Založ si blog

Miliardár Paška a marxisticky bludár Bláha začali boj so slovenskou chudobou.

Ako som sa vám pokúšal vysvetliť, národ je za, všetci sú za, ale každý jeden jednotlivec je proti.

Tieto slová sú z roku 1972. Zo začiatku obdobia normalizácie, kedy komunistickí kolaboranti Československa spontánne prijali rolu špinavcov na nečistú robotu pre Kremeľ. Napísal ju Ladislav Mňačko v knihe “Súdruh Munchhausen”.

“Sociálna demokracia vždy bojovala proti nerovnosti” !

Tieto slová sú zo včerajška, kedy komunistickí zbohatlícki kolaboranti od predsedu Smer-SD, spontánne prijali potupnu rolu tchorov politiky na prospech oligarchie Slovenska. Napísal ju miliardár Pavol Paška.

Ten košický miliardár, ktorý nemá nič spoločné s nákupmi CT-čiek, liekov či zdravotníckeho materiálu a o úrovni slovenského zdravotníctva ani len nechyroval napriek faktom, že kauzu ministra Zajaca s názvom Veriteľ skartoval minister Počiatek, lebo to boli aj firmy Pavla Pašku, ktoré si do štátnych stámiliónov “oddlžovania”, načreli veľkou lyžicou.

Včera Smer-SD vydal “Programové tézy” boja s chudobou. Niektoré reprízy ohlupovania sú fakt primitívne.

Po volebnom výprasku Smer-Tretia cesta v roku 2002 prichádza obdobie nervózne pobehavajúceho Fica. Od brán Slovnaftu a cien energií až po nákupný košík s vysokou DPH potravín.

V novembri 2005 vydáva Smer-SD  „Volebný program“ , na roky 2006-2010. Citujem:

„Solidarita medzigeneračná, solidarita medzi bohatými a chudobnými a solidarita medzi zaostávajúcimi a vyspelými regiónmi je kľúčom k spoločnosti s dôstojnou kvalitou života čo najširších vrstiev obyvateľstva“.

Po jeho dvoch vládach, po jeho vládnutí 11 rokov, sa oblúkom vracia späť, aby oživil svoje klamstvá a pohŕdanie chudobou regiónov Slovenska.

„Boj“ Róberta Fica s chudobou má iba dva základne modely zbohatnutia v konfrontácií s výsmechom o  „neustálom zvyšovaní“ minimálnej mzdy.

Model prvý, model sociálno-demokratický :

Autor “Programových téz” roku 2016, miliardár Paška, zanechal občanom na zaplatenie dlh jeho firmy Arcen, s.r.o. vo výške 114 729 727 korún. V štátnej banke. Takmer tri roky pred dlžobou, ktorú za neho zaplatili občania, si začal užívať výsady inštitútu zakaladajúcich členov Smer-SD. Na pozícií podpredsedu.

Paška dodnes priznáva morálnu zodpovednosť. Človek Paška a jeho zodpovednosť v karikatúre „morálky“ kreslených hrubých čiar pri striedaní moci vo svete Róberta Fica. „Na morálku sa nás nepýtajte, nás sa to netýka“ !

Minifirma Territorio má zisk za rok 2015 300 miliónov eur, z ktorého na Slovensku dane neplatí. Vlastník? Neznámy.

Počet zamestnancov – nula. Činnosť – nulová.

Zisk bratislavskej spoločnosti vo výške 300 miliónov eur je vyvezený zo Slovenska do daňových rajov. Bez daní či odvodov.

Zbohatnutia malého Laciho, „nášho človeka“ Baštrnáka ani netreba bližšie rozoberať.

Model druhý, model „vlastenecký“, dnes prefarbený na model pána Otomtom :

Lesostav Danker a.s. Jeho základné imanie – 61 409 000 Sk.

Predstavenstvo bolo rodinné. Otec, Ondrej Danko, jeho syn Andrej Danko a jeho manželka Silvia Žiaková. V dozornej rade mali kontrolu v rukách Júlia Danková rod. Görgeiová ,matka Andreja Danka a Lenka Danková, sestra Andreja Danka.

Aj privatizačné dobrodružstvo rodiny Dankovcov skončilo rovnako, ako takmer všetko z čias čiernej diery Vladimíra Mečiara a jeho „kapitálotvornej skupiny“.

Rozkradnutím, neplatením odvodov a daní, výpoveďami, doposiaľ nevyplatenými mzdami a konkurzom.

Dva týždne pred Vianocami 2010 spoločnosť zanikla – ex offo. Neviete, čo to znamená ? Všetko sa udialo podľa zákona. Zo zákona, so základným imaním 2 038 405 eur.

Nedoplatok iba v Sociálnej poisťovni vo výške 181 236 eur.

Každá bájka, hlavne od „socialistov“, má svoje mravné ponaučenie.

Včerajšia, od miliardára Pavla Pašku a marxistického šialenca Bláhu má až tri :

Nezaťažuj sa myšlienkami o chudobe, lebo si ju privolávaš. Vymýšľaj nové a nové „Programové tézy“ boja s chudobou, lebo to je cesta k miliardám.

V prípade, že morálka ti bráni klamať občanov, staň sa poslancom parlamentu za Smer-SD, ako marxistický šialenec Bláha, lebo aj takých 5 000 eur mesačne nie je na zahodenie.

A ak patríš do tretieho „sociálneho koša“ predsedu Smer-SD, koša biednych, nezúfaj.

Do roku 2020 ti Róbert Fico ponúka perspektívu zvýšenia minimálnej mzdy na úroveň 500 eur !

Príde čas, kedy média dostanú obrovské množstvo utajovaných informácií o porušeniach zákona Robertom Ficom.

20.09.2017

Najlepší minister vnútra Kaliňák by mal niekde nájsť odvahu, zatknúť Róberta Fica a odovzdať ho kamarátovi, generálnemu prokurátorovi. Útok na prezidenta republiky začal 30 marca 2014 viac »

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

trump, lavrov, usa

Lavrovovi sa Trumpov prejav páčil, hnevá sa skôr na Obamu

20.09.2017 22:59

Šéf ruskej diplomacie vidí v Trumpovej administratíve "zodpovedných ľudí".

Katalánsko, Artur Mas

V Katalánsku sa zatýkalo, na protest demonštrujú tisíce ľudí

20.09.2017 22:19

Polícia sa snaží zabrániť výtržnostiam.

donald trump

Trump sa už vo veci dohody s Iránom rozhodol, ale nechce povedať ako

20.09.2017 20:33

Trump už v stredu dohodu s Iránom označil za hanbu Spojených štátov a jednu z najhorších medzinárodných zmlúv, aké boli kedy uzatvorené.

Merkelová

Na nemecké voľby nikto neútočí, podľa ministra vnútra to možno ešte len príde

20.09.2017 19:41

Nevidíme, že by Putin zasahoval do nemeckej predvolebnej kampane, čuduje sa minister vnútra de Maiziére.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,002
Celková čítanosť: 5649268x
Priemerná čítanosť článkov: 5638x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy