Založ si blog

Monika Beňová nevidí v Smer-SD Ficovho nástupcu, ja áno, volá sa súdruh Zánik.

Pes. Nie je pes, ako PES.

Stretnúť vychudnutého a vyhladovaného socialistu by bol obraz šeredný. Nemravný a nepoctivý, lebo čo iné, ako bohatý a vypasený socialista s chuťou na „mladé mäsko“ môže byť odstrašujúcejším príkladom. Pre iných, vychudnutých. Neregistrovaných v PES svorke.

Veď práve socialista už sto rokov vyučuje ostatných, že je to socializmus, ktorý oslobodzuje od ohavnej povinnosti žiť pre iných.

Tristné, koľko sebaobetovania, aký rozmer sebatrýznenia, koľko „ľudskosti“ človek odčíta z tvári loviacej PES svorky obetujúcej sa pre blaho celku. Hladného.

Najznámejšia Monika i Boris volajú po morálke svorky socialistov, PES-ov s búdou na Súmračnej.

Už som toho v živote videl veľa, no kampaň mäsiarov, ktorí v predajniach mäsa na veľkoplošnej obrazovke púšťajú kupujúcim obraz zabíjania zvierat z bitúnkov pre bruchá ľudí vo viere zvýšenia predajnosti, ešte nie.

Zato som dnes ráno videl video s vychudnutým, zbedačeným psom, no s iskrou v oku a túžbou žiť. Aj komentáre pod ním, od ľudí. Zahanbujúce, odsudzujúce s nemými výčitkami, ako oči psa.

Neodznela jediná otázka. Kde sa stratil súcit so sebou samým v zajatí obrazu „vychudnutého“ a zbedačeného človeka podsúvajúceho svoj „hodnotový svet“ ? Toho, čo miluje pohľad na vypasených PES-ov ? Iba tak, v záujme revolučného nadšenia, so spomienkovým optimizmom.

Svorka, nedávno podoprená darebákom, čo si hovorí „vlastenec“ i naturálnym „charakterom“ deravým, ako riečica, systematický plieni posledné zvyšky. Za podpory jedného milióna. Iba na Slovensku sa aj matematika prispôsobuje a tri milióny protestujúcich je ochotná  označiť symbolom pre číslo menšie.

Ticho je prezident, ticho je tretí sektor, ticho sú mienkotvorní čo čaro janičiarov ich nedoviedlo k prebehnutiu. Ako keby pristali na novú hudobnú tradíciu blížiacu sa k „zvykom“ nákupných centier. Hrať si Tichú noc celé funkčné obdobie, lebo ono obdarováva. Zabúdajúcim svedomím i vedomím.

Hluční sú jedine poniektorí žurnalisti i „prieskumné agentúry“, aby nanovo, ako velí tradícia, udržali vyznávačov Hranatej hlavy v revolučnom nadšení. A chrlia percentá i „obľúbenosť“ s „dôveryhodnosťou“, lebo také je zadanie.

Svojho času zmietli model, čo bol funkčný a „porodili Gorilu so znalosťou jej hodnoty. Paškvilu. Za tónov zahanbujúcej rabskej žurnalistiky a peňazí socialistov, aby slávnostne doviedli do spoločnosti súdruhov od Ničoty.

Natlačili do hláv obraz Gazdu, čo div že netvrdil o výnimočnom dare. Oboch rúk pravých, aby skončil v ľavých rukách politických banditov.

Tradícia modernej slovenskej „žurnalistiky nepustí. Po Gazdovi prichádza obraz vlasteneckého lesníka, obraz, kde Otomtoma pretierajú na víziu budúceho premiéra.

Vraj nešťastie chodí vo dvojici. Pre tých, čo ho milujú až po hrob.

My máme doma psa i mačku. Štvornohých. Psa pre radosť, čo rozdáva. Kúpeného. Mačku, čo jedného dňa prišla spôsobom, akým chodí slovoda na Slovensko, lebo z ríše zvierat je jediná, ktorú nemožno zotročiť. Jediná, kde jej Sloboda stojí vyššie, ako bohatosť stravy v miske. Oba tvory spája jedno spoločné.

Nemajú rady reklamný spot o Bitúnku. Z búdy PES-ov, kde búda sa vybrala hľadať morálku.

Poslanec parlamentu za Smer-SD, Ľuboš Bláha, zaútočil na Úrad vlády s cieľom zastreliť zradcu Róberta Fica.

19.11.2017

"Áno, popravovali sme, popravujeme a budeme popravovať!" ("Sí, hemos fusilado, fusilamos y seguiremos fusilando!") Vypisoval poslanec Smer-SD na kapitalistickej sociálnej sieti na obranu tých, čo viac »

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur.

17.11.2017

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur. Na 7 593 eur na každého človeka žijúceho na Slovensku. To je DLH, ktorý si vytrovil za 11 rokov v pozícií, kedy oligarchovia viac »

Andrejovi Dankovi – Slovensko nie je Lesostav Revúca, aby ho priviedol do ruín a dlžôb, ako jeho otec.

16.11.2017

Slovensko a jeho občania – okrem darebákov eštebákov a komunistov registrovaných v SNS – odmietajú osud Lesostavu Revúca. Privatizácie na barbarský spôsob otca Andreja Danka. Privatizácie, viac »

cukrovka, pacient, doktor, vyšetrenie, ordinácia

Lekári môžu obísť Druckera: Zámer rozšíriť ordinačné hodiny nemusí vyjsť

21.11.2017 07:00

Po novom by v ambulanciách lekári mali odpracovať minimálne sedem hodín každý deň, teda 35 hodín za týždeň.

Bialowiežský prales, Poľsko

Poľsku hrozí za výrub v pralese pokuta 100 000 eur denne

20.11.2017 22:05

Poľsko musí okamžite prestať rúbať v chránenom Bialowiežskom pralese, alebo zaplatí každý deň pokutu 100 000 eur. Rozhodol o tom súdny dvor Európskej únie.

bitcoin, mena, platidlo

Hodnota bitcoinu prekročila hranicu 8-tisíc dolárov

20.11.2017 21:34

Digitálna mena bitcoin pokračuje v raste na nové rekordy a prvýkrát prekonala 8000 dolárov.

trump

Trump: USA opäť zaradí KĽDR na zoznam podporovateľov terorizmu

20.11.2017 20:27, aktualizované: 22:07

Spojené štáty opäť začlení KĽDR na zoznam krajín podporujúcich terorizmus. V pondelok to podľa agentúry Reuters oznámil americký prezident Donald Trump.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,043
Celková čítanosť: 5817741x
Priemerná čítanosť článkov: 5578x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy