Založ si blog

Na Slovensku zomierame preto, lebo sme sa dopustili zločinu voči štátu tým, že sme sa narodili.

Zomierame rýchlejšie, lebo moc nám začala vytvárať prekážky dostupnosti zdravotnej starostlivosti. Lebo lieky sú drahé, My, si ich platíme, oni rabujú.

Zomierame rýchlejšie, lebo odkaz moci je zrozumiteľný – Zaplať zdravotné odvody, predčasne skap a neotravuj so zdravím.

Zomierame rýchlejšie, lebo moc potrebuje znížiť stavy starcov v zozname poberateľov dôchodkov, lebo kasa je vyčerpaná a chýba odvaha otvoriť druhý pilier piaty krát. A vyrabovať ho.

Zomierame rýchlejšie, lebo moc objavila alobal, do ktorého balí nám ukradnuté miliardy, aby nás odmeňovala nedýchateľným prostredím.

Zomierame rýchlejšie, lebo sa nevieme postaviť tri desiatky trvajúcej tradícií, v ktorej “Keď z troch ľudí sú dvaja hlupáci”, nikdy sa nesmie hlasovať.

Zomierame rýchlejšie pri pohľade na naše deti a vnukov, ktorých moc jasličkovým zákonom rozdelila do dvoch skupín.

Na matky a otcov, ktorí dávajú prednosť harmonickej výchove svojho potomstva pred prácou, aby platili viac daní, viac odvodov, viac poplatkov, viac pokút. Lebo moc je nenásytná a minister nemal biele podkolienky a detskú izbu.

Zomierame rýchlejšie aj na duši, lebo tí, ktorým bol daný dar informovať verejnosť, pravdivo a nezaujato, už po niekoľkýkrát nanovo deformujú mysle v záujme nových potomkov boľševika i eštebáka.

Zomierame rýchlejšie aj na duši, lebo sa premnožil stav novinárov, ktorí sa najprv uzavreli do seba spoplatnením médií, aby tých rozkývaných vyhnali do náručia sprostej, zadubenej a za cudzí kremeľský groš dezinformujúcej platforme „alternatívnych médií“.

Zomierame rýchlejšie aj na duši, lebo metódy „alternatívnych médií“ prevzali kedysi média mienkotvorné. Nehanebne a otvorene.

Zomierame rýchlejšie aj na duši, lebo ten, ktorý zničil prácu Karola Ježíka, ktorý najviac zohyzdil pozíciu novinára, dnes volá po vyššej kvalite práce médií, aby jedným dychom podporil boľševickú platformu Smer-SD v podobe Progresívneho.sk a do jeho súkolia mocichtivých kresličov hrubých čiar za zločinmi moci vložil svojho syna. K tým, ktorí svojho času si pripravovali a financovali Radoslava Procházku.

Zomierame na tele i duši, lebo dávno mnohí zabudli na najhanebnejšiu potupu slobodu milujúcich, na okupáciu, kde komunisti pozvali iných komunistov, aby zhanobili vlastných občanov.

Zomierame na tele a duši, lebo mnohí volajú po vystúpení z ekonomických a bezpečnostných štruktúr, no nevedia odpoveď na otázku – Čo bude Deň po.

Zomierame na tele i duši, lebo gajdy, ktoré inému hrdému a slobodu vyznávajúcemu národu deň po dni pripomínajú povinnosť jej obrany, naše gajdy sme odložili, aby priestor dostali známe píšťaly Hitlerjugend a Hlinkovej gardy a buchot kanád.

Zomierame na tele aj duši, lebo moc si našimi peniazmi platí extrémistov domácej „výroby“ a podsúva tých, ktorí sa k nám nehrnú, aby si ich udržala pri živote až do bodu zlomu.

Do bodu, kedy už nebude potrebná prítomnosť mnohých životov a ešte väčšieho počtu duší.

Zomierame rýchlejšie, len aby sme ten záverečný zvuk srdca zvonu – Umieračika – už nemuseli počuť.

 

 

 

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

Mexiko, zemetrasenie,

VIDEO: Zemetrasenie v Mexiku strhávalo domy. Vyžiadalo si najmenej 50 obetí

19.09.2017 22:38

Zemetrasenie udrelo presne v deň, keď si krajina pripomínala ničivé zemetrasenie s magnitúdou 8,1, ktoré v roku 1985 pripravilo o život minimálne päťtisíc ľudí.

Nemecko, diaľnica, mýto, auto, autá, diaľnice

Vo Frankfurte našli bombu z vojny, zatvoria letisko aj diaľnicu

19.09.2017 21:54

Nevybuchnutú bombu našli robotníci pri výkopových prácach spojených s výstavbou novej podzemnej dráhy vedúcej na letisko.

hrivna, Ukrajina, Kyjev

Ukrajina oznámila návrat na medzinárodné finančné trhy

19.09.2017 21:41

Ukrajina plánuje budúci pondelok vydať dlhopisy s 15-ročnou splatnosťou s ročným úrokom 7,375 percenta.

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643475x
Priemerná čítanosť článkov: 5638x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy