Založ si blog

Slovenská pôda patrí vlastencom ! Občas, ibaže špekulanti vyhrávajú.

” Slovenská národná strana sa vždy zasadzovala za obmedzenie špekulatívnych nákupov poľnohospodárskej pôdy. Aj preto sa ministerka pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SRm Gabriela Matečná, rozhodla pripraviť novelu zákona o nadobudnutí pôdy, ktorej cieľom je predovšetkým obmedzenie špekulatívnych nákupov a zdokonalenie prostredia pre nadobúdanie vlastníctva poľnohospodárskej pôdy. (nominantka SNS) ”

Hlásila Dankova strana najvychýrenejších vlastencov pred pár dňami.

Vždy, je to slovo, ktoré upozorňuje na základnú výbavu politikov, nič si nepamätať.

Správne, vlastenka, aj keď som na pochybách.
Súd v súčasnosti rieši kšefty s pozemkami, ktoré nie tak dávno posvätila svojim podpisom práve ministerka Matečná.
Reštitučný škandál je na súde.A to je dobrá správe pre vlastenku Matečnú, lebo súdy v neprávnom štáte Róberta Fica zaujíma veľa vecí, no právo a spravodlivosť v tom zozname nikto nenájde.

Spor sa týka zmlúv, ktoré podpísala terajšia ministerka pôdohospodárstva Gabriela Matečná ešte ako šéfka pozemkového fondu. Pozemky blízko Bratislavy má namiesto reštituentov developerka. utorok 19. apríla 2016 19:09 (dennik N).

Povedané ináč, teda nie ten, ktorého rodina pozemky skonfiškované komunistami kúpila, ale novými boľševikmi sanovaný developer.
Gabriela Matečná v tom čase nominantka Smer-SD, dnes SNS, čo ma privádza do úžasu nad silou vôle prevekslákovať od ľavičiarov k pravici s takou ľahkosťou, s akou sedliačka hádže zrno sliepkam.
Som náchylný uveriť, že existuje Požičovňa politická nominantov, no na odlišných pravidlách, ako požičovňa áut. A jej súčasťou musí byť aj úsek – Farby a laky so špecializáciou prefarbovanie politických tričiek.

Požičovňa za kreslo a benefit s istým stupňom poslušnosti k tým, čo za oponou politiky prideľujú výsady a socialistického léna.
Andrej Danko, verný tradícií vyhmatnúť najhorúcejší bod politiky, Smerom k problémom občanov, sa pustil do strategickej oblasti hodnej porovnania s úsmevnou vojenskou lsťou samurajov.

Do  poslancov:

“Stiahnuté gaťky, horalky, tričká a Sulík do parlamentu nepatria” !

Vykrikuje, ako voľakedy drotár čo brázdil po chotári, aby mu dali hrnce drótovať.
Som náchylný uveriť, že mnohí idú do politiky s poznaním, že za nich „rozmýšľajú“ iní.
Napríklad albánsky developer z Rače u Danka či strýko ministerky Matečnej.

Podivuhodné, že aj developer aj strýko bohatnú práve na špekuláciách s pôdou.

 

Róbert Fico hovorí, že nie je hlupák a klamár.

21.07.2017

Veda o hlúposti preukázala, že hustota hlupákov je rovnaká medzi členmi vlády ako medzi pravidelnými návštevníkmi krčiem nižších cenových skupín. Tvrdí český lekár a propagátor vedy, viac »

Keď zaútočí Hlas podobný Ficovi na Brusel, aby doniesol Slovákom kvalitné potraviny aké majú Nemci, treba dobiť viac.

20.07.2017

Hneď z kraja treba tým zloduchom v Bruseli povedať, že žiadne „čierne opice“, ako im familiárne hovoria voliči Smer-SD a Kotlebu, žiadne kvóty utečencov, lebo je to vec strategická na ceste viac »

Žatevný pornoherec Fico „oslavuje“ Deklaráciu zvrchovanosti v štáte, kde Kaliňáková polícia masakruje Deti a Žigová manželka lesy.

17.07.2017

V štáte, kde sa nanovo, napriek skúsenosti z červených kaukliarov moci v desivosti prežitých štyroch desiatok rokov, pripomínajú slová velikána politiky, Winstona Churchila – „Komunizmus viac »

Viktor Orbán

Orbán: Integrácia zlyhá. Moslimovia sa považujú za silnejších, než sú kresťania

22.07.2017 14:11

Podpora migrácie nie je odpoveďou na ekonomické problémy, povedal maďarský konzervatívny premiér Viktor Orbán.

Viktor Orbán, prejav

Inkvizícia EÚ namierená proti Poľsku nikdy nemôže uspieť, tvrdí Orbán

22.07.2017 13:35

Maďarsko použije všetky právne prostriedky, aby v Európskej únii preukázalo solidaritu s Poľskom. Povedal to maďarský premiér Viktor Orbán.

grecko, protest, demonstracia

Zadlžení Gréci sú z najhoršieho vonku

22.07.2017 13:00

Grécku ešte vlani hrozil odchod z eurozóny, no teraz sa podľa mnohých makroekonomických ukazovateľov pomaly dostáva z najhoršieho.

grécko, kos, zemetrasenie, pláž, ľudia na pláži,

Ľudia na Kose spali druhú noc pod holým nebom, báli sa ďalších otrasov

22.07.2017 12:16

Stovky dovolenkárov na gréckom ostrove Kos, ktorý postihlo zemetrasenie, spali už druhú noc za sebou pod holým nebom v obavách pred ďalším zemetrasením.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 977
Celková čítanosť: 5461880x
Priemerná čítanosť článkov: 5590x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy