Založ si blog

Máš na hovno PR, alebo programová konferencia Smer-SD o Hovne.

Povedal červený Škrečok čiernemu Potkanovi.

Žartovanie o sedemnásť ročnej galibe je prúserom, ktorý sa už nedá odkladať, lebo červené hovno sa už dostalo do ventilátora.

Škrečok začína chápať, že od prvej chvíle, kedy si v divadle Red theatre zahral vedľajšiu úlohu Mr.Čističa, jeho herecká dráha dramatický končí postavou inštalatéra.

V tomto bode inštalatér spoznáva, že hovná tečú z kopca.

Z hradného kopca, z ktorého malý Laci vykopol malého Bonaparte a čaká na svoje Waterloo a rekreačný poukaz aj pre tisíce ďalších na slovenskom ostrove Svätej Heleny.

Čumím do krajiny plnej sračiek, ktoré zaplavili hodnotový svet v revolučnom nadšení ľahostajných  a márne hľadám aspoň jednu hlavu vybavenú cťou či hrdosťou, že je mu aspoň niečo sväté, kedysi tesané do kameňa odkazov. Na Krížnych cestách oddanosti.

Čumím do krajiny a vidím kolaborantov, ako poslušne kráčajú za mešcom peňazí Škrečka plneného ľuďmi.

Čumím z hradného kopca od obludy, symboliky zločinu, ktorej podnájomník malého Laciho, rozcítene a po troške, hovorí domov.

Čumím do krajiny, kde politici v opare slávy a nabobtnaného ega, tretie desaťročie veria, že je to iba ich hovno, ktoré rozvoniava. Voličom.

Na truhlu s Michalom Kováčom doľahli hrudy zeme a pochovali aj prejav, z ktorého na malú chvíľu mali mnohí pocit, že zo sračiek Škrečka, vynorili aspoň hlavu.

Zapadol aj s očakávaním, že jeho autor predstúpi pred hordu najkomickejších mravných exkrementov. Pred parlament, a vyzve na vyčistenie krajiny od amnestií udelených zločinu, aby spustil proces vyšetrovania nových a nových zločinov. Bol nahradený návštevou u vopred pripravovaného učňa z učňovky červeného Škrečka inštalatéra v Trenčíne.

Nie je čomu veriť, nie je v čo dúfať, nie je čo milovať ?

Neverím !

Nechce sa mi veriť, lebo aj v tejto krajine sračiek sa dá zo života urobiť príjemný zážitok.

Samozrejme s poznaním, že iba dva organizmy si váľajú tú svoju guličku.

Scarabeus jej venuje celé svoje úsilie i život.

Smer-SD si ju tlačí pred sebou od novembra 2005, kedy prišiel s prvým programom – Smerom k ľuďom a dnes – Smerom k robotníkom.

Ani jedenásť rokov neubralo na aktuálnosti bludu s roku 2005, lebo ho takmer doslova prepísali.

Tak načo to vzrušenie v krajine s ľuďmi, s tupcami, ktorých jediným kritériom sú peniaze.

Tak načo to vzrušenie, že hovnocucová brigáda Erika Tomáša bude rozšírená o ďalšiu fekálnu cisternu. Kolaborantskú. Bednárovskú.

Ak niekto bude mať problém s výrazovými prostriedkami blogu, potom vedzte, že slovo Hovno, bolo to najhodnotnejšie, čo „Programová konferencia“ ponúkla..

A zaznelo z úst červeného Škrečka.

https://dennikn.sk/minuta/590374/

Robert Fico hovorí na programovej konferencii vtip o škrečkovi a potkanovi. Potkan sa čuduje, prečo škrečka majú ľudia radi a jeho nie, hoci sú si podobní. „Máš na hovno PR,“ povedal Fico a delegáti sa zasmiali.

 

Príde čas, kedy média dostanú obrovské množstvo utajovaných informácií o porušeniach zákona Robertom Ficom.

20.09.2017

Najlepší minister vnútra Kaliňák by mal niekde nájsť odvahu, zatknúť Róberta Fica a odovzdať ho kamarátovi, generálnemu prokurátorovi. Útok na prezidenta republiky začal 30 marca 2014 viac »

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Kim Čong-un

Kim pohrozil USA najtvrdšou odvetou, KĽDR sa vyhráža ďalším jadrovým testom

22.09.2017 05:50

Slová Donalda Trumpa o zničení KĽDR ospravedlňujú náš jadrový program, tvrdí vodca Kim. Dodal, že je to cesta, po ktorej chce ísť až do konca.

Trump

Trump vyhlásil bankovú blokádu KĽDR

21.09.2017 22:43

Banky budú stáť pred jasnou voľbou - buď obchodovať so Spojenými štátmi, alebo so zločinným režimom v KĽDR, vyhlásil Donald Trump.

rakka, syria

Arabsko-kurdskí ozbrojenci strieľali na sýrske jednotky vlády

21.09.2017 22:31

Ak sa takéto incidenty zopakujú, Rusko podnikne príslušné kroky, varovala Moskva Washington.

LOREAL-BETTENCOURT/

Zomrela najbohatšia žena sveta Liliane Bettencourtová

21.09.2017 20:50

Vo veku 94 rokov zomrela vo Francúzsku podnikateľka a dedička kozmetickej spoločnosti L'Oréal Liliane Bettencourtová.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,002
Celková čítanosť: 5653221x
Priemerná čítanosť článkov: 5642x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy