Založ si blog

Chvála Bohu, Fico sa nemusí odsťahovať z Bonaparte od Baštrnáka.

Vždy, keď sa my, Slováci ocitneme v ohrození, prichádza historická záchrana.

Boh, ako by povedali noví kresťania, noví apoštoli od Kotlebu, zasiahne svojou osvedčenou mierou spravodlivosti. Novej viery, ešte väčšej nádeje a nadrozmernej lásky.

Včerajší akt slovenskej spravodlivosti možno s hrdosťou prirovnať k tým najväčším historický zlomovým okamihom nášho národa, kedy spása prichádzala cez nezlomných ľudí morálky, odvahy a statočnosti, ktorí nezaváhali pozrieť smrti priamo do tváre.

Áno, rovnako, ako nezaváhal Vasiľ Biľak napísať, doručiť a vítať slávnu sovietsku armádu v noci dvadsiateho prvého augusta, kedy otázky socializmu a vláda robotníkov a roľníkov boli v pazúroch smrti kapitalistov.

Dozaista je hodné prirovnanie k historický zlomovým bodom, kedy nemecké a slovenské priateľstvo stelesnené v Adolfovi Hitlerovi a Jozefovi Tisovi bolo v poslednej sekunde potvrdené a pretavené do záchrany Slovákov. V deň, kedy bojová skupina Ohlen, pod vedením plukovníka Conrada von Ohlene vstúpila na našu posvätnú pôdu, aby ju ochránila od partizánov, banditov.

Okrem hrdinských nemeckých vojakov svoju statočnosť prejavili aj karpatski Nemci z Heimatschustz a nezabudnuteľné oddiely Hlinkovej gardy.

Nezabudnuteľné do takej mieri, že obraz jasajúcich Slovákov z 30. októbra 1944, kedy Jozef Tiso vzdáva hold mŕtvym aj živým hrdinom nemeckého národa v Banskej Bystrici, je po desaťročiach natoľko mocný, že dnes bojové jednotky domobrany Mariána Kotlebu, verní statočnosti svojich predkov, tradície oživujú.

Len, aby sme v hanbe nezostali, keď okolitý svet zošalel.

Kde inde, ako pri historických koreňoch národa, ktorý sa v týchto zlomových okamihoch stáva povestným pupkom sveta, kaliť oceľ nezlomnosti boja s nepriateľmi.

Verní odkazu komunistického prokurátora Karola Vaša pracovitý a spravodlivý slovenský národ dostal novú povzbudivú injekciu od špeciálneho prokurátora Dušana Kováčika, ktorý oznámil, že statoční synovia vlasti, Róbert Kaliňák a Ladislav Baštrnák, sú čistí. A s nimi je čistý aj Ján Počiatek.

Pred Bohom a Dušanom Kováčikom.

S akou radosťou musí človek dať za pravdu statočným ženám, ktoré po oslavách MDŽ svoju vieru v čistotu ministra vnútra vyslovili na kameru, keď číta nádherné posolstvo lásky, viery i nádeje.

„Ladislav Baštrnák už nie je podozrivý z korumpovania Kaliňáka, vyšetrovanie kauzy zastavili“ !

Konečne dostali organizátori protestných akcií pred bytovým komplexom Bonaparte pečiatku špeciálneho prokurátora rovno na svoje čelá.

Viera, že od včerajška, už prestanú vyrušovať v tej najskvostnejšej činnosti Róberta Fica – nové a nové vízie blahobytu Slovenska – podobnými záškodníckymi akciami, je mocnejšia, ako drogy.

Hore, na Napoleónovom vŕšku sa totiž píšu dejiny národa Slovenského.

Róbert Fico telefonuje.

pre nick spozabukakuk – prepytujem aj ja Vaše kraviny – lebo dohoda je iba jedna – Buď “sa skutok nestal“, alebo, ak sa už prevalil na verejnosť, potom “všetko bolo v súlade so zákonom” !

 

Prvého mája zaplní stráne v okolí Sitna 356 963 obdivovateľov korupcie a polosúdruha Kaliňáka.

20.04.2017

Na sviatok práce, takej obľúbenej činnosti marxistov, organizuje brúsič s Calexu demonštráciu na podporu ministra vnútra. Ústredným sloganom, ktorý prepojí radosť pra pra predkov z menovej viac »

Najprv ti, Fico, kúpim husle a potom, keď budeš vedieť hrať, dostaneš aj struny.

19.04.2017

„Som presvedčený, že len spoluprácou občanov a rešpektovaných štátnych orgánov, inštitúcií a autorít môžeme dosiahnuť v boji proti korupcii želaný výsledok“. Reagoval na včerajší viac »

Kotleba s Ficom sa zúčastnia Protikorupčného pochodu.

18.04.2017

Rovní a priami chlapi držia svoje slovo. Vedení touto historickou skúsenosťou, spolu so súdruhmi a intelektuálnou elitou strany Mariana Kotlebu, budú pochodovať na čele desať tisícového davu viac »

Taliansko, aerolinky, Alitalia

Alitalia pravdepodobne vyhlási bankrot

25.04.2017 17:34

Alitalia vytvára stratu v sume 2 milióny eur denne, ale jeho zamestnanci odmietli zníženie platov a redukciu počtu pracovníkov.

parlament,Milan Mazurek

Rádio dostalo pokutu 15-tisíc eur za podnecovanie nenávisti v programe s Mazurekom

25.04.2017 17:28

Rada pre vysielanie a retransmisiu rozhodla, že Rádio Frontinus porušilo v programe Debata na telefón s Mazurekom ustanovenia zákona o vysielaní a retransmisii.

Tibor Gaspar

Policajný prezident Gašpar neodstúpi z funkcie na základe výzvy protikorupčných aktivistov

25.04.2017 16:49

Policajný prezident Tibor Gašpar neplánuje odstúpiť z funkcie na základe výzvy organizátorov Veľkého protikorupčného pochodu.

Ekonomická univerzita, vysoká škola,

Rektori sa zhodujú, že navrhované zákony nezvýšia kvalitu vysokých škôl

25.04.2017 16:08

Ministerstvo školstva sa v návrhoch k vysokým školám sústredilo len na niekoľko z nich, aj to bez väzby na zvyšné, ktoré oslabia možný pozitívny efekt navrhovaných úprav.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 940
Celková čítanosť: 5160249x
Priemerná čítanosť článkov: 5490x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy