Založ si blog

Na Slovensku zomierame preto, lebo sme sa dopustili zločinu voči štátu tým, že sme sa narodili.

Zomierame rýchlejšie, lebo moc nám začala vytvárať prekážky dostupnosti zdravotnej starostlivosti. Lebo lieky sú drahé, My, si ich platíme, oni rabujú.

Zomierame rýchlejšie, lebo odkaz moci je zrozumiteľný – Zaplať zdravotné odvody, predčasne skap a neotravuj so zdravím.

Zomierame rýchlejšie, lebo moc potrebuje znížiť stavy starcov v zozname poberateľov dôchodkov, lebo kasa je vyčerpaná a chýba odvaha otvoriť druhý pilier piaty krát. A vyrabovať ho.

Zomierame rýchlejšie, lebo moc objavila alobal, do ktorého balí nám ukradnuté miliardy, aby nás odmeňovala nedýchateľným prostredím.

Zomierame rýchlejšie, lebo sa nevieme postaviť tri desiatky trvajúcej tradícií, v ktorej “Keď z troch ľudí sú dvaja hlupáci”, nikdy sa nesmie hlasovať.

Zomierame rýchlejšie pri pohľade na naše deti a vnukov, ktorých moc jasličkovým zákonom rozdelila do dvoch skupín.

Na matky a otcov, ktorí dávajú prednosť harmonickej výchove svojho potomstva pred prácou, aby platili viac daní, viac odvodov, viac poplatkov, viac pokút. Lebo moc je nenásytná a minister nemal biele podkolienky a detskú izbu.

Zomierame rýchlejšie aj na duši, lebo tí, ktorým bol daný dar informovať verejnosť, pravdivo a nezaujato, už po niekoľkýkrát nanovo deformujú mysle v záujme nových potomkov boľševika i eštebáka.

Zomierame rýchlejšie aj na duši, lebo sa premnožil stav novinárov, ktorí sa najprv uzavreli do seba spoplatnením médií, aby tých rozkývaných vyhnali do náručia sprostej, zadubenej a za cudzí kremeľský groš dezinformujúcej platforme „alternatívnych médií“.

Zomierame rýchlejšie aj na duši, lebo metódy „alternatívnych médií“ prevzali kedysi média mienkotvorné. Nehanebne a otvorene.

Zomierame rýchlejšie aj na duši, lebo ten, ktorý zničil prácu Karola Ježíka, ktorý najviac zohyzdil pozíciu novinára, dnes volá po vyššej kvalite práce médií, aby jedným dychom podporil boľševickú platformu Smer-SD v podobe Progresívneho.sk a do jeho súkolia mocichtivých kresličov hrubých čiar za zločinmi moci vložil svojho syna. K tým, ktorí svojho času si pripravovali a financovali Radoslava Procházku.

Zomierame na tele i duši, lebo dávno mnohí zabudli na najhanebnejšiu potupu slobodu milujúcich, na okupáciu, kde komunisti pozvali iných komunistov, aby zhanobili vlastných občanov.

Zomierame na tele a duši, lebo mnohí volajú po vystúpení z ekonomických a bezpečnostných štruktúr, no nevedia odpoveď na otázku – Čo bude Deň po.

Zomierame na tele i duši, lebo gajdy, ktoré inému hrdému a slobodu vyznávajúcemu národu deň po dni pripomínajú povinnosť jej obrany, naše gajdy sme odložili, aby priestor dostali známe píšťaly Hitlerjugend a Hlinkovej gardy a buchot kanád.

Zomierame na tele aj duši, lebo moc si našimi peniazmi platí extrémistov domácej „výroby“ a podsúva tých, ktorí sa k nám nehrnú, aby si ich udržala pri živote až do bodu zlomu.

Do bodu, kedy už nebude potrebná prítomnosť mnohých životov a ešte väčšieho počtu duší.

Zomierame rýchlejšie, len aby sme ten záverečný zvuk srdca zvonu – Umieračika – už nemuseli počuť.

 

 

 

Poslanec parlamentu za Smer-SD, Ľuboš Bláha, zaútočil na Úrad vlády s cieľom zastreliť zradcu Róberta Fica.

19.11.2017

"Áno, popravovali sme, popravujeme a budeme popravovať!" ("Sí, hemos fusilado, fusilamos y seguiremos fusilando!") Vypisoval poslanec Smer-SD na kapitalistickej sociálnej sieti na obranu tých, čo viac »

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur.

17.11.2017

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur. Na 7 593 eur na každého človeka žijúceho na Slovensku. To je DLH, ktorý si vytrovil za 11 rokov v pozícií, kedy oligarchovia viac »

Andrejovi Dankovi – Slovensko nie je Lesostav Revúca, aby ho priviedol do ruín a dlžôb, ako jeho otec.

16.11.2017

Slovensko a jeho občania – okrem darebákov eštebákov a komunistov registrovaných v SNS – odmietajú osud Lesostavu Revúca. Privatizácie na barbarský spôsob otca Andreja Danka. Privatizácie, viac »

cukrovka, pacient, doktor, vyšetrenie, ordinácia

Lekári môžu obísť Druckera: Zámer rozšíriť ordinačné hodiny nemusí vyjsť

21.11.2017 07:00

Po novom by v ambulanciách lekári mali odpracovať minimálne sedem hodín každý deň, teda 35 hodín za týždeň.

Bialowiežský prales, Poľsko

Poľsku hrozí za výrub v pralese pokuta 100 000 eur denne

20.11.2017 22:05

Poľsko musí okamžite prestať rúbať v chránenom Bialowiežskom pralese, alebo zaplatí každý deň pokutu 100 000 eur. Rozhodol o tom súdny dvor Európskej únie.

bitcoin, mena, platidlo

Hodnota bitcoinu prekročila hranicu 8-tisíc dolárov

20.11.2017 21:34

Digitálna mena bitcoin pokračuje v raste na nové rekordy a prvýkrát prekonala 8000 dolárov.

trump

Trump: USA opäť zaradí KĽDR na zoznam podporovateľov terorizmu

20.11.2017 20:27, aktualizované: 22:07

Spojené štáty opäť začlení KĽDR na zoznam krajín podporujúcich terorizmus. V pondelok to podľa agentúry Reuters oznámil americký prezident Donald Trump.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,043
Celková čítanosť: 5817740x
Priemerná čítanosť článkov: 5578x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy