Založ si blog

Najprv ti, Fico, kúpim husle a potom, keď budeš vedieť hrať, dostaneš aj struny.

Som presvedčený, že len spoluprácou občanov a rešpektovaných štátnych orgánov, inštitúcií a autorít môžeme dosiahnuť v boji proti korupcii želaný výsledok“.

Reagoval na včerajší protikorupčný pochod ľudí zodpovednosti, predseda spolku korupčníkov, ktorý opiera svoju legitimitu v zákone o politických stranách. Fakt, ktorý by mal postačovať generálnemu prokurátorovi na rozpustenie Smer-SD. Aj s preukázaním viny kriminálnej.

V jeho „boji“ s korupciou vymenoval troch.

Občanov, no tí pochodovali proti jeho politike.

Rešpektované štátne orgány, čo je fatamorgána 11 rokov blúdiaceho Fica po destináciách korupcie v ním skonštruovanom neprávnom štáte, lebo na Slovensku také nejestvujú.

Autority, no aj tie ho vnímajú ako náčelníka jednotky korupčníkov.

Zostal sám.

Výzva na hlásenie korupcie občanmi je slepou uličkou rovnako, ako socializmus. Čo mnohým nevytvára prekážku opakovať ten istý model do zhlúpnutia.

Zostáva jediná možnosť.

Aby Róbert Fico začal nahlasovať korupciu sám sebe. Veď kto iný, ak nie on, vie o všetkých podlostiach jeho ľudí za posledných 11 rokov vládnutia.

Od hlasu podobného Ficovi a jeho hlave so 40 miliónmi, cez alobalovú manufaktúru bitkára žien Jánoša, až po Kaliňákovho Baštrnáka.

Výhody tohto kroku sú viaceré.

Už nikto by nemusel organizovať protikorupčné pochody, pretože voliči Fica potom, čo by sa dozvedeli od neho rozsah korupcie, by obsadili Bratislavu sami.

Dnes už Ficovi netreba kupovať husle, aby sa naučil hrať ešte falošnejšie.

Struny majú viacúčelové použitie.

 

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

prezident Andrej Kiska dane kampan

Kiska chcel uplatniť vratku DPH v sume 146-tisíc eur

19.09.2017 19:34

O takmer 150–tisíc eur chcela prezidentova firma obrať štát pri dani z pridanej hodnoty.

taliansko, migranti, migrant

Francúzska polícia núti stovky imigrantov opustiť provizórny tábor

19.09.2017 18:46

Do provizórneho tábora neďaleko Lamanšského prielivu prichádzajú utečenci s nádejou, že sa im podarí dostať do Veľkej Británie.

viktor orbán, orbán, maďarsko,

EÚ kontrolovala železnice medzi dvomi dedinami. V jednej má Orbán dom, v druhej sa narodil

19.09.2017 17:44

Železničná trať má celkovo len tri zastávky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643064x
Priemerná čítanosť článkov: 5637x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy