Založ si blog

Podiel sexu plateného občanmi na poľudštení členov Smer-SD.

Ďalší vyradený blog. Bez udania dôvodu, lebo nejestvuje.

Súdruhovi Erikovi Tomášovi – čpí už z vás strach, lebo koniec bačovania, ožobračovania najslabších, rabovania i podvodov, je už hen na horizinte.

A potom, potom sa budete zodpovedať !

Muž robí všetko kvôli sexu a iba s myšlienkami na sex. Tak tvrdí múdry muž, Sigmund Freud.

Podiel sexu na poľudštení členov Smer-SD sa mi javí ako prepracovaný blud Engelsa s názvom – „Podiel práce na poľudštení opice“ !

Omyly Engelsa boli, z pohľadu evolúcie, jasne čitateľné: primitívne stvorenie, opica, pohybujúce sa po 4 nohách, sa stalo človekom vďaka práci.

Omyly nemeckého továrnika Engelsa, ktorý všetky svoje príjmy dával Marxovi, aby šíril mor zvaný socializmus, zostali aj po takmer 150 rokoch v hlavách našich „socialistov“.

Tí , súdruh Fico a súdruh Richter, oznámili – ,,Chceme motivovať ľudí, aby mali záujem pracovať.“

Áno, dobre si pamätám hodnotenie môjho deda na adresu boľševika, pár rokov po vojne, vraj od roboty aj kone dochnú. V čase, kedy obrali ľudí o úspory a začali združstevňovať.

Pozrel som si životopisy socialistických vyzývateľov na prácu.

Oboch doktorov spája jeden spoločný prvok. Neživí ich práca, ale štát. Po pravde, štát má iba tie peniaze, ktoré vymámi od ľudí pod hrozbou basy. V podobe daní, moderných desiatkov, o výške ktorých má ľud i občan zakázané referendovať. Dosť nelogické, lebo základný zákon štátu hovorí, že občan môže vládnuť priamo. A až v momente, keď nenájde dosť schopných medzi sebou, prichádzajú na rad politici.

Obidvoch si platia občania, celý ich život a tak človeku príde divné, že práve oni dvaja volajú „nepoľudštené opice“ na prácu.

Muž robí všetko kvôli sexu a iba s myšlienkami na sex. Prirodzene, na Slovensku zvlášť, lebo keď nepracuješ, potom niečo musíš robiť.

Zostáva veriť, že myšlienka o motivácií sa ujme a všetci nabehnú pracovať. Aby boli daňové príjmy ešte, ešte , ešte vyššie, ako reklamou dokazuje jedna banka, ktorá nemá predstavu o hrúbke bankoviek.

No a od daní sme sa dostali k samotnej podstate.

Po sociálno-demokratickej dobe kešu prišla doba ne-korektných a tak aj ja môžem.

Dane sú na vagínu. No tak pŕŕŕ !

Slasť je na strane štátom platených vyzývateľov, ktorí zmenili to známe socialistické – „Bez práce nie sú koláče“ – na oveľa vzrušujúcejšie.

Bez daní niet Vagín. Teda, média im hovoria vrchná štátna radkyňa či galantský resocializačný trojuholník s častou prítomnosťou havárií bavorákov.

Na strane občana, daňovníka, je aspoň malé potešenie, že aj génius Albert Einstein mal mal jednu vec, ktorú nikdy nepochopil Daň z príjmu.

Zdanenie práce je korunou dôkazu, že štát je organizovaný iracionálne a trestuhodne zle, proti rozumu, prírode i morálke.

A tak nechápem, prečo sa Engelsová „nepoľudštená opica“ postavila na dve a začala pracovať, keď výsledok je aj tak na P…u !

 

Poslanec parlamentu za Smer-SD, Ľuboš Bláha, zaútočil na Úrad vlády s cieľom zastreliť zradcu Róberta Fica.

19.11.2017

"Áno, popravovali sme, popravujeme a budeme popravovať!" ("Sí, hemos fusilado, fusilamos y seguiremos fusilando!") Vypisoval poslanec Smer-SD na kapitalistickej sociálnej sieti na obranu tých, čo viac »

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur.

17.11.2017

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur. Na 7 593 eur na každého človeka žijúceho na Slovensku. To je DLH, ktorý si vytrovil za 11 rokov v pozícií, kedy oligarchovia viac »

Andrejovi Dankovi – Slovensko nie je Lesostav Revúca, aby ho priviedol do ruín a dlžôb, ako jeho otec.

16.11.2017

Slovensko a jeho občania – okrem darebákov eštebákov a komunistov registrovaných v SNS – odmietajú osud Lesostavu Revúca. Privatizácie na barbarský spôsob otca Andreja Danka. Privatizácie, viac »

bukamal, syria

Sýrska armáda dobyla poslednú baštu Islamského štátu

19.11.2017 20:22

Velenie armády vyhlásilo mesto za oslobodené už 9. novembra, nebolo tomu však tak.

potraviny, nakupovanie, obchod, potravina

Poráža pri potravinách kvalita cenu?

19.11.2017 20:00

Slovensko roku 2017 žije životom, aký si ľudia v roku 1989 nevedeli predstaviť.

Líbya, utečenci

Líbya prešetrí predaj migrantov do otroctva

19.11.2017 18:39

Americká televízia CNN zdokumentovala dražby migrantov v Líbyi. Muži sa predávajú za 1200 líbyjských dinárov (asi 340 eur).

danko

Danko: Zamýšľam sa, či sankcie proti Rusku fungujú

19.11.2017 18:00

Za každou vetou svojho prejavu v ruskej Štátnej dume si predseda parlamentu a šéf SNS Andrej Danko stojí a varuje pred čierno-bielym videním sveta.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,043
Celková čítanosť: 5815131x
Priemerná čítanosť článkov: 5575x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy