Založ si blog

„Nikoho až tak netrápi, že budeme mať sprostých ľudí“ ? Andrej Danko trápenie „vlasteneckým“ školstvom zdeštruuje do podoby vykrádačov. !

Podľa štvrtého vzoru – minister Plavčan.

Pán Tibor Hujdič chodí po školách a číta deťom knihy. Zaujímavou formou. To, aby deti porozumeli napísanému.

Pána Andreja Danka vozia do parlamentu a tam rozpráva. Neobyčajnou formou. To aby každý dospelý pochopil omyl biblie. Možno u niekoho bolo na začiatku Slovo, na v rodine Dankovcov svet stvoril „boh“ Mečiar výrazom – privatizácie po Mečiarovsky.

Vykradneš, zničiš, zlikviduješ, narobíš dlhy a nezaplatíš. Ľuďom a štátu tiež. Éra, kde Deštruktorovi položilo rodinné prostredie základy. Výchovou.

Mnohí hovoria slovom, ktorému rozumejú, rovnako, ako Zuzana Maurery vo filme Učiteľka :

„Nikoho až tak netrápi, že budeme mať sprostých ľudí“ ?

Ľudia z tej istej „planéty“ reformátorov, ktorých menný zoznam najskôr objavia maurérovci vo zväzkoch štb, či medzi funkcionármi KSČ, takzvaní ľudia plavčanovci, hovoria, že treba počkať  na nový prieskum. Len pre porozumenie napísanému, prieskum, ktorý odpovie na poznané, koľko máme sprostých. Teda detí.

Pri dospelých stačí vojsť do parlamentu či do krčmy a človeku je číslo sprostých zrejmé na prvé počutie. Slova.

“Chcel by som, aby som bol z tých politikov, ktorý zachová kresťanské Slovensko,” povedal Andrej Danko.

Vždy, keď sa chovanci ústavu zmocnia kľúčov, sme svedkami konečného opičenia sa s efektom plienenia hláv a bolesti duší. S defektom.

Keď sa svojho času vyparádila do dobovej uniformy Štefánika levitujúca mušia vlastenecká váha, nadlho budila dojem neprekonateľnosti. Hlupáka.

Ibaže Andrej Danko, teda až naň príde rada v poradovníku oligarchov, by pokorne prijal rolu premiéra. Po utrpení občana v podobe jeho tárajstva a slovných balastov, zrejme utrpenie sa zmocní aj jeho samého. Obdobie Samozmocnenia Slovensko ešte nepozná.

Na Štefánikovi :

„Boľševizmus je negáciou demokratizmu. Boľševizmus je prejavom chorobným, apokalyptickým chaosom, v ktorom sa prejavujú hrubé, najnižšie pudy. Hovorím vám to z hĺbky duše: boj proti boľševizmu vo všetkých jeho prejavoch musí prevládať v našej morálke,” povedal Štefánik, keď sa vrátil z Ruska.

Morálke, vravíš generál ? A to aj Andrejovi Dankovi ?

Ja som Pán, Boh tvoj! Nebudeš mať iných bohov okrem mňa, aby si sa im klaňal. Hovorí Desatoro. Iba Danko v slovách „Ja som Pán“, s porozumením číta ďalej, Róbert Fico. Boľševik.

„Nenájdete žiadnu podporu, ktoré narúšajú základné kresťanské princípy, to je spolužitie muža a ženy v našom programovom vyhlásení ani v politickej línii,” ubezpečoval Danko Zvolenského. Postupnosť nadovšetko. Najprv spoločníčka v Lesnom závode a potom manželka. Napokon rozvedená.

„Možno ste si to všimli aj pri LGBTI agende, kde som jasne povedal, že rozumiem životnému rozhodnutiu človeka“, hovorila volebnournová vábnička Danko pred voľbami. Som presvedčený, že Danko ani v noci nepustí meč na „diabla“ z rúk.

V poradí ôsme prikázanie – Nepreriekneš krivého svedectva proti blížnemu svojmu – porušil Andrej Danko u arcibiskupa Zvolenského. Len aby sme s porozumením čítali – ten istý, čo chce zachovať kresťanské Slovensko.

Zmáha ma presvedčenie, že predseda SNS pri zapieraní Krista, bude potrebovať, na rozdiel od apoštola Petra, nie jedného kohúta, ale celú kohutiu farmu.

Sviatosť manželstva ľahla popolom u „kresťana“ Danka a jeho základov. Okorenená opismi udalosti od toho, čo furt sa hotoval sadať do tankoch spôsobom, ako by to bol ranný spoj do práce.

Čítam ďalej a verím, že predseda SNS porozumie slovu Boha.

Nepokradneš, nezosmilníš, nepožiadaš majetku blížneho svojho.

Päť z piatich.

Hovorí sa, že dom, rozumej kresťanstvo Andreja Danka na Slovensku, má takú stabilitu, akú pevnosť majú základy.

Päť mesiacov pri moci, päť deštrukcií slova Božieho.

Rada slovenským „základom kresťanstva“ :

Bol tu jeden, od kachličiek, čo žil v presvedčení, že vyhral voľby a môže všetko. To je remeslo nenáročné. Už ho vyradili z evidencie. Potrimiskárov politiky.

Učenie Ježiša je ťažko zrozumiteľné aj iným, nedeštruktorom.

Hádanka na čas skráteného obdobia vlády F3:

„Ako sa podarilo Ježišovi zapojiť etický kódex do prostredia ponúkajúceho chladnú spravodlivosť spolu s prísľubom dovtedy nepoznanej veľkomyseľnosti“ ?

Varovanie. To platí iba u Boha.

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur.

17.11.2017

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur. Na 7 593 eur na každého človeka žijúceho na Slovensku. To je DLH, ktorý si vytrovil za 11 rokov v pozícií, kedy oligarchovia viac »

Andrejovi Dankovi – Slovensko nie je Lesostav Revúca, aby ho priviedol do ruín a dlžôb, ako jeho otec.

16.11.2017

Slovensko a jeho občania – okrem darebákov eštebákov a komunistov registrovaných v SNS – odmietajú osud Lesostavu Revúca. Privatizácie na barbarský spôsob otca Andreja Danka. Privatizácie, viac »

Okradol si matku maloletého dieťaťa o 10 000 eur !

16.11.2017

Ty, komunista ! Ty, socialista ! Ty, sociálny demokrat ! Bezdôvodne vyradený blog.

korea, kldr, severna korea

Vojak, ktorý ušiel z KĽDR, má črevá zamorené parazitmi

17.11.2017 17:49

Stav postreleného severokórejského dezertéra je podľa lekárov stabilizovaný, no "obrovské množstvo" parazitov mu kontaminuje rany.

Práca, profesia, stavba

Českí stavbári majú málo dopravných zákaziek, obzerajú sa aj po Slovensku

17.11.2017 17:48

Veľké stavebné firmy v Česku v najbližšej dobe nechcú prepúšťať svojich zamestnancov, hlavne tie z odborných profesií si chcú naopak udržať.

Technopol,

Policajná razia v Technopole, Kočner: Sú to schizoidné výmysly

17.11.2017 15:31

Elitní policajti Národnej kriminálnej agentúry zasahovali v spoločnosti Technopol v bratislavskej Petržalke. Dva dni zbierali dôkazy.

Mario Draghi

Draghi: Eurozóna stále potrebuje lacné peniaze

17.11.2017 15:25

Ekonomika eurozóny je stále závislá na lacných úveroch a ECB predĺžením nákupov dlhopisov signalizovala, že nálady na požičky neporastú.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,042
Celková čítanosť: 5811222x
Priemerná čítanosť článkov: 5577x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy