Založ si blog

Máš na hovno PR, alebo programová konferencia Smer-SD o Hovne.

Povedal červený Škrečok čiernemu Potkanovi.

Žartovanie o sedemnásť ročnej galibe je prúserom, ktorý sa už nedá odkladať, lebo červené hovno sa už dostalo do ventilátora.

Škrečok začína chápať, že od prvej chvíle, kedy si v divadle Red theatre zahral vedľajšiu úlohu Mr.Čističa, jeho herecká dráha dramatický končí postavou inštalatéra.

V tomto bode inštalatér spoznáva, že hovná tečú z kopca.

Z hradného kopca, z ktorého malý Laci vykopol malého Bonaparte a čaká na svoje Waterloo a rekreačný poukaz aj pre tisíce ďalších na slovenskom ostrove Svätej Heleny.

Čumím do krajiny plnej sračiek, ktoré zaplavili hodnotový svet v revolučnom nadšení ľahostajných  a márne hľadám aspoň jednu hlavu vybavenú cťou či hrdosťou, že je mu aspoň niečo sväté, kedysi tesané do kameňa odkazov. Na Krížnych cestách oddanosti.

Čumím do krajiny a vidím kolaborantov, ako poslušne kráčajú za mešcom peňazí Škrečka plneného ľuďmi.

Čumím z hradného kopca od obludy, symboliky zločinu, ktorej podnájomník malého Laciho, rozcítene a po troške, hovorí domov.

Čumím do krajiny, kde politici v opare slávy a nabobtnaného ega, tretie desaťročie veria, že je to iba ich hovno, ktoré rozvoniava. Voličom.

Na truhlu s Michalom Kováčom doľahli hrudy zeme a pochovali aj prejav, z ktorého na malú chvíľu mali mnohí pocit, že zo sračiek Škrečka, vynorili aspoň hlavu.

Zapadol aj s očakávaním, že jeho autor predstúpi pred hordu najkomickejších mravných exkrementov. Pred parlament, a vyzve na vyčistenie krajiny od amnestií udelených zločinu, aby spustil proces vyšetrovania nových a nových zločinov. Bol nahradený návštevou u vopred pripravovaného učňa z učňovky červeného Škrečka inštalatéra v Trenčíne.

Nie je čomu veriť, nie je v čo dúfať, nie je čo milovať ?

Neverím !

Nechce sa mi veriť, lebo aj v tejto krajine sračiek sa dá zo života urobiť príjemný zážitok.

Samozrejme s poznaním, že iba dva organizmy si váľajú tú svoju guličku.

Scarabeus jej venuje celé svoje úsilie i život.

Smer-SD si ju tlačí pred sebou od novembra 2005, kedy prišiel s prvým programom – Smerom k ľuďom a dnes – Smerom k robotníkom.

Ani jedenásť rokov neubralo na aktuálnosti bludu s roku 2005, lebo ho takmer doslova prepísali.

Tak načo to vzrušenie v krajine s ľuďmi, s tupcami, ktorých jediným kritériom sú peniaze.

Tak načo to vzrušenie, že hovnocucová brigáda Erika Tomáša bude rozšírená o ďalšiu fekálnu cisternu. Kolaborantskú. Bednárovskú.

Ak niekto bude mať problém s výrazovými prostriedkami blogu, potom vedzte, že slovo Hovno, bolo to najhodnotnejšie, čo „Programová konferencia“ ponúkla..

A zaznelo z úst červeného Škrečka.

https://dennikn.sk/minuta/590374/

Robert Fico hovorí na programovej konferencii vtip o škrečkovi a potkanovi. Potkan sa čuduje, prečo škrečka majú ľudia radi a jeho nie, hoci sú si podobní. „Máš na hovno PR,“ povedal Fico a delegáti sa zasmiali.

 

Poslanec parlamentu za Smer-SD, Ľuboš Bláha, zaútočil na Úrad vlády s cieľom zastreliť zradcu Róberta Fica.

19.11.2017

"Áno, popravovali sme, popravujeme a budeme popravovať!" ("Sí, hemos fusilado, fusilamos y seguiremos fusilando!") Vypisoval poslanec Smer-SD na kapitalistickej sociálnej sieti na obranu tých, čo viac »

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur.

17.11.2017

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur. Na 7 593 eur na každého človeka žijúceho na Slovensku. To je DLH, ktorý si vytrovil za 11 rokov v pozícií, kedy oligarchovia viac »

Andrejovi Dankovi – Slovensko nie je Lesostav Revúca, aby ho priviedol do ruín a dlžôb, ako jeho otec.

16.11.2017

Slovensko a jeho občania – okrem darebákov eštebákov a komunistov registrovaných v SNS – odmietajú osud Lesostavu Revúca. Privatizácie na barbarský spôsob otca Andreja Danka. Privatizácie, viac »

bukamal, syria

Sýrska armáda dobyla poslednú baštu Islamského štátu

19.11.2017 20:22

Velenie armády vyhlásilo mesto za oslobodené už 9. novembra, nebolo tomu však tak.

potraviny, nakupovanie, obchod, potravina

Poráža pri potravinách kvalita cenu?

19.11.2017 20:00

Slovensko roku 2017 žije životom, aký si ľudia v roku 1989 nevedeli predstaviť.

Líbya, utečenci

Líbya prešetrí predaj migrantov do otroctva

19.11.2017 18:39

Americká televízia CNN zdokumentovala dražby migrantov v Líbyi. Muži sa predávajú za 1200 líbyjských dinárov (asi 340 eur).

danko

Danko: Zamýšľam sa, či sankcie proti Rusku fungujú

19.11.2017 18:00

Za každou vetou svojho prejavu v ruskej Štátnej dume si predseda parlamentu a šéf SNS Andrej Danko stojí a varuje pred čierno-bielym videním sveta.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,043
Celková čítanosť: 5815174x
Priemerná čítanosť článkov: 5575x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy