Založ si blog

Bohatý slovenský Ľud Róberta Fica a erotický sen Andreja Danka.

Najprv nabehol na frontu ekonomický snajper Fico a chvíľu ma nechal žiť v ilúzií, že ho zasiahnu skôr, ako „všetko úsilie nasmeruje k ľudu“, aby bol bohatý. Ľud. V krajine s tak veľkou spotrebou alkoholu opíjať ľud rožkom, presne štyridsiatimi dvoma miliardami rožkov na dlh, svedčí o dobrodružnej povahe predsedu  hlúčiku milovníkov červenokožcov a neformálneho klubu pamätníkov času minulého.

Ľud nepotrebuje byť bohatý, ľud už ním je, rovných 11 Ficových polárnych rokov. Potvrdené druhým najväčším v štáte, že privatizovať mohol každý, ako Dankovci.

Čas hier, piesni, nepreberného množstva tlačoviek i chaosu, kde ľud so svojim zhypnotizovaným mozgom bol represiou dovedený do detského štádia ,aby prepadol hladu po autoritatívnom vedení, skončil z vnútra vykuchaným ministrom a prichádza obdobie lásky. Málilinko inej, ako u deti kvetov a ich tráve.

Andrej Danko, vedený tradíciou Otca zakladateľa, dnes pastiera Oviec, čo mal voľakedy desať minút s premiérom, dostal včera minút tridsať, aby bohatému ľudu priniesol svet emócií. Priestor, v ktorom sa budeme „cítiť báječne“, ako Kmotrík na prázdnom futbalovom národnom štadióne.

Andrej Danko sa chce o matériou presýtený ľud nielen starať. Chce sa ľudu dotýkať, nedržgrošiť s jeho pohladením, chrániť ľud pred supmi čo ohlodávajú mrcinu, v jeho optike štát. Dostať ľud do emocionálneho a sexuálneho harašenia, aby odvrhol extrémistov a šialencov.

Odborná literatúra odporúča rodičom, aby dieťa pred spaním nebolo vystavené hrám, ktoré mu prinášajú napätie. Napríklad hry s vláčikmi, kde musí zvádzať boj so žltým cudzincom, či plavba flotilou lietadlových lodí po Dunaji pod slovenskou vlajkou.

Rána sú potom desivé, pod posteľou extrémista, po boku prebúdzajúci sa (z)Mizíkovi šialenec, aby na okamih prekryli realitu, že sú neodbytnou súčasťou priestoru Andreja Danka, hen kúsok od zabetónovaných Keltov.

Láska Andreja Danka k ľudu spolu s hojnosťou jej konceptov, či škály erotických túžieb na uspokojenie vlastnej rozkoše, má dve, priam kardinálne Richelieuovské podmienky.

Ľud bude zbožňovať falus, symbol štátu, a Andrej Danko sa bude učiť riadiť štát. Divná predstava  posunu puberty do veku dvadsiatich siedmich rokov.

Čo už, aj zákon prispôsobivosti je zákon, aj keď dejiny sa odohrávajú ďaleko. Od Andreja Danka i bohatého a dnes núkajúcou sa špecifickou erotikou nakazeného ľudu.

Tak krátky čas, dvadsať sedem rokov, na prechod do puberty a vždy ten istý princíp, iba hlavné postavy sú alternované v spoločnosti otázky, kde sa robí konkurz.

„Vzbuď taký dojem, akoby si sa už dostal na funkciu, na ktorú si nevhodný“.

Správa SITA, deň po a predtým, ako si Andrej Danko odskočil „zalyžovať“ :

BRATISLAVA – Súkromná spoločnosť RegioJet nedostáva žiadne dotáciu na svoje vlaky na trase Bratislava-Košice. Hovorca spoločnosti Aleš Ondruj tak reagoval na dnešné vyhlásenie predsedu parlamentu a SNS Andreja Danka, podľa ktorého RegioJet od štátu dostáva ročne dotáciu 8,5 milióna eur.

Vo Ficovej hrádzi voči extrémistom a šialencom panuje zhoda.

Andrej Danko, Béla Bugár i Róbert Fico potrebujú ďalších sedem miliárd rožkov.

 

http://www.teraz.sk/slovensko/monitor-a-danko-slovensko-musi-byt/238319-clanok.html

 

 

Príde čas, kedy média dostanú obrovské množstvo utajovaných informácií o porušeniach zákona Robertom Ficom.

20.09.2017

Najlepší minister vnútra Kaliňák by mal niekde nájsť odvahu, zatknúť Róberta Fica a odovzdať ho kamarátovi, generálnemu prokurátorovi. Útok na prezidenta republiky začal 30 marca 2014 viac »

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

trump, lavrov, usa

Lavrovovi sa Trumpov prejav páčil, hnevá sa skôr na Obamu

20.09.2017 22:59

Šéf ruskej diplomacie vidí v Trumpovej administratíve "zodpovedných ľudí".

Katalánsko, Artur Mas

V Katalánsku sa zatýkalo, na protest demonštrujú tisíce ľudí

20.09.2017 22:19

Polícia sa snaží zabrániť výtržnostiam.

donald trump

Trump sa už vo veci dohody s Iránom rozhodol, ale nechce povedať ako

20.09.2017 20:33

Trump už v stredu dohodu s Iránom označil za hanbu Spojených štátov a jednu z najhorších medzinárodných zmlúv, aké boli kedy uzatvorené.

Merkelová

Na nemecké voľby nikto neútočí, podľa ministra vnútra to možno ešte len príde

20.09.2017 19:41

Nevidíme, že by Putin zasahoval do nemeckej predvolebnej kampane, čuduje sa minister vnútra de Maiziére.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,002
Celková čítanosť: 5649274x
Priemerná čítanosť článkov: 5638x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy