Založ si blog

Ficov Smer-SD je mdlého rozumu. Chorobopis od marxistu Blahu zo zlikvidovaných „Programových téz“ !

V téze 1.  posledného bodu v záverečnej vete píše :

“Sme alternatívou zdravého rozumu” !

Mnohým trvá dlho, kým sa im hmla rozostúpi a oni nájdu pravdu.

Marxista Ľuboš Blaha spotreboval dve desaťročia na ceste k poznaniu, čo je polovica z času vlády jeho dedov „vedeckých komunistov“ od Husáka.

S rovnakou pointou – ďalej už to nejde.

Tak sa to súdruhovi precedovi Ficovi, začína rozpadávať ten jeho neslávne neprávny štát.

Desať miliónov korún bolo obetovaných manželke Svetlanke, ktorá mu mala  štúdiou o vymožiteľnosti práva, ukázať východ z právneho suterénu. Márne.

Nepreberné množstvo „štúdií“, „prognóz“ i „posudkov“ za stovky miliónov, ktorých prínos bol iba na strane fakturujúceho, by vystačil na dvojnásobné platy pre učiteľov na dlhé obdobie. Nestačí pre generálneho a špeciálneho prokurátora, aby začali konať. Zo zákona a povinnosti. Napríklad sfalšovanou analýzou Ľubomíra Vážneho v kontexte PPP projektov.

Výsledkom sú stámilióny exportované na Belize a doma zostalo povestné nič pompézne servírované menu pre jasajúcich na oslavách MDŽ.

Niet div, že v tak kritickej situácií, bol povolaný mocou s mdlým rozumom špecialista na upratovanie. Pavol Pavlis, ktorý z postu ministra hospodárstva vlády F2 odchádzal v „mene politickej kultúry“, čo v prekladovom slovníku ficovcov znamená klientelizmus. Povolený, lebo šlo o rodinu. Za necelý miliónik na upratovanie švagrovou firmou.

Keď sa tak pozerám na Úrad pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo s novovymenovaným expertom na upratovanie Pavlisom, počujem Fedora Gála v čase, kedy ešte veril Novembru.

Mám iba tri veci, hovorieval.

Vec prvá. Stav Ficom znormalizovaná spoločnosť vykazuje tie isté parametre výbušnosti verejnej mienky ako na Husákovom konci, kde sa už iba čaká na tú povestnú iskru. Aj tu iskriť bude komunista.

Vec druhá. Metrológia v obore verejných financií je rozpoltená. Kým na jednej strane je nemalý počet ľudí vedených kamarátom z vnútra pod kódovým znakom nedotknuteľnosti – „to je náš človek“ – váľajúcich sa v blahobyte, na strane druhej dnes ešte poslušne platiace množstvo daňových poplatníkov s pravidelne zvyšujúcim sa daňovým a odvodovým svetom socialistov.

Vec Tretia, strategická. Skúšobníctvo. Jeho „metodiku“ napísal včera ten, pre ktorého, ako vraví hviezda verejnej mienky a slovenských lesov, Andrej Danko, už dávno nadišla chvíľa „psej povinnosti“. Odísť z politiky. Róbert Kaliňák.

Nebol to nikto iný, ako on, ktorý popri zmetenej a nekonformnej Žitňanskej, vystavil certifikát socialistickej morálky dvom.

Procházkovi, ktorý sa pokúsi o export metód, foriem a úbohosti harabínovskej justície na medzinárodnú scénu.

Pavlisovi, ktorý je na rovnakej vlne pohŕdania občanmi, ako jeho  navrhovateľ. Róbert Fico. Tiež sa ho netreba pýtať na morálku, lebo ani jeho sa to nedotýka a čistiace prostriedky z úvodného estrádneho účinkovania dua, Beňová & Fico, sa minuli.

Tu by špagety western s Ficovým Smer-SD mdlého rozumu mal končiť. Pointa sa dnes zakráda Košicami a jeho Mestským parkom.

Časť koaličných poslancov je viac ako ochotná zahlasovať za odvolanie dvoch vysokých úradníkov nominovaných Smer-SD.

Ministra Žigu a špeciálneho prokurátora Kováčika.

Pri špeciálnom Kováčikovi bola hra spustená predvčerom v podobe podnetu policajtov NAKA adresovaného generálnemu kamarátovi, rozumej prokurátorovi. Dôvodov na jeho odvolanie je nepreberné množstvo.

Po ďalšej „prírodnej katastrofe“ so špecializáciou – Holorub ministra Žigu- zostalo toľko „stôp“ na ministerstve životného prostredia, ktoré viedol v období účinnosti článku štyri F2, že aj povestný slepý Norbert by ich uvidel.

Takže pointa.

Súboj Titanov z prostredia mdlého rozumu – Smer-SD – súboj Kaliňák verzus Paška sa dostal do tretieho záverečného kola.

Minulotýždňové informácie priamo z Košíc vypovedajú, že duelant Pavol Paška je v tomto zápase vysokým favoritom.

Obdobie známe z čias Vladimíra Mečiara – „Našiel som obálku na stole“ – sa po takmer dvadsiatich rokoch vracia.

Sú aj reprízy, na ktoré človek ide rád a s nevídaným nadšením.

 

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

prezident Andrej Kiska dane kampan

Kiska chcel uplatniť vratku DPH v sume 146-tisíc eur

19.09.2017 19:34

O takmer 150–tisíc eur chcela prezidentova firma obrať štát pri dani z pridanej hodnoty.

taliansko, migranti, migrant

Francúzska polícia núti stovky imigrantov opustiť provizórny tábor

19.09.2017 18:46

Do provizórneho tábora neďaleko Lamanšského prielivu prichádzajú utečenci s nádejou, že sa im podarí dostať do Veľkej Británie.

viktor orbán, orbán, maďarsko,

EÚ kontrolovala železnice medzi dvomi dedinami. V jednej má Orbán dom, v druhej sa narodil

19.09.2017 17:44

Železničná trať má celkovo len tri zastávky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643057x
Priemerná čítanosť článkov: 5637x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy