Založ si blog

Zisk v zdravotníctve je nemorálny, povedal Fico a tak ukradli miliardu.

17535-vseobecna-zdravotna-poistovna-nestandard2Miroslav Vaďura, bývalý riaditeľ štátnej zdravotnej poisťovne dostal za „dobré hospodárske výsledky odmenu takmer 70 tisíc eur. Viac , ako dva milióny korún.

Dobré hospodárske výsledky VšZP, podľa Fica, Danka, Bugára, sú v podobe obrovskej straty – 137 miliónov eur – ktorá do konca roku narastie na takmer 300 miliónov eur !

Dnes poslanci jedného súdruha, jedného štátneho vlastenca a jedného kolaboranta neprišli na rokovanie zdravotníckeho výboru.

Štefan Zelník – štátom platený vlastenec za SNS a predseda výboru, ktorému zdravie národa leží, rovnako ako kedysi Slotovi česť, pred bránou jednej finančnej inštitúcie.

Členovia výboru – súdruh Juraj Blanár – Smer-SD , by sa zložito pýtal Vaďuru na obrovskú stratu v čase, kedy ešte „neuhasil“ predražený nákup CT.

Súdruh Richard Raši je zaneprázdnený prácou pre súkromnú parkovaciu spoločnosť a zrejme problém nepovažuje za hodný zreteľa. Má pravdu, Smer-SD za 11 rokov rozkradol sumy blížiace sa k sto násobku straty v poisťovni. Podrobnosti má Pavol Paška.

Súdruh Valocký – Smer-SD, je expertom na riadenie nemocnice, ktorá sa otriasala škandálom vybielenia zdravotnej dokumentácie. Súdruh Vaďura, bude v krátkom čase pravdepodobne tiež „bieliť“.

No a čo, povedal som si.

Súdruh Róbert Fico odmieta prevziať úradne zásielky, aby sa nemusel postaviť pred vyšetrovateľa či sudcu.

Rezort polosúdruha Kaliňáka predstiera boj so zločinom, vlastenec Danko zápasí so svojim druhým ja – Danko linqvistom a Béla Bugár nevidí vo Ficovom zlepenci žiaden problém.

Tetka Anka, ujko Fórai či masér Kostka – Paškova družina – hovoria, že najlepším riešením sa javí oddlženie poisťovne. Občan rád zaplatí, veď ide o jeho zdravie a rozkoš zlodejov.

Tak, ako sa reštrukturalizoval Váhostav či Doprastav alebo Carrefoure.

Slovensku sa darí. Slovensko šliape, ekonomicky, finančne, medzinárodne je krajina, ktorá má čo ponúknuť. Ak k tomu ešte pridáme elementárnu mieru politickej stability, som presvedčený, že Slovensko má na to, aby sa približovalo výrazným tempom k priemernej životnej úrovni EÚ,”  prognózovala ekonomická kapacita – súdruh predseda Smer-SD.

Určite, veď iba prostredie zdravotnej štátnej poisťovne dvihlo životnú úroveň desiatky jej riadiacich pracovníkov a spriaznených podnikateľov zo stranou Smer-SD, na úroveň vyspelých krajín.

Krízový menežér, nominant Smer-SD na kresle ministra zdravotníctva, Tomáš Drucker, oznámil pri sadaní si do kresla ministra zdravotníctva, dve jóbové správy :

  1. Že za zdravotníctvo si občania priplatia formou zvýšenia odvodov napriek tomu, že každý odborník na zdravotníctvo vie, že peňazí už dnes je prebytok.
  2. Že občan navyše zaplatí nezodpovednosť menežérov štátom riadených nemocníc, ktoré 26 rokov vytvárajú dlh, formou ďalšieho oddlženia, 549,87 milióna eur.
  3. Ja dodávam, že k 549,87 miliónov dlhu nemocníc prikvitne do konca roku ďalších 300 miliónov.

Ročne zomrie na Slovensku 9 720 ľudí, ktorí zomreli zbytočne. Jedno malé mestečko ročne.

 

 

Poslanec parlamentu za Smer-SD, Ľuboš Bláha, zaútočil na Úrad vlády s cieľom zastreliť zradcu Róberta Fica.

19.11.2017

"Áno, popravovali sme, popravujeme a budeme popravovať!" ("Sí, hemos fusilado, fusilamos y seguiremos fusilando!") Vypisoval poslanec Smer-SD na kapitalistickej sociálnej sieti na obranu tých, čo viac »

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur.

17.11.2017

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur. Na 7 593 eur na každého človeka žijúceho na Slovensku. To je DLH, ktorý si vytrovil za 11 rokov v pozícií, kedy oligarchovia viac »

Andrejovi Dankovi – Slovensko nie je Lesostav Revúca, aby ho priviedol do ruín a dlžôb, ako jeho otec.

16.11.2017

Slovensko a jeho občania – okrem darebákov eštebákov a komunistov registrovaných v SNS – odmietajú osud Lesostavu Revúca. Privatizácie na barbarský spôsob otca Andreja Danka. Privatizácie, viac »

Bialowiežský prales, Poľsko

Poľsku hrozí za výrub v pralese pokuta 100 000 eur denne

20.11.2017 22:05

Poľsko musí okamžite prestať rúbať v chránenom Bialowiežskom pralese, alebo zaplatí každý deň pokutu 100 000 eur. Rozhodol o tom súdny dvor Európskej únie.

bitcoin, mena, platidlo

Hodnota bitcoinu prekročila hranicu 8-tisíc dolárov

20.11.2017 21:34

Digitálna mena bitcoin pokračuje v raste na nové rekordy a prvýkrát prekonala 8000 dolárov.

trump

Trump: USA opäť zaradí KĽDR na zoznam podporovateľov terorizmu

20.11.2017 20:27, aktualizované: 22:07

Spojené štáty opäť začlení KĽDR na zoznam krajín podporujúcich terorizmus. V pondelok to podľa agentúry Reuters oznámil americký prezident Donald Trump.

kompa Gabčíkovo

Gabčíkovo: Bude kompa aj dva tunely?

20.11.2017 20:00

Odborníci zatiaľ dávajú zelenú projektu dvoch tunelov popod prívodný kanál Vodného diela Gabčíkovo.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,043
Celková čítanosť: 5817702x
Priemerná čítanosť článkov: 5578x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy