Založ si blog

Slováci patria medzi najbohatších a tak si v štádiu dobroty vytvárajú zoznamy odsúdených na likvidáciu.

Zásadným problémom človeka „bez moci“  je Skrotenie moci.

Žiadnemu politickému systému, okrem demokracie, nemožno veriť. Žiadnemu, ktorý by nás ochránil pred nepredstaviteľnou hrozbou.

Po rokoch Vladimíra Mečiara, kedy „Lož sa stala pracovnou metódou“ človeka, ktorý mal vykročené do diktatúry, prišlo 11 rokov červených mamutov so systémom organizovaného klamstva, na konci ktorého už bliká pokušenie tyranie.

Nič prekvapivé v systéme, ktorý založil „intelektuálny podvodník“ v roku 1917 a ani 100 rokov skúsenosti nedoviedlo ľudí moci k poznaniu, že všetky tyranie sa skôr či neskôr zrútili.

„Ste obyčajné vši, ktoré budú zašľapnute Marianom Kotlebom najneskôr v roku 2020.A vy s tým nič neurobíte. Absolútne nič. Na vašom mieste by som si už teraz zbalil kufre a vypadol niekam do Afriky, ak sa nechcete dožiť toho, že sa raz v noci zobudíte a pri vašej posteli budú stáť členovia ĽSNS. Na stáž“ !

Palo Filo, zrejme stotník a „spisovateľ“ zoznamov, od Kotlebu.

„Zradcovia, kolaboranti, janičiari, zapredanci, judáši a strachopudi budú spoznaní a odstavení od moci, lebo to nie sú pravé osobnosti v čele národa, Slovákov, Slovanov, ani Európanov, takže nemajú čo sami ponúknuť na prevzatie zodpovednosti za chod európskej civilizácie“.

Rafael Rafaj nefalšovaný darebák, inak vlastenec, a tiež komik od Slotu v generálskej uniforme Štefánika.

Po dlhých 40 rokoch sme poniektorí unikli klamstvám, zjednodušeniam a pretvárkam bez mravného cieľa, aby sme sa nanovo ocitli v spoločenstve s ľuďmi, ktorým sa pomedzi prsty vytratila historická skúsenosť ľudských osudov v neľudskej moci. Čiernej i červenej.

Už sme tu mali niekoľko „spisovateľov“ zoznamov. Tisových, Gotwaldových a Husákových s jedným ponaučením. Boli zasadené do plytkej pôdy s nepreberným množstvom oveľa hlbších hrobov nevinných obetí.

Aj dnes sme konfrontovaný s otázkou priam hamletovskou.

Vo svojom svete Slovákov patriacich medzi najbohatších sa rozhodovať, či budeme akceptovať život mravného hladu, alebo spať so starou „ženou“.

Ideológiou.

Tou fašistickou alebo socialistickou.

Ono, jazyk strachu tých, ktorí skúsenosti so starou „ženou“ odmietajú, sa mení na poznanie, že najdôležitejším je Skrotenie moci.

A potom Ona, sama, vydá zoznam posledný.

Zločinov ostatných 11 rokov, bez nutnosti ich žiť ako komparz pohrebnej scény o Odyseovi, ktoré dajú odpoveď dvadsiatim siedmym rokom opitosti mocou.

O čo bohatší sme bez ich prítomnosti mohli byť.

 

 

Príde čas, kedy média dostanú obrovské množstvo utajovaných informácií o porušeniach zákona Robertom Ficom.

20.09.2017

Najlepší minister vnútra Kaliňák by mal niekde nájsť odvahu, zatknúť Róberta Fica a odovzdať ho kamarátovi, generálnemu prokurátorovi. Útok na prezidenta republiky začal 30 marca 2014 viac »

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Kim Čong-un

Kim pohrozil USA najtvrdšou odvetou, KĽDR sa vyhráža ďalším jadrovým testom

22.09.2017 05:50

Slová Donalda Trumpa o zničení KĽDR ospravedlňujú náš jadrový program, tvrdí vodca Kim. Dodal, že je to cesta, po ktorej chce ísť až do konca.

Trump

Trump vyhlásil bankovú blokádu KĽDR

21.09.2017 22:43

Banky budú stáť pred jasnou voľbou - buď obchodovať so Spojenými štátmi, alebo so zločinným režimom v KĽDR, vyhlásil Donald Trump.

rakka, syria

Arabsko-kurdskí ozbrojenci strieľali na sýrske jednotky vlády

21.09.2017 22:31

Ak sa takéto incidenty zopakujú, Rusko podnikne príslušné kroky, varovala Moskva Washington.

LOREAL-BETTENCOURT/

Zomrela najbohatšia žena sveta Liliane Bettencourtová

21.09.2017 20:50

Vo veku 94 rokov zomrela vo Francúzsku podnikateľka a dedička kozmetickej spoločnosti L'Oréal Liliane Bettencourtová.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,002
Celková čítanosť: 5653192x
Priemerná čítanosť článkov: 5642x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy