Založ si blog

Bohatý slovenský Ľud Róberta Fica a erotický sen Andreja Danka.

Najprv nabehol na frontu ekonomický snajper Fico a chvíľu ma nechal žiť v ilúzií, že ho zasiahnu skôr, ako „všetko úsilie nasmeruje k ľudu“, aby bol bohatý. Ľud. V krajine s tak veľkou spotrebou alkoholu opíjať ľud rožkom, presne štyridsiatimi dvoma miliardami rožkov na dlh, svedčí o dobrodružnej povahe predsedu  hlúčiku milovníkov červenokožcov a neformálneho klubu pamätníkov času minulého.

Ľud nepotrebuje byť bohatý, ľud už ním je, rovných 11 Ficových polárnych rokov. Potvrdené druhým najväčším v štáte, že privatizovať mohol každý, ako Dankovci.

Čas hier, piesni, nepreberného množstva tlačoviek i chaosu, kde ľud so svojim zhypnotizovaným mozgom bol represiou dovedený do detského štádia ,aby prepadol hladu po autoritatívnom vedení, skončil z vnútra vykuchaným ministrom a prichádza obdobie lásky. Málilinko inej, ako u deti kvetov a ich tráve.

Andrej Danko, vedený tradíciou Otca zakladateľa, dnes pastiera Oviec, čo mal voľakedy desať minút s premiérom, dostal včera minút tridsať, aby bohatému ľudu priniesol svet emócií. Priestor, v ktorom sa budeme „cítiť báječne“, ako Kmotrík na prázdnom futbalovom národnom štadióne.

Andrej Danko sa chce o matériou presýtený ľud nielen starať. Chce sa ľudu dotýkať, nedržgrošiť s jeho pohladením, chrániť ľud pred supmi čo ohlodávajú mrcinu, v jeho optike štát. Dostať ľud do emocionálneho a sexuálneho harašenia, aby odvrhol extrémistov a šialencov.

Odborná literatúra odporúča rodičom, aby dieťa pred spaním nebolo vystavené hrám, ktoré mu prinášajú napätie. Napríklad hry s vláčikmi, kde musí zvádzať boj so žltým cudzincom, či plavba flotilou lietadlových lodí po Dunaji pod slovenskou vlajkou.

Rána sú potom desivé, pod posteľou extrémista, po boku prebúdzajúci sa (z)Mizíkovi šialenec, aby na okamih prekryli realitu, že sú neodbytnou súčasťou priestoru Andreja Danka, hen kúsok od zabetónovaných Keltov.

Láska Andreja Danka k ľudu spolu s hojnosťou jej konceptov, či škály erotických túžieb na uspokojenie vlastnej rozkoše, má dve, priam kardinálne Richelieuovské podmienky.

Ľud bude zbožňovať falus, symbol štátu, a Andrej Danko sa bude učiť riadiť štát. Divná predstava  posunu puberty do veku dvadsiatich siedmich rokov.

Čo už, aj zákon prispôsobivosti je zákon, aj keď dejiny sa odohrávajú ďaleko. Od Andreja Danka i bohatého a dnes núkajúcou sa špecifickou erotikou nakazeného ľudu.

Tak krátky čas, dvadsať sedem rokov, na prechod do puberty a vždy ten istý princíp, iba hlavné postavy sú alternované v spoločnosti otázky, kde sa robí konkurz.

„Vzbuď taký dojem, akoby si sa už dostal na funkciu, na ktorú si nevhodný“.

Správa SITA, deň po a predtým, ako si Andrej Danko odskočil „zalyžovať“ :

BRATISLAVA – Súkromná spoločnosť RegioJet nedostáva žiadne dotáciu na svoje vlaky na trase Bratislava-Košice. Hovorca spoločnosti Aleš Ondruj tak reagoval na dnešné vyhlásenie predsedu parlamentu a SNS Andreja Danka, podľa ktorého RegioJet od štátu dostáva ročne dotáciu 8,5 milióna eur.

Vo Ficovej hrádzi voči extrémistom a šialencom panuje zhoda.

Andrej Danko, Béla Bugár i Róbert Fico potrebujú ďalších sedem miliárd rožkov.

 

http://www.teraz.sk/slovensko/monitor-a-danko-slovensko-musi-byt/238319-clanok.html

 

 

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur.

17.11.2017

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur. Na 7 593 eur na každého človeka žijúceho na Slovensku. To je DLH, ktorý si vytrovil za 11 rokov v pozícií, kedy oligarchovia viac »

Andrejovi Dankovi – Slovensko nie je Lesostav Revúca, aby ho priviedol do ruín a dlžôb, ako jeho otec.

16.11.2017

Slovensko a jeho občania – okrem darebákov eštebákov a komunistov registrovaných v SNS – odmietajú osud Lesostavu Revúca. Privatizácie na barbarský spôsob otca Andreja Danka. Privatizácie, viac »

Okradol si matku maloletého dieťaťa o 10 000 eur !

16.11.2017

Ty, komunista ! Ty, socialista ! Ty, sociálny demokrat ! Bezdôvodne vyradený blog.

korea, kldr, severna korea

Vojak, ktorý ušiel z KĽDR, má črevá zamorené parazitmi

17.11.2017 17:49

Stav postreleného severokórejského dezertéra je podľa lekárov stabilizovaný, no "obrovské množstvo" parazitov mu kontaminuje rany.

Práca, profesia, stavba

Českí stavbári majú málo dopravných zákaziek, obzerajú sa aj po Slovensku

17.11.2017 17:48

Veľké stavebné firmy v Česku v najbližšej dobe nechcú prepúšťať svojich zamestnancov, hlavne tie z odborných profesií si chcú naopak udržať.

Technopol,

Policajná razia v Technopole, Kočner: Sú to schizoidné výmysly

17.11.2017 15:31

Elitní policajti Národnej kriminálnej agentúry zasahovali v spoločnosti Technopol v bratislavskej Petržalke. Dva dni zbierali dôkazy.

Mario Draghi

Draghi: Eurozóna stále potrebuje lacné peniaze

17.11.2017 15:25

Ekonomika eurozóny je stále závislá na lacných úveroch a ECB predĺžením nákupov dlhopisov signalizovala, že nálady na požičky neporastú.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,042
Celková čítanosť: 5811230x
Priemerná čítanosť článkov: 5577x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy