Založ si blog

Najprv ti, Fico, kúpim husle a potom, keď budeš vedieť hrať, dostaneš aj struny.

Som presvedčený, že len spoluprácou občanov a rešpektovaných štátnych orgánov, inštitúcií a autorít môžeme dosiahnuť v boji proti korupcii želaný výsledok“.

Reagoval na včerajší protikorupčný pochod ľudí zodpovednosti, predseda spolku korupčníkov, ktorý opiera svoju legitimitu v zákone o politických stranách. Fakt, ktorý by mal postačovať generálnemu prokurátorovi na rozpustenie Smer-SD. Aj s preukázaním viny kriminálnej.

V jeho „boji“ s korupciou vymenoval troch.

Občanov, no tí pochodovali proti jeho politike.

Rešpektované štátne orgány, čo je fatamorgána 11 rokov blúdiaceho Fica po destináciách korupcie v ním skonštruovanom neprávnom štáte, lebo na Slovensku také nejestvujú.

Autority, no aj tie ho vnímajú ako náčelníka jednotky korupčníkov.

Zostal sám.

Výzva na hlásenie korupcie občanmi je slepou uličkou rovnako, ako socializmus. Čo mnohým nevytvára prekážku opakovať ten istý model do zhlúpnutia.

Zostáva jediná možnosť.

Aby Róbert Fico začal nahlasovať korupciu sám sebe. Veď kto iný, ak nie on, vie o všetkých podlostiach jeho ľudí za posledných 11 rokov vládnutia.

Od hlasu podobného Ficovi a jeho hlave so 40 miliónmi, cez alobalovú manufaktúru bitkára žien Jánoša, až po Kaliňákovho Baštrnáka.

Výhody tohto kroku sú viaceré.

Už nikto by nemusel organizovať protikorupčné pochody, pretože voliči Fica potom, čo by sa dozvedeli od neho rozsah korupcie, by obsadili Bratislavu sami.

Dnes už Ficovi netreba kupovať husle, aby sa naučil hrať ešte falošnejšie.

Struny majú viacúčelové použitie.

 

Róbert Fico hovorí, že nie je hlupák a klamár.

21.07.2017

Veda o hlúposti preukázala, že hustota hlupákov je rovnaká medzi členmi vlády ako medzi pravidelnými návštevníkmi krčiem nižších cenových skupín. Tvrdí český lekár a propagátor vedy, viac »

Keď zaútočí Hlas podobný Ficovi na Brusel, aby doniesol Slovákom kvalitné potraviny aké majú Nemci, treba dobiť viac.

20.07.2017

Hneď z kraja treba tým zloduchom v Bruseli povedať, že žiadne „čierne opice“, ako im familiárne hovoria voliči Smer-SD a Kotlebu, žiadne kvóty utečencov, lebo je to vec strategická na ceste viac »

Žatevný pornoherec Fico „oslavuje“ Deklaráciu zvrchovanosti v štáte, kde Kaliňáková polícia masakruje Deti a Žigová manželka lesy.

17.07.2017

V štáte, kde sa nanovo, napriek skúsenosti z červených kaukliarov moci v desivosti prežitých štyroch desiatok rokov, pripomínajú slová velikána politiky, Winstona Churchila – „Komunizmus viac »

Viktor Orbán

Orbán: Integrácia zlyhá. Moslimovia sa považujú za silnejších, než sú kresťania

22.07.2017 14:11

Podpora migrácie nie je odpoveďou na ekonomické problémy, povedal maďarský konzervatívny premiér Viktor Orbán.

Viktor Orbán, prejav

Inkvizícia EÚ namierená proti Poľsku nikdy nemôže uspieť, tvrdí Orbán

22.07.2017 13:35

Maďarsko použije všetky právne prostriedky, aby v Európskej únii preukázalo solidaritu s Poľskom. Povedal to maďarský premiér Viktor Orbán.

grecko, protest, demonstracia

Zadlžení Gréci sú z najhoršieho vonku

22.07.2017 13:00

Grécku ešte vlani hrozil odchod z eurozóny, no teraz sa podľa mnohých makroekonomických ukazovateľov pomaly dostáva z najhoršieho.

grécko, kos, zemetrasenie, pláž, ľudia na pláži,

Ľudia na Kose spali druhú noc pod holým nebom, báli sa ďalších otrasov

22.07.2017 12:16

Stovky dovolenkárov na gréckom ostrove Kos, ktorý postihlo zemetrasenie, spali už druhú noc za sebou pod holým nebom v obavách pred ďalším zemetrasením.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 977
Celková čítanosť: 5461777x
Priemerná čítanosť článkov: 5590x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy