Založ si blog

Ficov Smer-SD je mdlého rozumu. Chorobopis od marxistu Blahu zo zlikvidovaných „Programových téz“ !

V téze 1.  posledného bodu v záverečnej vete píše :

“Sme alternatívou zdravého rozumu” !

Mnohým trvá dlho, kým sa im hmla rozostúpi a oni nájdu pravdu.

Marxista Ľuboš Blaha spotreboval dve desaťročia na ceste k poznaniu, čo je polovica z času vlády jeho dedov „vedeckých komunistov“ od Husáka.

S rovnakou pointou – ďalej už to nejde.

Tak sa to súdruhovi precedovi Ficovi, začína rozpadávať ten jeho neslávne neprávny štát.

Desať miliónov korún bolo obetovaných manželke Svetlanke, ktorá mu mala  štúdiou o vymožiteľnosti práva, ukázať východ z právneho suterénu. Márne.

Nepreberné množstvo „štúdií“, „prognóz“ i „posudkov“ za stovky miliónov, ktorých prínos bol iba na strane fakturujúceho, by vystačil na dvojnásobné platy pre učiteľov na dlhé obdobie. Nestačí pre generálneho a špeciálneho prokurátora, aby začali konať. Zo zákona a povinnosti. Napríklad sfalšovanou analýzou Ľubomíra Vážneho v kontexte PPP projektov.

Výsledkom sú stámilióny exportované na Belize a doma zostalo povestné nič pompézne servírované menu pre jasajúcich na oslavách MDŽ.

Niet div, že v tak kritickej situácií, bol povolaný mocou s mdlým rozumom špecialista na upratovanie. Pavol Pavlis, ktorý z postu ministra hospodárstva vlády F2 odchádzal v „mene politickej kultúry“, čo v prekladovom slovníku ficovcov znamená klientelizmus. Povolený, lebo šlo o rodinu. Za necelý miliónik na upratovanie švagrovou firmou.

Keď sa tak pozerám na Úrad pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo s novovymenovaným expertom na upratovanie Pavlisom, počujem Fedora Gála v čase, kedy ešte veril Novembru.

Mám iba tri veci, hovorieval.

Vec prvá. Stav Ficom znormalizovaná spoločnosť vykazuje tie isté parametre výbušnosti verejnej mienky ako na Husákovom konci, kde sa už iba čaká na tú povestnú iskru. Aj tu iskriť bude komunista.

Vec druhá. Metrológia v obore verejných financií je rozpoltená. Kým na jednej strane je nemalý počet ľudí vedených kamarátom z vnútra pod kódovým znakom nedotknuteľnosti – „to je náš človek“ – váľajúcich sa v blahobyte, na strane druhej dnes ešte poslušne platiace množstvo daňových poplatníkov s pravidelne zvyšujúcim sa daňovým a odvodovým svetom socialistov.

Vec Tretia, strategická. Skúšobníctvo. Jeho „metodiku“ napísal včera ten, pre ktorého, ako vraví hviezda verejnej mienky a slovenských lesov, Andrej Danko, už dávno nadišla chvíľa „psej povinnosti“. Odísť z politiky. Róbert Kaliňák.

Nebol to nikto iný, ako on, ktorý popri zmetenej a nekonformnej Žitňanskej, vystavil certifikát socialistickej morálky dvom.

Procházkovi, ktorý sa pokúsi o export metód, foriem a úbohosti harabínovskej justície na medzinárodnú scénu.

Pavlisovi, ktorý je na rovnakej vlne pohŕdania občanmi, ako jeho  navrhovateľ. Róbert Fico. Tiež sa ho netreba pýtať na morálku, lebo ani jeho sa to nedotýka a čistiace prostriedky z úvodného estrádneho účinkovania dua, Beňová & Fico, sa minuli.

Tu by špagety western s Ficovým Smer-SD mdlého rozumu mal končiť. Pointa sa dnes zakráda Košicami a jeho Mestským parkom.

Časť koaličných poslancov je viac ako ochotná zahlasovať za odvolanie dvoch vysokých úradníkov nominovaných Smer-SD.

Ministra Žigu a špeciálneho prokurátora Kováčika.

Pri špeciálnom Kováčikovi bola hra spustená predvčerom v podobe podnetu policajtov NAKA adresovaného generálnemu kamarátovi, rozumej prokurátorovi. Dôvodov na jeho odvolanie je nepreberné množstvo.

Po ďalšej „prírodnej katastrofe“ so špecializáciou – Holorub ministra Žigu- zostalo toľko „stôp“ na ministerstve životného prostredia, ktoré viedol v období účinnosti článku štyri F2, že aj povestný slepý Norbert by ich uvidel.

Takže pointa.

Súboj Titanov z prostredia mdlého rozumu – Smer-SD – súboj Kaliňák verzus Paška sa dostal do tretieho záverečného kola.

Minulotýždňové informácie priamo z Košíc vypovedajú, že duelant Pavol Paška je v tomto zápase vysokým favoritom.

Obdobie známe z čias Vladimíra Mečiara – „Našiel som obálku na stole“ – sa po takmer dvadsiatich rokoch vracia.

Sú aj reprízy, na ktoré človek ide rád a s nevídaným nadšením.

 

Róbert Fico hovorí, že nie je hlupák a klamár.

21.07.2017

Veda o hlúposti preukázala, že hustota hlupákov je rovnaká medzi členmi vlády ako medzi pravidelnými návštevníkmi krčiem nižších cenových skupín. Tvrdí český lekár a propagátor vedy, viac »

Keď zaútočí Hlas podobný Ficovi na Brusel, aby doniesol Slovákom kvalitné potraviny aké majú Nemci, treba dobiť viac.

20.07.2017

Hneď z kraja treba tým zloduchom v Bruseli povedať, že žiadne „čierne opice“, ako im familiárne hovoria voliči Smer-SD a Kotlebu, žiadne kvóty utečencov, lebo je to vec strategická na ceste viac »

Žatevný pornoherec Fico „oslavuje“ Deklaráciu zvrchovanosti v štáte, kde Kaliňáková polícia masakruje Deti a Žigová manželka lesy.

17.07.2017

V štáte, kde sa nanovo, napriek skúsenosti z červených kaukliarov moci v desivosti prežitých štyroch desiatok rokov, pripomínajú slová velikána politiky, Winstona Churchila – „Komunizmus viac »

Viktor Orbán

Orbán: Integrácia zlyhá. Moslimovia sa považujú za silnejších, než sú kresťania

22.07.2017 14:11

Podpora migrácie nie je odpoveďou na ekonomické problémy, povedal maďarský konzervatívny premiér Viktor Orbán.

Viktor Orbán, prejav

Inkvizícia EÚ namierená proti Poľsku nikdy nemôže uspieť, tvrdí Orbán

22.07.2017 13:35

Maďarsko použije všetky právne prostriedky, aby v Európskej únii preukázalo solidaritu s Poľskom. Povedal to maďarský premiér Viktor Orbán.

grecko, protest, demonstracia

Zadlžení Gréci sú z najhoršieho vonku

22.07.2017 13:00

Grécku ešte vlani hrozil odchod z eurozóny, no teraz sa podľa mnohých makroekonomických ukazovateľov pomaly dostáva z najhoršieho.

grécko, kos, zemetrasenie, pláž, ľudia na pláži,

Ľudia na Kose spali druhú noc pod holým nebom, báli sa ďalších otrasov

22.07.2017 12:16

Stovky dovolenkárov na gréckom ostrove Kos, ktorý postihlo zemetrasenie, spali už druhú noc za sebou pod holým nebom v obavách pred ďalším zemetrasením.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 977
Celková čítanosť: 5461886x
Priemerná čítanosť článkov: 5590x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy