Založ si blog

Väznica Leopoldov či Ilava je reprezentačné „bývanie“, to želajú občania Slovenska Ficovi.

asi_fico_tit-mp4-37012-02Samozrejme, musel by si prečítal odkazy na fb Smer-SD a fa Róbert Fico.

Jedna z troch tém zo včerajšej tlačovky predsedu Smer-SD potvrdzuje, že Róbert Fico začal kampaň k predčasným voľbám.

Fico – Nechce vstúpiť do konfliktu s prezidentom, lebo ho limituje zodpovednosť za vládnutie. Hlava, ktorá žije mimo času a reality pravdepodobne nezaregistrovala, že už je v konflikte. S verejnou mienkou, ktorá ani za Mečiara nedosiahla súčasnú úroveň výbušnosti. S fenoménom, z ktorého boľševikovi prechádza mráz naprieč komplexom Bonaparte.

Fico – Bude bojovať proti ucelenej komunite utečencov a bojovať za práva Slovákov, v počte cez 80 tisíc, ktorí pracujú pre Anglicko a nie pre vlastný štát. Desať rokov pofidernej politiky predsedu Smer-SD vytvorilo komunitu, s počtom viac ako 300 tisíc občanov, ktorí opustili neprávny štát Róberta Fica. Holt, iba u boľševika Fica nemá minca rub a líce.

Fico – Je presvedčený, že občania Slovenska si prajú, aby v reprezentačných priestoroch u Malého Laciho Baštrnáka prijímal zahraničné návštevy.

Zatiaľ som zaregistroval dve za tie roky. Teda, ak predseda Smer-SD nepovažuje nejakého ďalšieho nájomníka komplexu Bonaparte za hodnú návštevy „reprezentačného sídla“. Napríklad z mafiánskych zoznamov.

Treba pripomenúť predsedovi Smer-SD, že tak ako mafiáni vytvorení politikou Vladimíra Mečiara sa, síce oneskorene, ale predsa ocitli vo väzení, rovnako mafiáni vedení v zoznamoch „sociálnej demokracie“ budú časom využívať rovnaké priestory na resocializáciu ?

No a bonus navyše.

V krátkom čase po odchode vyšetrovateľa kauzy Gorila, je predseda Smer-SD ochotný vypovedať.

Bol by som nesmierne rád, keby vyšetrovateľ a dozorujúci prokurátor mu poskytol postavenie svedka. Svedka preto, aby bol vystavený hrozbe spáchania trestného činu krivej výpovede, pretože inak, ako klamár predstúpiť pred vyšetrovateľa nemôže.

Už samotný fakt, že roky Róbert Fico vytrubuje o Gorile, ako o kauze Mikuláša Dzurindu, navádza k viac ako presvedčeniu, že účelovo kryl bývalého predsedu vlády.

Druhé je odporúčanie pre vyšetrovateľa.

V momente, čo je úloha ľahká, kedy zmapuje pohyb jedného „novinára“ pred „zjavením sa“ spisu Gorila vo vybraných médiách, zvyšok páchateľov využije možnosť dohody s prokurátorom a vine a treste.

Vrátane toho, ktorý boľševický puč financoval.

Až po toho, kto boľševický puč zameraný na likvidáciu pravice a etablovanie, na druhý pokus, najnemorálnejšieho komunistu Slovenska k moci, financoval.

(c) foto somvobraze.eu

 

Poslanec parlamentu za Smer-SD, Ľuboš Bláha, zaútočil na Úrad vlády s cieľom zastreliť zradcu Róberta Fica.

19.11.2017

"Áno, popravovali sme, popravujeme a budeme popravovať!" ("Sí, hemos fusilado, fusilamos y seguiremos fusilando!") Vypisoval poslanec Smer-SD na kapitalistickej sociálnej sieti na obranu tých, čo viac »

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur.

17.11.2017

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur. Na 7 593 eur na každého človeka žijúceho na Slovensku. To je DLH, ktorý si vytrovil za 11 rokov v pozícií, kedy oligarchovia viac »

Andrejovi Dankovi – Slovensko nie je Lesostav Revúca, aby ho priviedol do ruín a dlžôb, ako jeho otec.

16.11.2017

Slovensko a jeho občania – okrem darebákov eštebákov a komunistov registrovaných v SNS – odmietajú osud Lesostavu Revúca. Privatizácie na barbarský spôsob otca Andreja Danka. Privatizácie, viac »

bukamal, syria

Sýrska armáda dobyla poslednú baštu Islamského štátu

19.11.2017 20:22

Velenie armády vyhlásilo mesto za oslobodené už 9. novembra, nebolo tomu však tak.

potraviny, nakupovanie, obchod, potravina

Poráža pri potravinách kvalita cenu?

19.11.2017 20:00

Slovensko roku 2017 žije životom, aký si ľudia v roku 1989 nevedeli predstaviť.

Líbya, utečenci

Líbya prešetrí predaj migrantov do otroctva

19.11.2017 18:39

Americká televízia CNN zdokumentovala dražby migrantov v Líbyi. Muži sa predávajú za 1200 líbyjských dinárov (asi 340 eur).

danko

Danko: Zamýšľam sa, či sankcie proti Rusku fungujú

19.11.2017 18:00

Za každou vetou svojho prejavu v ruskej Štátnej dume si predseda parlamentu a šéf SNS Andrej Danko stojí a varuje pred čierno-bielym videním sveta.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,043
Celková čítanosť: 5815160x
Priemerná čítanosť článkov: 5575x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy