Založ si blog

Väznica Leopoldov či Ilava je reprezentačné „bývanie“, to želajú občania Slovenska Ficovi.

asi_fico_tit-mp4-37012-02Samozrejme, musel by si prečítal odkazy na fb Smer-SD a fa Róbert Fico.

Jedna z troch tém zo včerajšej tlačovky predsedu Smer-SD potvrdzuje, že Róbert Fico začal kampaň k predčasným voľbám.

Fico – Nechce vstúpiť do konfliktu s prezidentom, lebo ho limituje zodpovednosť za vládnutie. Hlava, ktorá žije mimo času a reality pravdepodobne nezaregistrovala, že už je v konflikte. S verejnou mienkou, ktorá ani za Mečiara nedosiahla súčasnú úroveň výbušnosti. S fenoménom, z ktorého boľševikovi prechádza mráz naprieč komplexom Bonaparte.

Fico – Bude bojovať proti ucelenej komunite utečencov a bojovať za práva Slovákov, v počte cez 80 tisíc, ktorí pracujú pre Anglicko a nie pre vlastný štát. Desať rokov pofidernej politiky predsedu Smer-SD vytvorilo komunitu, s počtom viac ako 300 tisíc občanov, ktorí opustili neprávny štát Róberta Fica. Holt, iba u boľševika Fica nemá minca rub a líce.

Fico – Je presvedčený, že občania Slovenska si prajú, aby v reprezentačných priestoroch u Malého Laciho Baštrnáka prijímal zahraničné návštevy.

Zatiaľ som zaregistroval dve za tie roky. Teda, ak predseda Smer-SD nepovažuje nejakého ďalšieho nájomníka komplexu Bonaparte za hodnú návštevy „reprezentačného sídla“. Napríklad z mafiánskych zoznamov.

Treba pripomenúť predsedovi Smer-SD, že tak ako mafiáni vytvorení politikou Vladimíra Mečiara sa, síce oneskorene, ale predsa ocitli vo väzení, rovnako mafiáni vedení v zoznamoch „sociálnej demokracie“ budú časom využívať rovnaké priestory na resocializáciu ?

No a bonus navyše.

V krátkom čase po odchode vyšetrovateľa kauzy Gorila, je predseda Smer-SD ochotný vypovedať.

Bol by som nesmierne rád, keby vyšetrovateľ a dozorujúci prokurátor mu poskytol postavenie svedka. Svedka preto, aby bol vystavený hrozbe spáchania trestného činu krivej výpovede, pretože inak, ako klamár predstúpiť pred vyšetrovateľa nemôže.

Už samotný fakt, že roky Róbert Fico vytrubuje o Gorile, ako o kauze Mikuláša Dzurindu, navádza k viac ako presvedčeniu, že účelovo kryl bývalého predsedu vlády.

Druhé je odporúčanie pre vyšetrovateľa.

V momente, čo je úloha ľahká, kedy zmapuje pohyb jedného „novinára“ pred „zjavením sa“ spisu Gorila vo vybraných médiách, zvyšok páchateľov využije možnosť dohody s prokurátorom a vine a treste.

Vrátane toho, ktorý boľševický puč financoval.

Až po toho, kto boľševický puč zameraný na likvidáciu pravice a etablovanie, na druhý pokus, najnemorálnejšieho komunistu Slovenska k moci, financoval.

(c) foto somvobraze.eu

 

Je nejaká špinavosť, kde by ste pán Kaliňák neboli ? Nové 4 milióny do kešene na „upratovanie“.

27.07.2017

Sú nejaké drahé hodinky, súdruh predseda Smer-SD, ktoré majú schopnosť odtikať tie povestné tri sekundy, kedy bude každý odvolaný ? Hovorím o firme Forest. Tá včera iba upratovala a dnes viac »

O uväznení Mečiara rozhodovali slovenskí miliardári dávno predtým ako budú súdy od Harabína dnes.

25.07.2017

Ukážte mi jedného ponovembrového slovenského miliardára vyklíčeného bez semena zodpovednosti a poctivosti ako podnikateľ Baťa, miliardára ktorému bolo darované bohatstvo ľudí privatizáciou, viac »

Už aj Smer-SD má svojho Fruniho a BMG Invest a desaťtisíce poškodených klientov.

22.07.2017

Smer-SD si v baniach uhľobaróna zriadil ilegálne legálnu Alobalovú baliareň jednej miliardy eur, no zriadiť si Alobalovú dielničku v Národnej banke Slovenska vypovedá o politickom hulvátstve viac »

Charlie Gard

Smrteľne chorého britského chlapčeka prevezú do hospicu, rozhodol sudca

27.07.2017 21:15

Sudca o presune nevyliečiteľne chorého Charlieho rozhodol po tom, čo sa rodičia a nemocnica nedohodli, kde a ako 11-mesačné dieťa strávi svoje posledné dni.

cesta, r2, kamene

Padajúce kamene vystrašili aj vodičov na R2 pri Zvolene

27.07.2017 20:00

Komplikácií v doprave sa po vodičoch jazdiacich pod Strečnom dočkali aj šoféri na rýchlostnej ceste R2 pri Zvolene, ktorej časť úseku je neprejazdná.

Vladimir Putin, Krym, Rusko, Ukrajina,

Putin: Rusko je zdržanlivé voči USA, ale trpezlivosť má svoje medze

27.07.2017 19:12

Rusko reaguje na akcie USA zdržanlivo, ale v určitej chvíli už nebude možné hrubé konanie ďalej trpieť. Uviedol ruský prezident Putin ohľadom možnej reakcie na sankcie USA.

MV SR: Vládny Airbus A319

Zraneného mladíka privezie domov z Grécka vládny špeciál

27.07.2017 19:00

Prvý pobyt Michala pri mori v Grécku sa neskončil šťastne. Po operácii leží tri týždne v nemocnici a dýchajú za neho prístroje. Minister vnútra Kaliňák ponúkol na prevoz špeciál.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 980
Celková čítanosť: 5487536x
Priemerná čítanosť článkov: 5600x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy