Založ si blog

Vidíš, vidíš, Weisenbacher, mal si priviesť na „protest“ Gorilu Fica a bolo by vás raz toľko. Štrnásť.

“U mňa ako u predsedu vlády má prezident Policajného zboru absolútnu dôveru. Je to špičkový profesionál. Myslím si, že je to človek na správnom mieste,” povedal v sobotu Fico v diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy.

Nikto nemohol dať väčšiu kredibilitu tvrdeniu v názve môjho blogu.

Nikto nemohol poďakovať policajnému prezidentovi za nadprácu pri umelo vyvolanej a obrovskými peniazmi zaplatenej kauze „Gorila“, ako Róbert Fico. Kauze, ktorej jediným zmyslom bol návrat boľševika a eštebákov k moci.

Za rozhodujúce konanie policajného prezidenta, za skartovanie spisu Gorila a tým odbúrania strachu predsedu Smer-SD z jej vyšetrenia.

Spisu, kde je prítomných 85 percent beletrie.

Spisu, kde jedinou reálnou postavou je Róbert Fico.

Spisu, kde druhou relevantnou postavou je Jaroslav Haščák, popíjajúci Colu v konšpiračnom byte spolu s arogantným komunistom Ficom.

Spisu, kde až po uši namočený predseda Smer-SD neskôr iba nečinne prizerá, ako z invalidného slovenského zdravotníctva vyváža synáčik komunistického funkcionára Daniela Futeja ďalších 320 miliónov eur, aby sám pre seba získal rovných 195 miliónov eur.

Spisu o Gorile, ako kauze druhej vlády Mikuláša Dzurindu, „do ktorej nás Smerákov neťahajte, lebo sa nás netýka“.

To je pravda.

Vy Smer-SD, cez postavičku Róberta Fica vymodelovanú „slovenskou kapitálotvornou skupinou“ Vladimíra Mečiara, v čase vrcholiacej porážky v parlamentných voľbách roku 1998, ste v tom až po uši.

Argumentom pre vyššie povedané je fakt, že Kaliňákova polícia nedokázala doviesť do štádia vyšetrenia a podania ani bezvýznamné postavičky spájajúce sa s modrými.

Nemohla ?

Kdeže, polícia nesmela dokončiť vyšetrovanie, lebo by sa okrem predsedu Smer-SD  „objavil“ aj financmajster celej podvodnej akcie.

A to by bola väčšia politická bomba, ako Nixonova aféra Watergate.

Na „Gorilu nezabudneš“ !

Zastrájaš sa pred pár dňami na „proteste“ o siedmich protestujúcich a dvadsiatke novinárov.

Fajn, mne robíš radosť.

Lebo príde čas, kedy ten s dôverou skončí rovnako, ako ten, ktorý dôveru vyjadruje.

 

 

 

 

Je nejaká špinavosť, kde by ste pán Kaliňák neboli ? Nové 4 milióny do kešene na „upratovanie“.

27.07.2017

Sú nejaké drahé hodinky, súdruh predseda Smer-SD, ktoré majú schopnosť odtikať tie povestné tri sekundy, kedy bude každý odvolaný ? Hovorím o firme Forest. Tá včera iba upratovala a dnes viac »

O uväznení Mečiara rozhodovali slovenskí miliardári dávno predtým ako budú súdy od Harabína dnes.

25.07.2017

Ukážte mi jedného ponovembrového slovenského miliardára vyklíčeného bez semena zodpovednosti a poctivosti ako podnikateľ Baťa, miliardára ktorému bolo darované bohatstvo ľudí privatizáciou, viac »

Už aj Smer-SD má svojho Fruniho a BMG Invest a desaťtisíce poškodených klientov.

22.07.2017

Smer-SD si v baniach uhľobaróna zriadil ilegálne legálnu Alobalovú baliareň jednej miliardy eur, no zriadiť si Alobalovú dielničku v Národnej banke Slovenska vypovedá o politickom hulvátstve viac »

Charlie Gard

Smrteľne chorého britského chlapčeka prevezú do hospicu, rozhodol sudca

27.07.2017 21:15

Sudca o presune nevyliečiteľne chorého Charlieho rozhodol po tom, čo sa rodičia a nemocnica nedohodli, kde a ako 11-mesačné dieťa strávi svoje posledné dni.

cesta, r2, kamene

Padajúce kamene vystrašili aj vodičov na R2 pri Zvolene

27.07.2017 20:00

Komplikácií v doprave sa po vodičoch jazdiacich pod Strečnom dočkali aj šoféri na rýchlostnej ceste R2 pri Zvolene, ktorej časť úseku je neprejazdná.

Vladimir Putin, Krym, Rusko, Ukrajina,

Putin: Rusko je zdržanlivé voči USA, ale trpezlivosť má svoje medze

27.07.2017 19:12

Rusko reaguje na akcie USA zdržanlivo, ale v určitej chvíli už nebude možné hrubé konanie ďalej trpieť. Uviedol ruský prezident Putin ohľadom možnej reakcie na sankcie USA.

MV SR: Vládny Airbus A319

Zraneného mladíka privezie domov z Grécka vládny špeciál

27.07.2017 19:00

Prvý pobyt Michala pri mori v Grécku sa neskončil šťastne. Po operácii leží tri týždne v nemocnici a dýchajú za neho prístroje. Minister vnútra Kaliňák ponúkol na prevoz špeciál.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 980
Celková čítanosť: 5487457x
Priemerná čítanosť článkov: 5599x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy