Založ si blog

Lesník z krajinky Otomtomov, Andrej Danko, je národná katastrofa !

“On je tak nehanebne hlúpy. Je to darebák, je to pes, prasa. Trúba, ktorá nič sa nestará. Je to idiot“.

„Som tak rozčúlený, že táto krajina sa dostala do bodu, že ten blázon, sa ocitol tam, kde je“.

Slová adresovala herecká legenda, Robert De Niro, Donalfovi Trumpovi. Servítku si pred ústa nekládol politik Colin Powell a ani Arnold Schvarcenegger.

Na Slovensku, po komédií a výsmechu voličom v podobe ProFiBuDa, Ficovho zlepenca, sú mienkotvorní ľudia ticho. Aj tí bývalí, ktorí kolaborovali k politike Róberta Fica, politike s jediným obsahom. Rabovaním štátu, okrádaním občanov.

Z farmy Lesníka Danka z krajinky Otomtomov.

24.9.2013 odovzdáva lesník Danko agentovi Štb Rimanovi, alias Mariánovi Tkáčovi predsedovi Matice slovenskej text „Popradského memoranda“ !!!

Včera poveril komunista a zlodej, Róbert Fico, doktora komunistických „vied“ RSDr. Vladimíra Faiča, vypracovaním „Programu strany Smer-SD“ na jej konferenciu. Takže marxistického šialenca Bláhu a miliardárskeho kachličkára Pašku vystriedal šéf zboru poradcov komunistu Fica so špecializáciou na vedecký komunizmus !

Vladimír Faič je od roku 1978, teda 38 rokov vydržiavaný peniazmi z daní občanov. Ako „komunistické rodinné striebro“, ktoré sa preslávilo vlastníctvom londýnskej schránkovej firmy s cyperskými riaditeľmi, Prima Print. Tlačiarne, ktorá kedysi patrila SDĽ.

Samozrejme, čo by si komunista počal bez miliónov z podniku kapitalistického.

Včera sa Lesník Danko posťažoval u Kmotríka, že sa so samitom nadrel ako kôň a nikto mu nepoďakoval. Tak to urobím ja, ty slovenská národná katastrofa.

Čo je to Dankové „Popradské memorandum“, v ktorom SNS už „dávno“ žiada úniu o reformu.

V bode prvom Danko žiada EÚ, aby dodržiavala všetky medzinárodné zmluvy uzavreté po dvoch svetových vojnách.

Realita súčasnosti ? Je to práve jeho, oligarchami dosadený šéf Róbert Fico, ktorý  spochybňuje platnosť medzinárodných zmlúv – hospodárskych a bezpečnostných. Čítal niekto , kde by „vlastenec“ Danko protestoval proti Ficovej dvojtvárnosti ? Nie, národná katastrofa čuší.

V bode druhom Popradského memoranda žiada SNS, aby bola zachovaná naša zvrchovanosť a hospodárska sebestačnosť. Vyvstáva otázka, kde vlastne žije Danko. Vychádza mi, že v krajinke Otomtom, pretože denne vláda , ktorej je SNS súčasťou deštruuje to, čoho sa De Štruktor Danko dovoláva v Bruseli.

Bod tri, žiada o rovnocenné postavenie. Ak by „vlastenca“ Danka neotravovalo, bolo by vhodné, keby si konečne prečítal Lisabonskú zmluvu. Tú zmluvu, ktorú Fico a Smer-SD schválil, ako podmienku pádu vlády Ivety Radičovej.

Bod štyri, žiada sprísniť pravidlá na „transparentné nakladanie s prostriedkami únie“. Milujem babrákov a lesník Danko k ním patrí. Denne, deň po dni Smer-SD a SNS a Most-Híd sa zmocnia, miliónov eur. Prostriedkov EÚ na rozvoj Slovenska.

Takže dostali sme sa do bodu, ktoré Robert De Niro, adresoval Donaldovi Trumpovi – „táto krajina sa dostala do bodu, že ten blázon, sa ocitol tam, kde je“.

Bolo by nanajvýš nezodpovedné, Lesník z krajiny Otomtomov, zrušiť reláciu „Aj múdry schybí“.

Premenovať ju treba, lebo na Slovensku, vo vláde, v parlamente, na župách, mestách i dedinách je plno slovenských Donaldov Trumpov.

Premenovať, lebo už v roku 2018 to bude jediný priestor pre Smer-SD, SNS a Most-Híd, kde svojou neschopnosťou, hlúposťou i darebáctvom budú rovnocennými partnermi ľudí z ulice.

„Nebudem pozerať relácie, ktoré stoja 20-tisíc eur a zosmiešňujú slovenský národ. Sú to šialené milióny, ktoré RTVS míňa na relácie a zastane vám pri nich rozum“.

Nezastrájaj sa Lesník z Krajiny Otomtomov, ty tam už dnes účinkuješ.

Je nejaká špinavosť, kde by ste pán Kaliňák neboli ? Nové 4 milióny do kešene na „upratovanie“.

27.07.2017

Sú nejaké drahé hodinky, súdruh predseda Smer-SD, ktoré majú schopnosť odtikať tie povestné tri sekundy, kedy bude každý odvolaný ? Hovorím o firme Forest. Tá včera iba upratovala a dnes viac »

O uväznení Mečiara rozhodovali slovenskí miliardári dávno predtým ako budú súdy od Harabína dnes.

25.07.2017

Ukážte mi jedného ponovembrového slovenského miliardára vyklíčeného bez semena zodpovednosti a poctivosti ako podnikateľ Baťa, miliardára ktorému bolo darované bohatstvo ľudí privatizáciou, viac »

Už aj Smer-SD má svojho Fruniho a BMG Invest a desaťtisíce poškodených klientov.

22.07.2017

Smer-SD si v baniach uhľobaróna zriadil ilegálne legálnu Alobalovú baliareň jednej miliardy eur, no zriadiť si Alobalovú dielničku v Národnej banke Slovenska vypovedá o politickom hulvátstve viac »

Charlie Gard

Smrteľne chorého britského chlapčeka prevezú do hospicu, rozhodol sudca

27.07.2017 21:15

Sudca o presune nevyliečiteľne chorého Charlieho rozhodol po tom, čo sa rodičia a nemocnica nedohodli, kde a ako 11-mesačné dieťa strávi svoje posledné dni.

cesta, r2, kamene

Padajúce kamene vystrašili aj vodičov na R2 pri Zvolene

27.07.2017 20:00

Komplikácií v doprave sa po vodičoch jazdiacich pod Strečnom dočkali aj šoféri na rýchlostnej ceste R2 pri Zvolene, ktorej časť úseku je neprejazdná.

Vladimir Putin, Krym, Rusko, Ukrajina,

Putin: Rusko je zdržanlivé voči USA, ale trpezlivosť má svoje medze

27.07.2017 19:12

Rusko reaguje na akcie USA zdržanlivo, ale v určitej chvíli už nebude možné hrubé konanie ďalej trpieť. Uviedol ruský prezident Putin ohľadom možnej reakcie na sankcie USA.

MV SR: Vládny Airbus A319

Zraneného mladíka privezie domov z Grécka vládny špeciál

27.07.2017 19:00

Prvý pobyt Michala pri mori v Grécku sa neskončil šťastne. Po operácii leží tri týždne v nemocnici a dýchajú za neho prístroje. Minister vnútra Kaliňák ponúkol na prevoz špeciál.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 980
Celková čítanosť: 5487445x
Priemerná čítanosť článkov: 5599x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy