Založ si blog

Slováci patria medzi najbohatších a tak si v štádiu dobroty vytvárajú zoznamy odsúdených na likvidáciu.

Zásadným problémom človeka „bez moci“  je Skrotenie moci.

Žiadnemu politickému systému, okrem demokracie, nemožno veriť. Žiadnemu, ktorý by nás ochránil pred nepredstaviteľnou hrozbou.

Po rokoch Vladimíra Mečiara, kedy „Lož sa stala pracovnou metódou“ človeka, ktorý mal vykročené do diktatúry, prišlo 11 rokov červených mamutov so systémom organizovaného klamstva, na konci ktorého už bliká pokušenie tyranie.

Nič prekvapivé v systéme, ktorý založil „intelektuálny podvodník“ v roku 1917 a ani 100 rokov skúsenosti nedoviedlo ľudí moci k poznaniu, že všetky tyranie sa skôr či neskôr zrútili.

„Ste obyčajné vši, ktoré budú zašľapnute Marianom Kotlebom najneskôr v roku 2020.A vy s tým nič neurobíte. Absolútne nič. Na vašom mieste by som si už teraz zbalil kufre a vypadol niekam do Afriky, ak sa nechcete dožiť toho, že sa raz v noci zobudíte a pri vašej posteli budú stáť členovia ĽSNS. Na stáž“ !

Palo Filo, zrejme stotník a „spisovateľ“ zoznamov, od Kotlebu.

„Zradcovia, kolaboranti, janičiari, zapredanci, judáši a strachopudi budú spoznaní a odstavení od moci, lebo to nie sú pravé osobnosti v čele národa, Slovákov, Slovanov, ani Európanov, takže nemajú čo sami ponúknuť na prevzatie zodpovednosti za chod európskej civilizácie“.

Rafael Rafaj nefalšovaný darebák, inak vlastenec, a tiež komik od Slotu v generálskej uniforme Štefánika.

Po dlhých 40 rokoch sme poniektorí unikli klamstvám, zjednodušeniam a pretvárkam bez mravného cieľa, aby sme sa nanovo ocitli v spoločenstve s ľuďmi, ktorým sa pomedzi prsty vytratila historická skúsenosť ľudských osudov v neľudskej moci. Čiernej i červenej.

Už sme tu mali niekoľko „spisovateľov“ zoznamov. Tisových, Gotwaldových a Husákových s jedným ponaučením. Boli zasadené do plytkej pôdy s nepreberným množstvom oveľa hlbších hrobov nevinných obetí.

Aj dnes sme konfrontovaný s otázkou priam hamletovskou.

Vo svojom svete Slovákov patriacich medzi najbohatších sa rozhodovať, či budeme akceptovať život mravného hladu, alebo spať so starou „ženou“.

Ideológiou.

Tou fašistickou alebo socialistickou.

Ono, jazyk strachu tých, ktorí skúsenosti so starou „ženou“ odmietajú, sa mení na poznanie, že najdôležitejším je Skrotenie moci.

A potom Ona, sama, vydá zoznam posledný.

Zločinov ostatných 11 rokov, bez nutnosti ich žiť ako komparz pohrebnej scény o Odyseovi, ktoré dajú odpoveď dvadsiatim siedmym rokom opitosti mocou.

O čo bohatší sme bez ich prítomnosti mohli byť.

 

 

Je nejaká špinavosť, kde by ste pán Kaliňák neboli ? Nové 4 milióny do kešene na „upratovanie“.

27.07.2017

Sú nejaké drahé hodinky, súdruh predseda Smer-SD, ktoré majú schopnosť odtikať tie povestné tri sekundy, kedy bude každý odvolaný ? Hovorím o firme Forest. Tá včera iba upratovala a dnes viac »

O uväznení Mečiara rozhodovali slovenskí miliardári dávno predtým ako budú súdy od Harabína dnes.

25.07.2017

Ukážte mi jedného ponovembrového slovenského miliardára vyklíčeného bez semena zodpovednosti a poctivosti ako podnikateľ Baťa, miliardára ktorému bolo darované bohatstvo ľudí privatizáciou, viac »

Už aj Smer-SD má svojho Fruniho a BMG Invest a desaťtisíce poškodených klientov.

22.07.2017

Smer-SD si v baniach uhľobaróna zriadil ilegálne legálnu Alobalovú baliareň jednej miliardy eur, no zriadiť si Alobalovú dielničku v Národnej banke Slovenska vypovedá o politickom hulvátstve viac »

Charlie Gard

Smrteľne chorého britského chlapčeka prevezú do hospicu, rozhodol sudca

27.07.2017 21:15

Sudca o presune nevyliečiteľne chorého Charlieho rozhodol po tom, čo sa rodičia a nemocnica nedohodli, kde a ako 11-mesačné dieťa strávi svoje posledné dni.

cesta, r2, kamene

Padajúce kamene vystrašili aj vodičov na R2 pri Zvolene

27.07.2017 20:00

Komplikácií v doprave sa po vodičoch jazdiacich pod Strečnom dočkali aj šoféri na rýchlostnej ceste R2 pri Zvolene, ktorej časť úseku je neprejazdná.

Vladimir Putin, Krym, Rusko, Ukrajina,

Putin: Rusko je zdržanlivé voči USA, ale trpezlivosť má svoje medze

27.07.2017 19:12

Rusko reaguje na akcie USA zdržanlivo, ale v určitej chvíli už nebude možné hrubé konanie ďalej trpieť. Uviedol ruský prezident Putin ohľadom možnej reakcie na sankcie USA.

MV SR: Vládny Airbus A319

Zraneného mladíka privezie domov z Grécka vládny špeciál

27.07.2017 19:00

Prvý pobyt Michala pri mori v Grécku sa neskončil šťastne. Po operácii leží tri týždne v nemocnici a dýchajú za neho prístroje. Minister vnútra Kaliňák ponúkol na prevoz špeciál.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 980
Celková čítanosť: 5487502x
Priemerná čítanosť článkov: 5599x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy