Založ si blog

Slovenská pôda patrí vlastencom ! Občas, ibaže špekulanti vyhrávajú.

” Slovenská národná strana sa vždy zasadzovala za obmedzenie špekulatívnych nákupov poľnohospodárskej pôdy. Aj preto sa ministerka pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SRm Gabriela Matečná, rozhodla pripraviť novelu zákona o nadobudnutí pôdy, ktorej cieľom je predovšetkým obmedzenie špekulatívnych nákupov a zdokonalenie prostredia pre nadobúdanie vlastníctva poľnohospodárskej pôdy. (nominantka SNS) ”

Hlásila Dankova strana najvychýrenejších vlastencov pred pár dňami.

Vždy, je to slovo, ktoré upozorňuje na základnú výbavu politikov, nič si nepamätať.

Správne, vlastenka, aj keď som na pochybách.
Súd v súčasnosti rieši kšefty s pozemkami, ktoré nie tak dávno posvätila svojim podpisom práve ministerka Matečná.
Reštitučný škandál je na súde.A to je dobrá správe pre vlastenku Matečnú, lebo súdy v neprávnom štáte Róberta Fica zaujíma veľa vecí, no právo a spravodlivosť v tom zozname nikto nenájde.

Spor sa týka zmlúv, ktoré podpísala terajšia ministerka pôdohospodárstva Gabriela Matečná ešte ako šéfka pozemkového fondu. Pozemky blízko Bratislavy má namiesto reštituentov developerka. utorok 19. apríla 2016 19:09 (dennik N).

Povedané ináč, teda nie ten, ktorého rodina pozemky skonfiškované komunistami kúpila, ale novými boľševikmi sanovaný developer.
Gabriela Matečná v tom čase nominantka Smer-SD, dnes SNS, čo ma privádza do úžasu nad silou vôle prevekslákovať od ľavičiarov k pravici s takou ľahkosťou, s akou sedliačka hádže zrno sliepkam.
Som náchylný uveriť, že existuje Požičovňa politická nominantov, no na odlišných pravidlách, ako požičovňa áut. A jej súčasťou musí byť aj úsek – Farby a laky so špecializáciou prefarbovanie politických tričiek.

Požičovňa za kreslo a benefit s istým stupňom poslušnosti k tým, čo za oponou politiky prideľujú výsady a socialistického léna.
Andrej Danko, verný tradícií vyhmatnúť najhorúcejší bod politiky, Smerom k problémom občanov, sa pustil do strategickej oblasti hodnej porovnania s úsmevnou vojenskou lsťou samurajov.

Do  poslancov:

“Stiahnuté gaťky, horalky, tričká a Sulík do parlamentu nepatria” !

Vykrikuje, ako voľakedy drotár čo brázdil po chotári, aby mu dali hrnce drótovať.
Som náchylný uveriť, že mnohí idú do politiky s poznaním, že za nich „rozmýšľajú“ iní.
Napríklad albánsky developer z Rače u Danka či strýko ministerky Matečnej.

Podivuhodné, že aj developer aj strýko bohatnú práve na špekuláciách s pôdou.

 

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur.

17.11.2017

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur. Na 7 593 eur na každého človeka žijúceho na Slovensku. To je DLH, ktorý si vytrovil za 11 rokov v pozícií, kedy oligarchovia viac »

Andrejovi Dankovi – Slovensko nie je Lesostav Revúca, aby ho priviedol do ruín a dlžôb, ako jeho otec.

16.11.2017

Slovensko a jeho občania – okrem darebákov eštebákov a komunistov registrovaných v SNS – odmietajú osud Lesostavu Revúca. Privatizácie na barbarský spôsob otca Andreja Danka. Privatizácie, viac »

Okradol si matku maloletého dieťaťa o 10 000 eur !

16.11.2017

Ty, komunista ! Ty, socialista ! Ty, sociálny demokrat ! Bezdôvodne vyradený blog.

korea, kldr, severna korea

Vojak, ktorý ušiel z KĽDR, má črevá zamorené parazitmi

17.11.2017 17:49

Stav postreleného severokórejského dezertéra je podľa lekárov stabilizovaný, no "obrovské množstvo" parazitov mu kontaminuje rany.

Práca, profesia, stavba

Českí stavbári majú málo dopravných zákaziek, obzerajú sa aj po Slovensku

17.11.2017 17:48

Veľké stavebné firmy v Česku v najbližšej dobe nechcú prepúšťať svojich zamestnancov, hlavne tie z odborných profesií si chcú naopak udržať.

Technopol,

Policajná razia v Technopole, Kočner: Sú to schizoidné výmysly

17.11.2017 15:31

Elitní policajti Národnej kriminálnej agentúry zasahovali v spoločnosti Technopol v bratislavskej Petržalke. Dva dni zbierali dôkazy.

Mario Draghi

Draghi: Eurozóna stále potrebuje lacné peniaze

17.11.2017 15:25

Ekonomika eurozóny je stále závislá na lacných úveroch a ECB predĺžením nákupov dlhopisov signalizovala, že nálady na požičky neporastú.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,042
Celková čítanosť: 5811238x
Priemerná čítanosť článkov: 5577x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy