Založ si blog

Danko s Ficom posúvajú RTVS do náručia J&T , čo sú nové miliardy zisku a čakajú na Bugára.

Osud slovenskej televízie a rozhlasu sa viac ako nápadne podobá na ruiny Lesostavu Dankovej rodiny.

Aké drevo, taký klin.

Aký otec, taký syn.

Aká matka, taká Katka.

Zurčia spiežovce slovesnej ľudovej tvorivosti po stáročia. Nadarmo.

Cengot nečuť, lebo srdce je korkové a tak každému znie inak.

Pred jedenástimi rokmi som reagoval na konštatovanie Rady STV o nedostatočnom finančnom zabezpečení vysielania verejnej služby týmito slovami :

„Nie preteky v sledovanosti programu, ale kvalita programu. Hodnotovo cenný program s celým radom odlišujúcich sa znakov, ktorý jediný má šancu nastaviť zrkadlo hnilobnému procesu bulvarizácie médií. Konkurencií súkromnej dochádza dych a nasadzuje programové koncepty prekračujúce hranice ľudskej dôstojnosti“.

Projekt uvažoval so zrušením koncesionárskych poplatkov, aj s financovaním štátu a zavádzal princíp podnikania na báze šírenia programov cez vtedajšie Rádiokomunikácie.

Bol tak výnosný, že chytráci zo Smer-SD ho odniesli do J&T a zlatej sliepky sa zmocnil Towercom.

Ich dnešné príjmy prekračujú súčasné ročné príjmy RTVS !

Andrej Danko , verný odkazu svojho otca a jeho vtedajším metódam „privatizácie“ po Mečiarovský, ba aj skúsenostiam s nezaplatenými dlžobami rodiny Dankovcov štátu až po záverečný funus Lesostavu – krach s bankrotom „podľa zákona“, nabehol do Mlynskej doliny.

Aj s pomocníkom s komunistickými maniermi, Róbertom Ficom.

Čakajú na posledného, Bélu Bugára, aby Rudolfom Schusterom začatú komédie prvého marca roku 1990 s názvom „Dobrý a zlý komunista“ dohrali do konca.

J&T potom, čo vysánkovali verejnoprávne média z možnosti samofinancovania, potom, čo vystrnadili tv stanice Nova a Prima, vytláčajú aj verejnoprávnu českú televíziu zo slovenského priestoru.

Čo vlastne Danko Fico a za chvíľu aj Bugár sledujú ?

Ak je tu niekto, kto nepotrebuje kvalitnú slovenskú televíziu, potom je to  J&T, pretože po vysporiadani sa s českou konkurenciou sa postarajú s novým riaditeľom o programovo nepríťažlivú STV a mediálny trh presmeruje svoje miliardy do J&T.

A kruh sa uzavrie.

Súkromné televízne aj rozhlasové spoločnosti tak Tkáčovci môžu prostredníctvom Towercom , rozumej prostredníctvom šírenia ich programu, dostať do neriešiteľných pozícií.

Po jedenástich rokoch od rozhodujúceho momentu sa už len čaká na dvoch.

Bélu Bugára a ním donesený klin do reva – RTVS.

Dnes ráno som si na štátom financovanej web stránke – Tlačovej agentúre SR – rozumej Rezníka, ktorého si J&T pripravuje na post riaditeľa, prostredníctvom pokorne slúžiacich predsedov troch politických strán, prečítal.

Opäť nám kvitne záhrada:)
Megint virágzik a kertünk:)

Samozrejme.

Tá Bugárova „záhrada“ kvitne permanentne od 23.marca 2016, kedy prezident republiky vymenoval novú vládu s názvom, ktorý vojde do histórie :

ProFiBuDa.

Teda – profitovať !

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

prezident Andrej Kiska dane kampan

Kiska chcel uplatniť vratku DPH v sume 146-tisíc eur

19.09.2017 19:34

O takmer 150–tisíc eur chcela prezidentova firma obrať štát pri dani z pridanej hodnoty.

taliansko, migranti, migrant

Francúzska polícia núti stovky imigrantov opustiť provizórny tábor

19.09.2017 18:46

Do provizórneho tábora neďaleko Lamanšského prielivu prichádzajú utečenci s nádejou, že sa im podarí dostať do Veľkej Británie.

viktor orbán, orbán, maďarsko,

EÚ kontrolovala železnice medzi dvomi dedinami. V jednej má Orbán dom, v druhej sa narodil

19.09.2017 17:44

Železničná trať má celkovo len tri zastávky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643010x
Priemerná čítanosť článkov: 5637x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy