Založ si blog

Máš na hovno PR, alebo programová konferencia Smer-SD o Hovne.

Povedal červený Škrečok čiernemu Potkanovi.

Žartovanie o sedemnásť ročnej galibe je prúserom, ktorý sa už nedá odkladať, lebo červené hovno sa už dostalo do ventilátora.

Škrečok začína chápať, že od prvej chvíle, kedy si v divadle Red theatre zahral vedľajšiu úlohu Mr.Čističa, jeho herecká dráha dramatický končí postavou inštalatéra.

V tomto bode inštalatér spoznáva, že hovná tečú z kopca.

Z hradného kopca, z ktorého malý Laci vykopol malého Bonaparte a čaká na svoje Waterloo a rekreačný poukaz aj pre tisíce ďalších na slovenskom ostrove Svätej Heleny.

Čumím do krajiny plnej sračiek, ktoré zaplavili hodnotový svet v revolučnom nadšení ľahostajných  a márne hľadám aspoň jednu hlavu vybavenú cťou či hrdosťou, že je mu aspoň niečo sväté, kedysi tesané do kameňa odkazov. Na Krížnych cestách oddanosti.

Čumím do krajiny a vidím kolaborantov, ako poslušne kráčajú za mešcom peňazí Škrečka plneného ľuďmi.

Čumím z hradného kopca od obludy, symboliky zločinu, ktorej podnájomník malého Laciho, rozcítene a po troške, hovorí domov.

Čumím do krajiny, kde politici v opare slávy a nabobtnaného ega, tretie desaťročie veria, že je to iba ich hovno, ktoré rozvoniava. Voličom.

Na truhlu s Michalom Kováčom doľahli hrudy zeme a pochovali aj prejav, z ktorého na malú chvíľu mali mnohí pocit, že zo sračiek Škrečka, vynorili aspoň hlavu.

Zapadol aj s očakávaním, že jeho autor predstúpi pred hordu najkomickejších mravných exkrementov. Pred parlament, a vyzve na vyčistenie krajiny od amnestií udelených zločinu, aby spustil proces vyšetrovania nových a nových zločinov. Bol nahradený návštevou u vopred pripravovaného učňa z učňovky červeného Škrečka inštalatéra v Trenčíne.

Nie je čomu veriť, nie je v čo dúfať, nie je čo milovať ?

Neverím !

Nechce sa mi veriť, lebo aj v tejto krajine sračiek sa dá zo života urobiť príjemný zážitok.

Samozrejme s poznaním, že iba dva organizmy si váľajú tú svoju guličku.

Scarabeus jej venuje celé svoje úsilie i život.

Smer-SD si ju tlačí pred sebou od novembra 2005, kedy prišiel s prvým programom – Smerom k ľuďom a dnes – Smerom k robotníkom.

Ani jedenásť rokov neubralo na aktuálnosti bludu s roku 2005, lebo ho takmer doslova prepísali.

Tak načo to vzrušenie v krajine s ľuďmi, s tupcami, ktorých jediným kritériom sú peniaze.

Tak načo to vzrušenie, že hovnocucová brigáda Erika Tomáša bude rozšírená o ďalšiu fekálnu cisternu. Kolaborantskú. Bednárovskú.

Ak niekto bude mať problém s výrazovými prostriedkami blogu, potom vedzte, že slovo Hovno, bolo to najhodnotnejšie, čo „Programová konferencia“ ponúkla..

A zaznelo z úst červeného Škrečka.

https://dennikn.sk/minuta/590374/

Robert Fico hovorí na programovej konferencii vtip o škrečkovi a potkanovi. Potkan sa čuduje, prečo škrečka majú ľudia radi a jeho nie, hoci sú si podobní. „Máš na hovno PR,“ povedal Fico a delegáti sa zasmiali.

 

Je nejaká špinavosť, kde by ste pán Kaliňák neboli ? Nové 4 milióny do kešene na „upratovanie“.

27.07.2017

Sú nejaké drahé hodinky, súdruh predseda Smer-SD, ktoré majú schopnosť odtikať tie povestné tri sekundy, kedy bude každý odvolaný ? Hovorím o firme Forest. Tá včera iba upratovala a dnes viac »

O uväznení Mečiara rozhodovali slovenskí miliardári dávno predtým ako budú súdy od Harabína dnes.

25.07.2017

Ukážte mi jedného ponovembrového slovenského miliardára vyklíčeného bez semena zodpovednosti a poctivosti ako podnikateľ Baťa, miliardára ktorému bolo darované bohatstvo ľudí privatizáciou, viac »

Už aj Smer-SD má svojho Fruniho a BMG Invest a desaťtisíce poškodených klientov.

22.07.2017

Smer-SD si v baniach uhľobaróna zriadil ilegálne legálnu Alobalovú baliareň jednej miliardy eur, no zriadiť si Alobalovú dielničku v Národnej banke Slovenska vypovedá o politickom hulvátstve viac »

Charlie Gard

Smrteľne chorého britského chlapčeka prevezú do hospicu, rozhodol sudca

27.07.2017 21:15

Sudca o presune nevyliečiteľne chorého Charlieho rozhodol po tom, čo sa rodičia a nemocnica nedohodli, kde a ako 11-mesačné dieťa strávi svoje posledné dni.

cesta, r2, kamene

Padajúce kamene vystrašili aj vodičov na R2 pri Zvolene

27.07.2017 20:00

Komplikácií v doprave sa po vodičoch jazdiacich pod Strečnom dočkali aj šoféri na rýchlostnej ceste R2 pri Zvolene, ktorej časť úseku je neprejazdná.

Vladimir Putin, Krym, Rusko, Ukrajina,

Putin: Rusko je zdržanlivé voči USA, ale trpezlivosť má svoje medze

27.07.2017 19:12

Rusko reaguje na akcie USA zdržanlivo, ale v určitej chvíli už nebude možné hrubé konanie ďalej trpieť. Uviedol ruský prezident Putin ohľadom možnej reakcie na sankcie USA.

MV SR: Vládny Airbus A319

Zraneného mladíka privezie domov z Grécka vládny špeciál

27.07.2017 19:00

Prvý pobyt Michala pri mori v Grécku sa neskončil šťastne. Po operácii leží tri týždne v nemocnici a dýchajú za neho prístroje. Minister vnútra Kaliňák ponúkol na prevoz špeciál.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 980
Celková čítanosť: 5487452x
Priemerná čítanosť článkov: 5599x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy