Založ si blog

Slovensko – noc retardérov s petardami a Kotlebových PribiNáckov !

aaee4d9f1c944a35699ca22b4b7fe5e9VYRADENÝ blog, bezdôvodne.

Po Tichej noci, kedy na svet prišiel Spasiteľ, mnohí včera nezaspali. V noci Retardérov s petardami. V krajine prázdnoty najhlasnejšie duní huriavk zadubencov, aby si pripomenuli výročie, kedysi mocnára dnes pastiera Ovečiek. Vznik Slovenskej republiky.

Rok bláznov v krajine, kde najagresívnejší nevyliečiteľní chovanci ústavu sa zmocnili vedenia štátu, aby zachovali čo najdlhšie biblický príbeh Abraháma a obetovanie syna Izáka.

V krajine, v ktorej sa aj po 23 rokoch nájde dostatok Mečiarových Ovečiek, aby splnili aj ten najtruľovejší príkaz vždy, len čo na nich zhúkne nejaký lichotivý hlas istôt.

V krajine, z ktorej Boh odišiel vo februári 1948, aby uvoľnil miesto čiernym a červeným „bôžikom“ a ich slovu, kde jeho protivenstvu je vystavený certifikát najhoršej ohavnosti.

V krajine, kde nejneúprimnejšie presvedčenie o našej terajšej hriešnosti je predovšetkým aj o slabom presvedčení večného ospravedlňovania súčasnosti.

Tej, kde v záujme blahobytu potomkov komunistov, eštebákov, nacistov i fašistov, ruských trollov a inú háveď, denne kladú svoje deti na pohanské obetné oltáre a posielajú Mojžiša s kamennými doskami späť na horu Sinaj.

V krajine, v ktorej si ráno prečítam „srdcervúcu“ výzvu šéfredaktora, aby sa „národ“ prestal deliť na Oni – politici, biznismeni a elity – a „My“ – ostatní. Lebo krajina potrebuje ich spojenie do slova My v záujme spoločnej vízie.

Hovorím, najhoršia ohavnosť spochybniť „slovo“ bôžikov.

Dvadsaťtri ročnú víziu meniť ?

V krajine, kde žije toľko potomkov Abraháma, na ktorých stačí zhurta nahúkať akýkoľvek bláznivý nápad a oni ho počúvnu ?

V krajine, kde žijú dva národy Slovákov postavené proti sebe s víziou, že iba jeden z nich dôjde víťazstva, sa aj Boh musí váľať smiechom.

Ja nie, mám iba otázku.

Bože môj, Bože môj, na Čom teraz robíš ?

koláž (c) gulaš.sk – súhlas mám

Poslanec parlamentu za Smer-SD, Ľuboš Bláha, zaútočil na Úrad vlády s cieľom zastreliť zradcu Róberta Fica.

19.11.2017

"Áno, popravovali sme, popravujeme a budeme popravovať!" ("Sí, hemos fusilado, fusilamos y seguiremos fusilando!") Vypisoval poslanec Smer-SD na kapitalistickej sociálnej sieti na obranu tých, čo viac »

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur.

17.11.2017

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur. Na 7 593 eur na každého človeka žijúceho na Slovensku. To je DLH, ktorý si vytrovil za 11 rokov v pozícií, kedy oligarchovia viac »

Andrejovi Dankovi – Slovensko nie je Lesostav Revúca, aby ho priviedol do ruín a dlžôb, ako jeho otec.

16.11.2017

Slovensko a jeho občania – okrem darebákov eštebákov a komunistov registrovaných v SNS – odmietajú osud Lesostavu Revúca. Privatizácie na barbarský spôsob otca Andreja Danka. Privatizácie, viac »

cukrovka, pacient, doktor, vyšetrenie, ordinácia

Lekári môžu obísť Druckera: Zámer rozšíriť ordinačné hodiny nemusí vyjsť

21.11.2017 07:00

Po novom by v ambulanciách lekári mali odpracovať minimálne sedem hodín každý deň, teda 35 hodín za týždeň.

Bialowiežský prales, Poľsko

Poľsku hrozí za výrub v pralese pokuta 100 000 eur denne

20.11.2017 22:05

Poľsko musí okamžite prestať rúbať v chránenom Bialowiežskom pralese, alebo zaplatí každý deň pokutu 100 000 eur. Rozhodol o tom súdny dvor Európskej únie.

bitcoin, mena, platidlo

Hodnota bitcoinu prekročila hranicu 8-tisíc dolárov

20.11.2017 21:34

Digitálna mena bitcoin pokračuje v raste na nové rekordy a prvýkrát prekonala 8000 dolárov.

trump

Trump: USA opäť zaradí KĽDR na zoznam podporovateľov terorizmu

20.11.2017 20:27, aktualizované: 22:07

Spojené štáty opäť začlení KĽDR na zoznam krajín podporujúcich terorizmus. V pondelok to podľa agentúry Reuters oznámil americký prezident Donald Trump.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,043
Celková čítanosť: 5817806x
Priemerná čítanosť článkov: 5578x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy