Založ si blog

Taký veľký Kravín na Slovensku nie je, aby sa doň zmestili všetci protificovsky nadšenci na jeho poslednú tlačovku.

Keď zvonia zvony ohlasujúce vojnu, Ženy sa boja o Mužov,

U nás zvony nezvonia, ukradli im srdce a ľuďom generačný rozum.

Babky bez hanby s roztrhanými faktúrami v zuboch sa natriasajú nad lascivnými vtipmi štvrtej cenovej skupiny v podaní treťotriednych komediantov, no prvotriednych zlodejov. Poštár s faktúrami, novými ako ich ceny. im zvoní pri dverách márne.

Chorí poistenci jedinej zdravotnej poisťovne, ktorú márne hľadajú rovnako ako dokončenú diaľnicu a stratené eurofondy na ňu, tancujú tanec svätého Víta v rámci zbierky na oddlženie VŠZP. Čo neznamená nič iné, ako nová infúzia blahobytu Paškových čističov odvodovej povinnosti občanov.

Špeciálny prokurátor skromne oslavuje, v kruhu najbližších, úspešné zavŕšenie jubilea záchrany šesťdesiateho Titanicu plného politikov, lebo zajtra vypláva na čisté more. Podobné čistote Richterovho Čistého ústavu maloletých dievčatiek.

Generálny prokurátor po očistení stavebnej furmy Euro-Building, podozrivej z miliónových podvodov, sedí na spise dvoch stoviek podaní o zrušenie extrémistickej politickej strany, vyčkáva na príchod domobrany kotlebovcov, aby ho dekorovala za čestného Stotníka pracovného tábora pre cigánov.

Anton Hrnko, verný tradíciám marca, organizuje eštebákov odetých do „vlastenectva“ SNS, na podporu nezrušenia Mečiarovho „právneho suterénu“ s rovnakou vervou, ako prvého marca 1990 na podporu najšpinavejšieho komunistu Slovenska, Rudolfa Schustera.

Martin Dubeci, v priestoroch obchodného domu Dunaj, ubezpečuje 256 Štefunkových priaznivcov Progresivného.sk, že to nebude repríza kolaborantskej Procházkovej Siete napriek tomu, že Štefunkové detičky eštebákov a obhajcov ľavicového barbarstva sú čitateľnejší, ako tí na procházke. Akoby jeden podvod F3 sa málil a tvoria nový, F4.

Róbert Fico uteká z tlačovky s víziou – „Kým sme pri moci, chceme si to poriadne užiť a neisť do basy“ – aby stihol záverečné dejstvo komédie. Boj s korupciou.

S tou, čo podľa Kaliňáka nejestvuje.

Korupciu hláste mne, čo hlásal pred troma rokmi, zmenil na „Potrebujeme strach“.

Strach, včera ho odhalil. Strach, že na jeho klamstvá a manipulácie, ktoré on nazýva Erikové Tlačovky, nepríde ani jedna novinárska protéza.

Pochopím včerajšiu účasť mimovladiek na Komédií o jednom podvodníkovi – Zastavme korupciu, lebo Progresívne.sk – sparingpartner Fica do F4.

Tie dve ďalšie nadácie ?

Hmmm, z peňazí občanov formou príspevku na ich činnosť ich skorumpoval už na začiatku ich “boja s korupciou”.

Erik Tomáš hľadá Kravín na posledná tlačovku o Ficových kravinách.

Teda, o “boji proti korupcii”.

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

Mexiko, zemetrasenie,

VIDEO: Zemetrasenie v Mexiku strhávalo domy. Vyžiadalo si najmenej 50 obetí

19.09.2017 22:38

Zemetrasenie udrelo presne v deň, keď si krajina pripomínala ničivé zemetrasenie s magnitúdou 8,1, ktoré v roku 1985 pripravilo o život minimálne päťtisíc ľudí.

Nemecko, diaľnica, mýto, auto, autá, diaľnice

Vo Frankfurte našli bombu z vojny, zatvoria letisko aj diaľnicu

19.09.2017 21:54

Nevybuchnutú bombu našli robotníci pri výkopových prácach spojených s výstavbou novej podzemnej dráhy vedúcej na letisko.

hrivna, Ukrajina, Kyjev

Ukrajina oznámila návrat na medzinárodné finančné trhy

19.09.2017 21:41

Ukrajina plánuje budúci pondelok vydať dlhopisy s 15-ročnou splatnosťou s ročným úrokom 7,375 percenta.

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643478x
Priemerná čítanosť článkov: 5638x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy