017

Slovensko a jeho občania – okrem darebákov eštebákov a komunistov registrovaných v SNS – odmietajú osud Lesostavu Revúca. Privatizácie na barbarský spôsob otca Andreja Danka. Privatizácie, viac »

cukrovka, pacient, doktor, vyšetrenie, ordinácia

Lekári môžu obísť Druckera: Zámer rozšíriť ordinačné hodiny nemusí vyjsť

21.11.2017 07:00

Po novom by v ambulanciách lekári mali odpracovať minimálne sedem hodín každý deň, teda 35 hodín za týždeň.

Bialowiežský prales, Poľsko

Poľsku hrozí za výrub v pralese pokuta 100 000 eur denne

20.11.2017 22:05

Poľsko musí okamžite prestať rúbať v chránenom Bialowiežskom pralese, alebo zaplatí každý deň pokutu 100 000 eur. Rozhodol o tom súdny dvor Európskej únie.

bitcoin, mena, platidlo

Hodnota bitcoinu prekročila hranicu 8-tisíc dolárov

20.11.2017 21:34

Digitálna mena bitcoin pokračuje v raste na nové rekordy a prvýkrát prekonala 8000 dolárov.

trump

Trump: USA opäť zaradí KĽDR na zoznam podporovateľov terorizmu

20.11.2017 20:27, aktualizované: 22:07

Spojené štáty opäť začlení KĽDR na zoznam krajín podporujúcich terorizmus. V pondelok to podľa agentúry Reuters oznámil americký prezident Donald Trump.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,043
Celková čítanosť: 5817790x
Priemerná čítanosť článkov: 5578x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy