Založ si blog

Fico priznáva vlastnú neschopnosť. Po 26 rokoch v politike. “Chyba je, že nie sme schopní verejnosti povedať, v čom je EÚ jedinečná“.

Tak šepkám, súdruh predseda strany Smer-SD, ktorú, ex lege, mal spolužiak, generálny prokurátor, zrušiť podaním na Najvyšší súd už dávno. Lebo je tu veľa fanatizmu a málo statočnosti. Lebo chýba zodpovednosť so schopnosťami riešiť problémy zložitosti sveta súčasníka. Lebo je to, v záverečnej fáza fanatizmu, príprava na útek pred tmou vyjadrenou predsedom vlády pred pár dňami :

„Sme v pasci“ !

Nikto lepšie  nedokázal pomenovať mŕtvolnosť vlády F3, ako výsledok paktu osobných výhod oligarchov, Világi & Výboh.

Druhou stranou mince je človek, jeho záujem po kvalite života.

Vy, súdruh predseda Smer-SD, ste naozaj v pasci. V klepci bez núdzového východu, lebo od začiatku tu nebola prítomná schopnosť iba tárajstvo vajatajúce medzi svetom insitným a bludmi vyvolávajúcimi spomienkový optimizmus.

Akými veľkými názorovými kotrmelcami musí prejsť človek – predseda Smer-SD – keď na začiatku „sedeli holé zadky“ predstierajúce  záujem o hodnotový svet kultúry západu a na samom konci je to neschopnosť a nezodpovednosť. Voči ľuďom Slovenska.

Prekročte prah nezodpovednosti a povedzte občanom.

Treba skúsiť povedať verejnosti o štyroch jedinečnostiach Európskej únie a občania Slovenska padnú do mdlôb. Od smiechu.

Od smiechu pri konfrontácií s realitou Slovenska a jej obrazu lumenpolitikou.

Takže jedinečnosti sú :

  1. Politika musí byť integrálnou súčasťou ľudskej Slobody. Pre boľševika je to červené súkno.
  2. Vláda zákona. Pre boľševika neprekonateľný nepísaný zákon platný na Slovensku s názvom – Ex lege Váhostav, Ex lege Baštrnák. Etc.
  3. Rešpektovanie a dodržiavanie princípov Demokracie. Nie tej komunistickej, nie tej vo fáze strany demokratickej ľavice, ba ani tej „sociálno-demokratickej“.
  4. Zdravé peniaze. Štvrtý bod začne riešiť verejná mienka do roku 2018. Teda v období, kedy Slovensko zasiahne povestná iskra vriacej verejnosti.

Aké jednoduché, že predseda Smer-SD.

No pre komunistu, eštebákov, pre komunistické parazity etablované v Smer-SD, nesmierne komplikované.

„Kameň, ktorý zavrhli pokračovatelia staviteľov EU na začiatku, sa stal kameňom uhoľným“ ! Žalm 118:22.

Fakt je pravdou, že komunista ide na začiatku 21.storočia predsedať EÚ ? !

PS:

“Chyba je, že nie sme schopní verejnosti povedať, v čom je EÚ jedinečná.

http://hnonline.sk/svet/824440-premier-zda-sa-ze-europska-unia-sa-do-seba-zamilovala

 

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

Mexiko, zemetrasenie,

VIDEO: Zemetrasenie v Mexiku strhávalo domy. Vyžiadalo si najmenej 50 obetí

19.09.2017 22:38

Zemetrasenie udrelo presne v deň, keď si krajina pripomínala ničivé zemetrasenie s magnitúdou 8,1, ktoré v roku 1985 pripravilo o život minimálne päťtisíc ľudí.

Nemecko, diaľnica, mýto, auto, autá, diaľnice

Vo Frankfurte našli bombu z vojny, zatvoria letisko aj diaľnicu

19.09.2017 21:54

Nevybuchnutú bombu našli robotníci pri výkopových prácach spojených s výstavbou novej podzemnej dráhy vedúcej na letisko.

hrivna, Ukrajina, Kyjev

Ukrajina oznámila návrat na medzinárodné finančné trhy

19.09.2017 21:41

Ukrajina plánuje budúci pondelok vydať dlhopisy s 15-ročnou splatnosťou s ročným úrokom 7,375 percenta.

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643453x
Priemerná čítanosť článkov: 5638x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy