Založ si blog

Monika Beňová nevidí v Smer-SD Ficovho nástupcu, ja áno, volá sa súdruh Zánik.

Pes. Nie je pes, ako PES.

Stretnúť vychudnutého a vyhladovaného socialistu by bol obraz šeredný. Nemravný a nepoctivý, lebo čo iné, ako bohatý a vypasený socialista s chuťou na „mladé mäsko“ môže byť odstrašujúcejším príkladom. Pre iných, vychudnutých. Neregistrovaných v PES svorke.

Veď práve socialista už sto rokov vyučuje ostatných, že je to socializmus, ktorý oslobodzuje od ohavnej povinnosti žiť pre iných.

Tristné, koľko sebaobetovania, aký rozmer sebatrýznenia, koľko „ľudskosti“ človek odčíta z tvári loviacej PES svorky obetujúcej sa pre blaho celku. Hladného.

Najznámejšia Monika i Boris volajú po morálke svorky socialistov, PES-ov s búdou na Súmračnej.

Už som toho v živote videl veľa, no kampaň mäsiarov, ktorí v predajniach mäsa na veľkoplošnej obrazovke púšťajú kupujúcim obraz zabíjania zvierat z bitúnkov pre bruchá ľudí vo viere zvýšenia predajnosti, ešte nie.

Zato som dnes ráno videl video s vychudnutým, zbedačeným psom, no s iskrou v oku a túžbou žiť. Aj komentáre pod ním, od ľudí. Zahanbujúce, odsudzujúce s nemými výčitkami, ako oči psa.

Neodznela jediná otázka. Kde sa stratil súcit so sebou samým v zajatí obrazu „vychudnutého“ a zbedačeného človeka podsúvajúceho svoj „hodnotový svet“ ? Toho, čo miluje pohľad na vypasených PES-ov ? Iba tak, v záujme revolučného nadšenia, so spomienkovým optimizmom.

Svorka, nedávno podoprená darebákom, čo si hovorí „vlastenec“ i naturálnym „charakterom“ deravým, ako riečica, systematický plieni posledné zvyšky. Za podpory jedného milióna. Iba na Slovensku sa aj matematika prispôsobuje a tri milióny protestujúcich je ochotná  označiť symbolom pre číslo menšie.

Ticho je prezident, ticho je tretí sektor, ticho sú mienkotvorní čo čaro janičiarov ich nedoviedlo k prebehnutiu. Ako keby pristali na novú hudobnú tradíciu blížiacu sa k „zvykom“ nákupných centier. Hrať si Tichú noc celé funkčné obdobie, lebo ono obdarováva. Zabúdajúcim svedomím i vedomím.

Hluční sú jedine poniektorí žurnalisti i „prieskumné agentúry“, aby nanovo, ako velí tradícia, udržali vyznávačov Hranatej hlavy v revolučnom nadšení. A chrlia percentá i „obľúbenosť“ s „dôveryhodnosťou“, lebo také je zadanie.

Svojho času zmietli model, čo bol funkčný a „porodili Gorilu so znalosťou jej hodnoty. Paškvilu. Za tónov zahanbujúcej rabskej žurnalistiky a peňazí socialistov, aby slávnostne doviedli do spoločnosti súdruhov od Ničoty.

Natlačili do hláv obraz Gazdu, čo div že netvrdil o výnimočnom dare. Oboch rúk pravých, aby skončil v ľavých rukách politických banditov.

Tradícia modernej slovenskej „žurnalistiky nepustí. Po Gazdovi prichádza obraz vlasteneckého lesníka, obraz, kde Otomtoma pretierajú na víziu budúceho premiéra.

Vraj nešťastie chodí vo dvojici. Pre tých, čo ho milujú až po hrob.

My máme doma psa i mačku. Štvornohých. Psa pre radosť, čo rozdáva. Kúpeného. Mačku, čo jedného dňa prišla spôsobom, akým chodí slovoda na Slovensko, lebo z ríše zvierat je jediná, ktorú nemožno zotročiť. Jediná, kde jej Sloboda stojí vyššie, ako bohatosť stravy v miske. Oba tvory spája jedno spoločné.

Nemajú rady reklamný spot o Bitúnku. Z búdy PES-ov, kde búda sa vybrala hľadať morálku.

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

Mexiko, zemetrasenie,

VIDEO: Zemetrasenie v Mexiku strhávalo domy. Vyžiadalo si najmenej 50 obetí

19.09.2017 22:38

Zemetrasenie udrelo presne v deň, keď si krajina pripomínala ničivé zemetrasenie s magnitúdou 8,1, ktoré v roku 1985 pripravilo o život minimálne päťtisíc ľudí.

Nemecko, diaľnica, mýto, auto, autá, diaľnice

Vo Frankfurte našli bombu z vojny, zatvoria letisko aj diaľnicu

19.09.2017 21:54

Nevybuchnutú bombu našli robotníci pri výkopových prácach spojených s výstavbou novej podzemnej dráhy vedúcej na letisko.

hrivna, Ukrajina, Kyjev

Ukrajina oznámila návrat na medzinárodné finančné trhy

19.09.2017 21:41

Ukrajina plánuje budúci pondelok vydať dlhopisy s 15-ročnou splatnosťou s ročným úrokom 7,375 percenta.

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643463x
Priemerná čítanosť článkov: 5638x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy