Založ si blog

„Nikoho až tak netrápi, že budeme mať sprostých ľudí“ ? Andrej Danko trápenie „vlasteneckým“ školstvom zdeštruuje do podoby vykrádačov. !

Podľa štvrtého vzoru – minister Plavčan.

Pán Tibor Hujdič chodí po školách a číta deťom knihy. Zaujímavou formou. To, aby deti porozumeli napísanému.

Pána Andreja Danka vozia do parlamentu a tam rozpráva. Neobyčajnou formou. To aby každý dospelý pochopil omyl biblie. Možno u niekoho bolo na začiatku Slovo, na v rodine Dankovcov svet stvoril „boh“ Mečiar výrazom – privatizácie po Mečiarovsky.

Vykradneš, zničiš, zlikviduješ, narobíš dlhy a nezaplatíš. Ľuďom a štátu tiež. Éra, kde Deštruktorovi položilo rodinné prostredie základy. Výchovou.

Mnohí hovoria slovom, ktorému rozumejú, rovnako, ako Zuzana Maurery vo filme Učiteľka :

„Nikoho až tak netrápi, že budeme mať sprostých ľudí“ ?

Ľudia z tej istej „planéty“ reformátorov, ktorých menný zoznam najskôr objavia maurérovci vo zväzkoch štb, či medzi funkcionármi KSČ, takzvaní ľudia plavčanovci, hovoria, že treba počkať  na nový prieskum. Len pre porozumenie napísanému, prieskum, ktorý odpovie na poznané, koľko máme sprostých. Teda detí.

Pri dospelých stačí vojsť do parlamentu či do krčmy a človeku je číslo sprostých zrejmé na prvé počutie. Slova.

“Chcel by som, aby som bol z tých politikov, ktorý zachová kresťanské Slovensko,” povedal Andrej Danko.

Vždy, keď sa chovanci ústavu zmocnia kľúčov, sme svedkami konečného opičenia sa s efektom plienenia hláv a bolesti duší. S defektom.

Keď sa svojho času vyparádila do dobovej uniformy Štefánika levitujúca mušia vlastenecká váha, nadlho budila dojem neprekonateľnosti. Hlupáka.

Ibaže Andrej Danko, teda až naň príde rada v poradovníku oligarchov, by pokorne prijal rolu premiéra. Po utrpení občana v podobe jeho tárajstva a slovných balastov, zrejme utrpenie sa zmocní aj jeho samého. Obdobie Samozmocnenia Slovensko ešte nepozná.

Na Štefánikovi :

„Boľševizmus je negáciou demokratizmu. Boľševizmus je prejavom chorobným, apokalyptickým chaosom, v ktorom sa prejavujú hrubé, najnižšie pudy. Hovorím vám to z hĺbky duše: boj proti boľševizmu vo všetkých jeho prejavoch musí prevládať v našej morálke,” povedal Štefánik, keď sa vrátil z Ruska.

Morálke, vravíš generál ? A to aj Andrejovi Dankovi ?

Ja som Pán, Boh tvoj! Nebudeš mať iných bohov okrem mňa, aby si sa im klaňal. Hovorí Desatoro. Iba Danko v slovách „Ja som Pán“, s porozumením číta ďalej, Róbert Fico. Boľševik.

„Nenájdete žiadnu podporu, ktoré narúšajú základné kresťanské princípy, to je spolužitie muža a ženy v našom programovom vyhlásení ani v politickej línii,” ubezpečoval Danko Zvolenského. Postupnosť nadovšetko. Najprv spoločníčka v Lesnom závode a potom manželka. Napokon rozvedená.

„Možno ste si to všimli aj pri LGBTI agende, kde som jasne povedal, že rozumiem životnému rozhodnutiu človeka“, hovorila volebnournová vábnička Danko pred voľbami. Som presvedčený, že Danko ani v noci nepustí meč na „diabla“ z rúk.

V poradí ôsme prikázanie – Nepreriekneš krivého svedectva proti blížnemu svojmu – porušil Andrej Danko u arcibiskupa Zvolenského. Len aby sme s porozumením čítali – ten istý, čo chce zachovať kresťanské Slovensko.

Zmáha ma presvedčenie, že predseda SNS pri zapieraní Krista, bude potrebovať, na rozdiel od apoštola Petra, nie jedného kohúta, ale celú kohutiu farmu.

Sviatosť manželstva ľahla popolom u „kresťana“ Danka a jeho základov. Okorenená opismi udalosti od toho, čo furt sa hotoval sadať do tankoch spôsobom, ako by to bol ranný spoj do práce.

Čítam ďalej a verím, že predseda SNS porozumie slovu Boha.

Nepokradneš, nezosmilníš, nepožiadaš majetku blížneho svojho.

Päť z piatich.

Hovorí sa, že dom, rozumej kresťanstvo Andreja Danka na Slovensku, má takú stabilitu, akú pevnosť majú základy.

Päť mesiacov pri moci, päť deštrukcií slova Božieho.

Rada slovenským „základom kresťanstva“ :

Bol tu jeden, od kachličiek, čo žil v presvedčení, že vyhral voľby a môže všetko. To je remeslo nenáročné. Už ho vyradili z evidencie. Potrimiskárov politiky.

Učenie Ježiša je ťažko zrozumiteľné aj iným, nedeštruktorom.

Hádanka na čas skráteného obdobia vlády F3:

„Ako sa podarilo Ježišovi zapojiť etický kódex do prostredia ponúkajúceho chladnú spravodlivosť spolu s prísľubom dovtedy nepoznanej veľkomyseľnosti“ ?

Varovanie. To platí iba u Boha.

Príde čas, kedy média dostanú obrovské množstvo utajovaných informácií o porušeniach zákona Robertom Ficom.

20.09.2017

Najlepší minister vnútra Kaliňák by mal niekde nájsť odvahu, zatknúť Róberta Fica a odovzdať ho kamarátovi, generálnemu prokurátorovi. Útok na prezidenta republiky začal 30 marca 2014 viac »

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

trump, lavrov, usa

Lavrovovi sa Trumpov prejav páčil, hnevá sa skôr na Obamu

20.09.2017 22:59

Šéf ruskej diplomacie vidí v Trumpovej administratíve "zodpovedných ľudí".

Katalánsko, Artur Mas

V Katalánsku sa zatýkalo, na protest demonštrujú tisíce ľudí

20.09.2017 22:19

Polícia sa snaží zabrániť výtržnostiam.

donald trump

Trump sa už vo veci dohody s Iránom rozhodol, ale nechce povedať ako

20.09.2017 20:33

Trump už v stredu dohodu s Iránom označil za hanbu Spojených štátov a jednu z najhorších medzinárodných zmlúv, aké boli kedy uzatvorené.

Merkelová

Na nemecké voľby nikto neútočí, podľa ministra vnútra to možno ešte len príde

20.09.2017 19:41

Nevidíme, že by Putin zasahoval do nemeckej predvolebnej kampane, čuduje sa minister vnútra de Maiziére.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,002
Celková čítanosť: 5649266x
Priemerná čítanosť článkov: 5638x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy