Založ si blog

Slováci patria medzi najbohatších a tak si v štádiu dobroty vytvárajú zoznamy odsúdených na likvidáciu.

Zásadným problémom človeka „bez moci“  je Skrotenie moci.

Žiadnemu politickému systému, okrem demokracie, nemožno veriť. Žiadnemu, ktorý by nás ochránil pred nepredstaviteľnou hrozbou.

Po rokoch Vladimíra Mečiara, kedy „Lož sa stala pracovnou metódou“ človeka, ktorý mal vykročené do diktatúry, prišlo 11 rokov červených mamutov so systémom organizovaného klamstva, na konci ktorého už bliká pokušenie tyranie.

Nič prekvapivé v systéme, ktorý založil „intelektuálny podvodník“ v roku 1917 a ani 100 rokov skúsenosti nedoviedlo ľudí moci k poznaniu, že všetky tyranie sa skôr či neskôr zrútili.

„Ste obyčajné vši, ktoré budú zašľapnute Marianom Kotlebom najneskôr v roku 2020.A vy s tým nič neurobíte. Absolútne nič. Na vašom mieste by som si už teraz zbalil kufre a vypadol niekam do Afriky, ak sa nechcete dožiť toho, že sa raz v noci zobudíte a pri vašej posteli budú stáť členovia ĽSNS. Na stáž“ !

Palo Filo, zrejme stotník a „spisovateľ“ zoznamov, od Kotlebu.

„Zradcovia, kolaboranti, janičiari, zapredanci, judáši a strachopudi budú spoznaní a odstavení od moci, lebo to nie sú pravé osobnosti v čele národa, Slovákov, Slovanov, ani Európanov, takže nemajú čo sami ponúknuť na prevzatie zodpovednosti za chod európskej civilizácie“.

Rafael Rafaj nefalšovaný darebák, inak vlastenec, a tiež komik od Slotu v generálskej uniforme Štefánika.

Po dlhých 40 rokoch sme poniektorí unikli klamstvám, zjednodušeniam a pretvárkam bez mravného cieľa, aby sme sa nanovo ocitli v spoločenstve s ľuďmi, ktorým sa pomedzi prsty vytratila historická skúsenosť ľudských osudov v neľudskej moci. Čiernej i červenej.

Už sme tu mali niekoľko „spisovateľov“ zoznamov. Tisových, Gotwaldových a Husákových s jedným ponaučením. Boli zasadené do plytkej pôdy s nepreberným množstvom oveľa hlbších hrobov nevinných obetí.

Aj dnes sme konfrontovaný s otázkou priam hamletovskou.

Vo svojom svete Slovákov patriacich medzi najbohatších sa rozhodovať, či budeme akceptovať život mravného hladu, alebo spať so starou „ženou“.

Ideológiou.

Tou fašistickou alebo socialistickou.

Ono, jazyk strachu tých, ktorí skúsenosti so starou „ženou“ odmietajú, sa mení na poznanie, že najdôležitejším je Skrotenie moci.

A potom Ona, sama, vydá zoznam posledný.

Zločinov ostatných 11 rokov, bez nutnosti ich žiť ako komparz pohrebnej scény o Odyseovi, ktoré dajú odpoveď dvadsiatim siedmym rokom opitosti mocou.

O čo bohatší sme bez ich prítomnosti mohli byť.

 

 

Kto zastaví šialencov z „My sme les“ a Erika Baláža ?

22.11.2017

Les, je to posledné, čo bude Človeku chýbať vo svete kotlov prikurujúcich planétu. Les, je po Jablku Evy, druhým pokušiteľom sveta nových hriechov. Páchaných na : Hriech na deťoch a starých viac »

Vyrábam ti smútočné parte, komunista. Smútočné oznámenie o politickej smrti Smer-SD.

21.11.2017

Súdruhovia - vyradili ste mi blog ? Fajn, že potvrdzujete strach, ktorý už sa pevne usídlil na pleciach, komunistu i vás. Ak sa nikomu nepodarilo dostať státisíce ľudí na námestia, komunista, viac »

Poslanec parlamentu za Smer-SD, Ľuboš Bláha, zaútočil na Úrad vlády s cieľom zastreliť zradcu Róberta Fica.

19.11.2017

"Áno, popravovali sme, popravujeme a budeme popravovať!" ("Sí, hemos fusilado, fusilamos y seguiremos fusilando!") Vypisoval poslanec Smer-SD na kapitalistickej sociálnej sieti na obranu tých, čo viac »

merkel, schulz

Otázky a odpovede o Nemecku: Menšinová vláda je možná a komplikovaná zároveň

23.11.2017 11:46

Pred pár dňami sa zdalo, že ide len o nerozumný nápad, teraz ale naberá debata o vytvorení menšinovej vlády v Nemecku na sile.

euro, bankovky, mince, peniaze

Firmy odkazujú vláde: Namiesto zavedenia príplatkov znížte dane a odvody

23.11.2017 11:46

Vláda by namiesto zavedenia vyšších príplatkov mala radšej zamestnancom znížiť dane a odvody, tvrdia firmy.

Putin, Vladimir Putin,

’Varovanie pre Putina’, okomentovala ruská tlačová agentúra škandál webu Zvezda

23.11.2017 11:13

Ústredná línia televízneho kanálu Zvezda je podľa autora komentára jasná: Rusko je nadovšetko a západ krajinu ohovára.

06-hore-4x

V Bratislave sa začínajú mestské aj Staromestské vianočné trhy

23.11.2017 11:02

O 17.00 na Hlavnom námestí rozsvietia vianočný stromček. Atmosféru Vianoc zažijú Bratislavčania a návštevníci na každom rohu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,045
Celková čítanosť: 5825023x
Priemerná čítanosť článkov: 5574x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy