Založ si blog

Mladík zbil 86 ročnú starenu, zásahom generálneho prokurátora už je vo väzení,

16143131_719683214848985_5215283662061085543_nzelené nacistické tiene sa plazia komunistovi pod nohami a Čižnár čaká rok so zrušením nacistov od Kotlebu.

Neonacisti z Nitry sú aj dva roky po útoku, zásluhou „činnosti“ prokurátoriek, na slobode.

Zelení fašisti vo vlakoch s podporou červených chodiacich po chodbách moci a ministerka pridáva ďalší zákon, ktorý je na smiech extrémistom.

To všetko v krajine, kde ľudia prestávajú s hnevom a smiech sa ňou šíri. Ono poznanie, že umiestniť za 27 rokov tak obrovské množstvo Idiotov politiky vypovedá o národe a vyčerpaní všetkých svojich rezerv, môže zvádzať. No i tak, prišiel čas zábavy. Pre ľudí.

Generálny prokurátor dal do basy smrada, ktorý zlátil 86 ročnú starenku, čím ma vedie k presvedčeniu, že ho zatýkal celý zbor kukláčov.

Odhodlanie pána Čižnára ma vedie k zásadnej otázke. Kedy začne uvaľovať väzbu na tých, ktorí sprznili právny štát a dali mu podobu neprávneho štátu Róberta Fica ? Kedy uväzní tých, ktorí znásilnili Slobodu a zneuctili princípy Demokracie ?

„V tejto súvislosti generálny prokurátor Jaromír Čižnár poznamenáva, že ak skutočne ide o zoskupenie identické – personálne a obsahovo s tým, ktoré bolo na základe návrhu generálneho prokurátora už raz Najvyšším súdom rozpustené, je potom na mieste otázka, prečo bolo príslušnými orgánmi opätovne zaregistrované, resp. či je právna úprava v tejto oblasti dostatočná,“ reagovala 9. marca hovorkyňa generálnej prokuratúry Andrea Predajňová. Pred rokom.

Po roku má generálny prokurátor na stole viac ako 200 podnetov na zrušenie ĽSNS.

V neprávnom štáte Róberta Fica sa nikto nezaťažuje spravodlivosťou, lebo kto by ničil robotu na ich vzkriesení či likvidoval to množstvo financií dobre investovaných.

Okrem občana.

Toho, ktorý odmieta sa prizerať, ako mnohým právnikom, sudcom, prokurátorom či policajtom sa rozplynula etika. v prázdnote slov o záujmoch národa, štátu, alebo rasy.

Občana v dlhom jedenásť ročnom čase bludného potulovania sa mocných po špirále moci, bez vízie, bez konceptu, vo svete úlomkov života, kde už ani človek nemá miesto, kde príroda je likvidovaná metódami okupanta, kde Boh bol vytesnený a iba kdesi z ďaleka hľadí, ako moc privádza človeka k bodu absolútneho spustnutia.

Najviac sa smejú omyly v čase, kedy sa držiteľom moci pripomínajú.

Vždy to tak býva, že ak sa niekto dostane k moci zločinom, či zločin umelo vytvára, je zbavený moci zločinom ešte väčším.

(c) Fb koláž somvobraze.sk

Poslanec parlamentu za Smer-SD, Ľuboš Bláha, zaútočil na Úrad vlády s cieľom zastreliť zradcu Róberta Fica.

19.11.2017

"Áno, popravovali sme, popravujeme a budeme popravovať!" ("Sí, hemos fusilado, fusilamos y seguiremos fusilando!") Vypisoval poslanec Smer-SD na kapitalistickej sociálnej sieti na obranu tých, čo viac »

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur.

17.11.2017

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur. Na 7 593 eur na každého človeka žijúceho na Slovensku. To je DLH, ktorý si vytrovil za 11 rokov v pozícií, kedy oligarchovia viac »

Andrejovi Dankovi – Slovensko nie je Lesostav Revúca, aby ho priviedol do ruín a dlžôb, ako jeho otec.

16.11.2017

Slovensko a jeho občania – okrem darebákov eštebákov a komunistov registrovaných v SNS – odmietajú osud Lesostavu Revúca. Privatizácie na barbarský spôsob otca Andreja Danka. Privatizácie, viac »

bukamal, syria

Sýrska armáda dobyla poslednú baštu Islamského štátu

19.11.2017 20:22

Velenie armády vyhlásilo mesto za oslobodené už 9. novembra, nebolo tomu však tak.

potraviny, nakupovanie, obchod, potravina

Poráža pri potravinách kvalita cenu?

19.11.2017 20:00

Slovensko roku 2017 žije životom, aký si ľudia v roku 1989 nevedeli predstaviť.

Líbya, utečenci

Líbya prešetrí predaj migrantov do otroctva

19.11.2017 18:39

Americká televízia CNN zdokumentovala dražby migrantov v Líbyi. Muži sa predávajú za 1200 líbyjských dinárov (asi 340 eur).

danko

Danko: Zamýšľam sa, či sankcie proti Rusku fungujú

19.11.2017 18:00

Za každou vetou svojho prejavu v ruskej Štátnej dume si predseda parlamentu a šéf SNS Andrej Danko stojí a varuje pred čierno-bielym videním sveta.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,043
Celková čítanosť: 5815179x
Priemerná čítanosť článkov: 5575x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy