Založ si blog

Mladík zbil 86 ročnú starenu, zásahom generálneho prokurátora už je vo väzení,

16143131_719683214848985_5215283662061085543_nzelené nacistické tiene sa plazia komunistovi pod nohami a Čižnár čaká rok so zrušením nacistov od Kotlebu.

Neonacisti z Nitry sú aj dva roky po útoku, zásluhou „činnosti“ prokurátoriek, na slobode.

Zelení fašisti vo vlakoch s podporou červených chodiacich po chodbách moci a ministerka pridáva ďalší zákon, ktorý je na smiech extrémistom.

To všetko v krajine, kde ľudia prestávajú s hnevom a smiech sa ňou šíri. Ono poznanie, že umiestniť za 27 rokov tak obrovské množstvo Idiotov politiky vypovedá o národe a vyčerpaní všetkých svojich rezerv, môže zvádzať. No i tak, prišiel čas zábavy. Pre ľudí.

Generálny prokurátor dal do basy smrada, ktorý zlátil 86 ročnú starenku, čím ma vedie k presvedčeniu, že ho zatýkal celý zbor kukláčov.

Odhodlanie pána Čižnára ma vedie k zásadnej otázke. Kedy začne uvaľovať väzbu na tých, ktorí sprznili právny štát a dali mu podobu neprávneho štátu Róberta Fica ? Kedy uväzní tých, ktorí znásilnili Slobodu a zneuctili princípy Demokracie ?

„V tejto súvislosti generálny prokurátor Jaromír Čižnár poznamenáva, že ak skutočne ide o zoskupenie identické – personálne a obsahovo s tým, ktoré bolo na základe návrhu generálneho prokurátora už raz Najvyšším súdom rozpustené, je potom na mieste otázka, prečo bolo príslušnými orgánmi opätovne zaregistrované, resp. či je právna úprava v tejto oblasti dostatočná,“ reagovala 9. marca hovorkyňa generálnej prokuratúry Andrea Predajňová. Pred rokom.

Po roku má generálny prokurátor na stole viac ako 200 podnetov na zrušenie ĽSNS.

V neprávnom štáte Róberta Fica sa nikto nezaťažuje spravodlivosťou, lebo kto by ničil robotu na ich vzkriesení či likvidoval to množstvo financií dobre investovaných.

Okrem občana.

Toho, ktorý odmieta sa prizerať, ako mnohým právnikom, sudcom, prokurátorom či policajtom sa rozplynula etika. v prázdnote slov o záujmoch národa, štátu, alebo rasy.

Občana v dlhom jedenásť ročnom čase bludného potulovania sa mocných po špirále moci, bez vízie, bez konceptu, vo svete úlomkov života, kde už ani človek nemá miesto, kde príroda je likvidovaná metódami okupanta, kde Boh bol vytesnený a iba kdesi z ďaleka hľadí, ako moc privádza človeka k bodu absolútneho spustnutia.

Najviac sa smejú omyly v čase, kedy sa držiteľom moci pripomínajú.

Vždy to tak býva, že ak sa niekto dostane k moci zločinom, či zločin umelo vytvára, je zbavený moci zločinom ešte väčším.

(c) Fb koláž somvobraze.sk

Príde čas, kedy média dostanú obrovské množstvo utajovaných informácií o porušeniach zákona Robertom Ficom.

20.09.2017

Najlepší minister vnútra Kaliňák by mal niekde nájsť odvahu, zatknúť Róberta Fica a odovzdať ho kamarátovi, generálnemu prokurátorovi. Útok na prezidenta republiky začal 30 marca 2014 viac »

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Kim Čong-un

Kim pohrozil USA najtvrdšou odvetou, KĽDR sa vyhráža ďalším jadrovým testom

22.09.2017 05:50

Slová Donalda Trumpa o zničení KĽDR ospravedlňujú náš jadrový program, tvrdí vodca Kim. Dodal, že je to cesta, po ktorej chce ísť až do konca.

Trump

Trump vyhlásil bankovú blokádu KĽDR

21.09.2017 22:43

Banky budú stáť pred jasnou voľbou - buď obchodovať so Spojenými štátmi, alebo so zločinným režimom v KĽDR, vyhlásil Donald Trump.

rakka, syria

Arabsko-kurdskí ozbrojenci strieľali na sýrske jednotky vlády

21.09.2017 22:31

Ak sa takéto incidenty zopakujú, Rusko podnikne príslušné kroky, varovala Moskva Washington.

LOREAL-BETTENCOURT/

Zomrela najbohatšia žena sveta Liliane Bettencourtová

21.09.2017 20:50

Vo veku 94 rokov zomrela vo Francúzsku podnikateľka a dedička kozmetickej spoločnosti L'Oréal Liliane Bettencourtová.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,002
Celková čítanosť: 5653189x
Priemerná čítanosť článkov: 5642x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy