Založ si blog

Chvála Bohu, Fico sa nemusí odsťahovať z Bonaparte od Baštrnáka.

Vždy, keď sa my, Slováci ocitneme v ohrození, prichádza historická záchrana.

Boh, ako by povedali noví kresťania, noví apoštoli od Kotlebu, zasiahne svojou osvedčenou mierou spravodlivosti. Novej viery, ešte väčšej nádeje a nadrozmernej lásky.

Včerajší akt slovenskej spravodlivosti možno s hrdosťou prirovnať k tým najväčším historický zlomovým okamihom nášho národa, kedy spása prichádzala cez nezlomných ľudí morálky, odvahy a statočnosti, ktorí nezaváhali pozrieť smrti priamo do tváre.

Áno, rovnako, ako nezaváhal Vasiľ Biľak napísať, doručiť a vítať slávnu sovietsku armádu v noci dvadsiateho prvého augusta, kedy otázky socializmu a vláda robotníkov a roľníkov boli v pazúroch smrti kapitalistov.

Dozaista je hodné prirovnanie k historický zlomovým bodom, kedy nemecké a slovenské priateľstvo stelesnené v Adolfovi Hitlerovi a Jozefovi Tisovi bolo v poslednej sekunde potvrdené a pretavené do záchrany Slovákov. V deň, kedy bojová skupina Ohlen, pod vedením plukovníka Conrada von Ohlene vstúpila na našu posvätnú pôdu, aby ju ochránila od partizánov, banditov.

Okrem hrdinských nemeckých vojakov svoju statočnosť prejavili aj karpatski Nemci z Heimatschustz a nezabudnuteľné oddiely Hlinkovej gardy.

Nezabudnuteľné do takej mieri, že obraz jasajúcich Slovákov z 30. októbra 1944, kedy Jozef Tiso vzdáva hold mŕtvym aj živým hrdinom nemeckého národa v Banskej Bystrici, je po desaťročiach natoľko mocný, že dnes bojové jednotky domobrany Mariána Kotlebu, verní statočnosti svojich predkov, tradície oživujú.

Len, aby sme v hanbe nezostali, keď okolitý svet zošalel.

Kde inde, ako pri historických koreňoch národa, ktorý sa v týchto zlomových okamihoch stáva povestným pupkom sveta, kaliť oceľ nezlomnosti boja s nepriateľmi.

Verní odkazu komunistického prokurátora Karola Vaša pracovitý a spravodlivý slovenský národ dostal novú povzbudivú injekciu od špeciálneho prokurátora Dušana Kováčika, ktorý oznámil, že statoční synovia vlasti, Róbert Kaliňák a Ladislav Baštrnák, sú čistí. A s nimi je čistý aj Ján Počiatek.

Pred Bohom a Dušanom Kováčikom.

S akou radosťou musí človek dať za pravdu statočným ženám, ktoré po oslavách MDŽ svoju vieru v čistotu ministra vnútra vyslovili na kameru, keď číta nádherné posolstvo lásky, viery i nádeje.

„Ladislav Baštrnák už nie je podozrivý z korumpovania Kaliňáka, vyšetrovanie kauzy zastavili“ !

Konečne dostali organizátori protestných akcií pred bytovým komplexom Bonaparte pečiatku špeciálneho prokurátora rovno na svoje čelá.

Viera, že od včerajška, už prestanú vyrušovať v tej najskvostnejšej činnosti Róberta Fica – nové a nové vízie blahobytu Slovenska – podobnými záškodníckymi akciami, je mocnejšia, ako drogy.

Hore, na Napoleónovom vŕšku sa totiž píšu dejiny národa Slovenského.

Róbert Fico telefonuje.

pre nick spozabukakuk – prepytujem aj ja Vaše kraviny – lebo dohoda je iba jedna – Buď “sa skutok nestal“, alebo, ak sa už prevalil na verejnosť, potom “všetko bolo v súlade so zákonom” !

 

Už aj Smer-SD má svojho Fruniho a BMG Invest a desaťtisíce poškodených klientov.

22.07.2017

Smer-SD si v baniach uhľobaróna zriadil ilegálne legálnu Alobalovú baliareň jednej miliardy eur, no zriadiť si Alobalovú dielničku v Národnej banke Slovenska vypovedá o politickom hulvátstve viac »

Róbert Fico hovorí, že nie je hlupák a klamár.

21.07.2017

Veda o hlúposti preukázala, že hustota hlupákov je rovnaká medzi členmi vlády ako medzi pravidelnými návštevníkmi krčiem nižších cenových skupín. Tvrdí český lekár a propagátor vedy, viac »

Keď zaútočí Hlas podobný Ficovi na Brusel, aby doniesol Slovákom kvalitné potraviny aké majú Nemci, treba dobiť viac.

20.07.2017

Hneď z kraja treba tým zloduchom v Bruseli povedať, že žiadne „čierne opice“, ako im familiárne hovoria voliči Smer-SD a Kotlebu, žiadne kvóty utečencov, lebo je to vec strategická na ceste viac »

Obdulia Sanchez

Americká tínedžerka odvysielala naživo haváriu, pri ktorej zomrela jej sestra

25.07.2017 12:33

Podľa policajných informácií navyše pred jazdou pila alkohol.

Tayyip Erdogan

Erdogan vyzval moslimov z celého sveta na ochranu Jeruzalema

25.07.2017 12:33

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan vyzval moslimov z celého sveta, aby navštívili a ochránili Jeruzalem.

plavčan

OĽaNO plánuje odvolávať Plavčana, ak sa Danko nevzdá ministerstva školstva

25.07.2017 12:18

Hnutie OľaNO vyzýva predsedu SNS Andreja Danka, aby sa strana vzdala rezortu školstva pre závažné zlyhania v riadení eurofondov na vedu a výskum.

polícia, hodnotenie

Patrí väčšina policajtov medzi elitu?

25.07.2017 12:00

Viac ako tri štvrtiny policajtov pracujú na elitnej úrovni. Až 86 % dostalo známku výborná alebo veľmi dobre. Vyplýva to z ich hodnotenia za vlaňajší rok, ktoré púšťa vedenie polície do ostrej prevádzky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 978
Celková čítanosť: 5475843x
Priemerná čítanosť článkov: 5599x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy