Založ si blog

Zisk v zdravotníctve je nemorálny, povedal Fico a tak ukradli miliardu.

17535-vseobecna-zdravotna-poistovna-nestandard2Miroslav Vaďura, bývalý riaditeľ štátnej zdravotnej poisťovne dostal za „dobré hospodárske výsledky odmenu takmer 70 tisíc eur. Viac , ako dva milióny korún.

Dobré hospodárske výsledky VšZP, podľa Fica, Danka, Bugára, sú v podobe obrovskej straty – 137 miliónov eur – ktorá do konca roku narastie na takmer 300 miliónov eur !

Dnes poslanci jedného súdruha, jedného štátneho vlastenca a jedného kolaboranta neprišli na rokovanie zdravotníckeho výboru.

Štefan Zelník – štátom platený vlastenec za SNS a predseda výboru, ktorému zdravie národa leží, rovnako ako kedysi Slotovi česť, pred bránou jednej finančnej inštitúcie.

Členovia výboru – súdruh Juraj Blanár – Smer-SD , by sa zložito pýtal Vaďuru na obrovskú stratu v čase, kedy ešte „neuhasil“ predražený nákup CT.

Súdruh Richard Raši je zaneprázdnený prácou pre súkromnú parkovaciu spoločnosť a zrejme problém nepovažuje za hodný zreteľa. Má pravdu, Smer-SD za 11 rokov rozkradol sumy blížiace sa k sto násobku straty v poisťovni. Podrobnosti má Pavol Paška.

Súdruh Valocký – Smer-SD, je expertom na riadenie nemocnice, ktorá sa otriasala škandálom vybielenia zdravotnej dokumentácie. Súdruh Vaďura, bude v krátkom čase pravdepodobne tiež „bieliť“.

No a čo, povedal som si.

Súdruh Róbert Fico odmieta prevziať úradne zásielky, aby sa nemusel postaviť pred vyšetrovateľa či sudcu.

Rezort polosúdruha Kaliňáka predstiera boj so zločinom, vlastenec Danko zápasí so svojim druhým ja – Danko linqvistom a Béla Bugár nevidí vo Ficovom zlepenci žiaden problém.

Tetka Anka, ujko Fórai či masér Kostka – Paškova družina – hovoria, že najlepším riešením sa javí oddlženie poisťovne. Občan rád zaplatí, veď ide o jeho zdravie a rozkoš zlodejov.

Tak, ako sa reštrukturalizoval Váhostav či Doprastav alebo Carrefoure.

Slovensku sa darí. Slovensko šliape, ekonomicky, finančne, medzinárodne je krajina, ktorá má čo ponúknuť. Ak k tomu ešte pridáme elementárnu mieru politickej stability, som presvedčený, že Slovensko má na to, aby sa približovalo výrazným tempom k priemernej životnej úrovni EÚ,”  prognózovala ekonomická kapacita – súdruh predseda Smer-SD.

Určite, veď iba prostredie zdravotnej štátnej poisťovne dvihlo životnú úroveň desiatky jej riadiacich pracovníkov a spriaznených podnikateľov zo stranou Smer-SD, na úroveň vyspelých krajín.

Krízový menežér, nominant Smer-SD na kresle ministra zdravotníctva, Tomáš Drucker, oznámil pri sadaní si do kresla ministra zdravotníctva, dve jóbové správy :

  1. Že za zdravotníctvo si občania priplatia formou zvýšenia odvodov napriek tomu, že každý odborník na zdravotníctvo vie, že peňazí už dnes je prebytok.
  2. Že občan navyše zaplatí nezodpovednosť menežérov štátom riadených nemocníc, ktoré 26 rokov vytvárajú dlh, formou ďalšieho oddlženia, 549,87 milióna eur.
  3. Ja dodávam, že k 549,87 miliónov dlhu nemocníc prikvitne do konca roku ďalších 300 miliónov.

Ročne zomrie na Slovensku 9 720 ľudí, ktorí zomreli zbytočne. Jedno malé mestečko ročne.

 

 

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

prezident Andrej Kiska dane kampan

Kiska chcel uplatniť vratku DPH v sume 146-tisíc eur

19.09.2017 19:34

O takmer 150–tisíc eur chcela prezidentova firma obrať štát pri dani z pridanej hodnoty.

taliansko, migranti, migrant

Francúzska polícia núti stovky imigrantov opustiť provizórny tábor

19.09.2017 18:46

Do provizórneho tábora neďaleko Lamanšského prielivu prichádzajú utečenci s nádejou, že sa im podarí dostať do Veľkej Británie.

viktor orbán, orbán, maďarsko,

EÚ kontrolovala železnice medzi dvomi dedinami. V jednej má Orbán dom, v druhej sa narodil

19.09.2017 17:44

Železničná trať má celkovo len tri zastávky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643024x
Priemerná čítanosť článkov: 5637x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy