Založ si blog

Andrej Danko začal vydierať Róberta Fica !

121907-danicovci-vybuch-auto-tuti-papas-nestandard2Siedmeho februára 1997 pred hotelom Holiday Inn postrieľali Sýkorovcov.
Média písali o nezhodách pri delení lupu z VÚB vo výške 173 miliónov Sk.
Pár týždňov predtým, ako reakciu na „splnenie zadanie“ vtedajšou mocou boli formulované požiadavky na moc o umožnení vstúpiť členom gangu na akcionárskej štruktúry VSŽ.
To bola minulosť.
Dnes Andrej Danko, predseda SNS povedal na TA 3 v samo-besede :
„Ak to nedáme do poriadku energetiku, radšej v koalícii nebudem.”

Zrozumiteľnejšie sa ani nedala interpretovať komédia o súdržnosti koalície spred pár dní medzi Smer-SD a SNS, lebo Béla Bugár tam nebol ako predseda Most Híd, ale ako zazmluvnený mediátor. Sporu medzi Andrejom Dankom a Róbertom Fico.
Preložené do zrozumiteľnejšej reči.
Podozrenia, že Róbert Fico je akcionárom energetiky, ktorú jeho aktivitou dostali jeho priatelia z EPH, Křetínsky a Tkáč, povýšil dnes Andrej Danko na informáciu blízku pravde.
On, Andrej Danko, formuláciou – „Ak to nedáme do poriadku energetiku, radšej v koalícii nebudem” – sa nielen dostal takmer na úroveň vydieračov z úvodu blogu, ale, Andrej Danko si vypýtal svoj osobný podiel vo vlastníckych štruktúrach akcionárov v istom segmente energetiky.
Andrej Danko nemá ambíciu urobiť „poriadok“ v slovenskej energetike, ktorá by napravila premyslene plánovanú akciu voči občanom Slovenska, ktorí cez nehorázne navýšené poplatky mali prevziať na seba úverové zaťaženie tých, ktorým energetika bola Róbertom Ficom darovaná.
Ak potreboval Róbert Fico doklad o neexistencií bankového účtu na Belizé, bol „dodaný“ za pár dní.
Ak potreboval Róbert Fico identifikovať „fotografiu energetickej babičky z Moravy“ , identikit mu bol doručený za 24 hodín.
Aký čas potrebuje Róbert Fico na splnenie požiadavky Andreja Danka dnes vyslovenej v TA 32 ?

 

foto (c) Pravda

 

preš nick simon – http://pavolkaplan.blog.pravda.sk/2017/02/03/katastrofa-iba-dvadsatosem-percent-obcanov-oslavuje-masivne-zvysenie-ceny-elektriny/

Róbert Fico hovorí, že nie je hlupák a klamár.

21.07.2017

Veda o hlúposti preukázala, že hustota hlupákov je rovnaká medzi členmi vlády ako medzi pravidelnými návštevníkmi krčiem nižších cenových skupín. Tvrdí český lekár a propagátor vedy, viac »

Keď zaútočí Hlas podobný Ficovi na Brusel, aby doniesol Slovákom kvalitné potraviny aké majú Nemci, treba dobiť viac.

20.07.2017

Hneď z kraja treba tým zloduchom v Bruseli povedať, že žiadne „čierne opice“, ako im familiárne hovoria voliči Smer-SD a Kotlebu, žiadne kvóty utečencov, lebo je to vec strategická na ceste viac »

Žatevný pornoherec Fico „oslavuje“ Deklaráciu zvrchovanosti v štáte, kde Kaliňáková polícia masakruje Deti a Žigová manželka lesy.

17.07.2017

V štáte, kde sa nanovo, napriek skúsenosti z červených kaukliarov moci v desivosti prežitých štyroch desiatok rokov, pripomínajú slová velikána politiky, Winstona Churchila – „Komunizmus viac »

Viktor Orbán

Orbán: Integrácia zlyhá. Moslimovia sa považujú za silnejších, než sú kresťania

22.07.2017 14:11

Podpora migrácie nie je odpoveďou na ekonomické problémy, povedal maďarský konzervatívny premiér Viktor Orbán.

Viktor Orbán, prejav

Inkvizícia EÚ namierená proti Poľsku nikdy nemôže uspieť, tvrdí Orbán

22.07.2017 13:35

Maďarsko použije všetky právne prostriedky, aby v Európskej únii preukázalo solidaritu s Poľskom. Povedal to maďarský premiér Viktor Orbán.

grecko, protest, demonstracia

Zadlžení Gréci sú z najhoršieho vonku

22.07.2017 13:00

Grécku ešte vlani hrozil odchod z eurozóny, no teraz sa podľa mnohých makroekonomických ukazovateľov pomaly dostáva z najhoršieho.

grécko, kos, zemetrasenie, pláž, ľudia na pláži,

Ľudia na Kose spali druhú noc pod holým nebom, báli sa ďalších otrasov

22.07.2017 12:16

Stovky dovolenkárov na gréckom ostrove Kos, ktorý postihlo zemetrasenie, spali už druhú noc za sebou pod holým nebom v obavách pred ďalším zemetrasením.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 977
Celková čítanosť: 5461864x
Priemerná čítanosť článkov: 5590x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy