Založ si blog

Štvrtý puč na Občanovi, aby sa po Mečiarovej vile Elektra nestalo Materskou školou ani Baštrkákovo Bonaparte !

„Larry je vlastne vojenský pes“, píše Nikita Slovák v deň dvadsiateho siedmeho výročia Mečiarove éry,  času zločinov a zločincov, s názvom Tisová vila v Trenčíne.

Larry je viac.

Je svedkom času, kedy birmovaný komunista a plukovník NATO si chodí k zimnému jazeru zmývať bradavice svojich činov.

Je svedkom paradoxu, že ešte aj tá boľševicky znetvorená červená odmieta usadiť sa na jeho tvári.

Je svedkom aj pre historikov, kde za človekom moci a jeho životom nakoniec zostali iba Zločiny, ktorým uľahčí jeho hodnotenie.

Lebo na zápis 27 ročného “účinkovania” v politike, hravo a s presnosťou ruky chirurga, si vystačia s genialitou kresieb Shootyho.

90 dní po novembri ´89 Mečiar porušuje prvý krát zákon a z Tisovej vily ulúpi spisy štátnej bezpečnosti.

Pár týždňov predtým prináša komunista Rudolf Schuster prvých 100 tisíc eštebáckych korún do sídla VPN, ako dar na podporu víťazstva nad komunistami. Chvíľa prvého kompromisu pre most zločinnosti a prechodu na druhý breh zachytená kamerou a odvysielaná v STV.

Pár dní potom, prvého marca 1990, na pôde Slovenskej národnej rady prináša víťazstvo komunistov a porážku ľudí, ktorí verili Novembru ´89. Rudolf Schuster zostáva jej predsedom napriek slovu a dohode, že z funkcie odstúpi. A uvoľní miesto Jánovi Budajovi. Nedodržal nič, lebo spolu s komunistami za jeho zotrvanie vo funkcií hlasuje aj ten, ktorému November otvoril dvere cely v Justičnom paláci a daroval mu slobodu. Ján Čarnogurský.

V ten istý deň komunistami a Schusterom ovládaný parlament vyslovuje poďakovanie komunistovi Antonovi Hrnkovi, ktorý na podporu Rudolfa Schustera zvolal všetkých eštebákov Bratislavy a ostatnú háveď pred parlament naozaj netradične. Schválil štátnu vlajku, štátny znak, pečate a štátnu hymnu.

O desať rokov neskôr iný komunista novinár napíše lož šírenú komunistom Ftáčnikom, že podľa prieskumov verejnej mienky prvý marec 1990 „už nebol časom, keď sa vôľa hegemóna revolúcie bezvýhradne rešpektovala“ ! Šíri to klamstvo napriek tomu, že prvé prieskumy o popularite ľudí politiky sa objavujú až o rok na to. (Masky a tváre novej elity“, str.28).

O rok a štyri dni po prvom marci 1990, politik budúcnosti, Juraj Flamík zatajuje fax Alexandra Dubčeka, a otvára tak dve možnosti. Prvá, pre Vladimíra Mečiara, aby v ten istý deň založil v Ružinove HZDS. Druhá, pre človeka Novembra ´89, čo zobral eštebáckych Schusterových 100 tisíc, aby dostal možnosť opakovane povolávať Vladimíra Mečiara späť k moci vždy potom, čo ten mizol „na Medvede“.

Osem rokov a 63 dní po Schusterovom puči na November ´89, pripraveným pod vedením Vladimíra Lexu v priestoroch bratislavského jazdeckého závodiska, zaznieva z úst jedného z konštruktérov tretej etapy vlády komunistov, Fedora Flašíka hodnotiaci úsudok, že si „vybrali najnemorálnejšiu postavičku slovenskej politiky a zakladajú mu stranu“.

Jej názov bol Smer – Tretia cesta a predsedom, oligarchiou od Mečiara, sa stal vytipovaný Róbert Fico.

O ďalších osem rokov, lebo v parlamentných voľbách 2002 dostala Mečiarom vybraná postavička „na frak“ , sa  ujíma moci. Tej ktorej obsahom boli iba dva motívy.

Nejaký čas sa vyhrievať na výslní a výsledkoch reforiem dvoch vlád Mikuláša Dzurindu a vytvoriť novú triedu zbohatlíkov na rozkradnutých miliardách eurofondov.

Žiadna vízia, bezobsažnosť politiky prekrývaná politickým marketingom s podporou voliča bez pamäte a voliča diskontinuity.

Dostávame sa k poslednej etape, času konca F1, F2 a F3 a vyvstáva povinnosť na zabezpečenie beztrestnosti protagonistov troch období a hľadanie ďalšieho na nakreslenie hrubej čiary.

K času, v ktorom treba zabezpečiť úspech štvrtému puču na Občanovi, aby sa po Mečiarovej vile Elektra nestalo Materskou školou ani Baštrkákovo Bonaparte !

Vysvetlenie predovšetkým pre Richarda Sulíka, aby pochopil, prečo skutočný konštruktér formujúcej sa politickej strany, dnes ešte ako Progresívne.sk, nastrčil Ivana Štefunka, aby v úvode splnil zadanie.

Prečo znova tí istí, ktorí stáli pri reinkarnácií komunistov a eštebákov Rudolfa Schustera a Vladimíra Mečiara, sú nanovo pomocnými kolieskami v súkolí podporovateľov novej ponášky na ľavičiarov.

Prečo je tu prítomný ten istý jav rozpadu v Smer-SD, ako pri odchode Tkáča, Vetešku, Brhela či Mikuša z HZDS a jeho zániku.

Zostáva overiť poslednú informáciu a po potvrdení predpokladám, že meno skutočného konštruktéra Progresívne.sk, bude dostatočnou výstrahou pre SaS a Richarda Sulíka, aby nepadol do nastraženej pasce rovnako, ako Radoslav Procházka.

Aj s jeho tragickým koncom.

 

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

Mexiko, zemetrasenie,

VIDEO: Zemetrasenie v Mexiku strhávalo domy. Vyžiadalo si najmenej 50 obetí

19.09.2017 22:38

Zemetrasenie udrelo presne v deň, keď si krajina pripomínala ničivé zemetrasenie s magnitúdou 8,1, ktoré v roku 1985 pripravilo o život minimálne päťtisíc ľudí.

Nemecko, diaľnica, mýto, auto, autá, diaľnice

Vo Frankfurte našli bombu z vojny, zatvoria letisko aj diaľnicu

19.09.2017 21:54

Nevybuchnutú bombu našli robotníci pri výkopových prácach spojených s výstavbou novej podzemnej dráhy vedúcej na letisko.

hrivna, Ukrajina, Kyjev

Ukrajina oznámila návrat na medzinárodné finančné trhy

19.09.2017 21:41

Ukrajina plánuje budúci pondelok vydať dlhopisy s 15-ročnou splatnosťou s ročným úrokom 7,375 percenta.

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643449x
Priemerná čítanosť článkov: 5638x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy