Založ si blog

Slovensko – noc retardérov s petardami a Kotlebových PribiNáckov !

aaee4d9f1c944a35699ca22b4b7fe5e9VYRADENÝ blog, bezdôvodne.

Po Tichej noci, kedy na svet prišiel Spasiteľ, mnohí včera nezaspali. V noci Retardérov s petardami. V krajine prázdnoty najhlasnejšie duní huriavk zadubencov, aby si pripomenuli výročie, kedysi mocnára dnes pastiera Ovečiek. Vznik Slovenskej republiky.

Rok bláznov v krajine, kde najagresívnejší nevyliečiteľní chovanci ústavu sa zmocnili vedenia štátu, aby zachovali čo najdlhšie biblický príbeh Abraháma a obetovanie syna Izáka.

V krajine, v ktorej sa aj po 23 rokoch nájde dostatok Mečiarových Ovečiek, aby splnili aj ten najtruľovejší príkaz vždy, len čo na nich zhúkne nejaký lichotivý hlas istôt.

V krajine, z ktorej Boh odišiel vo februári 1948, aby uvoľnil miesto čiernym a červeným „bôžikom“ a ich slovu, kde jeho protivenstvu je vystavený certifikát najhoršej ohavnosti.

V krajine, kde nejneúprimnejšie presvedčenie o našej terajšej hriešnosti je predovšetkým aj o slabom presvedčení večného ospravedlňovania súčasnosti.

Tej, kde v záujme blahobytu potomkov komunistov, eštebákov, nacistov i fašistov, ruských trollov a inú háveď, denne kladú svoje deti na pohanské obetné oltáre a posielajú Mojžiša s kamennými doskami späť na horu Sinaj.

V krajine, v ktorej si ráno prečítam „srdcervúcu“ výzvu šéfredaktora, aby sa „národ“ prestal deliť na Oni – politici, biznismeni a elity – a „My“ – ostatní. Lebo krajina potrebuje ich spojenie do slova My v záujme spoločnej vízie.

Hovorím, najhoršia ohavnosť spochybniť „slovo“ bôžikov.

Dvadsaťtri ročnú víziu meniť ?

V krajine, kde žije toľko potomkov Abraháma, na ktorých stačí zhurta nahúkať akýkoľvek bláznivý nápad a oni ho počúvnu ?

V krajine, kde žijú dva národy Slovákov postavené proti sebe s víziou, že iba jeden z nich dôjde víťazstva, sa aj Boh musí váľať smiechom.

Ja nie, mám iba otázku.

Bože môj, Bože môj, na Čom teraz robíš ?

koláž (c) gulaš.sk – súhlas mám

Róbert Fico hovorí, že nie je hlupák a klamár.

21.07.2017

Veda o hlúposti preukázala, že hustota hlupákov je rovnaká medzi členmi vlády ako medzi pravidelnými návštevníkmi krčiem nižších cenových skupín. Tvrdí český lekár a propagátor vedy, viac »

Keď zaútočí Hlas podobný Ficovi na Brusel, aby doniesol Slovákom kvalitné potraviny aké majú Nemci, treba dobiť viac.

20.07.2017

Hneď z kraja treba tým zloduchom v Bruseli povedať, že žiadne „čierne opice“, ako im familiárne hovoria voliči Smer-SD a Kotlebu, žiadne kvóty utečencov, lebo je to vec strategická na ceste viac »

Žatevný pornoherec Fico „oslavuje“ Deklaráciu zvrchovanosti v štáte, kde Kaliňáková polícia masakruje Deti a Žigová manželka lesy.

17.07.2017

V štáte, kde sa nanovo, napriek skúsenosti z červených kaukliarov moci v desivosti prežitých štyroch desiatok rokov, pripomínajú slová velikána politiky, Winstona Churchila – „Komunizmus viac »

Viktor Orbán

Orbán: Integrácia zlyhá. Moslimovia sa považujú za silnejších, než sú kresťania

22.07.2017 14:11

Podpora migrácie nie je odpoveďou na ekonomické problémy, povedal maďarský konzervatívny premiér Viktor Orbán.

Viktor Orbán, prejav

Inkvizícia EÚ namierená proti Poľsku nikdy nemôže uspieť, tvrdí Orbán

22.07.2017 13:35

Maďarsko použije všetky právne prostriedky, aby v Európskej únii preukázalo solidaritu s Poľskom. Povedal to maďarský premiér Viktor Orbán.

grecko, protest, demonstracia

Zadlžení Gréci sú z najhoršieho vonku

22.07.2017 13:00

Grécku ešte vlani hrozil odchod z eurozóny, no teraz sa podľa mnohých makroekonomických ukazovateľov pomaly dostáva z najhoršieho.

grécko, kos, zemetrasenie, pláž, ľudia na pláži,

Ľudia na Kose spali druhú noc pod holým nebom, báli sa ďalších otrasov

22.07.2017 12:16

Stovky dovolenkárov na gréckom ostrove Kos, ktorý postihlo zemetrasenie, spali už druhú noc za sebou pod holým nebom v obavách pred ďalším zemetrasením.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 977
Celková čítanosť: 5461784x
Priemerná čítanosť článkov: 5590x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy