Založ si blog

Taký veľký Kravín na Slovensku nie je, aby sa doň zmestili všetci protificovsky nadšenci na jeho poslednú tlačovku.

Keď zvonia zvony ohlasujúce vojnu, Ženy sa boja o Mužov,

U nás zvony nezvonia, ukradli im srdce a ľuďom generačný rozum.

Babky bez hanby s roztrhanými faktúrami v zuboch sa natriasajú nad lascivnými vtipmi štvrtej cenovej skupiny v podaní treťotriednych komediantov, no prvotriednych zlodejov. Poštár s faktúrami, novými ako ich ceny. im zvoní pri dverách márne.

Chorí poistenci jedinej zdravotnej poisťovne, ktorú márne hľadajú rovnako ako dokončenú diaľnicu a stratené eurofondy na ňu, tancujú tanec svätého Víta v rámci zbierky na oddlženie VŠZP. Čo neznamená nič iné, ako nová infúzia blahobytu Paškových čističov odvodovej povinnosti občanov.

Špeciálny prokurátor skromne oslavuje, v kruhu najbližších, úspešné zavŕšenie jubilea záchrany šesťdesiateho Titanicu plného politikov, lebo zajtra vypláva na čisté more. Podobné čistote Richterovho Čistého ústavu maloletých dievčatiek.

Generálny prokurátor po očistení stavebnej furmy Euro-Building, podozrivej z miliónových podvodov, sedí na spise dvoch stoviek podaní o zrušenie extrémistickej politickej strany, vyčkáva na príchod domobrany kotlebovcov, aby ho dekorovala za čestného Stotníka pracovného tábora pre cigánov.

Anton Hrnko, verný tradíciám marca, organizuje eštebákov odetých do „vlastenectva“ SNS, na podporu nezrušenia Mečiarovho „právneho suterénu“ s rovnakou vervou, ako prvého marca 1990 na podporu najšpinavejšieho komunistu Slovenska, Rudolfa Schustera.

Martin Dubeci, v priestoroch obchodného domu Dunaj, ubezpečuje 256 Štefunkových priaznivcov Progresivného.sk, že to nebude repríza kolaborantskej Procházkovej Siete napriek tomu, že Štefunkové detičky eštebákov a obhajcov ľavicového barbarstva sú čitateľnejší, ako tí na procházke. Akoby jeden podvod F3 sa málil a tvoria nový, F4.

Róbert Fico uteká z tlačovky s víziou – „Kým sme pri moci, chceme si to poriadne užiť a neisť do basy“ – aby stihol záverečné dejstvo komédie. Boj s korupciou.

S tou, čo podľa Kaliňáka nejestvuje.

Korupciu hláste mne, čo hlásal pred troma rokmi, zmenil na „Potrebujeme strach“.

Strach, včera ho odhalil. Strach, že na jeho klamstvá a manipulácie, ktoré on nazýva Erikové Tlačovky, nepríde ani jedna novinárska protéza.

Pochopím včerajšiu účasť mimovladiek na Komédií o jednom podvodníkovi – Zastavme korupciu, lebo Progresívne.sk – sparingpartner Fica do F4.

Tie dve ďalšie nadácie ?

Hmmm, z peňazí občanov formou príspevku na ich činnosť ich skorumpoval už na začiatku ich “boja s korupciou”.

Erik Tomáš hľadá Kravín na posledná tlačovku o Ficových kravinách.

Teda, o “boji proti korupcii”.

Poslanec parlamentu za Smer-SD, Ľuboš Bláha, zaútočil na Úrad vlády s cieľom zastreliť zradcu Róberta Fica.

19.11.2017

"Áno, popravovali sme, popravujeme a budeme popravovať!" ("Sí, hemos fusilado, fusilamos y seguiremos fusilando!") Vypisoval poslanec Smer-SD na kapitalistickej sociálnej sieti na obranu tých, čo viac »

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur.

17.11.2017

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur. Na 7 593 eur na každého človeka žijúceho na Slovensku. To je DLH, ktorý si vytrovil za 11 rokov v pozícií, kedy oligarchovia viac »

Andrejovi Dankovi – Slovensko nie je Lesostav Revúca, aby ho priviedol do ruín a dlžôb, ako jeho otec.

16.11.2017

Slovensko a jeho občania – okrem darebákov eštebákov a komunistov registrovaných v SNS – odmietajú osud Lesostavu Revúca. Privatizácie na barbarský spôsob otca Andreja Danka. Privatizácie, viac »

Bialowiežský prales, Poľsko

Poľsku hrozí za výrub v pralese pokuta 100 000 eur denne

20.11.2017 22:05

Poľsko musí okamžite prestať rúbať v chránenom Bialowiežskom pralese, alebo zaplatí každý deň pokutu 100 000 eur. Rozhodol o tom súdny dvor Európskej únie.

bitcoin, mena, platidlo

Hodnota bitcoinu prekročila hranicu 8-tisíc dolárov

20.11.2017 21:34

Digitálna mena bitcoin pokračuje v raste na nové rekordy a prvýkrát prekonala 8000 dolárov.

trump

Trump: USA opäť zaradí KĽDR na zoznam podporovateľov terorizmu

20.11.2017 20:27, aktualizované: 22:07

Spojené štáty opäť začlení KĽDR na zoznam krajín podporujúcich terorizmus. V pondelok to podľa agentúry Reuters oznámil americký prezident Donald Trump.

kompa Gabčíkovo

Gabčíkovo: Bude kompa aj dva tunely?

20.11.2017 20:00

Odborníci zatiaľ dávajú zelenú projektu dvoch tunelov popod prívodný kanál Vodného diela Gabčíkovo.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,043
Celková čítanosť: 5817695x
Priemerná čítanosť článkov: 5578x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy