Založ si blog

Ficov Smer-SD je mdlého rozumu. Chorobopis od marxistu Blahu zo zlikvidovaných „Programových téz“ !

V téze 1.  posledného bodu v záverečnej vete píše :

“Sme alternatívou zdravého rozumu” !

Mnohým trvá dlho, kým sa im hmla rozostúpi a oni nájdu pravdu.

Marxista Ľuboš Blaha spotreboval dve desaťročia na ceste k poznaniu, čo je polovica z času vlády jeho dedov „vedeckých komunistov“ od Husáka.

S rovnakou pointou – ďalej už to nejde.

Tak sa to súdruhovi precedovi Ficovi, začína rozpadávať ten jeho neslávne neprávny štát.

Desať miliónov korún bolo obetovaných manželke Svetlanke, ktorá mu mala  štúdiou o vymožiteľnosti práva, ukázať východ z právneho suterénu. Márne.

Nepreberné množstvo „štúdií“, „prognóz“ i „posudkov“ za stovky miliónov, ktorých prínos bol iba na strane fakturujúceho, by vystačil na dvojnásobné platy pre učiteľov na dlhé obdobie. Nestačí pre generálneho a špeciálneho prokurátora, aby začali konať. Zo zákona a povinnosti. Napríklad sfalšovanou analýzou Ľubomíra Vážneho v kontexte PPP projektov.

Výsledkom sú stámilióny exportované na Belize a doma zostalo povestné nič pompézne servírované menu pre jasajúcich na oslavách MDŽ.

Niet div, že v tak kritickej situácií, bol povolaný mocou s mdlým rozumom špecialista na upratovanie. Pavol Pavlis, ktorý z postu ministra hospodárstva vlády F2 odchádzal v „mene politickej kultúry“, čo v prekladovom slovníku ficovcov znamená klientelizmus. Povolený, lebo šlo o rodinu. Za necelý miliónik na upratovanie švagrovou firmou.

Keď sa tak pozerám na Úrad pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo s novovymenovaným expertom na upratovanie Pavlisom, počujem Fedora Gála v čase, kedy ešte veril Novembru.

Mám iba tri veci, hovorieval.

Vec prvá. Stav Ficom znormalizovaná spoločnosť vykazuje tie isté parametre výbušnosti verejnej mienky ako na Husákovom konci, kde sa už iba čaká na tú povestnú iskru. Aj tu iskriť bude komunista.

Vec druhá. Metrológia v obore verejných financií je rozpoltená. Kým na jednej strane je nemalý počet ľudí vedených kamarátom z vnútra pod kódovým znakom nedotknuteľnosti – „to je náš človek“ – váľajúcich sa v blahobyte, na strane druhej dnes ešte poslušne platiace množstvo daňových poplatníkov s pravidelne zvyšujúcim sa daňovým a odvodovým svetom socialistov.

Vec Tretia, strategická. Skúšobníctvo. Jeho „metodiku“ napísal včera ten, pre ktorého, ako vraví hviezda verejnej mienky a slovenských lesov, Andrej Danko, už dávno nadišla chvíľa „psej povinnosti“. Odísť z politiky. Róbert Kaliňák.

Nebol to nikto iný, ako on, ktorý popri zmetenej a nekonformnej Žitňanskej, vystavil certifikát socialistickej morálky dvom.

Procházkovi, ktorý sa pokúsi o export metód, foriem a úbohosti harabínovskej justície na medzinárodnú scénu.

Pavlisovi, ktorý je na rovnakej vlne pohŕdania občanmi, ako jeho  navrhovateľ. Róbert Fico. Tiež sa ho netreba pýtať na morálku, lebo ani jeho sa to nedotýka a čistiace prostriedky z úvodného estrádneho účinkovania dua, Beňová & Fico, sa minuli.

Tu by špagety western s Ficovým Smer-SD mdlého rozumu mal končiť. Pointa sa dnes zakráda Košicami a jeho Mestským parkom.

Časť koaličných poslancov je viac ako ochotná zahlasovať za odvolanie dvoch vysokých úradníkov nominovaných Smer-SD.

Ministra Žigu a špeciálneho prokurátora Kováčika.

Pri špeciálnom Kováčikovi bola hra spustená predvčerom v podobe podnetu policajtov NAKA adresovaného generálnemu kamarátovi, rozumej prokurátorovi. Dôvodov na jeho odvolanie je nepreberné množstvo.

Po ďalšej „prírodnej katastrofe“ so špecializáciou – Holorub ministra Žigu- zostalo toľko „stôp“ na ministerstve životného prostredia, ktoré viedol v období účinnosti článku štyri F2, že aj povestný slepý Norbert by ich uvidel.

Takže pointa.

Súboj Titanov z prostredia mdlého rozumu – Smer-SD – súboj Kaliňák verzus Paška sa dostal do tretieho záverečného kola.

Minulotýždňové informácie priamo z Košíc vypovedajú, že duelant Pavol Paška je v tomto zápase vysokým favoritom.

Obdobie známe z čias Vladimíra Mečiara – „Našiel som obálku na stole“ – sa po takmer dvadsiatich rokoch vracia.

Sú aj reprízy, na ktoré človek ide rád a s nevídaným nadšením.

 

Poslanec parlamentu za Smer-SD, Ľuboš Bláha, zaútočil na Úrad vlády s cieľom zastreliť zradcu Róberta Fica.

19.11.2017

"Áno, popravovali sme, popravujeme a budeme popravovať!" ("Sí, hemos fusilado, fusilamos y seguiremos fusilando!") Vypisoval poslanec Smer-SD na kapitalistickej sociálnej sieti na obranu tých, čo viac »

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur.

17.11.2017

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur. Na 7 593 eur na každého človeka žijúceho na Slovensku. To je DLH, ktorý si vytrovil za 11 rokov v pozícií, kedy oligarchovia viac »

Andrejovi Dankovi – Slovensko nie je Lesostav Revúca, aby ho priviedol do ruín a dlžôb, ako jeho otec.

16.11.2017

Slovensko a jeho občania – okrem darebákov eštebákov a komunistov registrovaných v SNS – odmietajú osud Lesostavu Revúca. Privatizácie na barbarský spôsob otca Andreja Danka. Privatizácie, viac »

cukrovka, pacient, doktor, vyšetrenie, ordinácia

Lekári môžu obísť Druckera: Zámer rozšíriť ordinačné hodiny nemusí vyjsť

21.11.2017 07:00

Po novom by v ambulanciách lekári mali odpracovať minimálne sedem hodín každý deň, teda 35 hodín za týždeň.

Bialowiežský prales, Poľsko

Poľsku hrozí za výrub v pralese pokuta 100 000 eur denne

20.11.2017 22:05

Poľsko musí okamžite prestať rúbať v chránenom Bialowiežskom pralese, alebo zaplatí každý deň pokutu 100 000 eur. Rozhodol o tom súdny dvor Európskej únie.

bitcoin, mena, platidlo

Hodnota bitcoinu prekročila hranicu 8-tisíc dolárov

20.11.2017 21:34

Digitálna mena bitcoin pokračuje v raste na nové rekordy a prvýkrát prekonala 8000 dolárov.

trump

Trump: USA opäť zaradí KĽDR na zoznam podporovateľov terorizmu

20.11.2017 20:27, aktualizované: 22:07

Spojené štáty opäť začlení KĽDR na zoznam krajín podporujúcich terorizmus. V pondelok to podľa agentúry Reuters oznámil americký prezident Donald Trump.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,043
Celková čítanosť: 5817803x
Priemerná čítanosť článkov: 5578x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy