Založ si blog

“Ak chceš dávky dostaneš ich, za prácu ! Odkaz slovenským politikom a „politikom“.

Divná krajina, kde potomkovia eštebákov potrebujú čas, aby popredávali svoje firmy Číňanom postavené z peňazí občanov, aby mohli emigrovať. A vyhnúť sa vulkanickej verejnej mienke.

Divná krajina, kde marxistický základ výchovy otca, funkcionára SZM, dovedie syna, Radoslava Procházku, k Róbertovi Ficovi, aby mu potvrdil jeho kainovské slová. „Ak sa niekto v tejto krajine osvedčil, tak to boli ľudia z bývalej komunistickej strany.

Áno, tieto dni potvrdili, že niet na svete väčšieho deštrukčného systému, ako komunistická triedna nenávisť a jej inštrukcia v takmer sto ročnej Frankfurtskej škole.

Divná krajina, kde Béla Bugár odkryje svoju pravú, štvrťstoročie ukrývanú podobu nocľažníka v cudzej krajine, ktorá mu celé obdobie platila lukulské hody.

Divná krajina, v ktorej Andrej Danko nehanebne potvrdí slová Samuela Johnsona – „Vlastenectvo je posledné útočisko darebáka“, aby mohol zabezpečiť pokračovanie deštrukcie Slovenska Slotovými darebákmi, ktorí 26 rokov okrádajú občanov.

Divná krajina, v ktorej volič síce prekukne vrchol podliactva Róberta Fica a nevolí ho, aby v momente prešiel na extrém opačný maskujúci sa tak na pravej strane i na pozícií extrémizmu.

Ficove istoty nahrádza nová „ekonomika“ Kotlebu, Marián „chce dať každému Slovákovi mzdu vo výške mzdy štátov s vyspelou ekonomikou“ ! Nikto netuší, vrátane neho, ako, ale prečo po Ficových istotách neuveriť ďalšej hlúposti ?

Kam až môže zájsť schopnosť stotožniť sa s akoukoľvek stupidnosťou politikov ťažko povedať, lebo sa zdá, že v tejto kategórií politici dosiahli vrchol, na ktorom našli občana zloby. Konštruktívnej.

Divná krajina, v ktorej Bugár s Procházkom, poslušne poskytujú pomoc bernardína s rumom vyprahnutému Ficovi vymýšľať nové klamstvá voličom, aby jeho „program“ z decembra roku 2005 s názvom „Návrat k ľudskej dôstojnosti“ pripomenuli slovami – „presadili sme svoje programové priority“. Odporúčam ho na čítanie Procházkovi a Bugárovi v čase, keď tento zlepenec skončí.

Program zoskupenia ľudí imitujúcich sociálnosť, ktorých história zapíše, ako fenomén prítomnosti zločinu v politike.

Divná krajina, kde Matovič dlhé štyri roky je tichým koaličným partnerom Róberta Fica prostredníctvom splnomocnenca pre rómsku problematiku.

Vrcholný pracovným vypätím splnomocnenca za 4 roky bol niekoľko mesačný pobyt v USA, kde “študoval” problematiku pôvodného obyvateľstva. Indiánov.

Nečinnosť splnomocnenca nahrávala Róbertovi Ficovi, lebo si tak pripravil pôdu pre Kotlebu a jeho extrémizmus.

Napriek tomu, že som návrh na riešenie rómskej problematiky napísal. Niekoľkokrát. Model odskúšaný austrálskym premiérom Johnom Howardom, na konci ktorého Austrália dosiahla po 4 rokoch prebytkový rozpočet. Čaro tohto opatrenia spočíva vo vete – “Ak chceš dávky dostaneš ich, za prácu !

Divná krajina, v ktorej klamstvu imitátorov sociálnosti príde práve v roku 2005 na pomoc potomok ďalšieho marxistu, Šimečka a jeho denník, aby zvrátil pomečiarovský pozitívny vývin krajiny. Nielen ekonomický, ale aj bezpečnostný.

Divná krajina, kde časť intelektuálnych špičiek zlyháva, aby pri plnom vedomí poprela seba a svoju celoživotnú hodnotovú orientáciu, aby si poslušne, v pozícií raba, sadla za stôl s Andrejom Dankom a spísali dva listy.

Prvý je návrhom na vystúpenie z NATO a EÚ, na veľkú radosť fašistickému extrémizmu a obdivovateľom ruského modelu „dočasnej“ okupáciu.

Druhý, aby vzorom Vasiľa Biľaka požiadali Kremeľ o „vstup spojeneckých ruských vojsk“ na územie Slovenska. Dôvod je prostý. Tak ako kedysi boli ohrozené „veci socializmu“, dnes je v ohrození demokracia. Ich model demokracie, kde občan platí a politici bačujú.

Zatiaľ je tu ešte prekážka v podobe tých občanov, ktorí nerezignovali vrátiť si ulúpený hodnotový svet „Nežnej revolúcie ´89“.

Zatiaľ.

Lebo je dôvod neuveriť, že sú to oni, ktorí odmietajú slová Róberta Fica odobrené Bélom Bugárom a Radoslavom Procházkom a Andrejom Dankom :

„Na morálku sa nás nepýtajte, nás sa to netýka“ !

 

Je nejaká špinavosť, kde by ste pán Kaliňák neboli ? Nové 4 milióny do kešene na „upratovanie“.

27.07.2017

Sú nejaké drahé hodinky, súdruh predseda Smer-SD, ktoré majú schopnosť odtikať tie povestné tri sekundy, kedy bude každý odvolaný ? Hovorím o firme Forest. Tá včera iba upratovala a dnes viac »

O uväznení Mečiara rozhodovali slovenskí miliardári dávno predtým ako budú súdy od Harabína dnes.

25.07.2017

Ukážte mi jedného ponovembrového slovenského miliardára vyklíčeného bez semena zodpovednosti a poctivosti ako podnikateľ Baťa, miliardára ktorému bolo darované bohatstvo ľudí privatizáciou, viac »

Už aj Smer-SD má svojho Fruniho a BMG Invest a desaťtisíce poškodených klientov.

22.07.2017

Smer-SD si v baniach uhľobaróna zriadil ilegálne legálnu Alobalovú baliareň jednej miliardy eur, no zriadiť si Alobalovú dielničku v Národnej banke Slovenska vypovedá o politickom hulvátstve viac »

Charlie Gard

Smrteľne chorého britského chlapčeka prevezú do hospicu, rozhodol sudca

27.07.2017 21:15

Sudca o presune nevyliečiteľne chorého Charlieho rozhodol po tom, čo sa rodičia a nemocnica nedohodli, kde a ako 11-mesačné dieťa strávi svoje posledné dni.

cesta, r2, kamene

Padajúce kamene vystrašili aj vodičov na R2 pri Zvolene

27.07.2017 20:00

Komplikácií v doprave sa po vodičoch jazdiacich pod Strečnom dočkali aj šoféri na rýchlostnej ceste R2 pri Zvolene, ktorej časť úseku je neprejazdná.

Vladimir Putin, Krym, Rusko, Ukrajina,

Putin: Rusko je zdržanlivé voči USA, ale trpezlivosť má svoje medze

27.07.2017 19:12

Rusko reaguje na akcie USA zdržanlivo, ale v určitej chvíli už nebude možné hrubé konanie ďalej trpieť. Uviedol ruský prezident Putin ohľadom možnej reakcie na sankcie USA.

MV SR: Vládny Airbus A319

Zraneného mladíka privezie domov z Grécka vládny špeciál

27.07.2017 19:00

Prvý pobyt Michala pri mori v Grécku sa neskončil šťastne. Po operácii leží tri týždne v nemocnici a dýchajú za neho prístroje. Minister vnútra Kaliňák ponúkol na prevoz špeciál.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 980
Celková čítanosť: 5487532x
Priemerná čítanosť článkov: 5600x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy