Založ si blog

Mladík zbil 86 ročnú starenu, zásahom generálneho prokurátora už je vo väzení,

16143131_719683214848985_5215283662061085543_nzelené nacistické tiene sa plazia komunistovi pod nohami a Čižnár čaká rok so zrušením nacistov od Kotlebu.

Neonacisti z Nitry sú aj dva roky po útoku, zásluhou „činnosti“ prokurátoriek, na slobode.

Zelení fašisti vo vlakoch s podporou červených chodiacich po chodbách moci a ministerka pridáva ďalší zákon, ktorý je na smiech extrémistom.

To všetko v krajine, kde ľudia prestávajú s hnevom a smiech sa ňou šíri. Ono poznanie, že umiestniť za 27 rokov tak obrovské množstvo Idiotov politiky vypovedá o národe a vyčerpaní všetkých svojich rezerv, môže zvádzať. No i tak, prišiel čas zábavy. Pre ľudí.

Generálny prokurátor dal do basy smrada, ktorý zlátil 86 ročnú starenku, čím ma vedie k presvedčeniu, že ho zatýkal celý zbor kukláčov.

Odhodlanie pána Čižnára ma vedie k zásadnej otázke. Kedy začne uvaľovať väzbu na tých, ktorí sprznili právny štát a dali mu podobu neprávneho štátu Róberta Fica ? Kedy uväzní tých, ktorí znásilnili Slobodu a zneuctili princípy Demokracie ?

„V tejto súvislosti generálny prokurátor Jaromír Čižnár poznamenáva, že ak skutočne ide o zoskupenie identické – personálne a obsahovo s tým, ktoré bolo na základe návrhu generálneho prokurátora už raz Najvyšším súdom rozpustené, je potom na mieste otázka, prečo bolo príslušnými orgánmi opätovne zaregistrované, resp. či je právna úprava v tejto oblasti dostatočná,“ reagovala 9. marca hovorkyňa generálnej prokuratúry Andrea Predajňová. Pred rokom.

Po roku má generálny prokurátor na stole viac ako 200 podnetov na zrušenie ĽSNS.

V neprávnom štáte Róberta Fica sa nikto nezaťažuje spravodlivosťou, lebo kto by ničil robotu na ich vzkriesení či likvidoval to množstvo financií dobre investovaných.

Okrem občana.

Toho, ktorý odmieta sa prizerať, ako mnohým právnikom, sudcom, prokurátorom či policajtom sa rozplynula etika. v prázdnote slov o záujmoch národa, štátu, alebo rasy.

Občana v dlhom jedenásť ročnom čase bludného potulovania sa mocných po špirále moci, bez vízie, bez konceptu, vo svete úlomkov života, kde už ani človek nemá miesto, kde príroda je likvidovaná metódami okupanta, kde Boh bol vytesnený a iba kdesi z ďaleka hľadí, ako moc privádza človeka k bodu absolútneho spustnutia.

Najviac sa smejú omyly v čase, kedy sa držiteľom moci pripomínajú.

Vždy to tak býva, že ak sa niekto dostane k moci zločinom, či zločin umelo vytvára, je zbavený moci zločinom ešte väčším.

(c) Fb koláž somvobraze.sk

Je nejaká špinavosť, kde by ste pán Kaliňák neboli ? Nové 4 milióny do kešene na „upratovanie“.

27.07.2017

Sú nejaké drahé hodinky, súdruh predseda Smer-SD, ktoré majú schopnosť odtikať tie povestné tri sekundy, kedy bude každý odvolaný ? Hovorím o firme Forest. Tá včera iba upratovala a dnes viac »

O uväznení Mečiara rozhodovali slovenskí miliardári dávno predtým ako budú súdy od Harabína dnes.

25.07.2017

Ukážte mi jedného ponovembrového slovenského miliardára vyklíčeného bez semena zodpovednosti a poctivosti ako podnikateľ Baťa, miliardára ktorému bolo darované bohatstvo ľudí privatizáciou, viac »

Už aj Smer-SD má svojho Fruniho a BMG Invest a desaťtisíce poškodených klientov.

22.07.2017

Smer-SD si v baniach uhľobaróna zriadil ilegálne legálnu Alobalovú baliareň jednej miliardy eur, no zriadiť si Alobalovú dielničku v Národnej banke Slovenska vypovedá o politickom hulvátstve viac »

Charlie Gard

Smrteľne chorého britského chlapčeka prevezú do hospicu, rozhodol sudca

27.07.2017 21:15

Sudca o presune nevyliečiteľne chorého Charlieho rozhodol po tom, čo sa rodičia a nemocnica nedohodli, kde a ako 11-mesačné dieťa strávi svoje posledné dni.

cesta, r2, kamene

Padajúce kamene vystrašili aj vodičov na R2 pri Zvolene

27.07.2017 20:00

Komplikácií v doprave sa po vodičoch jazdiacich pod Strečnom dočkali aj šoféri na rýchlostnej ceste R2 pri Zvolene, ktorej časť úseku je neprejazdná.

Vladimir Putin, Krym, Rusko, Ukrajina,

Putin: Rusko je zdržanlivé voči USA, ale trpezlivosť má svoje medze

27.07.2017 19:12

Rusko reaguje na akcie USA zdržanlivo, ale v určitej chvíli už nebude možné hrubé konanie ďalej trpieť. Uviedol ruský prezident Putin ohľadom možnej reakcie na sankcie USA.

MV SR: Vládny Airbus A319

Zraneného mladíka privezie domov z Grécka vládny špeciál

27.07.2017 19:00

Prvý pobyt Michala pri mori v Grécku sa neskončil šťastne. Po operácii leží tri týždne v nemocnici a dýchajú za neho prístroje. Minister vnútra Kaliňák ponúkol na prevoz špeciál.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 980
Celková čítanosť: 5487514x
Priemerná čítanosť článkov: 5600x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy