Založ si blog

Väznica Leopoldov či Ilava je reprezentačné „bývanie“, to želajú občania Slovenska Ficovi.

asi_fico_tit-mp4-37012-02Samozrejme, musel by si prečítal odkazy na fb Smer-SD a fa Róbert Fico.

Jedna z troch tém zo včerajšej tlačovky predsedu Smer-SD potvrdzuje, že Róbert Fico začal kampaň k predčasným voľbám.

Fico – Nechce vstúpiť do konfliktu s prezidentom, lebo ho limituje zodpovednosť za vládnutie. Hlava, ktorá žije mimo času a reality pravdepodobne nezaregistrovala, že už je v konflikte. S verejnou mienkou, ktorá ani za Mečiara nedosiahla súčasnú úroveň výbušnosti. S fenoménom, z ktorého boľševikovi prechádza mráz naprieč komplexom Bonaparte.

Fico – Bude bojovať proti ucelenej komunite utečencov a bojovať za práva Slovákov, v počte cez 80 tisíc, ktorí pracujú pre Anglicko a nie pre vlastný štát. Desať rokov pofidernej politiky predsedu Smer-SD vytvorilo komunitu, s počtom viac ako 300 tisíc občanov, ktorí opustili neprávny štát Róberta Fica. Holt, iba u boľševika Fica nemá minca rub a líce.

Fico – Je presvedčený, že občania Slovenska si prajú, aby v reprezentačných priestoroch u Malého Laciho Baštrnáka prijímal zahraničné návštevy.

Zatiaľ som zaregistroval dve za tie roky. Teda, ak predseda Smer-SD nepovažuje nejakého ďalšieho nájomníka komplexu Bonaparte za hodnú návštevy „reprezentačného sídla“. Napríklad z mafiánskych zoznamov.

Treba pripomenúť predsedovi Smer-SD, že tak ako mafiáni vytvorení politikou Vladimíra Mečiara sa, síce oneskorene, ale predsa ocitli vo väzení, rovnako mafiáni vedení v zoznamoch „sociálnej demokracie“ budú časom využívať rovnaké priestory na resocializáciu ?

No a bonus navyše.

V krátkom čase po odchode vyšetrovateľa kauzy Gorila, je predseda Smer-SD ochotný vypovedať.

Bol by som nesmierne rád, keby vyšetrovateľ a dozorujúci prokurátor mu poskytol postavenie svedka. Svedka preto, aby bol vystavený hrozbe spáchania trestného činu krivej výpovede, pretože inak, ako klamár predstúpiť pred vyšetrovateľa nemôže.

Už samotný fakt, že roky Róbert Fico vytrubuje o Gorile, ako o kauze Mikuláša Dzurindu, navádza k viac ako presvedčeniu, že účelovo kryl bývalého predsedu vlády.

Druhé je odporúčanie pre vyšetrovateľa.

V momente, čo je úloha ľahká, kedy zmapuje pohyb jedného „novinára“ pred „zjavením sa“ spisu Gorila vo vybraných médiách, zvyšok páchateľov využije možnosť dohody s prokurátorom a vine a treste.

Vrátane toho, ktorý boľševický puč financoval.

Až po toho, kto boľševický puč zameraný na likvidáciu pravice a etablovanie, na druhý pokus, najnemorálnejšieho komunistu Slovenska k moci, financoval.

(c) foto somvobraze.eu

 

Príde čas, kedy média dostanú obrovské množstvo utajovaných informácií o porušeniach zákona Robertom Ficom.

20.09.2017

Najlepší minister vnútra Kaliňák by mal niekde nájsť odvahu, zatknúť Róberta Fica a odovzdať ho kamarátovi, generálnemu prokurátorovi. Útok na prezidenta republiky začal 30 marca 2014 viac »

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Kim Čong-un

Kim pohrozil USA najtvrdšou odvetou, KĽDR sa vyhráža ďalším jadrovým testom

22.09.2017 05:50

Slová Donalda Trumpa o zničení KĽDR ospravedlňujú náš jadrový program, tvrdí vodca Kim. Dodal, že je to cesta, po ktorej chce ísť až do konca.

Trump

Trump vyhlásil bankovú blokádu KĽDR

21.09.2017 22:43

Banky budú stáť pred jasnou voľbou - buď obchodovať so Spojenými štátmi, alebo so zločinným režimom v KĽDR, vyhlásil Donald Trump.

rakka, syria

Arabsko-kurdskí ozbrojenci strieľali na sýrske jednotky vlády

21.09.2017 22:31

Ak sa takéto incidenty zopakujú, Rusko podnikne príslušné kroky, varovala Moskva Washington.

LOREAL-BETTENCOURT/

Zomrela najbohatšia žena sveta Liliane Bettencourtová

21.09.2017 20:50

Vo veku 94 rokov zomrela vo Francúzsku podnikateľka a dedička kozmetickej spoločnosti L'Oréal Liliane Bettencourtová.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,002
Celková čítanosť: 5653211x
Priemerná čítanosť článkov: 5642x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy