Založ si blog

“Ak chceš dávky dostaneš ich, za prácu ! Odkaz slovenským politikom a „politikom“.

Divná krajina, kde potomkovia eštebákov potrebujú čas, aby popredávali svoje firmy Číňanom postavené z peňazí občanov, aby mohli emigrovať. A vyhnúť sa vulkanickej verejnej mienke.

Divná krajina, kde marxistický základ výchovy otca, funkcionára SZM, dovedie syna, Radoslava Procházku, k Róbertovi Ficovi, aby mu potvrdil jeho kainovské slová. „Ak sa niekto v tejto krajine osvedčil, tak to boli ľudia z bývalej komunistickej strany.

Áno, tieto dni potvrdili, že niet na svete väčšieho deštrukčného systému, ako komunistická triedna nenávisť a jej inštrukcia v takmer sto ročnej Frankfurtskej škole.

Divná krajina, kde Béla Bugár odkryje svoju pravú, štvrťstoročie ukrývanú podobu nocľažníka v cudzej krajine, ktorá mu celé obdobie platila lukulské hody.

Divná krajina, v ktorej Andrej Danko nehanebne potvrdí slová Samuela Johnsona – „Vlastenectvo je posledné útočisko darebáka“, aby mohol zabezpečiť pokračovanie deštrukcie Slovenska Slotovými darebákmi, ktorí 26 rokov okrádajú občanov.

Divná krajina, v ktorej volič síce prekukne vrchol podliactva Róberta Fica a nevolí ho, aby v momente prešiel na extrém opačný maskujúci sa tak na pravej strane i na pozícií extrémizmu.

Ficove istoty nahrádza nová „ekonomika“ Kotlebu, Marián „chce dať každému Slovákovi mzdu vo výške mzdy štátov s vyspelou ekonomikou“ ! Nikto netuší, vrátane neho, ako, ale prečo po Ficových istotách neuveriť ďalšej hlúposti ?

Kam až môže zájsť schopnosť stotožniť sa s akoukoľvek stupidnosťou politikov ťažko povedať, lebo sa zdá, že v tejto kategórií politici dosiahli vrchol, na ktorom našli občana zloby. Konštruktívnej.

Divná krajina, v ktorej Bugár s Procházkom, poslušne poskytujú pomoc bernardína s rumom vyprahnutému Ficovi vymýšľať nové klamstvá voličom, aby jeho „program“ z decembra roku 2005 s názvom „Návrat k ľudskej dôstojnosti“ pripomenuli slovami – „presadili sme svoje programové priority“. Odporúčam ho na čítanie Procházkovi a Bugárovi v čase, keď tento zlepenec skončí.

Program zoskupenia ľudí imitujúcich sociálnosť, ktorých história zapíše, ako fenomén prítomnosti zločinu v politike.

Divná krajina, kde Matovič dlhé štyri roky je tichým koaličným partnerom Róberta Fica prostredníctvom splnomocnenca pre rómsku problematiku.

Vrcholný pracovným vypätím splnomocnenca za 4 roky bol niekoľko mesačný pobyt v USA, kde “študoval” problematiku pôvodného obyvateľstva. Indiánov.

Nečinnosť splnomocnenca nahrávala Róbertovi Ficovi, lebo si tak pripravil pôdu pre Kotlebu a jeho extrémizmus.

Napriek tomu, že som návrh na riešenie rómskej problematiky napísal. Niekoľkokrát. Model odskúšaný austrálskym premiérom Johnom Howardom, na konci ktorého Austrália dosiahla po 4 rokoch prebytkový rozpočet. Čaro tohto opatrenia spočíva vo vete – “Ak chceš dávky dostaneš ich, za prácu !

Divná krajina, v ktorej klamstvu imitátorov sociálnosti príde práve v roku 2005 na pomoc potomok ďalšieho marxistu, Šimečka a jeho denník, aby zvrátil pomečiarovský pozitívny vývin krajiny. Nielen ekonomický, ale aj bezpečnostný.

Divná krajina, kde časť intelektuálnych špičiek zlyháva, aby pri plnom vedomí poprela seba a svoju celoživotnú hodnotovú orientáciu, aby si poslušne, v pozícií raba, sadla za stôl s Andrejom Dankom a spísali dva listy.

Prvý je návrhom na vystúpenie z NATO a EÚ, na veľkú radosť fašistickému extrémizmu a obdivovateľom ruského modelu „dočasnej“ okupáciu.

Druhý, aby vzorom Vasiľa Biľaka požiadali Kremeľ o „vstup spojeneckých ruských vojsk“ na územie Slovenska. Dôvod je prostý. Tak ako kedysi boli ohrozené „veci socializmu“, dnes je v ohrození demokracia. Ich model demokracie, kde občan platí a politici bačujú.

Zatiaľ je tu ešte prekážka v podobe tých občanov, ktorí nerezignovali vrátiť si ulúpený hodnotový svet „Nežnej revolúcie ´89“.

Zatiaľ.

Lebo je dôvod neuveriť, že sú to oni, ktorí odmietajú slová Róberta Fica odobrené Bélom Bugárom a Radoslavom Procházkom a Andrejom Dankom :

„Na morálku sa nás nepýtajte, nás sa to netýka“ !

 

Poslanec parlamentu za Smer-SD, Ľuboš Bláha, zaútočil na Úrad vlády s cieľom zastreliť zradcu Róberta Fica.

19.11.2017

"Áno, popravovali sme, popravujeme a budeme popravovať!" ("Sí, hemos fusilado, fusilamos y seguiremos fusilando!") Vypisoval poslanec Smer-SD na kapitalistickej sociálnej sieti na obranu tých, čo viac »

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur.

17.11.2017

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur. Na 7 593 eur na každého človeka žijúceho na Slovensku. To je DLH, ktorý si vytrovil za 11 rokov v pozícií, kedy oligarchovia viac »

Andrejovi Dankovi – Slovensko nie je Lesostav Revúca, aby ho priviedol do ruín a dlžôb, ako jeho otec.

16.11.2017

Slovensko a jeho občania – okrem darebákov eštebákov a komunistov registrovaných v SNS – odmietajú osud Lesostavu Revúca. Privatizácie na barbarský spôsob otca Andreja Danka. Privatizácie, viac »

bukamal, syria

Sýrska armáda dobyla poslednú baštu Islamského štátu

19.11.2017 20:22

Velenie armády vyhlásilo mesto za oslobodené už 9. novembra, nebolo tomu však tak.

potraviny, nakupovanie, obchod, potravina

Poráža pri potravinách kvalita cenu?

19.11.2017 20:00

Slovensko roku 2017 žije životom, aký si ľudia v roku 1989 nevedeli predstaviť.

Líbya, utečenci

Líbya prešetrí predaj migrantov do otroctva

19.11.2017 18:39

Americká televízia CNN zdokumentovala dražby migrantov v Líbyi. Muži sa predávajú za 1200 líbyjských dinárov (asi 340 eur).

danko

Danko: Zamýšľam sa, či sankcie proti Rusku fungujú

19.11.2017 18:00

Za každou vetou svojho prejavu v ruskej Štátnej dume si predseda parlamentu a šéf SNS Andrej Danko stojí a varuje pred čierno-bielym videním sveta.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,043
Celková čítanosť: 5815167x
Priemerná čítanosť článkov: 5575x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy