Založ si blog

Žilinský župan Juraj Blanár, je ďalší „milenec“ peňazí zo zdravotníctva a metód Pavla Pašku, predraženým CT-ečkom za 824 tisíc eur.

Miera sebareflexie je v strane Smer-SD nastavená tak vysoko, že pokiaľ ide o prípadné zlyhania, ani nepotrebuje kontrolné orgány.

Vyhlásil to v dnešnej diskusnej relácii TA3 V politike šéf Smeru-SD a predseda vlády Robert Fico. (24. 05 2015 13:35 | BRATISLAVA/TASR).

Strana podľa jeho slov reaguje ihneď, keď sa čokoľvek vyskytne.

Ako príklad spomenul prípad bývalého ministra hospodárstva Pavla Pavlisa, ktorý odstúpil po medializácií informácií o tom, že upratovacie služby pre viaceré organizácie rezortu zabezpečila firma jeho príbuzného.

Bumerag s označením Pavol Pavlis – SITA |

Kabinet schválil nového predsedu Úradu pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo SR (ÚNMS). Pavla Pavlisa.

Miera „sebareflexie“ klamára Fica trvala takmer 16 mesiacov !

Dnes poslanec Miro Beblavý odhalil na úrade žilinského župana, Juraja Blanára – Smer-SD – predražené CT-ečko o 824 tisíc eur.

Pavol Paška, košický milovník peňazí určených na zdravie ľudí, dostal posilu. Ďalšieho Smeráka Blanára, ktorému sú zdravie a život ľudí vyžadujúcich si zdravotnú starostlivosť, ukradnutí.

Mediálny manipulátor na úrade vlády, Erik Tomáš, by mal klamárovi Ficovi pripomenúť „vysokú mieru sebareflexie” súdruhov registrovaných pod ochrannou značkou Smer-SD.

Pre istotu.

Lebo aj súdruh župan Juraj Blanár si zaslúži nielen istotu, ale aj „sebareflexiu“ Pavla Pavlisa.

Je nejaká špinavosť, kde by ste pán Kaliňák neboli ? Nové 4 milióny do kešene na „upratovanie“.

27.07.2017

Sú nejaké drahé hodinky, súdruh predseda Smer-SD, ktoré majú schopnosť odtikať tie povestné tri sekundy, kedy bude každý odvolaný ? Hovorím o firme Forest. Tá včera iba upratovala a dnes viac »

O uväznení Mečiara rozhodovali slovenskí miliardári dávno predtým ako budú súdy od Harabína dnes.

25.07.2017

Ukážte mi jedného ponovembrového slovenského miliardára vyklíčeného bez semena zodpovednosti a poctivosti ako podnikateľ Baťa, miliardára ktorému bolo darované bohatstvo ľudí privatizáciou, viac »

Už aj Smer-SD má svojho Fruniho a BMG Invest a desaťtisíce poškodených klientov.

22.07.2017

Smer-SD si v baniach uhľobaróna zriadil ilegálne legálnu Alobalovú baliareň jednej miliardy eur, no zriadiť si Alobalovú dielničku v Národnej banke Slovenska vypovedá o politickom hulvátstve viac »

Charlie Gard

Smrteľne chorého britského chlapčeka prevezú do hospicu, rozhodol sudca

27.07.2017 21:15

Sudca o presune nevyliečiteľne chorého Charlieho rozhodol po tom, čo sa rodičia a nemocnica nedohodli, kde a ako 11-mesačné dieťa strávi svoje posledné dni.

cesta, r2, kamene

Padajúce kamene vystrašili aj vodičov na R2 pri Zvolene

27.07.2017 20:00

Komplikácií v doprave sa po vodičoch jazdiacich pod Strečnom dočkali aj šoféri na rýchlostnej ceste R2 pri Zvolene, ktorej časť úseku je neprejazdná.

Vladimir Putin, Krym, Rusko, Ukrajina,

Putin: Rusko je zdržanlivé voči USA, ale trpezlivosť má svoje medze

27.07.2017 19:12

Rusko reaguje na akcie USA zdržanlivo, ale v určitej chvíli už nebude možné hrubé konanie ďalej trpieť. Uviedol ruský prezident Putin ohľadom možnej reakcie na sankcie USA.

MV SR: Vládny Airbus A319

Zraneného mladíka privezie domov z Grécka vládny špeciál

27.07.2017 19:00

Prvý pobyt Michala pri mori v Grécku sa neskončil šťastne. Po operácii leží tri týždne v nemocnici a dýchajú za neho prístroje. Minister vnútra Kaliňák ponúkol na prevoz špeciál.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 980
Celková čítanosť: 5487525x
Priemerná čítanosť článkov: 5600x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy