Založ si blog

Doc. JUDr. Róbert Fico klame – faktúry za premrštené ceny elektriny musí každý z nás uhradiť !

jozef-holjencik-nestandard2„Odporúčam faktúry hodiť do koša a nevšímať si ich“. Predseda Smer-SD a jeho „právna poradňa“.

Pointa PR komédie predsedu Smer-SD bude mať fatálne dôsledky pre každého, čo podľahne jednoduchosti navrhovaného „riešenia“. Od sankcie za neuhradenú platbu nemravne navyšených cien až po odpojenie odberného miesta od elektriny.

Vláda nemá oprávnenie na mocenský zásah do činnosti „nezávislého“ úradu štátu a touto propagandistickou akciou iba prikladá ďalšie polienko do mozaiky neprávneho štátu Róberta Fica.

Jozef Holienčík, personálne dedičstvo Vladimíra Mečiara, má jedinú možnosť. Podľahnúť mocenskému nátlaku a urobiť autoremedúru, čo založí jeho protiprávnosť krokov, lebo zákon mu to neumožňuje a tým si vypýtať svoje odvolanie.

To je svet mocibažných, ktorým je ukradnutý svet občana rovnako, ako polícií obraz, ako malý Laci Baštrnák tri krát sa otočil s tatrovkou, aby doniesol po štyri milióny eur keš.

Autoremedúra so spätnou platnosťou je nemožná a čas potrebný na opravu vlastného rozhodnutia dnes nepozná ani Jozef Holienčík.

Ak by aj došlo k „lámaniu“ práva z pozícií URSO v podobe opravy vlastného rozhodnutia, odberateľ bude musieť zaplatiť nemravnú zvýšenú cenu za odber elektriny za obdobie od prvého januára 2017 do času právoplatnosti rozhodnutia.

Prvý diel komédie s názvom „Stabilné ceny energií alebo Držíme slovo“ bude vrcholiť kedy ? Za týždeň, za mesiac, za pol roka ?

Druhý diel komédie upadajúceho Róberta Fica ešte iba čaká.

Ďalšie nepokoje a odpor verejnej mienky, pretože zvýšené faktúry za vodu, v podobe stálej platby za vodomer pre Ivana Kmotríka ešte len dorazia k ľuďom, sú za dverami.

Príde z úst predsedu Smer-SD v poradí druhé klamstvo – „Odporúčam faktúry hodiť do koša a nevšímať si ich“ ? Tentoraz za vodomer.

Za čudo, ktoré si vodárne trikrát uplatnilo ako daňový odpočet !

 

PS: Prepočítal som už dnes zrejmý príjem distribútorov elektriny, ten sa pohybuje na úrovni cca 100 miliónov eur. Plus penále z omeškania.

Je ochotný súdruh predseda Smer-SD za svoje odporúčanie o faktúre , koši a zahadzovaniu niesť osobnú zodpovednosť ?

Nie nechce !

A pre súdruhov zo Súmračnej k dohode o “debatovaní” na Pravde.

Som zablokovaný až do konca júla 2017 a po dlhoročných skúsenostiach nebudem ochotný “poprosiť” o možnosť debatovať.

 

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

Mexiko, zemetrasenie,

VIDEO: Zemetrasenie v Mexiku strhávalo domy. Vyžiadalo si najmenej 50 obetí

19.09.2017 22:38

Zemetrasenie udrelo presne v deň, keď si krajina pripomínala ničivé zemetrasenie s magnitúdou 8,1, ktoré v roku 1985 pripravilo o život minimálne päťtisíc ľudí.

Nemecko, diaľnica, mýto, auto, autá, diaľnice

Vo Frankfurte našli bombu z vojny, zatvoria letisko aj diaľnicu

19.09.2017 21:54

Nevybuchnutú bombu našli robotníci pri výkopových prácach spojených s výstavbou novej podzemnej dráhy vedúcej na letisko.

hrivna, Ukrajina, Kyjev

Ukrajina oznámila návrat na medzinárodné finančné trhy

19.09.2017 21:41

Ukrajina plánuje budúci pondelok vydať dlhopisy s 15-ročnou splatnosťou s ročným úrokom 7,375 percenta.

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643474x
Priemerná čítanosť článkov: 5638x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy