Založ si blog

Slovensko – noc retardérov s petardami a Kotlebových PribiNáckov !

aaee4d9f1c944a35699ca22b4b7fe5e9VYRADENÝ blog, bezdôvodne.

Po Tichej noci, kedy na svet prišiel Spasiteľ, mnohí včera nezaspali. V noci Retardérov s petardami. V krajine prázdnoty najhlasnejšie duní huriavk zadubencov, aby si pripomenuli výročie, kedysi mocnára dnes pastiera Ovečiek. Vznik Slovenskej republiky.

Rok bláznov v krajine, kde najagresívnejší nevyliečiteľní chovanci ústavu sa zmocnili vedenia štátu, aby zachovali čo najdlhšie biblický príbeh Abraháma a obetovanie syna Izáka.

V krajine, v ktorej sa aj po 23 rokoch nájde dostatok Mečiarových Ovečiek, aby splnili aj ten najtruľovejší príkaz vždy, len čo na nich zhúkne nejaký lichotivý hlas istôt.

V krajine, z ktorej Boh odišiel vo februári 1948, aby uvoľnil miesto čiernym a červeným „bôžikom“ a ich slovu, kde jeho protivenstvu je vystavený certifikát najhoršej ohavnosti.

V krajine, kde nejneúprimnejšie presvedčenie o našej terajšej hriešnosti je predovšetkým aj o slabom presvedčení večného ospravedlňovania súčasnosti.

Tej, kde v záujme blahobytu potomkov komunistov, eštebákov, nacistov i fašistov, ruských trollov a inú háveď, denne kladú svoje deti na pohanské obetné oltáre a posielajú Mojžiša s kamennými doskami späť na horu Sinaj.

V krajine, v ktorej si ráno prečítam „srdcervúcu“ výzvu šéfredaktora, aby sa „národ“ prestal deliť na Oni – politici, biznismeni a elity – a „My“ – ostatní. Lebo krajina potrebuje ich spojenie do slova My v záujme spoločnej vízie.

Hovorím, najhoršia ohavnosť spochybniť „slovo“ bôžikov.

Dvadsaťtri ročnú víziu meniť ?

V krajine, kde žije toľko potomkov Abraháma, na ktorých stačí zhurta nahúkať akýkoľvek bláznivý nápad a oni ho počúvnu ?

V krajine, kde žijú dva národy Slovákov postavené proti sebe s víziou, že iba jeden z nich dôjde víťazstva, sa aj Boh musí váľať smiechom.

Ja nie, mám iba otázku.

Bože môj, Bože môj, na Čom teraz robíš ?

koláž (c) gulaš.sk – súhlas mám

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

prezident Andrej Kiska dane kampan

Kiska chcel uplatniť vratku DPH v sume 146-tisíc eur

19.09.2017 19:34

O takmer 150–tisíc eur chcela prezidentova firma obrať štát pri dani z pridanej hodnoty.

taliansko, migranti, migrant

Francúzska polícia núti stovky imigrantov opustiť provizórny tábor

19.09.2017 18:46

Do provizórneho tábora neďaleko Lamanšského prielivu prichádzajú utečenci s nádejou, že sa im podarí dostať do Veľkej Británie.

viktor orbán, orbán, maďarsko,

EÚ kontrolovala železnice medzi dvomi dedinami. V jednej má Orbán dom, v druhej sa narodil

19.09.2017 17:44

Železničná trať má celkovo len tri zastávky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5642999x
Priemerná čítanosť článkov: 5637x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy