Založ si blog

Podiel sexu plateného občanmi na poľudštení členov Smer-SD.

Ďalší vyradený blog. Bez udania dôvodu, lebo nejestvuje.

Súdruhovi Erikovi Tomášovi – čpí už z vás strach, lebo koniec bačovania, ožobračovania najslabších, rabovania i podvodov, je už hen na horizinte.

A potom, potom sa budete zodpovedať !

Muž robí všetko kvôli sexu a iba s myšlienkami na sex. Tak tvrdí múdry muž, Sigmund Freud.

Podiel sexu na poľudštení členov Smer-SD sa mi javí ako prepracovaný blud Engelsa s názvom – „Podiel práce na poľudštení opice“ !

Omyly Engelsa boli, z pohľadu evolúcie, jasne čitateľné: primitívne stvorenie, opica, pohybujúce sa po 4 nohách, sa stalo človekom vďaka práci.

Omyly nemeckého továrnika Engelsa, ktorý všetky svoje príjmy dával Marxovi, aby šíril mor zvaný socializmus, zostali aj po takmer 150 rokoch v hlavách našich „socialistov“.

Tí , súdruh Fico a súdruh Richter, oznámili – ,,Chceme motivovať ľudí, aby mali záujem pracovať.“

Áno, dobre si pamätám hodnotenie môjho deda na adresu boľševika, pár rokov po vojne, vraj od roboty aj kone dochnú. V čase, kedy obrali ľudí o úspory a začali združstevňovať.

Pozrel som si životopisy socialistických vyzývateľov na prácu.

Oboch doktorov spája jeden spoločný prvok. Neživí ich práca, ale štát. Po pravde, štát má iba tie peniaze, ktoré vymámi od ľudí pod hrozbou basy. V podobe daní, moderných desiatkov, o výške ktorých má ľud i občan zakázané referendovať. Dosť nelogické, lebo základný zákon štátu hovorí, že občan môže vládnuť priamo. A až v momente, keď nenájde dosť schopných medzi sebou, prichádzajú na rad politici.

Obidvoch si platia občania, celý ich život a tak človeku príde divné, že práve oni dvaja volajú „nepoľudštené opice“ na prácu.

Muž robí všetko kvôli sexu a iba s myšlienkami na sex. Prirodzene, na Slovensku zvlášť, lebo keď nepracuješ, potom niečo musíš robiť.

Zostáva veriť, že myšlienka o motivácií sa ujme a všetci nabehnú pracovať. Aby boli daňové príjmy ešte, ešte , ešte vyššie, ako reklamou dokazuje jedna banka, ktorá nemá predstavu o hrúbke bankoviek.

No a od daní sme sa dostali k samotnej podstate.

Po sociálno-demokratickej dobe kešu prišla doba ne-korektných a tak aj ja môžem.

Dane sú na vagínu. No tak pŕŕŕ !

Slasť je na strane štátom platených vyzývateľov, ktorí zmenili to známe socialistické – „Bez práce nie sú koláče“ – na oveľa vzrušujúcejšie.

Bez daní niet Vagín. Teda, média im hovoria vrchná štátna radkyňa či galantský resocializačný trojuholník s častou prítomnosťou havárií bavorákov.

Na strane občana, daňovníka, je aspoň malé potešenie, že aj génius Albert Einstein mal mal jednu vec, ktorú nikdy nepochopil Daň z príjmu.

Zdanenie práce je korunou dôkazu, že štát je organizovaný iracionálne a trestuhodne zle, proti rozumu, prírode i morálke.

A tak nechápem, prečo sa Engelsová „nepoľudštená opica“ postavila na dve a začala pracovať, keď výsledok je aj tak na P…u !

 

Príde čas, kedy média dostanú obrovské množstvo utajovaných informácií o porušeniach zákona Robertom Ficom.

20.09.2017

Najlepší minister vnútra Kaliňák by mal niekde nájsť odvahu, zatknúť Róberta Fica a odovzdať ho kamarátovi, generálnemu prokurátorovi. Útok na prezidenta republiky začal 30 marca 2014 viac »

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Kim Čong-un

Kim pohrozil USA najtvrdšou odvetou, KĽDR sa vyhráža ďalším jadrovým testom

22.09.2017 05:50

Slová Donalda Trumpa o zničení KĽDR ospravedlňujú náš jadrový program, tvrdí vodca Kim. Dodal, že je to cesta, po ktorej chce ísť až do konca.

Trump

Trump vyhlásil bankovú blokádu KĽDR

21.09.2017 22:43

Banky budú stáť pred jasnou voľbou - buď obchodovať so Spojenými štátmi, alebo so zločinným režimom v KĽDR, vyhlásil Donald Trump.

rakka, syria

Arabsko-kurdskí ozbrojenci strieľali na sýrske jednotky vlády

21.09.2017 22:31

Ak sa takéto incidenty zopakujú, Rusko podnikne príslušné kroky, varovala Moskva Washington.

LOREAL-BETTENCOURT/

Zomrela najbohatšia žena sveta Liliane Bettencourtová

21.09.2017 20:50

Vo veku 94 rokov zomrela vo Francúzsku podnikateľka a dedička kozmetickej spoločnosti L'Oréal Liliane Bettencourtová.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,002
Celková čítanosť: 5653135x
Priemerná čítanosť článkov: 5642x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy