Založ si blog

„Nikoho až tak netrápi, že budeme mať sprostých ľudí“ ? Andrej Danko trápenie „vlasteneckým“ školstvom zdeštruuje do podoby vykrádačov. !

Podľa štvrtého vzoru – minister Plavčan.

Pán Tibor Hujdič chodí po školách a číta deťom knihy. Zaujímavou formou. To, aby deti porozumeli napísanému.

Pána Andreja Danka vozia do parlamentu a tam rozpráva. Neobyčajnou formou. To aby každý dospelý pochopil omyl biblie. Možno u niekoho bolo na začiatku Slovo, na v rodine Dankovcov svet stvoril „boh“ Mečiar výrazom – privatizácie po Mečiarovsky.

Vykradneš, zničiš, zlikviduješ, narobíš dlhy a nezaplatíš. Ľuďom a štátu tiež. Éra, kde Deštruktorovi položilo rodinné prostredie základy. Výchovou.

Mnohí hovoria slovom, ktorému rozumejú, rovnako, ako Zuzana Maurery vo filme Učiteľka :

„Nikoho až tak netrápi, že budeme mať sprostých ľudí“ ?

Ľudia z tej istej „planéty“ reformátorov, ktorých menný zoznam najskôr objavia maurérovci vo zväzkoch štb, či medzi funkcionármi KSČ, takzvaní ľudia plavčanovci, hovoria, že treba počkať  na nový prieskum. Len pre porozumenie napísanému, prieskum, ktorý odpovie na poznané, koľko máme sprostých. Teda detí.

Pri dospelých stačí vojsť do parlamentu či do krčmy a človeku je číslo sprostých zrejmé na prvé počutie. Slova.

“Chcel by som, aby som bol z tých politikov, ktorý zachová kresťanské Slovensko,” povedal Andrej Danko.

Vždy, keď sa chovanci ústavu zmocnia kľúčov, sme svedkami konečného opičenia sa s efektom plienenia hláv a bolesti duší. S defektom.

Keď sa svojho času vyparádila do dobovej uniformy Štefánika levitujúca mušia vlastenecká váha, nadlho budila dojem neprekonateľnosti. Hlupáka.

Ibaže Andrej Danko, teda až naň príde rada v poradovníku oligarchov, by pokorne prijal rolu premiéra. Po utrpení občana v podobe jeho tárajstva a slovných balastov, zrejme utrpenie sa zmocní aj jeho samého. Obdobie Samozmocnenia Slovensko ešte nepozná.

Na Štefánikovi :

„Boľševizmus je negáciou demokratizmu. Boľševizmus je prejavom chorobným, apokalyptickým chaosom, v ktorom sa prejavujú hrubé, najnižšie pudy. Hovorím vám to z hĺbky duše: boj proti boľševizmu vo všetkých jeho prejavoch musí prevládať v našej morálke,” povedal Štefánik, keď sa vrátil z Ruska.

Morálke, vravíš generál ? A to aj Andrejovi Dankovi ?

Ja som Pán, Boh tvoj! Nebudeš mať iných bohov okrem mňa, aby si sa im klaňal. Hovorí Desatoro. Iba Danko v slovách „Ja som Pán“, s porozumením číta ďalej, Róbert Fico. Boľševik.

„Nenájdete žiadnu podporu, ktoré narúšajú základné kresťanské princípy, to je spolužitie muža a ženy v našom programovom vyhlásení ani v politickej línii,” ubezpečoval Danko Zvolenského. Postupnosť nadovšetko. Najprv spoločníčka v Lesnom závode a potom manželka. Napokon rozvedená.

„Možno ste si to všimli aj pri LGBTI agende, kde som jasne povedal, že rozumiem životnému rozhodnutiu človeka“, hovorila volebnournová vábnička Danko pred voľbami. Som presvedčený, že Danko ani v noci nepustí meč na „diabla“ z rúk.

V poradí ôsme prikázanie – Nepreriekneš krivého svedectva proti blížnemu svojmu – porušil Andrej Danko u arcibiskupa Zvolenského. Len aby sme s porozumením čítali – ten istý, čo chce zachovať kresťanské Slovensko.

Zmáha ma presvedčenie, že predseda SNS pri zapieraní Krista, bude potrebovať, na rozdiel od apoštola Petra, nie jedného kohúta, ale celú kohutiu farmu.

Sviatosť manželstva ľahla popolom u „kresťana“ Danka a jeho základov. Okorenená opismi udalosti od toho, čo furt sa hotoval sadať do tankoch spôsobom, ako by to bol ranný spoj do práce.

Čítam ďalej a verím, že predseda SNS porozumie slovu Boha.

Nepokradneš, nezosmilníš, nepožiadaš majetku blížneho svojho.

Päť z piatich.

Hovorí sa, že dom, rozumej kresťanstvo Andreja Danka na Slovensku, má takú stabilitu, akú pevnosť majú základy.

Päť mesiacov pri moci, päť deštrukcií slova Božieho.

Rada slovenským „základom kresťanstva“ :

Bol tu jeden, od kachličiek, čo žil v presvedčení, že vyhral voľby a môže všetko. To je remeslo nenáročné. Už ho vyradili z evidencie. Potrimiskárov politiky.

Učenie Ježiša je ťažko zrozumiteľné aj iným, nedeštruktorom.

Hádanka na čas skráteného obdobia vlády F3:

„Ako sa podarilo Ježišovi zapojiť etický kódex do prostredia ponúkajúceho chladnú spravodlivosť spolu s prísľubom dovtedy nepoznanej veľkomyseľnosti“ ?

Varovanie. To platí iba u Boha.

Róbert Fico hovorí, že nie je hlupák a klamár.

21.07.2017

Veda o hlúposti preukázala, že hustota hlupákov je rovnaká medzi členmi vlády ako medzi pravidelnými návštevníkmi krčiem nižších cenových skupín. Tvrdí český lekár a propagátor vedy, viac »

Keď zaútočí Hlas podobný Ficovi na Brusel, aby doniesol Slovákom kvalitné potraviny aké majú Nemci, treba dobiť viac.

20.07.2017

Hneď z kraja treba tým zloduchom v Bruseli povedať, že žiadne „čierne opice“, ako im familiárne hovoria voliči Smer-SD a Kotlebu, žiadne kvóty utečencov, lebo je to vec strategická na ceste viac »

Žatevný pornoherec Fico „oslavuje“ Deklaráciu zvrchovanosti v štáte, kde Kaliňáková polícia masakruje Deti a Žigová manželka lesy.

17.07.2017

V štáte, kde sa nanovo, napriek skúsenosti z červených kaukliarov moci v desivosti prežitých štyroch desiatok rokov, pripomínajú slová velikána politiky, Winstona Churchila – „Komunizmus viac »

Viktor Orbán

Orbán: Integrácia zlyhá. Moslimovia sa považujú za silnejších, než sú kresťania

22.07.2017 14:11

Podpora migrácie nie je odpoveďou na ekonomické problémy, povedal maďarský konzervatívny premiér Viktor Orbán.

Viktor Orbán, prejav

Inkvizícia EÚ namierená proti Poľsku nikdy nemôže uspieť, tvrdí Orbán

22.07.2017 13:35

Maďarsko použije všetky právne prostriedky, aby v Európskej únii preukázalo solidaritu s Poľskom. Povedal to maďarský premiér Viktor Orbán.

grecko, protest, demonstracia

Zadlžení Gréci sú z najhoršieho vonku

22.07.2017 13:00

Grécku ešte vlani hrozil odchod z eurozóny, no teraz sa podľa mnohých makroekonomických ukazovateľov pomaly dostáva z najhoršieho.

grécko, kos, zemetrasenie, pláž, ľudia na pláži,

Ľudia na Kose spali druhú noc pod holým nebom, báli sa ďalších otrasov

22.07.2017 12:16

Stovky dovolenkárov na gréckom ostrove Kos, ktorý postihlo zemetrasenie, spali už druhú noc za sebou pod holým nebom v obavách pred ďalším zemetrasením.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 977
Celková čítanosť: 5461873x
Priemerná čítanosť článkov: 5590x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy