Založ si blog

Podiel sexu plateného občanmi na poľudštení členov Smer-SD.

Ďalší vyradený blog. Bez udania dôvodu, lebo nejestvuje.

Súdruhovi Erikovi Tomášovi – čpí už z vás strach, lebo koniec bačovania, ožobračovania najslabších, rabovania i podvodov, je už hen na horizinte.

A potom, potom sa budete zodpovedať !

Muž robí všetko kvôli sexu a iba s myšlienkami na sex. Tak tvrdí múdry muž, Sigmund Freud.

Podiel sexu na poľudštení členov Smer-SD sa mi javí ako prepracovaný blud Engelsa s názvom – „Podiel práce na poľudštení opice“ !

Omyly Engelsa boli, z pohľadu evolúcie, jasne čitateľné: primitívne stvorenie, opica, pohybujúce sa po 4 nohách, sa stalo človekom vďaka práci.

Omyly nemeckého továrnika Engelsa, ktorý všetky svoje príjmy dával Marxovi, aby šíril mor zvaný socializmus, zostali aj po takmer 150 rokoch v hlavách našich „socialistov“.

Tí , súdruh Fico a súdruh Richter, oznámili – ,,Chceme motivovať ľudí, aby mali záujem pracovať.“

Áno, dobre si pamätám hodnotenie môjho deda na adresu boľševika, pár rokov po vojne, vraj od roboty aj kone dochnú. V čase, kedy obrali ľudí o úspory a začali združstevňovať.

Pozrel som si životopisy socialistických vyzývateľov na prácu.

Oboch doktorov spája jeden spoločný prvok. Neživí ich práca, ale štát. Po pravde, štát má iba tie peniaze, ktoré vymámi od ľudí pod hrozbou basy. V podobe daní, moderných desiatkov, o výške ktorých má ľud i občan zakázané referendovať. Dosť nelogické, lebo základný zákon štátu hovorí, že občan môže vládnuť priamo. A až v momente, keď nenájde dosť schopných medzi sebou, prichádzajú na rad politici.

Obidvoch si platia občania, celý ich život a tak človeku príde divné, že práve oni dvaja volajú „nepoľudštené opice“ na prácu.

Muž robí všetko kvôli sexu a iba s myšlienkami na sex. Prirodzene, na Slovensku zvlášť, lebo keď nepracuješ, potom niečo musíš robiť.

Zostáva veriť, že myšlienka o motivácií sa ujme a všetci nabehnú pracovať. Aby boli daňové príjmy ešte, ešte , ešte vyššie, ako reklamou dokazuje jedna banka, ktorá nemá predstavu o hrúbke bankoviek.

No a od daní sme sa dostali k samotnej podstate.

Po sociálno-demokratickej dobe kešu prišla doba ne-korektných a tak aj ja môžem.

Dane sú na vagínu. No tak pŕŕŕ !

Slasť je na strane štátom platených vyzývateľov, ktorí zmenili to známe socialistické – „Bez práce nie sú koláče“ – na oveľa vzrušujúcejšie.

Bez daní niet Vagín. Teda, média im hovoria vrchná štátna radkyňa či galantský resocializačný trojuholník s častou prítomnosťou havárií bavorákov.

Na strane občana, daňovníka, je aspoň malé potešenie, že aj génius Albert Einstein mal mal jednu vec, ktorú nikdy nepochopil Daň z príjmu.

Zdanenie práce je korunou dôkazu, že štát je organizovaný iracionálne a trestuhodne zle, proti rozumu, prírode i morálke.

A tak nechápem, prečo sa Engelsová „nepoľudštená opica“ postavila na dve a začala pracovať, keď výsledok je aj tak na P…u !

 

Je nejaká špinavosť, kde by ste pán Kaliňák neboli ? Nové 4 milióny do kešene na „upratovanie“.

27.07.2017

Sú nejaké drahé hodinky, súdruh predseda Smer-SD, ktoré majú schopnosť odtikať tie povestné tri sekundy, kedy bude každý odvolaný ? Hovorím o firme Forest. Tá včera iba upratovala a dnes viac »

O uväznení Mečiara rozhodovali slovenskí miliardári dávno predtým ako budú súdy od Harabína dnes.

25.07.2017

Ukážte mi jedného ponovembrového slovenského miliardára vyklíčeného bez semena zodpovednosti a poctivosti ako podnikateľ Baťa, miliardára ktorému bolo darované bohatstvo ľudí privatizáciou, viac »

Už aj Smer-SD má svojho Fruniho a BMG Invest a desaťtisíce poškodených klientov.

22.07.2017

Smer-SD si v baniach uhľobaróna zriadil ilegálne legálnu Alobalovú baliareň jednej miliardy eur, no zriadiť si Alobalovú dielničku v Národnej banke Slovenska vypovedá o politickom hulvátstve viac »

Charlie Gard

Smrteľne chorého britského chlapčeka prevezú do hospicu, rozhodol sudca

27.07.2017 21:15

Sudca o presune nevyliečiteľne chorého Charlieho rozhodol po tom, čo sa rodičia a nemocnica nedohodli, kde a ako 11-mesačné dieťa strávi svoje posledné dni.

cesta, r2, kamene

Padajúce kamene vystrašili aj vodičov na R2 pri Zvolene

27.07.2017 20:00

Komplikácií v doprave sa po vodičoch jazdiacich pod Strečnom dočkali aj šoféri na rýchlostnej ceste R2 pri Zvolene, ktorej časť úseku je neprejazdná.

Vladimir Putin, Krym, Rusko, Ukrajina,

Putin: Rusko je zdržanlivé voči USA, ale trpezlivosť má svoje medze

27.07.2017 19:12

Rusko reaguje na akcie USA zdržanlivo, ale v určitej chvíli už nebude možné hrubé konanie ďalej trpieť. Uviedol ruský prezident Putin ohľadom možnej reakcie na sankcie USA.

MV SR: Vládny Airbus A319

Zraneného mladíka privezie domov z Grécka vládny špeciál

27.07.2017 19:00

Prvý pobyt Michala pri mori v Grécku sa neskončil šťastne. Po operácii leží tri týždne v nemocnici a dýchajú za neho prístroje. Minister vnútra Kaliňák ponúkol na prevoz špeciál.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 980
Celková čítanosť: 5487490x
Priemerná čítanosť článkov: 5599x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy