Založ si blog

Chvála Bohu, Fico sa nemusí odsťahovať z Bonaparte od Baštrnáka.

Vždy, keď sa my, Slováci ocitneme v ohrození, prichádza historická záchrana.

Boh, ako by povedali noví kresťania, noví apoštoli od Kotlebu, zasiahne svojou osvedčenou mierou spravodlivosti. Novej viery, ešte väčšej nádeje a nadrozmernej lásky.

Včerajší akt slovenskej spravodlivosti možno s hrdosťou prirovnať k tým najväčším historický zlomovým okamihom nášho národa, kedy spása prichádzala cez nezlomných ľudí morálky, odvahy a statočnosti, ktorí nezaváhali pozrieť smrti priamo do tváre.

Áno, rovnako, ako nezaváhal Vasiľ Biľak napísať, doručiť a vítať slávnu sovietsku armádu v noci dvadsiateho prvého augusta, kedy otázky socializmu a vláda robotníkov a roľníkov boli v pazúroch smrti kapitalistov.

Dozaista je hodné prirovnanie k historický zlomovým bodom, kedy nemecké a slovenské priateľstvo stelesnené v Adolfovi Hitlerovi a Jozefovi Tisovi bolo v poslednej sekunde potvrdené a pretavené do záchrany Slovákov. V deň, kedy bojová skupina Ohlen, pod vedením plukovníka Conrada von Ohlene vstúpila na našu posvätnú pôdu, aby ju ochránila od partizánov, banditov.

Okrem hrdinských nemeckých vojakov svoju statočnosť prejavili aj karpatski Nemci z Heimatschustz a nezabudnuteľné oddiely Hlinkovej gardy.

Nezabudnuteľné do takej mieri, že obraz jasajúcich Slovákov z 30. októbra 1944, kedy Jozef Tiso vzdáva hold mŕtvym aj živým hrdinom nemeckého národa v Banskej Bystrici, je po desaťročiach natoľko mocný, že dnes bojové jednotky domobrany Mariána Kotlebu, verní statočnosti svojich predkov, tradície oživujú.

Len, aby sme v hanbe nezostali, keď okolitý svet zošalel.

Kde inde, ako pri historických koreňoch národa, ktorý sa v týchto zlomových okamihoch stáva povestným pupkom sveta, kaliť oceľ nezlomnosti boja s nepriateľmi.

Verní odkazu komunistického prokurátora Karola Vaša pracovitý a spravodlivý slovenský národ dostal novú povzbudivú injekciu od špeciálneho prokurátora Dušana Kováčika, ktorý oznámil, že statoční synovia vlasti, Róbert Kaliňák a Ladislav Baštrnák, sú čistí. A s nimi je čistý aj Ján Počiatek.

Pred Bohom a Dušanom Kováčikom.

S akou radosťou musí človek dať za pravdu statočným ženám, ktoré po oslavách MDŽ svoju vieru v čistotu ministra vnútra vyslovili na kameru, keď číta nádherné posolstvo lásky, viery i nádeje.

„Ladislav Baštrnák už nie je podozrivý z korumpovania Kaliňáka, vyšetrovanie kauzy zastavili“ !

Konečne dostali organizátori protestných akcií pred bytovým komplexom Bonaparte pečiatku špeciálneho prokurátora rovno na svoje čelá.

Viera, že od včerajška, už prestanú vyrušovať v tej najskvostnejšej činnosti Róberta Fica – nové a nové vízie blahobytu Slovenska – podobnými záškodníckymi akciami, je mocnejšia, ako drogy.

Hore, na Napoleónovom vŕšku sa totiž píšu dejiny národa Slovenského.

Róbert Fico telefonuje.

pre nick spozabukakuk – prepytujem aj ja Vaše kraviny – lebo dohoda je iba jedna – Buď “sa skutok nestal“, alebo, ak sa už prevalil na verejnosť, potom “všetko bolo v súlade so zákonom” !

 

Dovtedy sa chodí s Ficom na Colu, pokiaľ sa nezBaštrnákuje !

22.03.2017

„Oni sa mi smejú ! , povedal včera smutnú správu sám sebe predseda Smer-SD. História ponúka množstvo príkladov aj s návodom, ako sa vyhnúť pohŕdaniu a nenávisti. Ľuďmi. Benito Mussolini viac »

Viete si predstaviť, že by Mečiar dovolil Ficovi zbúrať jeho štát zločinu a otvoriť možnosť pre dnes mŕtvy Ficov zákon o preukazovaní pôvodu majetku ?

20.03.2017

Teda vrátiť všetko späť. A možno ešte o tri roky prv. Do času, kedy bolo veľa horúcich hláv a divokých pováh. Kedy bolo málo spravodlivosti a ešte menej ľudí. Príbeh pokračovateľa štátu viac »

Ak by som si musel vybrať medzi americkou základňou na Slovensku a Mariánom Kotlebom, vybral by som Mariána Kotlebu.

19.03.2017

Povedal na svojom fb profile Ján Čarnogurský. Ján Čarnogurský – „Ak budú vyostrovať štýl, máme na vyostrovanie aj my“. Áno, pán Čarnogurský, vaša rodina to už raz urobila, keď premenila viac »

Kia, Žilina, výroba, profesia

Kia a odbory sa dohodli na zvýšení miezd

27.03.2017 18:17

Odborári sa s manažmentom automobilky Kia dohodli na zvýšení tarifných miezd i príplatku za nočné zmeny a ukončili štrajkovú pohotovosť.

Sýria, Aleppo

Doskozil: Vystúpme z programu prerozdeľovania utečencov

27.03.2017 18:01

Rakúsky minister obrany Hans Peter Doskozil v pondelok navrhol, aby Rakúsko vystúpilo z programu Európskej únie na prerozdeľovanie utečencov.

kôň

Juhoafrického koňa museli pre Trumpa premenovať, bude sa volať Fake News

27.03.2017 17:46

"Žiaľ, po tom, ako sa Donald Trump stal americkým prezidentom, bolo pôvodné meno žrebca problematické", oznámila Samantha Damesová z juhoafrickej Národnej dostihovej asociácie.

minca, zlato

Z berlínskeho múzea ukradli zlatú mincu v hodnote miliónov eur

27.03.2017 17:21

Zlodeji sa Bodeho múzea v Berlíne vlámali v noci na pondelok.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 927
Celková čítanosť: 5080376x
Priemerná čítanosť článkov: 5480x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy