Založ si blog

Žilinský župan Juraj Blanár, je ďalší „milenec“ peňazí zo zdravotníctva a metód Pavla Pašku, predraženým CT-ečkom za 824 tisíc eur.

Miera sebareflexie je v strane Smer-SD nastavená tak vysoko, že pokiaľ ide o prípadné zlyhania, ani nepotrebuje kontrolné orgány.

Vyhlásil to v dnešnej diskusnej relácii TA3 V politike šéf Smeru-SD a predseda vlády Robert Fico. (24. 05 2015 13:35 | BRATISLAVA/TASR).

Strana podľa jeho slov reaguje ihneď, keď sa čokoľvek vyskytne.

Ako príklad spomenul prípad bývalého ministra hospodárstva Pavla Pavlisa, ktorý odstúpil po medializácií informácií o tom, že upratovacie služby pre viaceré organizácie rezortu zabezpečila firma jeho príbuzného.

Bumerag s označením Pavol Pavlis – SITA |

Kabinet schválil nového predsedu Úradu pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo SR (ÚNMS). Pavla Pavlisa.

Miera „sebareflexie“ klamára Fica trvala takmer 16 mesiacov !

Dnes poslanec Miro Beblavý odhalil na úrade žilinského župana, Juraja Blanára – Smer-SD – predražené CT-ečko o 824 tisíc eur.

Pavol Paška, košický milovník peňazí určených na zdravie ľudí, dostal posilu. Ďalšieho Smeráka Blanára, ktorému sú zdravie a život ľudí vyžadujúcich si zdravotnú starostlivosť, ukradnutí.

Mediálny manipulátor na úrade vlády, Erik Tomáš, by mal klamárovi Ficovi pripomenúť „vysokú mieru sebareflexie” súdruhov registrovaných pod ochrannou značkou Smer-SD.

Pre istotu.

Lebo aj súdruh župan Juraj Blanár si zaslúži nielen istotu, ale aj „sebareflexiu“ Pavla Pavlisa.

Príde čas, kedy média dostanú obrovské množstvo utajovaných informácií o porušeniach zákona Robertom Ficom.

20.09.2017

Najlepší minister vnútra Kaliňák by mal niekde nájsť odvahu, zatknúť Róberta Fica a odovzdať ho kamarátovi, generálnemu prokurátorovi. Útok na prezidenta republiky začal 30 marca 2014 viac »

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Kim Čong-un

Kim pohrozil USA najtvrdšou odvetou, KĽDR sa vyhráža ďalším jadrovým testom

22.09.2017 05:50

Slová Donalda Trumpa o zničení KĽDR ospravedlňujú náš jadrový program, tvrdí vodca Kim. Dodal, že je to cesta, po ktorej chce ísť až do konca.

Trump

Trump vyhlásil bankovú blokádu KĽDR

21.09.2017 22:43

Banky budú stáť pred jasnou voľbou - buď obchodovať so Spojenými štátmi, alebo so zločinným režimom v KĽDR, vyhlásil Donald Trump.

rakka, syria

Arabsko-kurdskí ozbrojenci strieľali na sýrske jednotky vlády

21.09.2017 22:31

Ak sa takéto incidenty zopakujú, Rusko podnikne príslušné kroky, varovala Moskva Washington.

LOREAL-BETTENCOURT/

Zomrela najbohatšia žena sveta Liliane Bettencourtová

21.09.2017 20:50

Vo veku 94 rokov zomrela vo Francúzsku podnikateľka a dedička kozmetickej spoločnosti L'Oréal Liliane Bettencourtová.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,002
Celková čítanosť: 5653181x
Priemerná čítanosť článkov: 5642x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy