Založ si blog

Zisk v zdravotníctve je nemorálny, povedal Fico a tak ukradli miliardu.

17535-vseobecna-zdravotna-poistovna-nestandard2Miroslav Vaďura, bývalý riaditeľ štátnej zdravotnej poisťovne dostal za „dobré hospodárske výsledky odmenu takmer 70 tisíc eur. Viac , ako dva milióny korún.

Dobré hospodárske výsledky VšZP, podľa Fica, Danka, Bugára, sú v podobe obrovskej straty – 137 miliónov eur – ktorá do konca roku narastie na takmer 300 miliónov eur !

Dnes poslanci jedného súdruha, jedného štátneho vlastenca a jedného kolaboranta neprišli na rokovanie zdravotníckeho výboru.

Štefan Zelník – štátom platený vlastenec za SNS a predseda výboru, ktorému zdravie národa leží, rovnako ako kedysi Slotovi česť, pred bránou jednej finančnej inštitúcie.

Členovia výboru – súdruh Juraj Blanár – Smer-SD , by sa zložito pýtal Vaďuru na obrovskú stratu v čase, kedy ešte „neuhasil“ predražený nákup CT.

Súdruh Richard Raši je zaneprázdnený prácou pre súkromnú parkovaciu spoločnosť a zrejme problém nepovažuje za hodný zreteľa. Má pravdu, Smer-SD za 11 rokov rozkradol sumy blížiace sa k sto násobku straty v poisťovni. Podrobnosti má Pavol Paška.

Súdruh Valocký – Smer-SD, je expertom na riadenie nemocnice, ktorá sa otriasala škandálom vybielenia zdravotnej dokumentácie. Súdruh Vaďura, bude v krátkom čase pravdepodobne tiež „bieliť“.

No a čo, povedal som si.

Súdruh Róbert Fico odmieta prevziať úradne zásielky, aby sa nemusel postaviť pred vyšetrovateľa či sudcu.

Rezort polosúdruha Kaliňáka predstiera boj so zločinom, vlastenec Danko zápasí so svojim druhým ja – Danko linqvistom a Béla Bugár nevidí vo Ficovom zlepenci žiaden problém.

Tetka Anka, ujko Fórai či masér Kostka – Paškova družina – hovoria, že najlepším riešením sa javí oddlženie poisťovne. Občan rád zaplatí, veď ide o jeho zdravie a rozkoš zlodejov.

Tak, ako sa reštrukturalizoval Váhostav či Doprastav alebo Carrefoure.

Slovensku sa darí. Slovensko šliape, ekonomicky, finančne, medzinárodne je krajina, ktorá má čo ponúknuť. Ak k tomu ešte pridáme elementárnu mieru politickej stability, som presvedčený, že Slovensko má na to, aby sa približovalo výrazným tempom k priemernej životnej úrovni EÚ,”  prognózovala ekonomická kapacita – súdruh predseda Smer-SD.

Určite, veď iba prostredie zdravotnej štátnej poisťovne dvihlo životnú úroveň desiatky jej riadiacich pracovníkov a spriaznených podnikateľov zo stranou Smer-SD, na úroveň vyspelých krajín.

Krízový menežér, nominant Smer-SD na kresle ministra zdravotníctva, Tomáš Drucker, oznámil pri sadaní si do kresla ministra zdravotníctva, dve jóbové správy :

  1. Že za zdravotníctvo si občania priplatia formou zvýšenia odvodov napriek tomu, že každý odborník na zdravotníctvo vie, že peňazí už dnes je prebytok.
  2. Že občan navyše zaplatí nezodpovednosť menežérov štátom riadených nemocníc, ktoré 26 rokov vytvárajú dlh, formou ďalšieho oddlženia, 549,87 milióna eur.
  3. Ja dodávam, že k 549,87 miliónov dlhu nemocníc prikvitne do konca roku ďalších 300 miliónov.

Ročne zomrie na Slovensku 9 720 ľudí, ktorí zomreli zbytočne. Jedno malé mestečko ročne.

 

 

Róbert Fico hovorí, že nie je hlupák a klamár.

21.07.2017

Veda o hlúposti preukázala, že hustota hlupákov je rovnaká medzi členmi vlády ako medzi pravidelnými návštevníkmi krčiem nižších cenových skupín. Tvrdí český lekár a propagátor vedy, viac »

Keď zaútočí Hlas podobný Ficovi na Brusel, aby doniesol Slovákom kvalitné potraviny aké majú Nemci, treba dobiť viac.

20.07.2017

Hneď z kraja treba tým zloduchom v Bruseli povedať, že žiadne „čierne opice“, ako im familiárne hovoria voliči Smer-SD a Kotlebu, žiadne kvóty utečencov, lebo je to vec strategická na ceste viac »

Žatevný pornoherec Fico „oslavuje“ Deklaráciu zvrchovanosti v štáte, kde Kaliňáková polícia masakruje Deti a Žigová manželka lesy.

17.07.2017

V štáte, kde sa nanovo, napriek skúsenosti z červených kaukliarov moci v desivosti prežitých štyroch desiatok rokov, pripomínajú slová velikána politiky, Winstona Churchila – „Komunizmus viac »

Viktor Orbán

Orbán: Integrácia zlyhá. Moslimovia sa považujú za silnejších, než sú kresťania

22.07.2017 14:11

Podpora migrácie nie je odpoveďou na ekonomické problémy, povedal maďarský konzervatívny premiér Viktor Orbán.

Viktor Orbán, prejav

Inkvizícia EÚ namierená proti Poľsku nikdy nemôže uspieť, tvrdí Orbán

22.07.2017 13:35

Maďarsko použije všetky právne prostriedky, aby v Európskej únii preukázalo solidaritu s Poľskom. Povedal to maďarský premiér Viktor Orbán.

grecko, protest, demonstracia

Zadlžení Gréci sú z najhoršieho vonku

22.07.2017 13:00

Grécku ešte vlani hrozil odchod z eurozóny, no teraz sa podľa mnohých makroekonomických ukazovateľov pomaly dostáva z najhoršieho.

grécko, kos, zemetrasenie, pláž, ľudia na pláži,

Ľudia na Kose spali druhú noc pod holým nebom, báli sa ďalších otrasov

22.07.2017 12:16

Stovky dovolenkárov na gréckom ostrove Kos, ktorý postihlo zemetrasenie, spali už druhú noc za sebou pod holým nebom v obavách pred ďalším zemetrasením.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 977
Celková čítanosť: 5461865x
Priemerná čítanosť článkov: 5590x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy