Založ si blog

Andrej Danko, Papaláš z Lesostavu. Za slabých 100 miliónov !

17626276_242962739445398_2144583214493052497_nAndrej Danko, vôľou developéra, bol pred rokom etablovaný na Papaláša, čo si ako študentík nemusel nielen zohrievať obed v ešuse, ale ani zaplatiť dlžoby štátu, ktoré vytvorila jeho rodinka od Slotu a Mečiara.

Škody prevyšujúce štvornásobne hodnotu lietania prezidentom od účtovníka Kaliňáka, čo nevzbudzuje dôveru, lebo ten dlhý čas nevedel nájsť účty od Baštrnáka.

Národ prechádza dvadsať dva rokov traumou, počúvam z úst kapitána, ktorému na rozdiel od iných detičiek, nedaroval Mečiar majetok za sumu prevyšujúcu 100 miliónov.

Súčasný zlepenec, ktorý zložili na Strmých vŕškoch oligarchovia, nevie vládnuť ku prospechu ľudí, lebo kde je veľa hladných málo sa sýtym ujde.

A tak ProFiBuDa začína žartovať.

Včera až z Paríža vtipkoval Fico, ktorý „urobil mnoho ráznych krokov v boji s korupciou“, čím aj ostatným členom OECD predstavil slovenskú výnimočnosť. Minister vnútra nevie o žiadnej korupcií, ale predseda vlády s ňou bojuje, aby preukázal nesmrteľnosť Cervantesa a jeho Dômyselného rytiera dona Quijote de la Mancha, ktorému bol prekliatím práve jeho sluha, Pancho. Nevedno, kto v ľútom „boji proti korupcií“ je sluha.

Buigi si hľadí svoj Bugylár a deletuje svoju 27 ročnú politickú pamäť, akoby neveril, že jeho volič „neprehltne“ správu o Alzeihmerovi, ktorý zavítal do centrály jeho strany.

Zasmejme sa aj my, vraj na najlepšom vtipe storočia, tak tvrdí jeden anglický vedec.

Dvaja poľovníci idú lesom, keď jeden z nich náhle omdlie. Nedýcha, oči má sklené.

Druhý z poľovníkov zúfalo zavolá mobilným telefónom lekára:

“Môj priateľ je mŕtvy. Čo mám teraz robiť?”

Odpoveď lekára: “Upokojte sa! Najprv si musíme byť istí, že je skutočne mŕtvy”.

Na druhej strane slúchadla je najskôr chvíľu ticho, potom sa ozve výstrel a znovu hlas poľovníka:

“Okey, a teraz čo mám robiť?”.

Vedec by mal čo najskôr navštíviť Slovensko.

Dozvedel by sa, že takého poľovníka sme mali aj my. V hore nestrieľal ten, čo sedel base a ten, ktorý „si nevedel spomenúť“, kde v deň smrti poľovníka bol dozerá, ako mu platená policajná ochranka venčí jeho psa.

História ľudí nepozná policajta, ktorý by dokázal ochrániť pred hryzúcim svedomím chráneného.

Rébus v podobe hry o hmle nad štátom rútiacim sa do záhuby, by sa dal vyriešiť matematický.

Do Limbachu je bližšie, ako do Popradu. Je zrejme, ktoré cesty sú lacnejšie.

No, ak by sa pred dvoma rokmi stal prezidentom ten, ktorému prischol výrok o „Vreci zemiakov“, potom je aj matematickým ignorantom zrejme, že cesta na bicykli z paláca do Bonaparte by vyšla občana najvýhodnejšie.

„Čo už, no tak som prehral“, povedal Róbert Fico po voľbách, za chrbtom  škodoradostne škeriaceho sa ministra vnútra.

Aktivity „účtovníka“ v pozícií ministra, ktorej výsledkom sú „podklady“ pre expertov na papalášizmus, Danka a marxistu Bláhu, má svoje pozadie a motív.

Marxista Bláha, ktorý v živote nepreložil slamku iba kopíruje svoj vzor, Marxa. Aj toho musel živiť Engels. Divné zostáva, prečo proti našej vôli my, občania, máme povinnosť Engelsa.

Papaláš Andrej Danko zbohatol v období, kedy sa ani klinec nesprivatizoval bez vôle Vladimíra Mečiara, má problém.

Rozdúchať plamienok pre Róberta Fica, a pripraviť pozície útoku na  prezidentský palác.

Lebo, lebo aj on, Andrej Danko spolu s Róbertom Ficom vedia, že čoskoro príde ten čas, kedy budú potrebovať amnestiu prezidenta.

„A keď mocní ľudia zneužijú svoje postavenie, aby šikanovali ostatných, tak prehráme všetci,” Meryl Streep pre Donalda Trampa.

 

(c) fb somvobraze.sk

 

Je nejaká špinavosť, kde by ste pán Kaliňák neboli ? Nové 4 milióny do kešene na „upratovanie“.

27.07.2017

Sú nejaké drahé hodinky, súdruh predseda Smer-SD, ktoré majú schopnosť odtikať tie povestné tri sekundy, kedy bude každý odvolaný ? Hovorím o firme Forest. Tá včera iba upratovala a dnes viac »

O uväznení Mečiara rozhodovali slovenskí miliardári dávno predtým ako budú súdy od Harabína dnes.

25.07.2017

Ukážte mi jedného ponovembrového slovenského miliardára vyklíčeného bez semena zodpovednosti a poctivosti ako podnikateľ Baťa, miliardára ktorému bolo darované bohatstvo ľudí privatizáciou, viac »

Už aj Smer-SD má svojho Fruniho a BMG Invest a desaťtisíce poškodených klientov.

22.07.2017

Smer-SD si v baniach uhľobaróna zriadil ilegálne legálnu Alobalovú baliareň jednej miliardy eur, no zriadiť si Alobalovú dielničku v Národnej banke Slovenska vypovedá o politickom hulvátstve viac »

Charlie Gard

Smrteľne chorého britského chlapčeka prevezú do hospicu, rozhodol sudca

27.07.2017 21:15

Sudca o presune nevyliečiteľne chorého Charlieho rozhodol po tom, čo sa rodičia a nemocnica nedohodli, kde a ako 11-mesačné dieťa strávi svoje posledné dni.

cesta, r2, kamene

Padajúce kamene vystrašili aj vodičov na R2 pri Zvolene

27.07.2017 20:00

Komplikácií v doprave sa po vodičoch jazdiacich pod Strečnom dočkali aj šoféri na rýchlostnej ceste R2 pri Zvolene, ktorej časť úseku je neprejazdná.

Vladimir Putin, Krym, Rusko, Ukrajina,

Putin: Rusko je zdržanlivé voči USA, ale trpezlivosť má svoje medze

27.07.2017 19:12

Rusko reaguje na akcie USA zdržanlivo, ale v určitej chvíli už nebude možné hrubé konanie ďalej trpieť. Uviedol ruský prezident Putin ohľadom možnej reakcie na sankcie USA.

MV SR: Vládny Airbus A319

Zraneného mladíka privezie domov z Grécka vládny špeciál

27.07.2017 19:00

Prvý pobyt Michala pri mori v Grécku sa neskončil šťastne. Po operácii leží tri týždne v nemocnici a dýchajú za neho prístroje. Minister vnútra Kaliňák ponúkol na prevoz špeciál.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 980
Celková čítanosť: 5487534x
Priemerná čítanosť článkov: 5600x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy