Založ si blog

Chvála Bohu, Fico sa nemusí odsťahovať z Bonaparte od Baštrnáka.

Vždy, keď sa my, Slováci ocitneme v ohrození, prichádza historická záchrana.

Boh, ako by povedali noví kresťania, noví apoštoli od Kotlebu, zasiahne svojou osvedčenou mierou spravodlivosti. Novej viery, ešte väčšej nádeje a nadrozmernej lásky.

Včerajší akt slovenskej spravodlivosti možno s hrdosťou prirovnať k tým najväčším historický zlomovým okamihom nášho národa, kedy spása prichádzala cez nezlomných ľudí morálky, odvahy a statočnosti, ktorí nezaváhali pozrieť smrti priamo do tváre.

Áno, rovnako, ako nezaváhal Vasiľ Biľak napísať, doručiť a vítať slávnu sovietsku armádu v noci dvadsiateho prvého augusta, kedy otázky socializmu a vláda robotníkov a roľníkov boli v pazúroch smrti kapitalistov.

Dozaista je hodné prirovnanie k historický zlomovým bodom, kedy nemecké a slovenské priateľstvo stelesnené v Adolfovi Hitlerovi a Jozefovi Tisovi bolo v poslednej sekunde potvrdené a pretavené do záchrany Slovákov. V deň, kedy bojová skupina Ohlen, pod vedením plukovníka Conrada von Ohlene vstúpila na našu posvätnú pôdu, aby ju ochránila od partizánov, banditov.

Okrem hrdinských nemeckých vojakov svoju statočnosť prejavili aj karpatski Nemci z Heimatschustz a nezabudnuteľné oddiely Hlinkovej gardy.

Nezabudnuteľné do takej mieri, že obraz jasajúcich Slovákov z 30. októbra 1944, kedy Jozef Tiso vzdáva hold mŕtvym aj živým hrdinom nemeckého národa v Banskej Bystrici, je po desaťročiach natoľko mocný, že dnes bojové jednotky domobrany Mariána Kotlebu, verní statočnosti svojich predkov, tradície oživujú.

Len, aby sme v hanbe nezostali, keď okolitý svet zošalel.

Kde inde, ako pri historických koreňoch národa, ktorý sa v týchto zlomových okamihoch stáva povestným pupkom sveta, kaliť oceľ nezlomnosti boja s nepriateľmi.

Verní odkazu komunistického prokurátora Karola Vaša pracovitý a spravodlivý slovenský národ dostal novú povzbudivú injekciu od špeciálneho prokurátora Dušana Kováčika, ktorý oznámil, že statoční synovia vlasti, Róbert Kaliňák a Ladislav Baštrnák, sú čistí. A s nimi je čistý aj Ján Počiatek.

Pred Bohom a Dušanom Kováčikom.

S akou radosťou musí človek dať za pravdu statočným ženám, ktoré po oslavách MDŽ svoju vieru v čistotu ministra vnútra vyslovili na kameru, keď číta nádherné posolstvo lásky, viery i nádeje.

„Ladislav Baštrnák už nie je podozrivý z korumpovania Kaliňáka, vyšetrovanie kauzy zastavili“ !

Konečne dostali organizátori protestných akcií pred bytovým komplexom Bonaparte pečiatku špeciálneho prokurátora rovno na svoje čelá.

Viera, že od včerajška, už prestanú vyrušovať v tej najskvostnejšej činnosti Róberta Fica – nové a nové vízie blahobytu Slovenska – podobnými záškodníckymi akciami, je mocnejšia, ako drogy.

Hore, na Napoleónovom vŕšku sa totiž píšu dejiny národa Slovenského.

Róbert Fico telefonuje.

pre nick spozabukakuk – prepytujem aj ja Vaše kraviny – lebo dohoda je iba jedna – Buď “sa skutok nestal“, alebo, ak sa už prevalil na verejnosť, potom “všetko bolo v súlade so zákonom” !

 

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

Mexiko, zemetrasenie,

VIDEO: Zemetrasenie v Mexiku strhávalo domy. Vyžiadalo si najmenej 50 obetí

19.09.2017 22:38

Zemetrasenie udrelo presne v deň, keď si krajina pripomínala ničivé zemetrasenie s magnitúdou 8,1, ktoré v roku 1985 pripravilo o život minimálne päťtisíc ľudí.

Nemecko, diaľnica, mýto, auto, autá, diaľnice

Vo Frankfurte našli bombu z vojny, zatvoria letisko aj diaľnicu

19.09.2017 21:54

Nevybuchnutú bombu našli robotníci pri výkopových prácach spojených s výstavbou novej podzemnej dráhy vedúcej na letisko.

hrivna, Ukrajina, Kyjev

Ukrajina oznámila návrat na medzinárodné finančné trhy

19.09.2017 21:41

Ukrajina plánuje budúci pondelok vydať dlhopisy s 15-ročnou splatnosťou s ročným úrokom 7,375 percenta.

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643520x
Priemerná čítanosť článkov: 5638x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy