Založ si blog

Chvála Bohu, Fico sa nemusí odsťahovať z Bonaparte od Baštrnáka.

Vždy, keď sa my, Slováci ocitneme v ohrození, prichádza historická záchrana.

Boh, ako by povedali noví kresťania, noví apoštoli od Kotlebu, zasiahne svojou osvedčenou mierou spravodlivosti. Novej viery, ešte väčšej nádeje a nadrozmernej lásky.

Včerajší akt slovenskej spravodlivosti možno s hrdosťou prirovnať k tým najväčším historický zlomovým okamihom nášho národa, kedy spása prichádzala cez nezlomných ľudí morálky, odvahy a statočnosti, ktorí nezaváhali pozrieť smrti priamo do tváre.

Áno, rovnako, ako nezaváhal Vasiľ Biľak napísať, doručiť a vítať slávnu sovietsku armádu v noci dvadsiateho prvého augusta, kedy otázky socializmu a vláda robotníkov a roľníkov boli v pazúroch smrti kapitalistov.

Dozaista je hodné prirovnanie k historický zlomovým bodom, kedy nemecké a slovenské priateľstvo stelesnené v Adolfovi Hitlerovi a Jozefovi Tisovi bolo v poslednej sekunde potvrdené a pretavené do záchrany Slovákov. V deň, kedy bojová skupina Ohlen, pod vedením plukovníka Conrada von Ohlene vstúpila na našu posvätnú pôdu, aby ju ochránila od partizánov, banditov.

Okrem hrdinských nemeckých vojakov svoju statočnosť prejavili aj karpatski Nemci z Heimatschustz a nezabudnuteľné oddiely Hlinkovej gardy.

Nezabudnuteľné do takej mieri, že obraz jasajúcich Slovákov z 30. októbra 1944, kedy Jozef Tiso vzdáva hold mŕtvym aj živým hrdinom nemeckého národa v Banskej Bystrici, je po desaťročiach natoľko mocný, že dnes bojové jednotky domobrany Mariána Kotlebu, verní statočnosti svojich predkov, tradície oživujú.

Len, aby sme v hanbe nezostali, keď okolitý svet zošalel.

Kde inde, ako pri historických koreňoch národa, ktorý sa v týchto zlomových okamihoch stáva povestným pupkom sveta, kaliť oceľ nezlomnosti boja s nepriateľmi.

Verní odkazu komunistického prokurátora Karola Vaša pracovitý a spravodlivý slovenský národ dostal novú povzbudivú injekciu od špeciálneho prokurátora Dušana Kováčika, ktorý oznámil, že statoční synovia vlasti, Róbert Kaliňák a Ladislav Baštrnák, sú čistí. A s nimi je čistý aj Ján Počiatek.

Pred Bohom a Dušanom Kováčikom.

S akou radosťou musí človek dať za pravdu statočným ženám, ktoré po oslavách MDŽ svoju vieru v čistotu ministra vnútra vyslovili na kameru, keď číta nádherné posolstvo lásky, viery i nádeje.

„Ladislav Baštrnák už nie je podozrivý z korumpovania Kaliňáka, vyšetrovanie kauzy zastavili“ !

Konečne dostali organizátori protestných akcií pred bytovým komplexom Bonaparte pečiatku špeciálneho prokurátora rovno na svoje čelá.

Viera, že od včerajška, už prestanú vyrušovať v tej najskvostnejšej činnosti Róberta Fica – nové a nové vízie blahobytu Slovenska – podobnými záškodníckymi akciami, je mocnejšia, ako drogy.

Hore, na Napoleónovom vŕšku sa totiž píšu dejiny národa Slovenského.

Róbert Fico telefonuje.

pre nick spozabukakuk – prepytujem aj ja Vaše kraviny – lebo dohoda je iba jedna – Buď “sa skutok nestal“, alebo, ak sa už prevalil na verejnosť, potom “všetko bolo v súlade so zákonom” !

 

Po návrhu zrušiť Kotlebových fašistov musí prísť rovnaký návrh aj na Ficových komunistov.

26.05.2017

Tak, ako o tom hovorí Ústava. Tak, ako o tom hovorí Trestný zákon. Tak, ako klasifikuje komunistov Zákon o nemorálnosti a protiprávnosti komunistického režimu. Tak, ako o tom hovorí historická viac »

Komplex Bonaparte bol postavený v rámci efektivizácie štátnej správy.

24.05.2017

Tne do mokvajúceho vredu Smer-SD Cynická obluda. Policajný prezident z Kaliňákovej realitnej agentúry „Pomáhať a chrániť“ nebude debatovať so študentmi. Tými, ktorí chcú odstrániť viac »

Kaliňák končí a s ním aj čas „Skutok sa nestal“ ! Po 11 rokoch ho Róbert Fico nachytal na klamstvách.

23.05.2017

Korupcia na najvyšších miestach neexistuje ! Vítal tohtoročných Troch kráľov Kaliňák v krajine, kde zločinec už tri dni pred spáchaním trestného činu si prečíta policajný vyšetrovací viac »

GLOBSEC, Miroslav Lajčík

GLOBSEC: Lajčákovi chýba platforma na pragmatickú debatu s Ruskom

27.05.2017 20:43, aktualizované: 21:16

Otvorená komunikácia s Ruskom aj o témach vyvolávajúcich rozdielne názory je dôležitá, tvrdí slovenský minister zahraničných vecí Miroslav Lajčák.

G7, protest

Talianska polícia použila slzotvorný plyn proti demonštrantom k summitu G7

27.05.2017 20:08

Talianska polícia v meste Giardini Naxos na talianskom ostrove Sicília použila slzotvorný plyn proti demonštrantom z radov anarchistov, komunistov a antiglobalistov.

evakuácia, Houston, nemocnica, Bena Tauba, streľba, ľudia, pacienti

Hrozba v londýnskom divadle Old Vic Theatre bola falošná

27.05.2017 18:29, aktualizované: 18:49

Britská polícia v sobotu pre nešpecifikovanú bezpečnostnú hrozbu nariadila evakuáciu návštevníkov divadla. Pri prehliadke objektu však polícia neobjavila nič podozrivé.

Rodrigo Duterte

Filipínska vláda zrušila mierové rokovania s povstalcami

27.05.2017 17:38

Filipínska vláda v sobotu zrušila ďalšie plánované mierové rozhovory s komunistickými povstalcami.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 952
Celková čítanosť: 5261005x
Priemerná čítanosť článkov: 5526x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy