Založ si blog

Najväčší podvod na voličovi k predčasným voľbám roku 2018 ! Ďalšie deti eštebákov v hre o moc.

Ako sa dívate na stúpajúcu hviezdu Roberta Kaliňáka, ktorý zhŕňa všetku moc pre seba?

„Je podpredsedom strany pre bezpečnostný aparát a nezhŕňa všetku moc len pre seba, nepodceňujte tých ďalších dvoch jastrabov pri ňom. Myslíte, že Pavol Paška je iný? On to robí inak, robí vplyv a Marek Maďarič v pozadí ako? Niekedy sa správa tak, že nech sa tí dvaja žerú a on si počká v úzadí“.

Z rozhovoru s Vladimírom Mečiarom minulého roku. Tým Mečiarom, ktorého amnestie dnes sa dostali do bodu, kedy spoločnosť dychtivo očakáva na okamih strhnutia masky karikatúry s názvom Slovenská republika.

Kto si dnes spomenie na začiatok tejto komédie s ľuďmi, pre ktorých November ´89 bol viac, ako dátumom, kde okrem jesenného lístia mal padať aj najzločinnejšia ideológia, akú človek dokázal skonštruovať. Komunistická ideológia.

Na „Vládu národného porozumenia“, ktorej cieľom bolo pripraviť všeobecné a slobodné voľby po zvrhnutí diktatúry. Iba bolo, lebo zámer bol iný.

Pár dní pred prvým marcom roku 1990, kedy najodpornejší prevracač kabátov, Rudolf Schuster,porušil slovo a neodišiel s hanbou do minulosti, sa v prostredí bratislavského jazdeckého areálu napíše scenár, ktorým sa spoločnosť odkloní z koryta túžby po demokracii a slobode. Metodiku, ktorej formy prechodu moci boli účinne uplatnené aj v roku 1998, kedy od komunistu Vladimíra Mečiara vedeného v zoznamoch štátnej bezpečnosti bezproblémovo prešla do rúk komunistu Róberta Fica. Aj keď s istým časovým odstupom.

Rudolf Schuster, tak ak Vladimír Lexa naprogramoval, zostáva s podporou komunistických poslancov a kolaborantov, ktorí prišli do parlamentu rovno z väzenia režimu diktatúry, predsedom Slovenskej národnej rady.

26.februára 1948 sa komunisti s demokratom, predsedom SNR Jozefom Lettrichom vysporiadali spôsobom im vlastným. Donútili ho nielen k odstúpeniu, ale aj k emigrácií.

Predsedom Vlády národného porozumenia sa stáva Milan Číč. Zlo minulého režimu, ktoré založilo 27 ročnú tradíciu voľby menšieho zla. Zlo, ako symbolický mostík prechodu všetkých, ktorí  mali zostať pred pomyselnými bránami Nežnej revolúcie.

A most zločinu a zločinnosti bol a je podnes v „prevádzke“ a zaťažení, no bez narušenia jeho statiky.

„Naša doba môže vojsť do dejín, ako obdobie bez vízií, ideí, hodnôt a zmyslu života“ , prečítal som si pred pár dňami slová Pavla Vranského, letca a bojovníka od Tobruku.

„Zapojte sa do kolaboračnej platformy a nestojte viac mimo diania“.

„Ja si myslím, že každý, kto má možnosť priložiť ruku k dielu a nemusí robiť extrémne zásadné morálne kompromisy, by to spraviť mal“.

Dve vyhlásenia pochádzajú z hlavy Ivana Štefunka a jeho progresívneho Slovenska, ktoré tak, ako „strana“ TIP Pavla Pašku vstupuje na ten pomyselný most Milana Číča, ako ďalšie menšie zlo, aké dnes prezentuje Róbert Fico.

Ten Ivan Štefunko, ktorého nájdeme v Mladej ľavici poberajúcej štátnu podporu v miliónoch z čias SDĽ, v Novom slove hemžiacom sa militantnými ľavičiarmi.

Ten Ivan Štefunko s „jeho“ Progresívnym Slovenskom, ktorý síce po prvom mojom blogu „vyčiarkol“ slovo – kolaboračná platforma – no obsah zostal.

Ten Ivan Štefunko, ktorého nájdeme v zozname hemžiacom sa komunistami a agentmi štátnej bezpečnosti pod názvom „Ľavicové spektrum“.

Ten Ivan Štefunko, ktorý v čase, keď sa väčšina Slovákov pozerala aj na hrad Devín, obkolesený ostnatými drôtmi, len z úctivej vzdialenosti, v čase vrcholiacej normalizácie Gustáva Husáka, žil s rodičmi v Alžírsku. Položme si jednoduchú otázku. Kto, iba kto, bol komunistickou štátnou bezpečnosťou odobrený na post v zahraničí, na pozíciu s názvom „kooperant“ ?

V tejto chvíli sa núka paralela s dnes už „politickou mátohou“, Radoslavom Procházkom. Taktiež dieťa vychovávané v rodine funkcionára ÚV SZM, študujúceho na prestížnych zahraničných univerzitách v čase, kedy jeho otec bol „nezamestnaný“, aby v záverečnom dejstve komédie skončil v sobotu po parlamentných voľbách 2016 so sklonenou hlavou v miestnosti s Róbertom Kaliňákom a podpísal svoj ortieľ politickej smrti.

Paralelou, ktorej dvaja protagonisti strany SIEŤ, vraj pravicovej, dnes bez mihnutia brvou začali účinkovanie v Štefunkovej politickej paródií s príznačným názvom.

Progresívne Slovensko, alebo „Štvrtá generácia Užitočných idiotov z dielne eštebákov sa predstavila slovenskému obdivovateľovi života vo väzení a za ostnatým drôtom“.

„Myslím si, že všeobecná charakteristika ľavicového intelektuála je jeho permanentný boj za trvalo udržateľný rozvoj a trvalo udržateľnú ekonomiku.“

Svet Ivana Štefunka, ktorý už od prvého okamihu zrodu hľadá „svojho nepriateľa“, teda nie víziu rozvoja spoločnosti, ale boj. Pozícia taká odlišná od životného postoja bojovníka za slobodu od Tobruku, Pavla Vranského.

Tak sa pozrime na dvoch „spolubojovníkov“ Ivana Štefunka.

Martin Dubeci je svojim spôsobom žoldnier v službách iných. Tak, ako pri Radoslavovi Procházkovi, pravičiarovi, nemá problém prezliecť rovnošatu a zaodieť sa do uniformy ľavicových bojovníkov Ivana Štefunka.

Miroslav Beblavý. Tak to je iná sila „bojovníka“. Záhadou zostáva fakt, či je politickým dezertérom v uniforme pravicového SDKÚ, alebo „pravicu imitujúcej“ Procházkovej SIETE, či vari už za ľavicové Štefunkové Progresívne Slovensko, alebo ako solitér.

Obídem dnes „bojovníkov podnikateľov“ z radov Štefunka, ktorí svoje podnikanie odvíjajú od čias SDĽ a Jozefa Migaša, vedeckého komunistu, a ich financií. Autor blogu bol účastný niekoľkých rozhovorov na túto tému.

Najbizarnejšou postavičkou v zozname „umeleckých bojovníkov“ za Progresívne Slovensko je posledná bojovníčka, ktorá aj s odstupom dvadsiatich siedmych rokov od Schusterovo Číčovho podvodu s „Vládou národného porozumenia“ dokazuje platnosť scenára Vladimíra Lexu a jeho blízkeho človeka. Generála Alojza Lorenca, posledného šéfa komunistickej štátnej bezpečnosti.

Zora Jaurová, je posledná „bojovníčka“ Štefunkovej gardy. Tá, ktorej slová – „Stále robíme Hrubé čiary“ – dopĺňajú Štefunkov svet kolaborantov ochotných robiť „zásadné morálne kompromisy“ až do polohy sveta absurdít.

Zora Jaurová je jednou z dcér Jozefa Markuša.

Jozef Markuš, agent štátnej bezpečnosti s krycím menom „Ekonóm“ vedený vo zväzku pod číslom 10489 !

Jozef Markuš, podpredseda Číčovej vlády „Národného porozumenia“ (!), predseda slovenskými eštebákmi obľúbenej „kádrovej“ destinácie spolupracovníkov generála Alojza Lorenca, Matice slovenskej. Viď posledné eštebácke čudo, jej súčasný predseda, Marián Tkáč, agent štb Krajan, Riman, vedený pod číslom 37346.

Ten Jozef Markuš, ktorý dnes stojí pred súdom za podozrenie z trestného činu, ktorý mal spáchať ako predseda a štatutárny orgán Matice. Podozrenia sa týkajú údajného prevzatia dlhu skrachovaného matičného fondu vo výške 200 tisíc eur, ktorý sa neskôr ocitol v likvidácii a poskytnutia prostriedkov zo zbierky na národný poklad, organizovanej po vzniku samostatnej SR.

„Zapojte sa do kolaboračnej platformy a nestojte viac mimo diania“, vyzýva Ivan Štefunko.

Kolaborácia, ktorej účelom je povinnosť nakresliť v poradí ďalšiu Hrubú čiara za jedenásť ročnou zločinnosťou súčasnej politickej moci.

Kolaborácia, ktorej zámerom  je „prijať deklaráciu“ o morálnom odsúdení troch vlád predsedu Smer-SD rovnako, ako on dnes „odsudzuje“ Mečiarove amnestie.

Kolaborácia, lebo financ majstri sú znova tí istí, ako v roku 1999 pri vzniku Smer-Tretia cesta.

Kolaborácia, aby oslavy storočnice marxistických „užitočných idiotov“, oslavy sveta zvrátenosti symboliky vyznávačov kultu smrti, smrti kultúry založenej na židovsko-kresťanských základoch, zabránili spoločnosti v pokušeniu na ceste k všeobecnej hojnosti. Duchovnej i materiálnej.

Tam, kde je peňaženka človeka, tam spočíva aj jeho srdce“ !

Zora Jaurová je mimoriadne úspešná žena.

Aj pri jej mene a aktivitách vyvstáva tá istá otázka, ako pri Ivanovi Štefunkovi a jeho rodičoch „kooperantoch“ v Alžírsku.

V čase, keď sa väčšina Slovákov pozerala aj na hrad Devín, obkolesený ostnatými drôtmi, len z úctivej vzdialenosti, v čase vrcholiacej normalizácie Gustáva Husáka, žil s rodičmi v Alžírsku. V čase, kedy státisíce šikovných mladých ľudí emigrujú zo Slovenska, dcéra agenta štátnej bezpečnosti a člena „Vlády národného porozumenia“, tento problém nepozná.

Zora Jaurová, ako som sa dočítal vo verejne prístupných materiáloch, má nadštandardné vzťahy so stratégom Smer-SD a ministrom kultúry aj vo vláde F3, Marekom Maďaričom.

Tým, ktorého hodnotí Vladimír Mečiar, ako človeka, ktorý trpezlivo „vyčkáva nech tí dvaja žerú a on si počká v úzadí“. Kaliňák verzus Paška. Prvý odstránil druhého a druhý mu to teraz vracia.

Slovensko má na viac, hudie Ivan Štefunko medové nite tým, ktorými pohŕda. Ľuďom, z ktorých rovnakou formou ako Róbert Fico sa pokúša vymodelovať budúcich voličov. S tým istým stratégom.

Má, áno súhlasím, Slovensko má na viac, ako na hry eštebákov a posledného neschopného komunistu Fica, človeka bez vízie.

Dobre informované zdroje hovoria, že medzi Marekom Maďaričom a Zorou Jaurovou, dcérou eštebáka Markuša, sú viac ako nadštandardné vzťahy, ktoré pokojne možno zaradiť skôr do kategórie Rodinného práva, v často povinnosti rodiča v starostlivosti o dieťa.

Marek Maďarič nenaplnil hodnotenie Vladimíra Mečiara o vyčkávaní na čas, kým sa Paška s Kaliňákom navzájom poodstraňujú.

Po prezidentských voľbách, v ktorých volič dal zrozumiteľnú odpoveď Róbertovi Ficovi, čo si myslí o jeho schopnostiach a nemorálnosti, je Marek Maďarič v nemilosti svojho predsedu.

Rovnako, ako svojho času Fedor Flašík po prehratých parlamentných voľbách roku 2002.

Marek Maďarič vie, že éra politického šialenstva prezentovaného Smer-SD za posledných 11 rokov je ďalej, ako súmrak. Že sa dostala do bodu, ktorým prešiel Vladimír Mečiar v roku 1998.

No a tak zavelil na ústup a jeho dištancovanie sa od éry, ktorú Kaliňák nazval „dobou kešu“ je viac ako čitateľná. Aj jeho odsun z pozície vplyvného muža strany s uprednostnením kapitána Danka a jeho falošných ambícií po ovládnutí verejnoprávnych médií.

Napriek neodškriepiteľným schopnostiam Zory Jaurovej bolo by rúhaním sa ju určiť za stratéga, ktorý vymyslel Progresívne.sk.

A nielen vymyslel, ale postupne ho zapĺňať ľuďmi, ktorí znesú najprísnejšie kritéria hry eštebákov zo samého úvodu.

Z Čičovej „Vlády národného porozumenia“ a Schusterovho parlamentu ponášky na demokraciu.

 

 

Už aj Smer-SD má svojho Fruniho a BMG Invest a desaťtisíce poškodených klientov.

22.07.2017

Smer-SD si v baniach uhľobaróna zriadil ilegálne legálnu Alobalovú baliareň jednej miliardy eur, no zriadiť si Alobalovú dielničku v Národnej banke Slovenska vypovedá o politickom hulvátstve viac »

Róbert Fico hovorí, že nie je hlupák a klamár.

21.07.2017

Veda o hlúposti preukázala, že hustota hlupákov je rovnaká medzi členmi vlády ako medzi pravidelnými návštevníkmi krčiem nižších cenových skupín. Tvrdí český lekár a propagátor vedy, viac »

Keď zaútočí Hlas podobný Ficovi na Brusel, aby doniesol Slovákom kvalitné potraviny aké majú Nemci, treba dobiť viac.

20.07.2017

Hneď z kraja treba tým zloduchom v Bruseli povedať, že žiadne „čierne opice“, ako im familiárne hovoria voliči Smer-SD a Kotlebu, žiadne kvóty utečencov, lebo je to vec strategická na ceste viac »

Obdulia Sanchez

Americká tínedžerka odvysielala naživo haváriu, pri ktorej zomrela jej sestra

25.07.2017 12:33

Podľa policajných informácií navyše pred jazdou pila alkohol.

Tayyip Erdogan

Erdogan vyzval moslimov z celého sveta na ochranu Jeruzalema

25.07.2017 12:33

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan vyzval moslimov z celého sveta, aby navštívili a ochránili Jeruzalem.

plavčan

OĽaNO plánuje odvolávať Plavčana, ak sa Danko nevzdá ministerstva školstva

25.07.2017 12:18

Hnutie OľaNO vyzýva predsedu SNS Andreja Danka, aby sa strana vzdala rezortu školstva pre závažné zlyhania v riadení eurofondov na vedu a výskum.

polícia, hodnotenie

Patrí väčšina policajtov medzi elitu?

25.07.2017 12:00

Viac ako tri štvrtiny policajtov pracujú na elitnej úrovni. Až 86 % dostalo známku výborná alebo veľmi dobre. Vyplýva to z ich hodnotenia za vlaňajší rok, ktoré púšťa vedenie polície do ostrej prevádzky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 978
Celková čítanosť: 5475844x
Priemerná čítanosť článkov: 5599x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy