Založ si blog

Andrej Danko začal vydierať Róberta Fica !

121907-danicovci-vybuch-auto-tuti-papas-nestandard2Siedmeho februára 1997 pred hotelom Holiday Inn postrieľali Sýkorovcov.
Média písali o nezhodách pri delení lupu z VÚB vo výške 173 miliónov Sk.
Pár týždňov predtým, ako reakciu na „splnenie zadanie“ vtedajšou mocou boli formulované požiadavky na moc o umožnení vstúpiť členom gangu na akcionárskej štruktúry VSŽ.
To bola minulosť.
Dnes Andrej Danko, predseda SNS povedal na TA 3 v samo-besede :
„Ak to nedáme do poriadku energetiku, radšej v koalícii nebudem.”

Zrozumiteľnejšie sa ani nedala interpretovať komédia o súdržnosti koalície spred pár dní medzi Smer-SD a SNS, lebo Béla Bugár tam nebol ako predseda Most Híd, ale ako zazmluvnený mediátor. Sporu medzi Andrejom Dankom a Róbertom Fico.
Preložené do zrozumiteľnejšej reči.
Podozrenia, že Róbert Fico je akcionárom energetiky, ktorú jeho aktivitou dostali jeho priatelia z EPH, Křetínsky a Tkáč, povýšil dnes Andrej Danko na informáciu blízku pravde.
On, Andrej Danko, formuláciou – „Ak to nedáme do poriadku energetiku, radšej v koalícii nebudem” – sa nielen dostal takmer na úroveň vydieračov z úvodu blogu, ale, Andrej Danko si vypýtal svoj osobný podiel vo vlastníckych štruktúrach akcionárov v istom segmente energetiky.
Andrej Danko nemá ambíciu urobiť „poriadok“ v slovenskej energetike, ktorá by napravila premyslene plánovanú akciu voči občanom Slovenska, ktorí cez nehorázne navýšené poplatky mali prevziať na seba úverové zaťaženie tých, ktorým energetika bola Róbertom Ficom darovaná.
Ak potreboval Róbert Fico doklad o neexistencií bankového účtu na Belizé, bol „dodaný“ za pár dní.
Ak potreboval Róbert Fico identifikovať „fotografiu energetickej babičky z Moravy“ , identikit mu bol doručený za 24 hodín.
Aký čas potrebuje Róbert Fico na splnenie požiadavky Andreja Danka dnes vyslovenej v TA 32 ?

 

foto (c) Pravda

 

preš nick simon – http://pavolkaplan.blog.pravda.sk/2017/02/03/katastrofa-iba-dvadsatosem-percent-obcanov-oslavuje-masivne-zvysenie-ceny-elektriny/

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

prezident Andrej Kiska dane kampan

Kiska chcel uplatniť vratku DPH v sume 146-tisíc eur

19.09.2017 19:34

O takmer 150–tisíc eur chcela prezidentova firma obrať štát pri dani z pridanej hodnoty.

taliansko, migranti, migrant

Francúzska polícia núti stovky imigrantov opustiť provizórny tábor

19.09.2017 18:46

Do provizórneho tábora neďaleko Lamanšského prielivu prichádzajú utečenci s nádejou, že sa im podarí dostať do Veľkej Británie.

viktor orbán, orbán, maďarsko,

EÚ kontrolovala železnice medzi dvomi dedinami. V jednej má Orbán dom, v druhej sa narodil

19.09.2017 17:44

Železničná trať má celkovo len tri zastávky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643001x
Priemerná čítanosť článkov: 5637x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy