Založ si blog

Lesník z krajinky Otomtomov, Andrej Danko, je národná katastrofa !

“On je tak nehanebne hlúpy. Je to darebák, je to pes, prasa. Trúba, ktorá nič sa nestará. Je to idiot“.

„Som tak rozčúlený, že táto krajina sa dostala do bodu, že ten blázon, sa ocitol tam, kde je“.

Slová adresovala herecká legenda, Robert De Niro, Donalfovi Trumpovi. Servítku si pred ústa nekládol politik Colin Powell a ani Arnold Schvarcenegger.

Na Slovensku, po komédií a výsmechu voličom v podobe ProFiBuDa, Ficovho zlepenca, sú mienkotvorní ľudia ticho. Aj tí bývalí, ktorí kolaborovali k politike Róberta Fica, politike s jediným obsahom. Rabovaním štátu, okrádaním občanov.

Z farmy Lesníka Danka z krajinky Otomtomov.

24.9.2013 odovzdáva lesník Danko agentovi Štb Rimanovi, alias Mariánovi Tkáčovi predsedovi Matice slovenskej text „Popradského memoranda“ !!!

Včera poveril komunista a zlodej, Róbert Fico, doktora komunistických „vied“ RSDr. Vladimíra Faiča, vypracovaním „Programu strany Smer-SD“ na jej konferenciu. Takže marxistického šialenca Bláhu a miliardárskeho kachličkára Pašku vystriedal šéf zboru poradcov komunistu Fica so špecializáciou na vedecký komunizmus !

Vladimír Faič je od roku 1978, teda 38 rokov vydržiavaný peniazmi z daní občanov. Ako „komunistické rodinné striebro“, ktoré sa preslávilo vlastníctvom londýnskej schránkovej firmy s cyperskými riaditeľmi, Prima Print. Tlačiarne, ktorá kedysi patrila SDĽ.

Samozrejme, čo by si komunista počal bez miliónov z podniku kapitalistického.

Včera sa Lesník Danko posťažoval u Kmotríka, že sa so samitom nadrel ako kôň a nikto mu nepoďakoval. Tak to urobím ja, ty slovenská národná katastrofa.

Čo je to Dankové „Popradské memorandum“, v ktorom SNS už „dávno“ žiada úniu o reformu.

V bode prvom Danko žiada EÚ, aby dodržiavala všetky medzinárodné zmluvy uzavreté po dvoch svetových vojnách.

Realita súčasnosti ? Je to práve jeho, oligarchami dosadený šéf Róbert Fico, ktorý  spochybňuje platnosť medzinárodných zmlúv – hospodárskych a bezpečnostných. Čítal niekto , kde by „vlastenec“ Danko protestoval proti Ficovej dvojtvárnosti ? Nie, národná katastrofa čuší.

V bode druhom Popradského memoranda žiada SNS, aby bola zachovaná naša zvrchovanosť a hospodárska sebestačnosť. Vyvstáva otázka, kde vlastne žije Danko. Vychádza mi, že v krajinke Otomtom, pretože denne vláda , ktorej je SNS súčasťou deštruuje to, čoho sa De Štruktor Danko dovoláva v Bruseli.

Bod tri, žiada o rovnocenné postavenie. Ak by „vlastenca“ Danka neotravovalo, bolo by vhodné, keby si konečne prečítal Lisabonskú zmluvu. Tú zmluvu, ktorú Fico a Smer-SD schválil, ako podmienku pádu vlády Ivety Radičovej.

Bod štyri, žiada sprísniť pravidlá na „transparentné nakladanie s prostriedkami únie“. Milujem babrákov a lesník Danko k ním patrí. Denne, deň po dni Smer-SD a SNS a Most-Híd sa zmocnia, miliónov eur. Prostriedkov EÚ na rozvoj Slovenska.

Takže dostali sme sa do bodu, ktoré Robert De Niro, adresoval Donaldovi Trumpovi – „táto krajina sa dostala do bodu, že ten blázon, sa ocitol tam, kde je“.

Bolo by nanajvýš nezodpovedné, Lesník z krajiny Otomtomov, zrušiť reláciu „Aj múdry schybí“.

Premenovať ju treba, lebo na Slovensku, vo vláde, v parlamente, na župách, mestách i dedinách je plno slovenských Donaldov Trumpov.

Premenovať, lebo už v roku 2018 to bude jediný priestor pre Smer-SD, SNS a Most-Híd, kde svojou neschopnosťou, hlúposťou i darebáctvom budú rovnocennými partnermi ľudí z ulice.

„Nebudem pozerať relácie, ktoré stoja 20-tisíc eur a zosmiešňujú slovenský národ. Sú to šialené milióny, ktoré RTVS míňa na relácie a zastane vám pri nich rozum“.

Nezastrájaj sa Lesník z Krajiny Otomtomov, ty tam už dnes účinkuješ.

Príde čas, kedy média dostanú obrovské množstvo utajovaných informácií o porušeniach zákona Robertom Ficom.

20.09.2017

Najlepší minister vnútra Kaliňák by mal niekde nájsť odvahu, zatknúť Róberta Fica a odovzdať ho kamarátovi, generálnemu prokurátorovi. Útok na prezidenta republiky začal 30 marca 2014 viac »

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Kim Čong-un

Kim pohrozil USA najtvrdšou odvetou, KĽDR sa vyhráža ďalším jadrovým testom

22.09.2017 05:50

Slová Donalda Trumpa o zničení KĽDR ospravedlňujú náš jadrový program, tvrdí vodca Kim. Dodal, že je to cesta, po ktorej chce ísť až do konca.

Trump

Trump vyhlásil bankovú blokádu KĽDR

21.09.2017 22:43

Banky budú stáť pred jasnou voľbou - buď obchodovať so Spojenými štátmi, alebo so zločinným režimom v KĽDR, vyhlásil Donald Trump.

rakka, syria

Arabsko-kurdskí ozbrojenci strieľali na sýrske jednotky vlády

21.09.2017 22:31

Ak sa takéto incidenty zopakujú, Rusko podnikne príslušné kroky, varovala Moskva Washington.

LOREAL-BETTENCOURT/

Zomrela najbohatšia žena sveta Liliane Bettencourtová

21.09.2017 20:50

Vo veku 94 rokov zomrela vo Francúzsku podnikateľka a dedička kozmetickej spoločnosti L'Oréal Liliane Bettencourtová.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,002
Celková čítanosť: 5653224x
Priemerná čítanosť článkov: 5642x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy