Založ si blog

Lesník z krajinky Otomtomov, Andrej Danko, je národná katastrofa !

“On je tak nehanebne hlúpy. Je to darebák, je to pes, prasa. Trúba, ktorá nič sa nestará. Je to idiot“.

„Som tak rozčúlený, že táto krajina sa dostala do bodu, že ten blázon, sa ocitol tam, kde je“.

Slová adresovala herecká legenda, Robert De Niro, Donalfovi Trumpovi. Servítku si pred ústa nekládol politik Colin Powell a ani Arnold Schvarcenegger.

Na Slovensku, po komédií a výsmechu voličom v podobe ProFiBuDa, Ficovho zlepenca, sú mienkotvorní ľudia ticho. Aj tí bývalí, ktorí kolaborovali k politike Róberta Fica, politike s jediným obsahom. Rabovaním štátu, okrádaním občanov.

Z farmy Lesníka Danka z krajinky Otomtomov.

24.9.2013 odovzdáva lesník Danko agentovi Štb Rimanovi, alias Mariánovi Tkáčovi predsedovi Matice slovenskej text „Popradského memoranda“ !!!

Včera poveril komunista a zlodej, Róbert Fico, doktora komunistických „vied“ RSDr. Vladimíra Faiča, vypracovaním „Programu strany Smer-SD“ na jej konferenciu. Takže marxistického šialenca Bláhu a miliardárskeho kachličkára Pašku vystriedal šéf zboru poradcov komunistu Fica so špecializáciou na vedecký komunizmus !

Vladimír Faič je od roku 1978, teda 38 rokov vydržiavaný peniazmi z daní občanov. Ako „komunistické rodinné striebro“, ktoré sa preslávilo vlastníctvom londýnskej schránkovej firmy s cyperskými riaditeľmi, Prima Print. Tlačiarne, ktorá kedysi patrila SDĽ.

Samozrejme, čo by si komunista počal bez miliónov z podniku kapitalistického.

Včera sa Lesník Danko posťažoval u Kmotríka, že sa so samitom nadrel ako kôň a nikto mu nepoďakoval. Tak to urobím ja, ty slovenská národná katastrofa.

Čo je to Dankové „Popradské memorandum“, v ktorom SNS už „dávno“ žiada úniu o reformu.

V bode prvom Danko žiada EÚ, aby dodržiavala všetky medzinárodné zmluvy uzavreté po dvoch svetových vojnách.

Realita súčasnosti ? Je to práve jeho, oligarchami dosadený šéf Róbert Fico, ktorý  spochybňuje platnosť medzinárodných zmlúv – hospodárskych a bezpečnostných. Čítal niekto , kde by „vlastenec“ Danko protestoval proti Ficovej dvojtvárnosti ? Nie, národná katastrofa čuší.

V bode druhom Popradského memoranda žiada SNS, aby bola zachovaná naša zvrchovanosť a hospodárska sebestačnosť. Vyvstáva otázka, kde vlastne žije Danko. Vychádza mi, že v krajinke Otomtom, pretože denne vláda , ktorej je SNS súčasťou deštruuje to, čoho sa De Štruktor Danko dovoláva v Bruseli.

Bod tri, žiada o rovnocenné postavenie. Ak by „vlastenca“ Danka neotravovalo, bolo by vhodné, keby si konečne prečítal Lisabonskú zmluvu. Tú zmluvu, ktorú Fico a Smer-SD schválil, ako podmienku pádu vlády Ivety Radičovej.

Bod štyri, žiada sprísniť pravidlá na „transparentné nakladanie s prostriedkami únie“. Milujem babrákov a lesník Danko k ním patrí. Denne, deň po dni Smer-SD a SNS a Most-Híd sa zmocnia, miliónov eur. Prostriedkov EÚ na rozvoj Slovenska.

Takže dostali sme sa do bodu, ktoré Robert De Niro, adresoval Donaldovi Trumpovi – „táto krajina sa dostala do bodu, že ten blázon, sa ocitol tam, kde je“.

Bolo by nanajvýš nezodpovedné, Lesník z krajiny Otomtomov, zrušiť reláciu „Aj múdry schybí“.

Premenovať ju treba, lebo na Slovensku, vo vláde, v parlamente, na župách, mestách i dedinách je plno slovenských Donaldov Trumpov.

Premenovať, lebo už v roku 2018 to bude jediný priestor pre Smer-SD, SNS a Most-Híd, kde svojou neschopnosťou, hlúposťou i darebáctvom budú rovnocennými partnermi ľudí z ulice.

„Nebudem pozerať relácie, ktoré stoja 20-tisíc eur a zosmiešňujú slovenský národ. Sú to šialené milióny, ktoré RTVS míňa na relácie a zastane vám pri nich rozum“.

Nezastrájaj sa Lesník z Krajiny Otomtomov, ty tam už dnes účinkuješ.

Kto zastaví šialencov z „My sme les“ a Erika Baláža ?

22.11.2017

Les, je to posledné, čo bude Človeku chýbať vo svete kotlov prikurujúcich planétu. Les, je po Jablku Evy, druhým pokušiteľom sveta nových hriechov. Páchaných na : Hriech na deťoch a starých viac »

Vyrábam ti smútočné parte, komunista. Smútočné oznámenie o politickej smrti Smer-SD.

21.11.2017

Súdruhovia - vyradili ste mi blog ? Fajn, že potvrdzujete strach, ktorý už sa pevne usídlil na pleciach, komunistu i vás. Ak sa nikomu nepodarilo dostať státisíce ľudí na námestia, komunista, viac »

Poslanec parlamentu za Smer-SD, Ľuboš Bláha, zaútočil na Úrad vlády s cieľom zastreliť zradcu Róberta Fica.

19.11.2017

"Áno, popravovali sme, popravujeme a budeme popravovať!" ("Sí, hemos fusilado, fusilamos y seguiremos fusilando!") Vypisoval poslanec Smer-SD na kapitalistickej sociálnej sieti na obranu tých, čo viac »

euro, bankovky, mince, peniaze

Firmy odkazujú vláde: Namiesto zavedenia príplatkov znížte ľuďom dane a odvody

23.11.2017 11:46

Vláda by namiesto zavedenia vyšších príplatkov mala radšej zamestnancom znížiť dane a odvody, tvrdia firmy.

Putin, Vladimir Putin,

’Varovanie pre Putina’, okomentovala ruská tlačová agentúra škandál webu Zvezda

23.11.2017 11:13

Ústredná línia televízneho kanálu Zvezda je podľa autora komentára jasná: Rusko je nadovšetko a západ krajinu ohovára.

06-hore-4x

V Bratislave sa začínajú mestské aj Staromestské vianočné trhy

23.11.2017 11:02

O 17.00 na Hlavnom námestí rozsvietia vianočný stromček. Atmosféru Vianoc zažijú Bratislavčania a návštevníci na každom rohu.

Angela Markelová, summit EÚ

Obrat SPD: Strana nevylučuje spoluprácu s Merkelovou, Schulz ide k prezidentovi

23.11.2017 10:41

V nemeckej sociálnej demokracii (SPD) sa objavujú čoraz častejšie hlasy, aby strana úplne nevylučovala povolebnú spoluprácu s konzervatívnou úniou CDU/CSU.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,045
Celková čítanosť: 5825016x
Priemerná čítanosť článkov: 5574x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy