Založ si blog

Danko s Ficom posúvajú RTVS do náručia J&T , čo sú nové miliardy zisku a čakajú na Bugára.

Osud slovenskej televízie a rozhlasu sa viac ako nápadne podobá na ruiny Lesostavu Dankovej rodiny.

Aké drevo, taký klin.

Aký otec, taký syn.

Aká matka, taká Katka.

Zurčia spiežovce slovesnej ľudovej tvorivosti po stáročia. Nadarmo.

Cengot nečuť, lebo srdce je korkové a tak každému znie inak.

Pred jedenástimi rokmi som reagoval na konštatovanie Rady STV o nedostatočnom finančnom zabezpečení vysielania verejnej služby týmito slovami :

„Nie preteky v sledovanosti programu, ale kvalita programu. Hodnotovo cenný program s celým radom odlišujúcich sa znakov, ktorý jediný má šancu nastaviť zrkadlo hnilobnému procesu bulvarizácie médií. Konkurencií súkromnej dochádza dych a nasadzuje programové koncepty prekračujúce hranice ľudskej dôstojnosti“.

Projekt uvažoval so zrušením koncesionárskych poplatkov, aj s financovaním štátu a zavádzal princíp podnikania na báze šírenia programov cez vtedajšie Rádiokomunikácie.

Bol tak výnosný, že chytráci zo Smer-SD ho odniesli do J&T a zlatej sliepky sa zmocnil Towercom.

Ich dnešné príjmy prekračujú súčasné ročné príjmy RTVS !

Andrej Danko , verný odkazu svojho otca a jeho vtedajším metódam „privatizácie“ po Mečiarovský, ba aj skúsenostiam s nezaplatenými dlžobami rodiny Dankovcov štátu až po záverečný funus Lesostavu – krach s bankrotom „podľa zákona“, nabehol do Mlynskej doliny.

Aj s pomocníkom s komunistickými maniermi, Róbertom Ficom.

Čakajú na posledného, Bélu Bugára, aby Rudolfom Schusterom začatú komédie prvého marca roku 1990 s názvom „Dobrý a zlý komunista“ dohrali do konca.

J&T potom, čo vysánkovali verejnoprávne média z možnosti samofinancovania, potom, čo vystrnadili tv stanice Nova a Prima, vytláčajú aj verejnoprávnu českú televíziu zo slovenského priestoru.

Čo vlastne Danko Fico a za chvíľu aj Bugár sledujú ?

Ak je tu niekto, kto nepotrebuje kvalitnú slovenskú televíziu, potom je to  J&T, pretože po vysporiadani sa s českou konkurenciou sa postarajú s novým riaditeľom o programovo nepríťažlivú STV a mediálny trh presmeruje svoje miliardy do J&T.

A kruh sa uzavrie.

Súkromné televízne aj rozhlasové spoločnosti tak Tkáčovci môžu prostredníctvom Towercom , rozumej prostredníctvom šírenia ich programu, dostať do neriešiteľných pozícií.

Po jedenástich rokoch od rozhodujúceho momentu sa už len čaká na dvoch.

Bélu Bugára a ním donesený klin do reva – RTVS.

Dnes ráno som si na štátom financovanej web stránke – Tlačovej agentúre SR – rozumej Rezníka, ktorého si J&T pripravuje na post riaditeľa, prostredníctvom pokorne slúžiacich predsedov troch politických strán, prečítal.

Opäť nám kvitne záhrada:)
Megint virágzik a kertünk:)

Samozrejme.

Tá Bugárova „záhrada“ kvitne permanentne od 23.marca 2016, kedy prezident republiky vymenoval novú vládu s názvom, ktorý vojde do histórie :

ProFiBuDa.

Teda – profitovať !

Róbert Fico hovorí, že nie je hlupák a klamár.

21.07.2017

Veda o hlúposti preukázala, že hustota hlupákov je rovnaká medzi členmi vlády ako medzi pravidelnými návštevníkmi krčiem nižších cenových skupín. Tvrdí český lekár a propagátor vedy, viac »

Keď zaútočí Hlas podobný Ficovi na Brusel, aby doniesol Slovákom kvalitné potraviny aké majú Nemci, treba dobiť viac.

20.07.2017

Hneď z kraja treba tým zloduchom v Bruseli povedať, že žiadne „čierne opice“, ako im familiárne hovoria voliči Smer-SD a Kotlebu, žiadne kvóty utečencov, lebo je to vec strategická na ceste viac »

Žatevný pornoherec Fico „oslavuje“ Deklaráciu zvrchovanosti v štáte, kde Kaliňáková polícia masakruje Deti a Žigová manželka lesy.

17.07.2017

V štáte, kde sa nanovo, napriek skúsenosti z červených kaukliarov moci v desivosti prežitých štyroch desiatok rokov, pripomínajú slová velikána politiky, Winstona Churchila – „Komunizmus viac »

Viktor Orbán

Orbán: Integrácia zlyhá. Moslimovia sa považujú za silnejších, než sú kresťania

22.07.2017 14:11

Podpora migrácie nie je odpoveďou na ekonomické problémy, povedal maďarský konzervatívny premiér Viktor Orbán.

Viktor Orbán, prejav

Inkvizícia EÚ namierená proti Poľsku nikdy nemôže uspieť, tvrdí Orbán

22.07.2017 13:35

Maďarsko použije všetky právne prostriedky, aby v Európskej únii preukázalo solidaritu s Poľskom. Povedal to maďarský premiér Viktor Orbán.

grecko, protest, demonstracia

Zadlžení Gréci sú z najhoršieho vonku

22.07.2017 13:00

Grécku ešte vlani hrozil odchod z eurozóny, no teraz sa podľa mnohých makroekonomických ukazovateľov pomaly dostáva z najhoršieho.

grécko, kos, zemetrasenie, pláž, ľudia na pláži,

Ľudia na Kose spali druhú noc pod holým nebom, báli sa ďalších otrasov

22.07.2017 12:16

Stovky dovolenkárov na gréckom ostrove Kos, ktorý postihlo zemetrasenie, spali už druhú noc za sebou pod holým nebom v obavách pred ďalším zemetrasením.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 977
Celková čítanosť: 5461882x
Priemerná čítanosť článkov: 5590x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy