Založ si blog

Bohatý slovenský Ľud Róberta Fica a erotický sen Andreja Danka.

Najprv nabehol na frontu ekonomický snajper Fico a chvíľu ma nechal žiť v ilúzií, že ho zasiahnu skôr, ako „všetko úsilie nasmeruje k ľudu“, aby bol bohatý. Ľud. V krajine s tak veľkou spotrebou alkoholu opíjať ľud rožkom, presne štyridsiatimi dvoma miliardami rožkov na dlh, svedčí o dobrodružnej povahe predsedu  hlúčiku milovníkov červenokožcov a neformálneho klubu pamätníkov času minulého.

Ľud nepotrebuje byť bohatý, ľud už ním je, rovných 11 Ficových polárnych rokov. Potvrdené druhým najväčším v štáte, že privatizovať mohol každý, ako Dankovci.

Čas hier, piesni, nepreberného množstva tlačoviek i chaosu, kde ľud so svojim zhypnotizovaným mozgom bol represiou dovedený do detského štádia ,aby prepadol hladu po autoritatívnom vedení, skončil z vnútra vykuchaným ministrom a prichádza obdobie lásky. Málilinko inej, ako u deti kvetov a ich tráve.

Andrej Danko, vedený tradíciou Otca zakladateľa, dnes pastiera Oviec, čo mal voľakedy desať minút s premiérom, dostal včera minút tridsať, aby bohatému ľudu priniesol svet emócií. Priestor, v ktorom sa budeme „cítiť báječne“, ako Kmotrík na prázdnom futbalovom národnom štadióne.

Andrej Danko sa chce o matériou presýtený ľud nielen starať. Chce sa ľudu dotýkať, nedržgrošiť s jeho pohladením, chrániť ľud pred supmi čo ohlodávajú mrcinu, v jeho optike štát. Dostať ľud do emocionálneho a sexuálneho harašenia, aby odvrhol extrémistov a šialencov.

Odborná literatúra odporúča rodičom, aby dieťa pred spaním nebolo vystavené hrám, ktoré mu prinášajú napätie. Napríklad hry s vláčikmi, kde musí zvádzať boj so žltým cudzincom, či plavba flotilou lietadlových lodí po Dunaji pod slovenskou vlajkou.

Rána sú potom desivé, pod posteľou extrémista, po boku prebúdzajúci sa (z)Mizíkovi šialenec, aby na okamih prekryli realitu, že sú neodbytnou súčasťou priestoru Andreja Danka, hen kúsok od zabetónovaných Keltov.

Láska Andreja Danka k ľudu spolu s hojnosťou jej konceptov, či škály erotických túžieb na uspokojenie vlastnej rozkoše, má dve, priam kardinálne Richelieuovské podmienky.

Ľud bude zbožňovať falus, symbol štátu, a Andrej Danko sa bude učiť riadiť štát. Divná predstava  posunu puberty do veku dvadsiatich siedmich rokov.

Čo už, aj zákon prispôsobivosti je zákon, aj keď dejiny sa odohrávajú ďaleko. Od Andreja Danka i bohatého a dnes núkajúcou sa špecifickou erotikou nakazeného ľudu.

Tak krátky čas, dvadsať sedem rokov, na prechod do puberty a vždy ten istý princíp, iba hlavné postavy sú alternované v spoločnosti otázky, kde sa robí konkurz.

„Vzbuď taký dojem, akoby si sa už dostal na funkciu, na ktorú si nevhodný“.

Správa SITA, deň po a predtým, ako si Andrej Danko odskočil „zalyžovať“ :

BRATISLAVA – Súkromná spoločnosť RegioJet nedostáva žiadne dotáciu na svoje vlaky na trase Bratislava-Košice. Hovorca spoločnosti Aleš Ondruj tak reagoval na dnešné vyhlásenie predsedu parlamentu a SNS Andreja Danka, podľa ktorého RegioJet od štátu dostáva ročne dotáciu 8,5 milióna eur.

Vo Ficovej hrádzi voči extrémistom a šialencom panuje zhoda.

Andrej Danko, Béla Bugár i Róbert Fico potrebujú ďalších sedem miliárd rožkov.

 

http://www.teraz.sk/slovensko/monitor-a-danko-slovensko-musi-byt/238319-clanok.html

 

 

Róbert Fico hovorí, že nie je hlupák a klamár.

21.07.2017

Veda o hlúposti preukázala, že hustota hlupákov je rovnaká medzi členmi vlády ako medzi pravidelnými návštevníkmi krčiem nižších cenových skupín. Tvrdí český lekár a propagátor vedy, viac »

Keď zaútočí Hlas podobný Ficovi na Brusel, aby doniesol Slovákom kvalitné potraviny aké majú Nemci, treba dobiť viac.

20.07.2017

Hneď z kraja treba tým zloduchom v Bruseli povedať, že žiadne „čierne opice“, ako im familiárne hovoria voliči Smer-SD a Kotlebu, žiadne kvóty utečencov, lebo je to vec strategická na ceste viac »

Žatevný pornoherec Fico „oslavuje“ Deklaráciu zvrchovanosti v štáte, kde Kaliňáková polícia masakruje Deti a Žigová manželka lesy.

17.07.2017

V štáte, kde sa nanovo, napriek skúsenosti z červených kaukliarov moci v desivosti prežitých štyroch desiatok rokov, pripomínajú slová velikána politiky, Winstona Churchila – „Komunizmus viac »

Viktor Orbán

Orbán: Integrácia zlyhá. Moslimovia sa považujú za silnejších, než sú kresťania

22.07.2017 14:11

Podpora migrácie nie je odpoveďou na ekonomické problémy, povedal maďarský konzervatívny premiér Viktor Orbán.

Viktor Orbán, prejav

Inkvizícia EÚ namierená proti Poľsku nikdy nemôže uspieť, tvrdí Orbán

22.07.2017 13:35

Maďarsko použije všetky právne prostriedky, aby v Európskej únii preukázalo solidaritu s Poľskom. Povedal to maďarský premiér Viktor Orbán.

grecko, protest, demonstracia

Zadlžení Gréci sú z najhoršieho vonku

22.07.2017 13:00

Grécku ešte vlani hrozil odchod z eurozóny, no teraz sa podľa mnohých makroekonomických ukazovateľov pomaly dostáva z najhoršieho.

grécko, kos, zemetrasenie, pláž, ľudia na pláži,

Ľudia na Kose spali druhú noc pod holým nebom, báli sa ďalších otrasov

22.07.2017 12:16

Stovky dovolenkárov na gréckom ostrove Kos, ktorý postihlo zemetrasenie, spali už druhú noc za sebou pod holým nebom v obavách pred ďalším zemetrasením.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 977
Celková čítanosť: 5461837x
Priemerná čítanosť článkov: 5590x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy